o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Tabletki na odchudzanie - jakie?

1 «   3 4 5 6 7   » 32 Strony tematu:
[24.04.2012] 11:55
kaskabaska.1985
anulka1313 (12.03.27 14:55):
Hej,
Proponuję wam pytać na forum-kulturystyki.pl - są tam fachowcy którzy przynajmniej znają się na suplementacji i chętnie wam pomogą. Tutaj odpowiada tylko ten co akurat trafi. Pozdrawiam
Super sprawa te forum, znalazłam wreszcie kontakt do kogoś kto powiedział mi co i jak działa. Zamówiłam już L-kartyninę firmy Olimp i od kilku dni realizuję swój plan treningowy. Czuję się lepiej na ciele i duchu

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19496218]
[25.04.2012] 09:47
Agnieszka_Zabrze
Ja stosuję THERMACUTS ze stronywww.
Bardzo fajna stron bo jest bardzo dużo rożnych artykułów o odchudzaniu i suplementach an odchudzanie a nie tylko sprzedaż.

IP i czas połączenia logowane. [19498792]
[26.04.2012] 15:22
tartinka7
Ja stosuję Colfarm - Slim & Beauty. Polecam, bo bardzo jestem z efektów jego działania zadowolona. Zdecydowanie warto go wypróbować! Szczególnie teraz kiedy mają fajny konkurs, w którym można wygrać pobyt z zabiegami w SPA.

IP i czas połączenia logowane. [19502155]
[26.04.2012] 15:58
eris321
Większość z tych wyżej wymienionych cud tabletek już testowałam na swoim tłuszczyku, zmarnowałam tylko kupę kasy i czasu. Nie warto kupować pierwszego lepszego środka, szczególnie takiego reklamowanego w tv. Wydają na reklamę kupę kasy i musi się im to zwrócić.
Po drugie sprawdźcie skład produktów. Większość ma 2-3 składniki i na tym koniec. Jak ma to działać? Nie ma szans. Ale do sedna. Po moich bezowocnych wysiłkach zrzucenia kilku kilogramów, zastosowałam novoslim polecony przez znajomego lekarza. Szczerze mówiąc nie za bardoz mu wierzyłam, bo po tylu zawodach nie miałam już sił do walki. I stał się cud. Po trzech miesiącach kuracji waga pokazała 16 kg mniej,.

IP i czas połączenia logowane. [19502294]
[27.04.2012] 17:23
phoebe82_82
zamiast szprycować się chemią lepiej po prostu zmienić swoje nawyki żywieniowe. myślę, że lepiej pozbierać kasę, zamiast wydawać na owe magiczne specyfiki i wybrać się na turnus wczasów odchudzających, w primaverze w jastrzębiej górze mają ofertę tego typu. fajny start w walce o niższą wagę

IP i czas połączenia logowane. [19505178]
[24.10.2014] 23:17
[07.05.2012] 14:36
tinka  tinka@tlen.pl
czy ktos wie jakie sa najlepsze i skuteczne tabletki na odchudzanie ?

IP i czas połączenia logowane. [19527377]
[07.05.2012] 19:06
MilenaWr
Duzo by pisac zlotych rad. Kazdy ma inna, i swoja o odchudzaniu. Ja probowalam w ubieglym roku paru srodkow, ktore mialy byc rewelacyjne. Ok, nie stosowalam diet, wiec latalam do apteki i wyprobowywalam kolejne srodki wspomagajace spalanie tluszczyku. Na nic to wszystko. Kolezanka przywiozla mi ze stanow actislimfa, ktora aktywnie wspomaga odchudzanie przy odrobinie zrowego rozsadku jakim jest dieta , szczegolnie ta wieczorna. W koncu tez zrozumialam ze mozna schudnac, ale trzeba tez cos dac z siebie a nie tylko lykac tone tabletek. Moge smialo polecic. Dzis jestem lzejsza o 12 kg, bez efektu jojo, bez nadmiernego starania sie i bez stresu. Widze roznice po ubraniach, po sobie i po swoim samopoczuciu. Czy warto bylo sie odchudzac? Warto. 2 miesiace kuracji, i jestem z siebie dumna.

IP i czas połączenia logowane. [19527834]
[10.05.2012] 23:25
zuza_chelm
Dla mnie zbawienne okazały się tabletki novoslim Zaczelam stosowac rownolegle z dieta i schudlam w ciagu 3 miesiecy 10kg
najwieksi sceptycy z mojego grona znajomych się nie mogli napatrzec
Nie mialam tez problemu ze skutkami ubocznymi itd
Wszystko prezbieglo bezproblemowo

IP i czas połączenia logowane. [19534548]
[13.05.2012] 09:36
zuza876
A czy nie jest tak, że zmniejszające wagę działanie tego typu tabletek polega głównie na wyciągnięciu z organizmu wody? Jeśli tak, równie dobrze można opijać się kawą - też działa moczopędnie.
Co do słodyczy - można je z powodzeniem zastąpić mniej słodkimi ciastkami lub znaleźć sposób, by polubić smaczne i kolorowe warzywa, owoce. Wystarczy pomysł na potrawę, którą pokochasz Ja zaczęłam taką dietą: http://notatkiozyciu.blox.pl/2012/03/Zdrowo- jesc.html

IP i czas połączenia logowane. [19539579]
[13.05.2012] 21:19
MIKOŁAJpierwszy
zuza_chelm (12.05.10 23:25):
Dla mnie zbawienne okazały się tabletki novoslim Zaczelam stosowac rownolegle z dieta i schudlam w ciagu 3 miesiecy 10kg
najwieksi sceptycy z mojego grona znajomych się nie mogli napatrzec
Nie mialam tez problemu ze skutkami ubocznymi itd
Wszystko prezbieglo bezproblemowo

Na mężczyzn też działają. Jestem po kuracji trzy miesięcznej i waga poszła 15 kg w dół

IP i czas połączenia logowane. [19541263]
[15.05.2012] 09:10
rikka222
żadne tabletki, po co truć się chemią, są fajniejsze sposoby na odchudzanie
dużo seksu
http://www.oswieconykochanek.pl/blog/ciekawo stki/jak-szybko-schudnac-w-przyjemny-sposob/ wychodzi że przy seksie można stracić nawet tysiąc kalorii!

IP i czas połączenia logowane. [19544160]
[15.05.2012] 15:09
WielkiZbyszek
Ruch, regularne jedzenie. Poczytaj na http://lekinaodchudzanie.pl sa spoko informacje

IP i czas połączenia logowane. [19544894]
[16.05.2012] 16:18
kinga.slimitin.aqua
Jakie- zależy od potrzeb. Różne suplementy mają różne działanie. Dlatego warto poczytać jakie składniki zawiera dany preparat, zanim się go kupi. Kinga,
Doradca on-line marki Slimitin Aqua
www.slimitin.pl

IP i czas połączenia logowane. [19547549]
[17.05.2012] 18:34
Hajruina M
No wlasnie ja szukałam tabletek z najmniejszą iloscia przysłowiowej "chemii" i znalazłam novoslim
I kupie go napewno wiecej jak tylko pojawii się jakaś promocja bo skutki naprawde są widoczne

IP i czas połączenia logowane. [19550107]
[19.05.2012] 00:06
darusia1726
Elżbieta 85 (11.05.10 23:01):
Mogę się już pochwalić swoim ciałem, kuracja zakończona i wstrętne, znienawidzone kilogramy zniknęły. Fakt, potrzebowałam na to 3 miesięcy, lecz liczy się efekt końcowy. Jestem cała happy. I wszystko byłoby nierealne , gdybym przypadkiem na forum nie trafiła na opisy Novoslim. Byłam tak dociekliwa, że udało mi się skontaktować z kilkoma dziewczynami (międz innymi z allegro, które to używały). Ich opinie mnie przekonały i zrobiłam zakup. ! 17 kg tłuszczu zniknęło na zawsze ! możecie mi pogratulować

IP i czas połączenia logowane. [19553576]
[28.05.2012] 15:40
KoniczynkaPolna
gratuluję Wam kobietki, witajcie w klubie odchudzonych przy pomocy Novoslim
darusia1726 (12.05.19 00:06):
Elżbieta 85 (11.05.10 23:01):
Mogę się już pochwalić swoim ciałem, kuracja zakończona i wstrętne, znienawidzone kilogramy zniknęły. Fakt, potrzebowałam na to 3 miesięcy, lecz liczy się efekt końcowy. Jestem cała happy. I wszystko byłoby nierealne , gdybym przypadkiem na forum nie trafiła na opisy Novoslim. Byłam tak dociekliwa, że udało mi się skontaktować z kilkoma dziewczynami (międz innymi z allegro, które to używały). Ich opinie mnie przekonały i zrobiłam zakup. ! 17 kg tłuszczu zniknęło na zawsze ! możecie mi pogratulować

IP i czas połączenia logowane. [19575289]
[01.06.2012] 10:28
ARLETTA33
Wybór na rynku jest duży, że aż trudno się w tym połapać. Sama siedziałam blisko tydzień nad wyłowieniem kilku perełek. Wzięłam pod uwage nie tylko opinie ale i skład (tam gdzie producent to podaje) i zdecydowałam się na Novoslim. Inne produkty miały tylko 2-3 składniki a w novoslimie było ich kilkanaście.Do tego dieta 1200 kcal i codziennie 30 minut szybkiego marszu. Po trzymiesięcznej kuracji zrzuciałam 14 kg (a było to jesienią ubiegłego roku) i co najważniejsze zero efektu jo-jo. Za tydzień wyjeżdżamy do Egiptu, więc będę mogła się pokazać na plaży bez skrępowania.

IP i czas połączenia logowane. [19584977]
[04.06.2012] 15:55
belka76
Od pewnego czasu interesuję się medycyną naturalną. Powodem były różne kłopoty zdrowotne moich dzieci ale też męża i moje (alergie, przewlekłe choroby układu oddechowego, pasożyty itd.). Dzięki Bogu znalazłam świetne produkty, dzięki którym odstawiłam sterydy dla dziecka, antybiotyki i inne syntetyki z apteki. Takich produktów medycyny naturalnych jest wiele i chętnie podzielę się z zainteresowanymi szczegółami naszego domowego leczenia. Ponieważ jednak forum dotyczy odchudzania, z czystym sumieniem polecam produkt firmy Happy Company - SLIM, który reguluje metabolizm, dzięki czemu sam organizm dochodzi do "swojej"formy, a przede wszystkim jest zdrowy i dobrze odżywiony! Znalazłam dość wyczerpujące opisy na pewnym forum, które wklejam poniżej:
http://medycyna-komorkowa.blogspot.com/2011/ 04/slim-programy-opis-skad-i-testy.html

IP i czas połączenia logowane. [19594068]
[06.06.2012] 10:37
yetrogirl
Mój cel, czyli 55 kg osiągnęłam dopiero po n-tej próbie. Zanim nie trafiłam na novoslim, próbowałam wszystkeigo co reklamowali w tv i gazetach. Okazało się, że to co najlepsze broni się samo. Novoslim bez reklamy okazał się najskuteczniejszy. Bo nie tylko spadła waga aż o 14 kg po trzech miesiącach kuracji, ale mogłam tez zapomnieć o efekcie jo-jo.

IP i czas połączenia logowane. [19599203]
[06.06.2012] 14:04
Małgorzata_Kraków_36
Ja stosuję różne preparaty na odchudzanie z tej strony:www.
Najlepiej nie stosować jednego preparatu bo po jakimś czasie przestaje na nas działać tylko zmieniać co miesiąc lub co 2 miesiące na inny.
Nie sprzedają jednego tylko kilka i prowadzą ranking oraz ciekawe artykuły na temat odchudzania.

IP i czas połączenia logowane. [19599851]
[10.06.2012] 16:23
markettta
ja przyjmuję Betalip, który zmniejsza stężenie cholesterolu we krwi, bo to z nim mam duży problem pamiętaj o diecie bo to podstawa przy odchudzaniu

IP i czas połączenia logowane. [19610238]
[11.06.2012] 13:47
uwaga na oszustów
Małgorzata_Kraków_36 (12.06.06 14:04):
Ja stosuję różne preparaty na odchudzanie z tej strony:www.
Najlepiej nie stosować jednego preparatu bo po jakimś czasie przestaje na nas działać tylko zmieniać co miesiąc lub co 2 miesiące na inny.
Nie sprzedają jednego tylko kilka i prowadzą ranking oraz ciekawe artykuły na temat odchudzania.
UWAGA: ten ranking to oszustwo, bo wszystkie te pseudo tabletki pochodzą z jednego źródła. Nie dajcie się nabrać na tych naciągaczy,.

IP i czas połączenia logowane. [19612089]
[21.06.2012] 10:17
nofri
ja draczej nie typowe tabletki na odchudzanie a wspomagajace suplementy, ktore pomagaja oczyscic organizm, uzupelnia niedobor chromu. z mojego doswiadczenia moge polecic slimitin aqua.

IP i czas połączenia logowane. [19635829]
[21.06.2012] 20:42
krysina_45
ja to w sumie nie wiem już co polecić, dyskusja się widzę spora nawiązała ja ostatnio znalazłam coś takiego http://odchudzanietabletki.com.pl/ ale przyznam się szczerze nie wiem czy zdecydować się na coś z tego, czy szukać, dalej. Oczywiście już prowadzę zdrowy tryb życia i widać wstępne efekty, ale ciągle mało i za wolno

IP i czas połączenia logowane. [19637451]
[23.06.2012] 21:19
Basia_Częstochowa_32
Ja polecam ranking na stroniewww.
Dużo suplementów do wyboru i ciekawe artykuły o odchudzaniu.

IP i czas połączenia logowane. [19642428]
[26.06.2012] 15:14
bezszczelna
Naprawdę nie rozumiem, dlaczego chcecie się faszerować chemią. Przecież to takie niezdrowe! Usuwajcie toksyny ze swojego ciała, zmieńcie dietę na zdrową i zacznijcie się ruszać.
Człowiek od razu się lepiej czuje! http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=77205< /i>

IP i czas połączenia logowane. [19649793]
[05.07.2012] 21:01
wiśniowa
To może znasz jakiś sposób na oczyszczenie organizmu? Tylko, żeby był skuteczny... Ja też próbuję schudnąć i zamierzam zastosować tabletki. Tutaj http://odchudzanietabletki.com.pl znalazłam zestawienie takich tabletek i zastanawiam się, czy te z nr 1 będą faktycznie najlepsze. niby opinie mają w porządku, ale może ktoś je stosował z was?

IP i czas połączenia logowane. [19674721]
[06.07.2012] 12:39
wisienka34
Ja biorę na oczyszczenie Untoxin:
http://www.

IP i czas połączenia logowane. [19676032]
[06.07.2012] 17:17
StoneColdBush
Znowu temat o tabletkach na odchudzanie...
Zamiast tabletek poleciłbym raczej pobiegać albo pojeździć na rowerze. Najlepiej z pulsometrem, to wtedy osiąga się lepsze rezultaty.
Proszę tylko choćby zajrzeć na stronę "trenujmadrze.pl", aby przeczytać o poprawnym treningu i o tym, jak odpowiedni sprzęt i przygotowanie mogą wpłynąć na jakość i wydajność treningu.

IP i czas połączenia logowane. [19676622]
[07.07.2012] 20:42
annnka89
A moze warto zapisać sie na takie zajecia jak ABT ?
http://www.taniec-orientalny.waw.pl/
To zajęcia które pomagaja pozbyć sie cellulitu.Wiec moze to lepsze rozwiazanie niż łykanie suplementów.

IP i czas połączenia logowane. [19679586]

1 «   3 4 5 6 7   » 32 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat