o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zwierzęta
 » Odpowiedz na ten temat

gdzie kupić najtaniej karmę dla dużego psa w internecie ?

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[22.02.2011] 17:37
oligatorka
witajcie!
może ktoś zna sklep internetowy z tanią karmą dla psa. nie ma być to karma firmowa. mam 3 duże psy i ograniczony budżet.
pomóżcie proszę

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.02.2011] 18:31
1/2 szczęścia
http://siedem-zyczen.sklep.pl/BRIT_Adult_Lar ge_Breed_15_kg-112.html od wagi psa 25 kg
poniżej to zwykły Brit adult.
Ja tym karmię wszystkie psy i na sukę 23 kg worek wystarcza mi na prawie 2 miesiące. Jakość lepsza niż jakieś Chappi, Pedigree, Dog Chow i inne tego typu wynalazki. A cena przystępna.
Tam masz podane dawkowania więc możesz sobie orientacyjnie określić ile w ciągu miesiąca zwierza ci zjedzą. http://www.siedem-zyczen.sklep.pl
http://www.siedem-zyczen.com

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17877004]
[23.02.2011] 10:46
marasbone
Na e-karma.pl możesz kupić zdrowe karmy i stosunkowo niedrogie, w hurtowych ilościach. Polecam ci zwłaszcza taste of the wild albo chicken soup.

IP i czas połączenia logowane. [17879432]
[01.04.2011] 00:58
mam2psy
Witajcie! Ja kupuję karmę w firmie Apport z Krakowa. Nie wiem czy mają jakąś stronkę, bo zawsze zamawiam telefonicznie albo sami do mnie dzwonią ponieważ mam u nich konto z monitoringiem. Nigdy się nie martwie o jedzonko dla mojego Axelka i Brunonka
Nie jest to moje jedyne doświadczenie z "firmą karmową" więc wiem co pisze. Tutaj karmę mam zawsze na drugi dzień. Zawsze świeżą i w dobrej cenie.
Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [18209781]
[07.04.2011] 11:18
aleksandra-600
jej, trzy duże psy - to rzeczywiście sporo... Nigdy w domu nie miałam tyle zwierząt ale od razu przyszedł mi na myśl sklep, o którym napisał marasbone bo rzeczywiście karmę można tam kupić w ogromnych ilościach i wtedy jest faktycznie taniej.

IP i czas połączenia logowane. [18235327]
[23.11.2017] 14:09
[14.04.2011] 13:15
margarita-4
Trzeba przyznać, że w internecie często można trafić na fajną promocję i dzięki niej kupić większa ilość karmy po bardziej okazyjnej cenie. Ale trzeba mieć albo sprawdzony sklep albo wieści od znajomych o tym, że jest taka możliwość.

IP i czas połączenia logowane. [18266066]
[23.04.2011] 11:51
aleksandra-600
No tak - zgadzam się z tym. Ale tak jeszcze napiszę dodatkowo, że niektóre takie sklepy mają np. profile na facebooku, a jeśli tak - to często przeprowadzają na nich konkursy - wtedy do wygrania są zazwyczaj duże ilości karmy. Tak więc - warto być czujnym

IP i czas połączenia logowane. [18299685]
[28.04.2011] 13:07
margarita-4
No właśnie mój kolega na fejsie wygrał kiedyś ogromną paczkę karmy i było to bodajże właśnie na e-karmie. Jeśli komuś szczęście dopisuje to niech próbuje.

IP i czas połączenia logowane. [18318986]
[06.05.2011] 10:09
marasbone
Hehe, ja kiedyś wygrałem karmę w konkursie e-karma.pl na facebooku. Bardzo pomysłowy był, trzeba było opisać kota, dlaczego się go kocha i tak dalej , warto śledzić takie profile, można wygrać fajne nagrody. Mi karmy starczyło na pół roku!

IP i czas połączenia logowane. [18350662]
[06.05.2011] 11:17
MajkelJeks
zaglądnij też tutaj: http://podwyzka.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [18350879]
[12.05.2011] 12:25
aleksandra-600
marasbone - wystarczyło na pół roku? No to mega Ale przyznać trzeba, że miałeś szczęście Chociaż i tak wydaje mi się, że na fejsbuku jest łatwiej wygrać niż w jakimkolwiek innym konkursie bo mniej osób bierze w tym udział (trzeba mieć przecież profil na fb). Tak wiec gratuluję.

IP i czas połączenia logowane. [18372719]
[16.05.2011] 09:27
margarita-4
A ja się w sumie nie dziwię bo są to przecież maga paczki. A jaszcze jak ma się trzy psy 9jak autor tematu) to tym bardziej tak hurtowo powinno się kupować bo w sumie nie ma lepszego rozwiązania. No i też nie trzeba się przynajmniej samemu fatygować po takie ilości bo przecież zamówienie przychodzi do domu.

IP i czas połączenia logowane. [18386443]
[20.06.2011] 10:16
GrzesiekKraków  cargo17@tlen.pl
marasbone widzę że na tej stronie największa paczka ma ponad 13 kilogramów, myślisz że na jak długo to wystarczy dla rocznego pasa husky? W sumie tak jak sobie przeliczyłem to cenowo kilogram tej karmy wychodzi znacznie lepiej niż tych najpopularniejszych na naszym rynku a do tego wygląda na to że jest ona znacznie zdrowsza.

IP i czas połączenia logowane. [18509718]
[24.06.2011] 12:41
truskawkowapolewa
Ja osobiście często zaglądam na krakvet.pl Jest to najtańszy sklep zoologiczny jaki znam z najszerszym asortymentem. Zdecydowanie jestem zdania, że warto taka karmę zamawiać, ponieważ jest to bardzo wygodne.

IP i czas połączenia logowane. [18526701]
[11.07.2011] 15:02
makary
ja ostatnio kupowałam karmę Brit, 65zł za worek 15kg nawww.karmadlapsa.net

IP i czas połączenia logowane. [18590842]
[28.07.2011] 15:12
candy87-87
to wszystko zależy jaka karmę kupujesz czy droższą czy tańszą i w jakich ilościach , ja kupuję w e-karma.pl i jestem zadowlona, mają tam karmy, które je mój pies i przede wszystkim przywożą karmę do domu, albo wysyłają kurierem super wygoda

IP i czas połączenia logowane. [18646742]
[02.08.2011] 14:49
Doti
uwazam,ze najlepszym rozwiazaniem jestwww.telekarma.pl ja kupuje z tej strony dla swojego psa.Jest to dla mnie bardzo dobre wyjscie,bo dostajesz pozniej emailem rozne promocje i gratisy,a za dostawe nie musisisz placic wystarczy,ze sie zalogujesz pozdrawiam cieplo i mam nadzieje,ze pomoglam

IP i czas połączenia logowane. [18663007]
[16.08.2011] 10:35
maupa87
mnie sie wydaje, że to też zalezy jakiej karmy szukasz i z jakiej firmy, ja najbardziej lubi kupować na e-karma.pl bo tam są wysokiej klasy karm po bardzo dobrych cenach i jest w czym wybierać

IP i czas połączenia logowane. [18706766]
[21.09.2011] 19:10
Khaki
http://keko.pl/ ja tu kupuje. Bardzo dobre ceny

IP i czas połączenia logowane. [18827338]
[27.09.2011] 22:28
lady_zephir
ja kupuję w zooplus.pl. Często są promocje, często rozdają kupony zniżkowe i jest program lojalnościowy. Ja robię spore zamówienia, szybko zbiera mi się dużo punktów o mam zawsze jakieś fajne nagrody. Jedynym minusem jest to, że trzeba długo czekać na przesyłkę. 7-10 dni od dnia zamówienia Ale dostarczają na terenie prawie całej Europy *nautical*

IP i czas połączenia logowane. [18849392]
[13.10.2011] 13:31
m0nis
@khaki, złożyłam zamówienie w tym keko.pl, bo akurat i tak miałam kupować karmę teraz, a oni mają bardzo dobre ceny - lepsze niż tam, gdzie do tej pory kupowałam. To duży plus. Zobaczymy, czy ma ich więcej Jeśli paczka będzie szła dłuzej niż 2 dni, to więcej nie zamówię ;p

IP i czas połączenia logowane. [18904841]
[14.10.2011] 10:35
m0nis
Doszło, wszystko zgodnie z zamówieniem spokojnie mogę polecić. Oczywiście, jak to ja, od razu sprawdziłam, czy mają stronę na fejsie, bo tam można dobre promocje czasem złapać no i są http://www.facebook.com/kekopl

IP i czas połączenia logowane. [18907449]
[17.10.2011] 10:54
Khaki
A o fb nawet nie wiedziałam, w sumie dziwne, że sama na to nie wpadłam, bo często na fejsie siedzę. Ale już nadrobione - like it

IP i czas połączenia logowane. [18917300]
[20.10.2011] 23:05
Jasiek Bravo
A propos tych konkursów na FB to na e-karmie znowu coś się dzieje. Tutaj link - http://www.facebook.com/ekarmaPL ZNowu są do wygrania paczki karm. Warto próbować. Jedzenia dla zwierzaków nigdy za wiele i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [18931640]
[21.10.2011] 17:10
preczprecz
A apropo e-karmy to ciagle sie w necie roi od kryptoreklam tego sklepu. Szczegolnie w ciagu ostatnich kilku dni na kazdym forum na jakim jestem zalogowana widze kryptoreklamy ekarmy jaka to super i w ogole. Chyba brakuje im klientow ze az takie rzeczy robia

IP i czas połączenia logowane. [18934047]
[04.11.2011] 19:55
MarcelPięta
Ja kupuję w keko.pl i mi pasuje. O innych sklepach się nie wypowiem, bo ich nie znam. Akurat to jest pierwszy internetowy sklep w którym zacząłem kupować - wcześniej (wstyd się przyznać teraz)kupowałem marketówki...

IP i czas połączenia logowane. [18992133]
[05.11.2011] 20:05
zoorpa
ja kupuje karme leader oc
sklep chyba bewet(zamawiam telefonicznie od kilku lat)
mam 8 psów,i wszytskie jedza to samo
nie mialy nigdy problemu z kupa,nie mialy wzdec
jedza chetnie
i worek 20 kg kosztuje 129zł,ale czesto sa promocje i place 109zl
zreszta jak sie zadzwoni to z cena sie czlowiek dogada=)
ale karme plecam z calego serca,po royalu czesto mialy wzdecia i dziwna kupe a po tej karmie nic.

IP i czas połączenia logowane. [18996498]
[08.11.2011] 11:15
0102Moniam
Ja właśnie myślę o przerzuceniu się na internetowy sklep bo podobno duzo taniej wychodzi i maja karmy ktorych w normalnych sklepach nie ma. Dzieki za podanie sklepow, posprawdzam sobie dzis (jak nie wszystkie to napewno wiekszosc)

IP i czas połączenia logowane. [19005896]
[10.11.2011] 17:09
0102Moniam
Na pierwszy ogień poszedł keko.pl (bo ostatnie wypowiedzi najwięcej o nim było) Jestem mega zadowolona. Zrobiłam zamówienie w środę rano, przyszło już dziś! Inne plusy to: niskie ceny, asortyment, bardzo miły sprzedawca (dzwoniłam, bo byłam niezdecydowana i bardzo dobrze mi doradził), dobrze zapakowane paczki i obecność profilu na facebooku. Nie wiem czy chce mi sie sprawdzac inne sklepy. Chyba jedyny powod dla ktorego mialabym to zrobic, to jeszcze nizsze ceny, a z tego co patrzylam to w keko jest najtaniej (chyba jeden sklep tylko mial podobne ceny) Tak więc, dzięki wielkie za polecenie i ja też gorąco POLECAM!

IP i czas połączenia logowane. [19013611]
[11.12.2011] 10:38
marycherry
Jak myślę o sklepach internetowych to do głowy przychodzi mi tylko e-karma.pl tam można znaleźć nie tylko karmy najwyzszej jakości karmy ale też dużo cennych porad

IP i czas połączenia logowane. [19125663]
[23.01.2012] 16:18
zwierzaczyca
Dobrym sklepem jest Krakvet, jest tam spory wybór, przy każdej karmie masz dokładny skład, a powyżej pewnej kwoty nie płacisz za przesyłkę. Moim zdaniem jest tam niedrogo także polecam się rozejrzeć tam.

IP i czas połączenia logowane. [19258627]

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat