o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Szukam...
 » Odpowiedz na ten temat

prezent

[18.02.2011] 14:17
illoniss
moi przyjaciele w kwietniu obchodzą swoja pierwsza rocznicę slubu i chciałabym i dać cos od siebie, cos innego a nie reczniki, żelazko itp to sa młodzi ludzie, którzy uwielbiają adrenalinę, wyzwania skok na bungee maja juz za soba tez kochaja auta, które maja to cos pod maska, co każe przycisnąć pedał... jak to rozaiazać ?????

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.02.2011] 14:25
Hanka f
Taki prezent to duży problem, ale chyba mogę Ci pomóc skoro znajomi lubią auta to polecam zrobić im motoprezent Oczywiście nie myślę o kupnie auta, ale wypadzie na tor wyścigowy, gdzie będą mogli sprawdzić możliwości aut a adrenaliny na pewno nie zabraknie...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17860916]
[02.09.2016] 21:03
Kasiulkaa842
Jest wiele firm, które oferują tego typu atrakcje (osobiście bałabym się skoczyć na bungee ) - jedną z nich możesz znaleźć tu - https://jakiprezent.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22432392]
[03.10.2016] 13:50
heili
moim zdaniem nie ma co szaleć z prezentem na taką okazję znajomych, ja bym zrobiła raczej jakąś fajną prezentację z ich zdjęć ze ślubu i różnych innych okazji, możesz poszukać pendriva w kształcie np samochodu, w sferisie kiedyś widziałam, że mieli coś takiego i myślę, że również będą z tego zadowoleni

IP i czas połączenia logowane. [22463296]
[25.10.2016] 23:48
michalinamalina
może kup im jakiś gadżet do auta? moim zdaniem też nie warto szaleć zbytnio z takim prezentem..może jakaś nawigacja czy coś? w sferisie dużo fajnych akcesoriów do auta maja

IP i czas połączenia logowane. [22493189]
[24.07.2017] 10:46
[19.12.2016] 22:37
Ambasador
Prezenty na czasie znajdziesz w sklepsamsung.pl np. smartwatch Gear S3 Frontier. Połączenie klasycznego zegarka z nowoczesnością. Ambasador marki Samsung.

IP i czas połączenia logowane. [22565878]
[20.12.2016] 17:52
Bu92
Może zafunduj im tego typu zabieg http://babskiswiat.pl/post-359-laserowy-peel ing-weglowy.html ? Czytałem ostatnio sporo o nich i wydaje mi się, że jest to świetna rzecz dla par

IP i czas połączenia logowane. [22566762]
[21.12.2016] 19:11
Paulina99
Najlepiej to kup zonie oryginalną torebkę. Ja zawsze tu kupuję https://e-kaja.pl/kategoria/68/torby-damskie . Wiesz, może i jest to trochę większy wydatek, ale taki prezent na bank doceni i jakoś Cię za to wynagrodzi

IP i czas połączenia logowane. [22568184]
[30.12.2016] 23:04
lukrecja55
jak oryginalna torebka to polecam Via Della Spiga i torebka od Giuseppe Zanotti https://viadellaspiga.pl/projektanci/giusepp e-zanotti

IP i czas połączenia logowane. [22580640]
[04.05.2017] 18:29
kocurek91
heili (16.10.2016.03 13:50):
moim zdaniem nie ma co szaleć z prezentem na taką okazję znajomych, ja bym zrobiła raczej jakąś fajną prezentację z ich zdjęć ze ślubu i różnych innych okazji, możesz poszukać pendriva w kształcie np samochodu, w sferisie kiedyś widziałam, że mieli coś takiego i myślę, że również będą z tego zadowoleni

Faktycznie w sferisie maja spory wybór różnych gadżetów do samochodu i wiele innych fajnych rzeczy ostatnio zamówiłam wideorejestrator

IP i czas połączenia logowane. [22728584]
[14.07.2017] 08:38
jagoda w
Ja mam zawsze problem z wyborem prezentu i wolę zapytać się wprost co kupić. Ostatnio też tak zrobiłam jak siostra wprowadzała się do nowego mieszkania. Zapytałam, a ona powiedziała co by się jej przydało. Zdecydowałam się na zakup w domizdrowie.pl nowoczesnej jak chciała ławy. Przyznam, ze sama teraz zastanawiam się nad zakupem dla siebe takiej, a tym bardziej, że siostra jest z niej mega zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [22769496]
[14.07.2017] 12:54
urzekła nas twoja historia
darmowy reklamodawco, pracowniku firmy. Zwłaszcza fragment o fikcyjnej siostrze poraża głębią ekspresji.

IP i czas połączenia logowane. [22769656]

» Odpowiedz na ten temat