o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Piłka nożna
 » Odpowiedz na ten temat

jak pozyskać sponsora do klubu sportowego

[15.02.2011] 14:08
lukkkxxxxx
Witam. Chciałbym dowiedzieć się jak pozyskać sponsora do klubu sportowego. Trochę korzystałem z informacji: http://www.biznesforum.pl/klub-pilkarski-doc hody-vt12407.html Klub jest w okręgówce, ma druzynę seniorów, juniorów, trampkarze i młodzików. Czym zachęcić firmę aby dała kasę? I wcale nie chodzi o 1000zł miesięcznie ale utargować 100 zł od firmy na klub to będzie sukces. Czy reklama na stadionie, albo w gazecie zachęci firmę do sponsorowania? jakie są jeszcze opcję? To prawda ze w nizszych ligach ludzie działaja społecznie a pracownicy :gospodarz, kierownik, trenerzy, instruktorzy itd pracują na umowa zlecenie bo klub biedny. Co byście radzili również poza sponsoringiem ? Moze coś z Unii ?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.03.2011] 00:26
NFLpro
Witam! Jestem w nieco innej, aczkolwiek podobnej sytuacji. Ja pozyskuję sponsorów do mojej drużyny Futbolu Amerykańskiego. Jest to o tyle gorsze, że ludzie nie znają tej dyscypliny sportu. O piłce wie się dużo i na mecz przychodzi trochę osób, a na Futbol nie. W każdym bądź razie ja zacząłem po chodzeniu po firmach. Pamiętaj, że sponsoring wypali, jeśli ty też coś zaproponujesz. Najlepiej powiedzieć czego oczekujesz, np. tyle i tyle kasy, wynajęcia boiska, stroi, sprzętu, a później musisz im zaoferować np. logo firmy na koszulce, reklama na stadionach, bilbordy firmy na meczach. Jeśli dobrze zagadasz, to możesz wyciągnąć więcej kasy i zaproponować nazwę firmy w nazwie drużyny. Najlepszym sposobem jest chodzenie i zbieranie nawet po 100zł. od sponsorów. Życzę powodzenia!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18171550]
[24.03.2015] 01:10
iwonlackowska
Z pewnością trzeba rozmawiać, rozmawiać i rozmawiać Nie ma innego wyjścia niż rozmowa Spondoringiem sportu (www.gkpge.pl/sponsoring-sportu) zajmuje się teraz bardzo dużo firm Myślę, że dużo z nich będzie chciało się tak promować To dla firm też jest bardzo dobra forma reklamy

IP i czas połączenia logowane. [21684419]
[30.05.2017] 17:48
szczurek@
Trzeba szukać, choć nieraz sponsor sam znajduje firmę. Na pewno o wielkim szczęściu może mówić AZS Politechnika Warszawska . 27 kwietnia Spółka ONICO podpisała z nimi umowę sponsorską na 3 lata. Właśnie dlatego zmienili nazwę na ONICO AZS Politechnika Warszawska. Mała zmiana, a korzyści wiele i to z pewnością dla obu stron.

IP i czas połączenia logowane. [22742833]
[30.05.2017] 19:36
Hehehe!
Kto będzie tak naiwny by sponsorować polską piłkę kopaną?

IP i czas połączenia logowane. [22742906]

» Odpowiedz na ten temat