o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czarna muzyka / Hip-hop
 » Odpowiedz na ten temat

Rap teksty

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[24.10.2013] 14:35
Kubuśśśśśśśśśś
http://www.youtube.com/watch?v=I35yBUHqpco Proszę tylko o odsłuchanie Z góry dziękuję

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20822371]
[31.10.2013] 22:46
Marshall
Bez rapu jak bez tlenu życie nie miało by sensu wiesz czemu? Brak motywacji brak relaksacji brak zrozumień tylko słuchanie jakiś pedalskich bzdurek.Rap to nie wszystko ale życie zmieni.Dobry przekaz jak sex z panienką sama przyjemność ze słuchania pierwszego demo.Czas jest iluzją ale szybko płynie zanim się odwrócisz masz już kilka lat w tyle. Stajesz się dorosłym i wyrastasz z tego, ale ja nie wyrosne bo dużo dla mnie znaczą te zwrotki i rymy których słucham jak 8 mile. Znajomości to rzecz ważna bo bez nich nawet nie włożysz nic do garnka. Nie znajdziesz pracy szkoła to bagno. Bez studiów
zarobisz krocie.Chłopaczek po studiach myślał że będzie kimś a następny tydzień spędził na zmywaku. Rodzina masz w niej wsparcie więc szanujmy kochaną matkę szanujmy ojca oni pomogą Ci w najgorszym momencie.Nie wymagam cudów kolego chce tylko żeby przydarzyło Ci się coś dobrego...

IP i czas połączenia logowane. [20837510]
[03.11.2013] 13:29
realrap
szukam tekstu do tego kawałka ERIPE
http://rapzajawka.com/rap-newsy/619-nowy-kaw alek-od-eripe-masakra

IP i czas połączenia logowane. [20841391]
[25.11.2013] 18:02
Czubexon
Hej kochanie pytasz co u mnie ? Chociaż od dawna podobno leze juz w trumnie . Pytasz sie jak mijają mi lata bez ciebie , wiesz co nie wiem jak ci to powiedzieć . Bo na prawde jest mi cieżko nie moge sie odnaleźć szukam w ciąż siebie wokół ludzi których znałem patrząc na to co było a na to co jest teraz ja na prawde leze w trumnie i nie moge sie pozbierać . Żyje ciagle tamta chwila kiedy byłaś obok mnie nic sie w tedy nie liczyło codzień żyłem jak we śnie . Teraz mój sen to najgorszy koszmar od czasu gdy sobie poszłas . Liczę dni do mojej śmierci nie mam po co żyć uwierz mi . Nigdy nie bede taki Sam nie pokocham juz tak bardzo choć moja dusza nie umarła ale ciało zgasło nie promienieje juz tak bardzo w sumie wogle nie swieci i nie zapali sie juz pewnie bo w grobie siedzi . Odpisuje ci na list żebyś wiedziała ze mnie nie ma ta miłość mnie zabiła wiec żegnam sie siema ...

IP i czas połączenia logowane. [20882138]
[25.11.2013] 18:06
Czubexon
realrap (13.11.03 13:29):
szukam tekstu do tego kawałka ERIPE
http://rapzajawka.com/rap-newsy/619-nowy-kaw alek-od-eripe-masakra

A co to miał by byc za tekst ?

IP i czas połączenia logowane. [20882146]
[24.11.2017] 09:59
[02.12.2013] 20:02
Migao
http://youtu.be/Rpx7NLQOihY zachecam wbijac sprawdzac mój kanał !!!

IP i czas połączenia logowane. [20896353]
[05.12.2013] 03:45
Czubexon
Czasami patrzysz na mnie jak bym był kimś innym , to przez moje łzy ? Nie nie jestem winny. Żadko idę przez życie jak przez jakaś bajkę wiesz ? Dla tego ze nie raz zaliczylem bańkę , przez to co chciałem zrobić a juz nie moge często w swym życiu upadam na podłogę . Często patrze na sens swojego istnienia mysle po co jest człowiek i dla czego sie zmienia ? . Niby jest w nas chemia ? Tak sadzi wielu z nas każdy szuka spełnienia jakby to był ten czas ,czas na szczęście , życiowa drogę chciał bym tak czuć lecz nie stety nie moge . Mam swoje refleksje , przekonania oraz wiarę ale mimo to stoję w miejscu jak zepsuty zegarek . Chciał bym w końcu sie naprawić znalesc swoje oparcie lecz zegarmistrz mi uciekł i nie moge go odnaleźć . Chce odnaleźć swoją drogę drogę do szczęścia , wykońcu stanąć na nogi znalesc klucz do swego serca , moim kluczem jest zegar który nie tyka juz wcale gdzie jest mój zegarmistrz ?chce wykońcu go odnaleźć 2x.

IP i czas połączenia logowane. [20900720]
[08.12.2013] 12:04
Marshall
Co dzień ten sam świat budzi mnie za oknem. Sąsiad krzyczy do drugiego jak tam u Ciebie Włodek? Budzę się wkurzony i cały dzień narzekam.Wstaje co raz wcześniej i nie moge jakoś przestać. Mam swój chory świat myśli i wahania mogę zabić Ciebie w nim bez żadnych skazań bo nie jeden by tak chciał zrobić coś bez skutku ale w naszym kraju nie obejdzie się bez żadnego skutku. Myślę nawet nie raz kto naszym państwem rządzi. Premier obiecuje ale nigdy nie dotrzyma. Myślą tam o sobie bo egoisci sami. Chcą pracować do 67 roku życia żeby emeryturę większą dostawali.Nie troszczą się o innym nawet o rodziny którym w wyniku powodzi dom zniszczyli. Co jest z naszym krajem? Czy tylko władza do dupy? Nie , nie tylko ludzie są też winni. Po 22 strach się bać wyjść na miasto w grupie. Kradzież , gwałty i najgorsze morderstwa winimy innych choć to ukrywa się w naszych sercach. Ogarnijmy się i nie ufaj ludziom którym czytasz z oczy że są zrobieni z bólu.

IP i czas połączenia logowane. [20907046]
[11.12.2013] 14:38
xxxxxxxxxx
Chciałbym móc zapomnieć o moich pierwszych trackach żeby na nowo ich posłuchać i być szczęśliwym małolatą.Lecz tak nie jest i pogodze się z tym ale hip hop dla mnie znaczy więcej niż dla innych swiń. Co mam zrobić w kwestii mojego życia. Staczam się na dno i nie moge przestać. Mam coś z głową te chore myśli powodują że działam nie jak inni. Czasem słysze głosy myśli mi odbierają wbijają mi do mózgu "zabij tego szmato". Nie raz jest że nie powstrzymam się i zrobie to na co namówią mnie.Trzeba się ogarnąć przestać pić przestać ćpać. Trzeba o rodzinę zatroszczyć się brat bierze ze mnie przykład i robi to samo ale on jest dopiero małolatą. Nie moge pozwolić żeby coś się moim bliskim stało, stanę za nich murem i nie będę patrzył na to. Dla bliskich oddam życie mamo.

IP i czas połączenia logowane. [20914219]
[11.12.2013] 17:26
Zawias
Grałem dla 3 tysięcy i dla 30 osób,
a i tak robię swoję dla tych kilku ziomów z bloków
Nie zależy mi, nie jestem poetą jak większość,
s@@@syny się wożą, bo wciąż lecą na splendor.
Owczy pęd, gdzie jest money? To trueschool
Hipokryci robią hajs, jeszcze mamy im współczuć?
Emo rap samobójców w ubraniach od sponsora
ciężko mi uwierzyć w dramat z żurnala porad.
Widzisz, gamonie czekają na mój zgon, w myślach
przejmując scenę jak by @@@ było co, błąd!
Też liczyłeś, że życie wyliże CI tyłek,
to nie tak brat wygląda, to nie park rozrywek.
Antyglobaliści w nike'ach @@@ą o zdrajcach
zamiast wspomóc Afrykę wybierają Starbucks'a,
mały świat dużych miast, psychologia tłumu,
mali ludzie dużych nazw, legalne pranie mózgu!
A miało być tak pięknie,
swoje trzeba odcierpieć by móc dojść po swoje,
chociaż młodzi i tak zbyt szybko kończą w piekle
póki co nasza Ziemia jest wciąż naszym grobem. http://www.martineden.republika.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20914592]
[13.12.2013] 23:30
Marshall
Miałem dziwne sny plany i marzenie nie wiedziałem czy ja śnie czy właśnie nie umieram. To jest właśnie moje chore życie będę nawijał o tym przez całe moje życie. Widziałem dziś dziewczynke szła sobie sama. Widziałem jak podszedł facet chciał pomóc od rana. Zaprowadził ją do jakiejś uliczki gdzie ją zgwałcił bez skrupułów robił to jak typowy zawodowiec. Tak przypuszczałem nie wiem czy dobrze po prostu myśle choro i nie mam żadnych schorzeń. Lecz widze co na tym świecie się dzieje. Politycy zgarniają kase jakby mieli zawody "kto więcej zbierze" Możemy narzekać i nic z tym nie zrobić chyba że weźniemy się w garść i mądrze zagłosujemy. Nie wiem o czym myśle ale jedno wiem na pewno tak na szybko napisać rap. Może się nie nadaje ale to moje życie mam nadzieje że pisze dobrze.Chciałbym ujawnić całą prawde świata ale moje myśli ograniczają mnie do najmniejszych granic mojego świata. Żegnam Was ozięble trzymajcie się bracia.

IP i czas połączenia logowane. [20919361]
[24.12.2013] 22:38
Marshall
I są święta rodzina o wszystkich pamięta. Dzieci ucieszone prezenty dostają a rodzice zadowoleni że wszyscy przy stole zgromadzeni. Mają radość że mili się wszyscy stają. Nikt nie obraża i nikogo nie wygania. Nikt nie udawał jak życzenia składał. Jedzenie wyborne nie zawsze jest na stole. Radujmy się tymi chwilami które mile z rodziną spędzamy. Nie zapominaj o zmarłych z nimi też wigilię spędzajamy. W naszych sercach oraz myślach nigdy nie odejdą bo kochamy ich mocno jak nikogo innego. Lecz nie wszyscy spędzają to miłe bo widziałem w pobliżu glinę. U sąsiada znowu kłótnia od rano. Nawet w święta koleś się @@@ał co za baran. Żona go nie wpuściła i psy się nagle zjawiły. Szkoda mi ich od dawna im się nie układa ale chociaż w święta by mogli trochę poudawać. Mam nadzieje że to jedyny przypadek. Życzę Wam wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń

IP i czas połączenia logowane. [20939956]
[15.01.2014] 13:20
trzymajfajon  trzymajfasonx@tlen.pl
Przelewam na kartkę wszystkie swoje uczucia .
Nie oczekuje od Ciebie żadnego współczucia .
Nie jedną sprawę w życiu przeżyłam ,
lecz to mnie wzmocniło i wygrywam .
Nigdy się nie poddam takim frajerom,
@@@anym konfidentom i pozerom .
Może i mam osiemnaście lat ,
pomimo tego jestem jak kat .
Mogę rozliczyć Cię z każdego błędu .
Nie zrobisz w mojej głowie ani trochę obłędu .
Wiesz jak to jest ? Na każdym kroku czuje stres.
Na ulicy wśród starszych wychowałam się .
Nie traciłam czasu na naukę , bujałam się .
Dzień w dzień w żyły heroina leci.
Życie jest @@@owe . Wiecie dzieci ?
Pomimo złej przeszłości chciałam się zmienić .
Byś za najgorszą nie mógł mnie ocenić .
Mijały dni , moje zachowanie było inne.
Spokojne czasem szalone i niewinne.
Przyszedł dzień w którym go poznałam ,
nie znając imienia czułam jak się zakochałam .
Może kiedyś los nasze ścieżki splecie.
I spotkamy się na tamtym świecie .
Taki sobie , ale mój i od nikogo nie spisane lub z neta

IP i czas połączenia logowane. [20985933]
[20.02.2014] 14:49
schawii
napada wypada mega floł
napada wpada wypada mmixer ziooł
marihuany itptp..
- chciałbyśś !
-wieeeeem!

IP i czas połączenia logowane. [21053415]
[26.02.2014] 20:37
Nowy w te klocki
Tą historię wielu raperów opisuje, chce przedstawić w jakim świetle ją widuję. Brak zaufania to temat na dziś. Chce zobaczyć jak Polska zmienia się w mig. Rząd nam nie pomaga oszukują zawsze, ale i tak na wyborach wybierani są zawsze.. Jak mamy im ufać? Skoro nie mamy oparcia w nich. Każą nam harować do 67 roku gdyż? Większą emeryturę dostać chce rząd. Bo i tak za mało zarabiają w tym zoo. Panie prezydencie co z tą Polską będzie? Nie powie nam prawdy nawet gdyby miał przystawiony pistolet prosto w serce. Kończymy parodie o tzw rządzie.

IP i czas połączenia logowane. [21064815]
[02.04.2014] 09:44
Królik
http://www.youtube.com/watch?v=DMUTo7MA124
nutka nagrana 2,5 roku temu niedawno została wstawiona , może nie jest najlepszej jakości jak na mikrofony od sing stara ale myślę że daję rade ... Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [21116143]
[06.04.2014] 22:52
nowyRaper
Nie sa to dlugie teksty ale przydadza sie komus podczas pisania utworu:
1. Te pierwsze lata, z mojego zycia, spedzilem na ulicy bez jedzenia i picia.
2. Nie wszyscy, wygladajacy tak jak my to zlodzieje i klamcy, nie wszyscy pija, cpaja i wachaja, nie posadzaj nas o rzeczy ktore sam pewnie robiles!
3. Teraz, kiedy jestem slawny nie dawaj mi pieniedzy, mi sa nie potrzebne, daj je tym ktorzy zyja na ulicy

IP i czas połączenia logowane. [21123538]
[14.04.2014] 10:46
eloooooo
Obaj jestescie zgrani - bo obaj jestescie do bani. Szukaliscie rymow dla rapera godnych? Zjadlem je, bo bylem glodny. Nie spamujcie tym syfem, tylko won na ulice.

IP i czas połączenia logowane. [21134275]
[19.05.2014] 14:29
ROSID
Ja tak często siadam i wraca wcześniejszy stan,
w którym chce przyśpieszyć czas bo za mało siły mam !
Chce o tym nie pamiętać, chce spokojnych dni,
bo mój mentor życia to się gdzieś za chmurami skrył.
Byłem mały to w płacz, tak kończyłem codziennie,
wkurwiony byłem fakt, bo w piłę sto razy dziennie.
Każdy się śmiał ze mnie, ale miałem to pod butem,
ku rozwojowi w piłkę tak z minuty na minute.
Nie miałem dobrze w domu, chciałem nie raz uciekać,
awantury kłótnie znowu, często zabrakło chleba.
Nie potrzebowałem złota, potrzebowałem troski,
i słowo kocham od tak, daj, nie znam większej wartości.
Agresja w czterech ścianach , przerodzona na psyche,
widziałem takie rzeczy, dziwie się, że jeszcze widzę.
Wychodzę z siebie idę, przy okazji się objaram,
a Ty przestań pieprzyć mi , że przez to się staczam !!!

IP i czas połączenia logowane. [21184236]
[03.06.2014] 12:02
Mctłustypronciu.Featloobambo
Jestem bambo prosto z afrika zrobilem wanne wcorej z nocnika ktos tutej fika ? Ktos podskakuje 2 banany 4 panny jedna sie pruje

IP i czas połączenia logowane. [21206295]
[03.06.2014] 12:06
Mctłustypronciu.Featloobambo
Mc bambo tejtuje kraza pogloski ze wyrooooooohal juz pol wioski pilnie sie uczy przez cale ranki jego uja uzywaja do skakanki

IP i czas połączenia logowane. [21206304]
[04.12.2014] 20:57
opipipp
a co z ciuchami procz tekstow? gdzie sie zaopatrzacie? ja wlasnie znalazlem spoko skejcikwww.chillout-shop.pl tylko mysle wlasnie co kupc

IP i czas połączenia logowane. [21485843]
[30.12.2014] 13:18
sportowiec00
Po co ciuchy lepiej przecież coś zarymować do jakiegoś dobrego bitu najlepiej klasycznego jakiejś paktofoniki czy 2paca bądź też kalibra 44. Później przychodzi czas na ubrania i jakieś mikrofony. Peace

IP i czas połączenia logowane. [21530600]
[08.08.2015] 11:46
DS Tasman

IP i czas połączenia logowane. [21912972]

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat