o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Narty i snowboard
 » Odpowiedz na ten temat

Jak wzmocnić stawy i kości przed wyjazdem w Alpy?

1 2
[10.02.2011] 14:50
wiewiórka97
Znacie może jakieś sposoby na wzmocnienie stawów i kości? Wybieram się na lodowiec a nie chciałabym nabawić się kontuzji dlatego stwierdziłam, że może warto zadbać o jaką profilaktykę.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.02.2011] 16:03
spath
Przede wszystkim trening przed wyjazdem. Już same mocne mięśnie są świetną ochroną dla kości i stawów. Poza tym dieta bogata w witaminę D, wapń. Możesz też dla większej ochrony zacząć brać jakiś suplement z kolagenem, ja osobiście biorę Stawo-vit.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17821960]
[10.02.2011] 16:46
sroczka_pstroczka
Warto się martwić na zapas? Miałaś już jakąś kontuzje?

IP i czas połączenia logowane. [17822092]
[11.02.2011] 01:23
wiewiórka97
Osobiście nie mialam, ale widziałam jak można się pieknie okaleczyć na dłuższy czas więc wolę zapobiegać.
Co do treningu to ćwiczę trzy razy w tygodniu. Stawo-vit? Jak to wygląda?

IP i czas połączenia logowane. [17824307]
[11.02.2011] 06:35
splath
To proszek, którego dzienną dawkę rozpuszczasz w jakimś napoju. Poza tym nadaje się wlaśnie do codziennego stosowania. Jest bezpieczny, beztluszczowy, nie uczula. I jak to kolagen, wpływa bardzo dobrze na stan stawów, kości, skróy i włosów.

IP i czas połączenia logowane. [17824453]
[23.05.2017] 20:44
[11.02.2011] 08:09
sroczka_pstroczka
Ja też widziałam, ale uważam, że nie ma co szerzyć czarnowidztwa. Takim myśleniem można tylko ściągnąć na siebie nieszczęście wlaśnie. Lepiej być poytywnej myśli. Takie jest moje zdanie.

IP i czas połączenia logowane. [17824496]
[11.02.2011] 09:32
mirini
Najlepszym sposobem jest dbanie o siebie przez cały rok - odpowiednia dieta, dużo ruchu, wzmacnianie mięśni a może nawet suplemencik.

IP i czas połączenia logowane. [17824677]
[15.02.2011] 14:34
el_m1
Ja właśnie wróciłem z Alp. Zero kontuzji ale kilka stanów dość mocno dokucza (ćwiczyłem skoki na snowparku).
Tak więc, może i nie ma co się martwić na zapas, ale lepiej być przezornym. Chyba kopsnę sobie ten StawoVit
pozdro http://autopsychoanaliza.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17843247]
[17.02.2011] 16:11
truskawkowapolewa
Moja znajoma mówiła mi ostatnio, że na kilka tygodni przed wyjazdem na narty zapisała się na fitness. Mówi, ze na początku była całkowicie przerażona swoim brakiem kondycji. Z czasem jednak zaczęło być coraz lepiej. Mówi, że dzięki tym ćwiczeniom nie miała później bólu mięśni i zakwasów po białym szaleństwie na stoku.

IP i czas połączenia logowane. [17852956]
[10.05.2011] 22:50
allie345
w zasadzie przede wszystkim należy wzmacniać mięśnie czyli przygotować się treningowo (poćwiczyć), a jeśli chodzi o same stawy? No cóż, najlepszym wzmocnieniem jest dieta, choć w razie potrzeby można też sięgnąć po suplementy - ale te trzeba dobierać indywidualnie

IP i czas połączenia logowane. [18367720]
[27.06.2011] 16:30
pawelo_en
DESKOROLKA SKRĘTNA 360 stopni WAVEBOARD - NOWOŚĆ I HIT 2011 !
http://gadzeteo.pl/pl/p/Deskorolka-Waveboard -Street-Surfing-/85

IP i czas połączenia logowane. [18538709]
[05.07.2011] 21:36
fiz2532784ssss
chcesz obejrzeć nowe filmy, seriale a może potrzebujesz jakies materiały naukowe?? wejdź i znajdż coś dla siebie
http://chomikuj.pl/?page=411190

IP i czas połączenia logowane. [18569912]
[07.07.2011] 23:10
hidetada
Witam serdecznie! Zapraszamy wszystkich szanownych forumowiczów na istniejący od niedawna serwis poruszający tematykę sportów kulturystyczno-siłowychWWW.BODYSTRONG.PL Tworzymy centrum porad dietetyczno-treningowych oraz wszelakiej suplementacji. Znajdziecie tu wiele porad z zakresu odżywiania i prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Na bieżąco informujemy Was o nowościach ze świata kulturystyki i fitness. Stworzyliśmy forum które mam nadzieję będzie Wam dobrze służyć.Mamy wielu przyjaciół wśród zawodników kulturystyki, trójboju siłowego oraz podnoszenia ciężarów.W serwisie znajdziecie największą bazę fitness klubów w Polsce,jest prawie 900 obiektów i liczba ciągle rośnie. Każdemu forumowiczowi będzie wygodnie sprawdzić gdzie najbliżej jego miejsca zamieszkania może skorzystać z usług profesjonalnej siłowni i personelu. Fascynaci sportu mogą zajrzeć do bogatej galerii sław kulturystycznych. Zakładając profil można kontaktować się z innymi użytkownikami, dodawać znajomych do swojego profilu,galerie video. Chcemy dzielić się z Wami naszą pasja i zainteresowaniem. Pozdrawiam forumowiczów!
www.bodystrong.pl TEAM

IP i czas połączenia logowane. [18578154]
[14.07.2011] 11:37
smichalek
Ciekawostka - Austria daje teraz możliwość kupienia sobie własnej góry w Alpach. Szokujące? Zobaczcie:
http://szukajeksperta.com/blogs/view/572/pry watyzacja_gor
Nie mogłem w to uwierzyć, ale to prawda!

IP i czas połączenia logowane. [18600277]
[22.08.2011] 14:41
slawox
Spróbuj preperatu o nazwie Bisholin. http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html - Dodaj ogłoszenie za darmo

IP i czas połączenia logowane. [18727114]
[14.09.2011] 17:12
tulipan_8
Budowa naszych kości i stawów jest niestety uwarunkowana genetycznie i nie za bardzo można to zmienić. Są pewne ćwiczenia fizyczne które wzmacniają poszczególne więzadła kolanowe. Stosuje się je głównie podczas rehabilitacji po operacjach kolana ale są one również wskazane wszystkim uprawiającym sporty zimowe. Wykonuje się je na pochylni. Jeśli jesteś zainteresowany mogę przesłać ci na e-maila kilka takich ćwiczeń

IP i czas połączenia logowane. [18803888]
[16.09.2011] 22:42
gość,,,,,,,,,
tulipan_8 (11.09.14 17:12):
Budowa naszych kości i stawów jest niestety uwarunkowana genetycznie i nie za bardzo można to zmienić. Są pewne ćwiczenia fizyczne które wzmacniają poszczególne więzadła kolanowe. Stosuje się je głównie podczas rehabilitacji po operacjach kolana ale są one również wskazane wszystkim uprawiającym sporty zimowe. Wykonuje się je na pochylni. Jeśli jesteś zainteresowany mogę przesłać ci na e-maila kilka takich ćwiczeń

tak , tylko na lodowcu główny problem to nie mięśnie , atawy , a na ogół krótki oddech i problemy z aklimatyzacją płuc. wielu moich znajomych , jak i ja w piwrwszy dzień na lodowcu jesteśmy dętki jak d. węża w najcieńszym miejscu mnie to mija po pierwszym dniu , ale mam znajomych którzy aklimatyzują sie nawet trzy dni.

IP i czas połączenia logowane. [18812671]
[10.03.2012] 21:30
anka_firmanka
Chyba tak naprawdę nie ma skutecznej metody, ale o środkach możesz poczytać na moim blogu http://stawy.apteka.augustow.pl/ - jest kilka środków zawierających kolagen

IP i czas połączenia logowane. [19386012]
[14.05.2012] 20:11
mateuszz32
ja na stawy zażywam Stavin w syropie o smaku wiśniowym Dużo biegam więc taka regeneracja w moim przypadku jest konieczna

IP i czas połączenia logowane. [19543414]
[15.05.2012] 10:21
Poulo
kości jak kości,ale mi się wydaje, że przede wszystkim powinno się wzmocnić stawy. Moi rodzice stosują Flexagen do picia w saszetkach do rozpuszczania i są zadowoleni z działania

IP i czas połączenia logowane. [19544294]
[15.05.2012] 10:54
jac8
trening i odpowiednia dieta http://supertanielatanie.pl/

IP i czas połączenia logowane. [19544352]
[15.05.2012] 22:27
gortat
mateuszz32 (12.05.14 20:11):
ja na stawy zażywam Stavin w syropie o smaku wiśniowym Dużo biegam więc taka regeneracja w moim przypadku jest konieczna
Moja teściowa też mówiła o tym Stavinie i jedyne co pamiętam (bo tylko o tym mówiła) że w końcu coś nowego, a nie te obrzydliwe tabletki. Oczywiście ciesze się, że moja "kochana" teściowa ma mniej powodów do zmartwień , pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [19545950]
[16.05.2012] 11:46
Maciej Banasiewicz
Witam serdecznie. Unikalna postać Syropu Stavin zapewnia nie tylko łatwiejszy sposób przyjmowania preparatu, ale także szybsze wchłanianie i nie narażanie swych substancji, takich jak siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny czy kwas hialuronowy, na działanie soków trawiennych. Chętnie rozwinę swoją wypowiedź i odpowiem na Państwa pytania dotyczące suplementu diety Stavin. Pozdrawiam, Maciej Banasiewicz

IP i czas połączenia logowane. [19546846]
[22.05.2012] 14:50
znudzony
ooo cos w formie syropu na stawy?? Gdzie to moge dostac!!!!!???
Mam juz dosyc tabletek!

IP i czas połączenia logowane. [19560778]
[23.05.2012] 01:23
magdalennek90
Czy tego typu suplementy naprawdę są pomocne w przypadku osłabionych stawów? Chcę zacząć biegać, ale boje się kontuzji, ponieważ jak to powiedział lekarz moje stawy są na nie "anatomicznie podatne"

IP i czas połączenia logowane. [19562250]
[24.05.2012] 19:55
Maciej Banasiewicz
Witam ponownie. Pani Magdaleno. Proces leczenia stawów jest niezwykle trudny i trwa dość długo, dlatego tez najlepszą metodą jest zapobieganie ich uszkodzeniom, dbałość i codzienna pielęgnacja ich kondycji. Siarczan chondroityny zawarty w preparacie jest odpowiedzialny za wspomaganie odbudowy struktury stawu, jego tkanki chrzęstnej.
Kwas hialuronowy odgrywa wielką rolę w budowie wielu tkanek, szczególnie tkanki łącznej, natomiast obecność witaminy C zwiększa możliwość dezaktywacji wolnych rodników, niszczących chrząstkę stawową. Codzienne przyjmowanie preparatu na stawy Stavin suplement diety uzupełnienia dietę w składniki wspomagające naturalną odbudowę chrząstki stawowej. Wpływa na zwiększenie ruchomości, wytrzymałości
i sprawności stawów. Syrop Stavin można kupić bez recepty w każdej dobrej aptece. Pozdrawiam, Maciej Banasiewicz

IP i czas połączenia logowane. [19566361]
[25.05.2012] 22:41
Maggie
Mój ortopeda polecił mi stavin po kontuzji kolana. Bardzo ważne było dla mnie, żeby preparat dobrze się wchłaniał bo mój żołądek nie toleruje tabletek. Stavin jest w postaci syropu - nawet smaczny. Polecam każdemu kto nie może albo ma już dość przełykania tych ogromnych tabletek. Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [19568947]
[25.05.2012] 23:38
barbara0064
A czym tak naprawdę wyróżnia się spośród innych suplementów, których jak wiadomo jest całkiem sporo?

IP i czas połączenia logowane. [19569119]
[26.05.2012] 21:37
Maciej Banasiewicz
Witam ponownie. Tabletki, kapsułki,a nawet proszek do sporządzenia zawiesiny, są formami stałymi. Po połknięciu, zazwyczaj dużej i trudnej do zażycia formy, tabletka czy kapsułka ulega rozpadowi i substancje czynne w niej zawarte narażone są na działanie kwasowego środowiska w żołądku. Syrop Stavin zawiera frakcję rozpuszczoną w wodzie, dlatego też glukozamina, chondroityna czy kwas hialuronowy są szybciej przenoszone do dalszych części przewodu pokarmowego gdzie ulegają absorpcji - nie są więc narażane na działanie soków trawiennych i nie ma potrzeby dostarczania do organizmu ogromnych dawek tych substancji, z których część może się po prostu nie wchłonąć. Ponadto, jak już wspomniałem, Syrop Stavin jako jedyny preparat na polskim rynku łączy w swoim składzie siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy i witaminę C. Dlatego też Stavin jest niezwykle efektywny i ekonomiczny w stosowaniu.W połączeniu z łatwością zażycia i przyjemnym, malinowym smakiem, jest najlepszym rozwiązaniem dla stawów. Pozdrawiam, Maciej Banasiewicz

IP i czas połączenia logowane. [19571076]
[26.05.2012] 22:12
trytek
Mój lekarz zalecił mi stavin na przemęczone stawy kolanowe, niestety forma mojej pracy nie jest dla nich zbyt łaskawa... 'wygooglowałęm' stavin i oto jestem. Mało który preparat ma swojego erzenika który wyjaśni wszystko. Moim zdaniem jest to bardzo dobra postawa względem konsumenta. Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [19571185]
[29.05.2012] 22:54
dzwigarz
Mam pytanie. Czy taki suplement jest wystarczający żeby ochronić stawy przed niszczeniem pod obciążeniem? Jestem siłaczem i często podnoszę ciężkie przedmioty i niestety narażam swoje stawy. Pomocy!

IP i czas połączenia logowane. [19578978]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat