o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Czy warto kupić mieszkanie na warszawskiej Woli?

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[26.01.2011] 21:19
eMeLka
Witam, Od niedawna mieszkam w Warszawie i właśnie mam możliwość kupienia mieszkania na Woli. Nic nie wiem o tej dzielnicy. Jak tam się mieszka? Czy mogę liczyć na sympatycznych sąsiadów ? Czy jest coś charakterystycznego, coś, co powinnam wiedzieć, zanim się zdecyduje?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.01.2011] 23:58
Olbrachta
Sprzedam mieszkanie na inwestycji "OLBRACHTA 29A"... Warszawa Komunikacja 6,5 m2
Łazienka:4,1 m2
Kuchnia: 8,3 m2
Sypialnia: 14 m2
Salon: 20 m2 Balkon: 10,6 m2 Do mieszkania przypisane miejsce w garażu podziemnym..
Więcej informacji dla zainteresowanych pod @: olbrachta29a@wp.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17758880]
[27.01.2011] 13:59
australijczyk12
Można na przykład w Sydney http://www.naszaaustralia.yoyo.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17760498]
[19.03.2011] 23:22
Paweł Jaruzelski
oczywiście, że warto kupic mieszkanie na Woli :spokojna, zielona dzielnica, z luźna i niską zabudową w kilku rejonach - Młynów, Moczydło, Koło, Ulrychów, Odolany. Wszędzie pod ręka liczne sklepiki i punkty handlowo - usługowe jakich brakuje w innej części miasta. Ostali sie tu krawcy, szewcy, zegarmistrze i wielu innych rzetelnych, starej daty rzemieślników. Nie panoszy się nowobogackie chamstwo jak ma to miejsce w tzw "prestizowych apartamentowcach". Sąsiedzi to tez czesto starsi pogodni ludzie, ktorym nierzadko można zostawic klucze na czas wyjazdu. Dojazd samochodem i komunikacją miejską jest wyborny. Ceny mieszkań są atrakcyjne. Warto rozglądac się za mieszkaniem w przedwojennych kamienicach ( choć tych niestety nie jest wiele) lub w licznych budynkach z cegły z lat 50 - 60. Są to wysokie, ładnie rozplanowane mieszkania, czasami nawet z widną łazienką. To na Woli często spotyka się tzw "kawalerki" z oknami na 2 strony świata i WIDNYMI łAZIENKAMI. Gdybym miał zestawić stosunek jakości do ceny i komfortu mieszkania na tle innych dzielnić Wola wygrywa napewno z Ochotą, Śródmieściem, Żoliborzem - który nie ukrywam miejscami jest bardzo piekny, ale drogi, a także z Mokotowem. Kupno mieszkania w dobrym stanie na Woli, wysokiego 2,80m wymaga wydania około 8000/ metr, czasem taniej, zaś na Żoliborzu ponad 10 tys/ metr. Ochota jest przereklamowana i mało przyjazna - poza bardzo drogą, piekną Starą Ochotą , Kolonią Staszica. Dla mlodych ludzi ceniących po pracy cisze i spokój, a zarazem wygodę zakupów i bliskość Śródmieścia Wola jest doskonałym rozwiązaniem, chyba, że celem życia jest mieć po drodze do drzwi mieszkania 15 domofonów i 3 budki strażnicze a na podworku beton i 10 m od swoich okien okna sąsiada...

IP i czas połączenia logowane. [18159706]
[24.04.2012] 11:19
diakomo
W tej samej cenie wybudujesz domek pod miastem. Będziesz tam miał schody Prudlik i wiele innych rozwiązań, na które w bloku sobie nie będziesz mógł pozwolić. Zastanów się kilka razy przed podjęciem decyzji.

IP i czas połączenia logowane. [19496143]
[25.09.2017] 15:15
[31.05.2012] 13:02
malwina_ta
A ja zgadzam się z Pawłem i dziękuję za ładny opis Woli, którą bardzo lubię. Jak przyjechałam do Warszawy to tu wynajęłam mieszkanie i szybko się zadomowiłam, a jeszcze wszędzie szybko się można dostać i do pracy i do centrum. A teraz z narzeczonym kupiliśmy swoje własne mieszkanko na Woli w fajnym miejscu i codziennie oglądamy jak rośnie Emelka sprawdź sobie Na Sowińskiego.

IP i czas połączenia logowane. [19582749]
[31.05.2012] 13:26
freelancer2010
sklep internetowy z plytkami
duzy wybor
polecam http://plytkiceramiczne.waw.pl

IP i czas połączenia logowane. [19582789]
[14.06.2012] 22:56
Olercy
Zamiast Woli lepiej Wawer, tam masz oferty o wiele lepsze, więcej metrażu za mniejszą cenę, poza tym segmenty więc można podzielić piętra i odzielić własnośc i kupić na 3 osoby. Często cos takiego robią ludzie na osiedlu przy ul. poprawnej. Nowe inwestycje tam robią, sporo nowych segmentów no i ceny różne, do negocjacji. Chyba Avalon development Group tam szaleje, znany z inwestycji w Wawrze.

IP i czas połączenia logowane. [19620631]
[05.08.2012] 19:24
2ciekawski2
Ciekawa opcja z tym dzieleniem segmentów na Wawrze. Jeśli cena za metr to około 4,5 tyś, można podzielić i kupić mniejszy metraż to wydaję się warte zainteresowania

IP i czas połączenia logowane. [19747930]
[07.08.2012] 14:56
wiśniewski
Wola jest słaba. wyprowadziłem się z woli właśnie na Wawer. Niby dużo parków ale na Wawrze mam lasy i 1/3 metrażu więcej za tą samą cenę. Dojazd do innych dzielnic jest ok

IP i czas połączenia logowane. [19752069]
[13.08.2012] 17:00
smichalek
W Warszawie mieszkania są bardzo drogie. Poczytaj również to - http://www.mieszkaniowy.biz/ Kredyty są coraz gorzej dostępne. Ceny mieszkań maleją, ale zainteresowania brak. Jeśli masz kasę to zakup to teraz masz optymalny moment na to! http://colagen.net.pl

IP i czas połączenia logowane. [19765655]
[18.08.2012] 03:23
NancyR
Mieszkania są drogie, w Wawie szczególnie, ale wiesz, zawsze można jakoś pokombinować żeby sprzedający zszedł z ceny. Najwięcej dają umiejętne negocjacje. U mnie w taki sposób mieszkanie, właśnie na Woli, potaniało o 20 proc. Oczywiście samo się to nie zrobiło i trzeba było trochę się potargować, ale pomógł mi zawodowy negocjator cen i się udało;0 Kto zainteresowany, albo w potrzebie to niech zobaczy jak to wygląda nawww.negocjator.warszawa.pl

IP i czas połączenia logowane. [19776446]
[30.08.2012] 20:34
castana  castana@tlen.pl
wiesz ja cię nie chcę odwodzić od kupienia mieszkania na woli, ale moje zdanie jest takie, że jak od niedawna mieszkasz w stolicy, to może nie warto się spieszyć?? Tylko się nieco więcej dowiedzieć o tym mieście. szczególnie jeśli ma to być mieszkanie dla Ciebie. Pamiętaj mieszkanie to nie para butów, która możesz zwrócić jak Ci się nie będzie podobać. To powinna być dokładnie przemyślana decyzja. Warto też porównać i ceny z innymi i sprawdzić wiele innych czynników, a jak masz jakieś wątpliwości związane z tą inwestycja możesz napisać tutaj http://zapytania.dom.eu/ . Uzyskasz fachową pomoc w kwestii zakupu mieszkania.

IP i czas połączenia logowane. [19809090]
[02.09.2012] 16:28
mazgaj3
Dokładnie tak jak castana - jak to Twoje początki w Wawie to warto jeszcze poczekać, zastanowić się, pomieszkać na różnych dzielnicach. W dobrej sytuacji są studenci którzy mieszkali w różnych miejscach, po studiach, gdy chcą kupić swoje mają dobre rozeznanie. Warszawa to nie tylko Wola, Żoliborz i Śródmieście. Lewostronna część miasta też jest bardzo przyjemna i co ważne - taniej! Wspomniany Wawer też jest opcją ciekawą, dużo się tam buduje ostatnio, dobry dojazd

IP i czas połączenia logowane. [19816495]
[24.09.2012] 17:48
upstyck
avalon na tym wawrze wymiata, 4300/m2 to juz chyba tanie w wawie nie znajdziemy a osiedla o podwyższonym standardzie

IP i czas połączenia logowane. [19873318]
[26.10.2012] 22:31
mateuszznik
Ja sie zastanawiałam nad Bielanami... Co myślicie o takiej lokalizacji i tej inwestycji ? http://shiraz.pl/pl/inwestycje/shiraz_trio

IP i czas połączenia logowane. [19953157]
[06.11.2012] 14:22
systemikk
Lepiej kupowac mieszkanie o takim metrażu by móc się załapać na www.kredyt-na-mieszkanie.pl z dopłątami w programie Rodzina na Swoim:www.forum-kredytowe.pl/f134/
mieszkanie musi mieć określoną pow. użytkową oraz określona cenę za metr.

IP i czas połączenia logowane. [19980065]
[06.11.2012] 14:23
systemikk
Sporo ciekawych porad o kredytach na własne mieszkaniewww.kredyt-na-mieszkanie.info - ranking banków , potrzebne dokumenty do kredytu.

IP i czas połączenia logowane. [19980068]
[09.11.2012] 13:06
argento
diakomo (12.04.24 11:19):
W tej samej cenie wybudujesz domek pod miastem. Będziesz tam miał schody Prudlik i wiele innych rozwiązań, na które w bloku sobie nie będziesz mógł pozwolić. Zastanów się kilka razy przed podjęciem decyzji.

Popieram diakomo zresztą zobacz http://www.house4you.pl/Oferta/Domy/Sprzedaz /Wieliszew/3170 ; albo to http://www.house4you.pl/Oferta/Domy/Sprzedaz /Serock-Cupel/3621 lub to http://www.house4you.pl/Oferta/Domy/Sprzedaz /Wieliszew-Lajski/3618

IP i czas połączenia logowane. [19988207]
[21.11.2012] 12:56
emoiszyn
według mnie na Woli mega fajnie wygląda ten budynek Na Sowińskiego 24- a w ten weekend są drzwi otwarte i wszystko można tam sobie pooglądać

IP i czas połączenia logowane. [20015994]
[01.12.2012] 16:56
mmmutkka
Kiedyś myslałam nad Ochotą, Wola, a ostatecznie chyba kupie mieszkanie na Bielanach. Dzielnica w ostatnich czasach bardzo sie rozbudowała, rozwinęła komunikacyjnie, wiec mysle ze jest to dobry wybór.

IP i czas połączenia logowane. [20038486]
[13.12.2012] 19:37
annulka
mieszkania są fajne i dlatego jest ich coraz mniej, a no i okolica fajna
emoiszyn (12.11.21 12:56):
według mnie na Woli mega fajnie wygląda ten budynek Na Sowińskiego 24- a w ten weekend są drzwi otwarte i wszystko można tam sobie pooglądać

IP i czas połączenia logowane. [20066389]
[14.12.2012] 13:15
kasiakasiakasia.1984
Najlepiej wybrać dzielnicę jak najbliżej pracy i tyle w tym temacie Mieszkań nie jest mało, tylko popyt na nie jest wysoki, bo nie wszyscy je kupują, zeby w nich mieszkać, jedni na biura inni na wynajem Ucz się na błędach

IP i czas połączenia logowane. [20068149]
[16.12.2012] 19:01
annulka
czy najbliżej pracy?niekoniecznie zależy w jakim celu kupujesz mieszkanie;] jeśli wynajem nie wielką rolę odgrywa odleglość od pracy, jeśli na biuro to też;] jeśli mieszkanie to różnie choć ma to jednak znaczenie
kasiakasiakasia.1984 (12.12.14 13:15):
Najlepiej wybrać dzielnicę jak najbliżej pracy i tyle w tym temacie Mieszkań nie jest mało, tylko popyt na nie jest wysoki, bo nie wszyscy je kupują, zeby w nich mieszkać, jedni na biura inni na wynajem

IP i czas połączenia logowane. [20073747]
[17.12.2012] 15:19
kasiakasiakasia.1984
mówię o prywatnych mieszkaniach, żeby kupować blisko pracy lub w dobrym połączeniu komunikacyjnym z pracą, bo przecież dojeżdżanie do pracy pół godziny aż tak uciążliwe nie jest Dłużej niektórzy jeżdżą i też nie narzekają Ucz się na błędach

IP i czas połączenia logowane. [20075579]
[17.12.2012] 20:54
annulka
no pół godziny to jest całkiem ok, gorzej ponad godzinę do dwóch;/ale wtedy inaczej się szuka mieszkania/pracy
kasiakasiakasia.1984 (12.12.17 15:19):
mówię o prywatnych mieszkaniach, żeby kupować blisko pracy lub w dobrym połączeniu komunikacyjnym z pracą, bo przecież dojeżdżanie do pracy pół godziny aż tak uciążliwe nie jest Dłużej niektórzy jeżdżą i też nie narzekają

IP i czas połączenia logowane. [20076204]
[19.01.2013] 18:53
mamusiaa 23
wola to juz przeżytek, jest stara i nie ma zbyt dużo nowych inwestycji. teraz fajniejsze sa graniczne dzielnice warszawy i niezle oferty sa na http://top-ogloszenia.net/Ogloszenia-Nieruch omosci-10 np marki, kabaty, wawer

IP i czas połączenia logowane. [20158375]
[26.01.2013] 01:03
Paweł Jaruzelski
Co za głupie gadanie z tymi "nowymi inwestycjami" Budynki z tektury, okna w okna z sąsiadem, zimno, grzyb - to jest wlasnie to NOWE... Patrz Wilanów z bagnem wybijającym w garażach...(...)
Chyba wielu ma klapki na oczach, Może w starszych budynkach nie ma tak rownych scian, ale stawiano je tak, zeby służyły długie lata
( cegła z lat 50-tych, przedwojenne...)
Dziś deweloper stawia jak najtaniej i jak najgęsciej i z tektury, zeby sprzedac naiwnym, zwabionym polerowanym gresem przed wejsciem i kilkoma tanimi jalowcami.. Stare osiedla maja swoj klimat, maja przestrzen i wiele zalet, ktore osoba o otwartym umysle, a nie z klapkami na oczach zauważy... Kupujcie w nowym, skoro nie wierzycie, pogadamy za 2- 3 lata...jak zechcecie stamtad uciec.
Ile czasu sluzyl stary telewizor, pralka? Ile czasu jezdzily stare samochody, ile czasu nosilo sie stare ubrania? A dziś te NOWE? Gamonie jestescie , folgujecie natretnym reklamom i mamieniu deweloperow, ktorzy w kolorowych , błyszczących prospektach roztaczaja przed wami wizje Edenu...
Stara cegła w zacisznym miejscu z widokiem na stare drzewa, czy nowe z widokiem na okono sąsiada i betonowy ciasny dziedziniec?
Gdzie odpoczniecie? Do czego ma służyć mieszkanie? Kolejny boks po wyjsciu z boksu w pracy, w zatloczonym molochowatym osiedlu dla nuworyszy, czy miejsce , ktore da odpocząć , a sąsiadka nakarmi kota podczas wyjazdu? Ha!
Gamonie, gamonie, gamonie
Wszelkich chętnych porady, wskazówek, wcale nie tylko dotyczących Woli zapraszam do kontaktu, dla chcacego nic trudnego, zeby mnie wygooglować
Jest wiele pięknych i godnych polecenia miejsc w Warszawie . Nie ma dobrej i złej dzielnicy, sa tylko miejsca warte uwagi i te warte jej mniej...

IP i czas połączenia logowane. [20177322]
[10.02.2013] 11:05
ponkoooo
Dużo się teraz buduje na Woli i myślę, że to całkiem niezła lokalizacja.znajomi kupili na osiedlu Górczewska Park i są bardzo zadowoleni. Osiedle ciche spokojne i z tego co wiem w całkiem niezłej cenie kupili to mieszkanie

IP i czas połączenia logowane. [20224568]
[17.02.2013] 21:07
ineczkowska34
Być moze warto tez poszukać ofert na takim portalu http://www.noweoferty.com/
Moim zdaniem z pewnością uda sie tutaj cos znalezc.

IP i czas połączenia logowane. [20245095]
[18.02.2013] 15:20
nouway
do Na Sowińskiego 24 będzie można wprowadzać się już w czerwcu

IP i czas połączenia logowane. [20246634]

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat