o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Kuchnia
 » Odpowiedz na ten temat

Najlepsza najsmaczniejsza pizza w Warszawie ?

1 2 3 4 Strony tematu:
[26.04.2016] 08:27
poken
Byłam kilka razy w lokalach Gusto Dominium, a najczęściej chodzę w Wileńskiej, przy okazji zakupów. Mają jedną z lepszych pizz w okolicy, chodzi o ich placek - w mało którym lokalu jest rzeczywiście tak dopracowany. W zdecydowanej większości przypadków trafiliśmy na strasznie słabą pizzę, z kiepskimi sosami. Tutaj póki co jest ok.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22287014]
[26.04.2016] 12:20
troberek
Który z ich lokali w mieście jest najlepszy? Są jakieś różnice w jakości jedzenia, w samym lokalu, czy nie ma to znaczenia? Wiem, że na pewno mają pizzerie w kilku miejscach, ale nigdy wcześniej ich nie odwiedziliśmy.

IP i czas połączenia logowane. [22287232]
[27.04.2016] 08:45
poken
Nie ma znaczenia gdzie pójdziesz - w każdym przypadku to będzie dokładnie taka sama aranżacja, dokładnie takie samo menu, ewentualnie mogą różnić się promocjami. Wiem, że np. niektóre lokale mają pizzę za pół ceny nie do piątku, tylko do środy. Są i takie, które tej promocji w ogóle nie mają. Ale pod względem smakowym wszędzie będzie tak samo.

IP i czas połączenia logowane. [22288446]
[27.04.2016] 12:20
horetsio
Decyduje jakość produktów i ciasta - jeśli będzie cieniutkie, to wszystko powinno wyglądać jak należy - a produkty są różne. Często faktycznie czuć po smaku, że lokal daje stare jedzenie - a tak być nie powinno. Zresztą to łatwo zweryfikować po opiniach w necie. Ludzie widzą takie rzeczy.

IP i czas połączenia logowane. [22288730]
[28.04.2016] 08:24
gotar
Jedliśmy tam kilka razy i zawsze było w porządku. Jeśli chodzi o włoską pizzę to przyznaję, że znalezienie wartościowego lokalu jest strasznie trudnym zadaniem, ale u nich ta pizza jest bardzo ok - tym bardziej biorąc pod uwagę zioła, przyprawy, produkty jakie pojawiają się na pizzy.

IP i czas połączenia logowane. [22289714]
[27.05.2017] 15:49
[02.06.2016] 23:34
wolisz
Najlepszą pizze jaką jadłam, to w Krakowie. W Wawie zamawiałam z wielu lokali, ale póki co żadna nie przypadła mi do gustu. Może to kwesta tego, że tutaj http://www.caprinew.pl mają taką dobrą? Dla mnie rewelacja!

IP i czas połączenia logowane. [22332084]
[12.06.2016] 21:13
Artek_12
Mam wrażenie że najlepszą jadłem tutaj
http://chillipizza.pl/
Najsmaczniejsza w moim mieście!

IP i czas połączenia logowane. [22342940]
[20.06.2016] 23:42
Fanzzatik
Moim zdaniem najsmaczniejszą pizzę w stolicy serwuje Telepizza! Ich ciasto naprawdę mi smakuje, a ilość składników nie jest przesadzona w żadną stronę. Na samą pizzę nigdy nie czekałem długo, a ostatnio dodatkowo zgodnie ze specjalnym zamówieniem na pudełku narysowano mi słonia!

IP i czas połączenia logowane. [22351298]
[01.08.2016] 10:06
krzys7878
Fajne zestawy obiadowe sprzedają między 12 a 16 w Ganesh (tylko 20 zł!). Dodatki mają w cenie, więc za chlebek nie trzeba ekstra płacić. Obsługa sympatyczna, na kuchni pracuje prawdziwy kucharz z Indii, także sto procent oryginalna Indyjska kuchnia, a nie jakieś podróbki.

IP i czas połączenia logowane. [22399205]
[02.08.2016] 20:04
@wika7
Ubolewam nad tym, że w stolicy nie ma tego typu pizzerii http://presto-pizza.pl . Uwielbiam świetne, ale niedrogie jedzenie. Poza tym idealnie jest, kiedy mają dowóz i szybko dostarczają dania na wskazany adres.

IP i czas połączenia logowane. [22400967]
[23.08.2016] 12:18
Reccze21
Każdy z nas ma swoją jakąś ulubioną pizzerie. To prawda że w Warszawie jest ich cała masa ale to wcale nie oznacza że jest przez to łatwiejszy wybór. Mam taki zawód jaki mam czyli kierowca tira. Często mi się zdarza jeść w różnych miejscach czyli w zasadzie codziennie jem obiad gdzie indziej. A że mam przy tym wielką słabość to pizzy to na trasie wyszukuję na prawdę perełki. Polecam Wam zajrzeć do Zabrza gdzie mają jedną z lepszych pizzy jakie jadłem. Dużo więcej na stronie znajdziecie na http://www.clubtwist.pl/ Gdzie dokładnie macie opisane jakie pizze są w ich ofercie. Cenowo wygląda to na prawdę rewelacyjnie i jest to szybki, smaczny a przy okazji na każdą kieszeń obiad. Tak jak wcześniej wspomniałem w moim zawodzie nie ma miejsca ani czasu na robienie sobie posiłków tak więc muszę szukać po drodze dobrych miejsc. A to w Zabrzu jest wprost rewelacyjne. Jak powiedziałem o tym mojej żonie to uparła się że sama zrobi mi pizze lecz to już nie było to samo. Nie wiem co dodają do tego ciasta ale jeszcze takiego nie jadłem.

IP i czas połączenia logowane. [22420675]
[22.11.2016] 12:19
gracjan65498
Z moich różnych doświadczeń z Warszawską gastronomią to bym polecał Maxipizza (www.maxipizza.pl/warszawa ,produkty ). Robią pizzę smaczną, dużą i nie kasują dużo. Najbardziej lubię u nich wziąć wegetariańską na cienkim cieście. Mniej niż 30 zł za dużą pizzę na dwie osoby to jak na WWA nie jest drogo moim zdaniem.

IP i czas połączenia logowane. [22528140]
[22.11.2016] 12:26
jasne, darmowy reklamodawco

IP i czas połączenia logowane. [22528150]
[30.12.2016] 10:00
miki54
Najlepszą pizzę w Warszawie dla mnie mają w Maxipizza- wwww.maxipizza.pl/warszawa,produkty Jakościowo to wcale nie odbiega od tych gdzie ceny są dwa razy większe. Tutaj za dużą pizzę, którą się najem spokojnie we dwie osoby to zapłacę niecałe 3 dyszki, a są pizzerie na mieście, że trzeba zapłacić prawie dwa razy tyle za tę samą jakość.

IP i czas połączenia logowane. [22579381]
[11.01.2017] 10:23
obecykos54
Jest dobra pizzeria na Gocławiu, nazywają się Maxipizza. Dobre ciasto, duża ilość składników i nie są to jakieś przeterminowane pieczarki, albo najtańsze pseudoszynka z marketu...a w innych pizzeriach to właśnie takie dodatki podają. Wszystko świeże, smaczne, z lepszej półki, co czuć i widać nawet gołym okiem.

IP i czas połączenia logowane. [22596631]
[15.03.2017] 21:19
Hunkel
maxipizza zawsze spoko! Na dowóz zawsze oni. Nie zawodzą - jak ma być za godzine, to jest. I zawsze ciepła.Nigdy nie nawalili, pizza też bardzo smaczna, zwłaszcza ciasto robi u nich kosmiczną robotę, składniki świeże. A ceny super!

IP i czas połączenia logowane. [22679160]
[25.03.2017] 23:28
Mambaaa
Jak będziecie kiedys na południu Polski zawitajcie do Gusto we Wrocławiu, maja świetna pizzę i czeskie piwko

IP i czas połączenia logowane. [22690994]
[26.03.2017] 11:25
zmieniaj, zmieniaj nicki
darmowy reklamodawco od piccy

IP i czas połączenia logowane. [22691204]
[20.04.2017] 22:25
Zendiq
Zupełnie serio, maxi bardzo, bardzo dobra. Jak na sieciówkę - sztos. Za pierwszym razem mile zaskoczenie, teraz już poziom po prostu fajnie trzymają

IP i czas połączenia logowane. [22715002]
[21.04.2017] 12:18
trzymają poziom (oni)

IP i czas połączenia logowane. [22715554]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat