o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Kuchnia
 » Odpowiedz na ten temat

Najlepsza najsmaczniejsza pizza w Warszawie ?

1 2 3 4 Strony tematu:
[26.01.2011] 14:41
Magdusia1111
Jaka jest najlepsza najsmaczniejsza pizza w Warszawie ?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.01.2011] 14:44
Maciekfiorek
Według tych komentarzy z tej strony pizzerii z Warszawy wygrywa Pizza Hut pizza Europejska.
www.pizzawarszawa.info

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17756085]
[01.02.2011] 21:44
Alverde
No przestań, jak mówiąc o pizzy możesz wspominać o sieciówkach - jak dla mnie to wyrób pizzopodobny. prawdziwą i najsmaczniejsza pizzę zjesz tylko we włoskiej restauracji, no i musi być robiona przez Włocha, moja ulubiona z Mela Verde na chmielnej.

IP i czas połączenia logowane. [17784925]
[06.02.2011] 00:46
boszek
Zgadza sie kazdy Włoch by sie oburzyl, słysząc, ze pizza hut jest najlepsza. o tak pizza italiana z mela verde z bakłażanem i szparagami, matko bosko jaka jestem głodnaaa!

IP i czas połączenia logowane. [17803116]
[23.02.2011] 22:38
Barek88
No nie wiem jak tam w Warszawie w pizza hut ale w Krakowie są całkiem niezłe http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17882844]
[30.04.2017] 03:19
[09.03.2011] 13:34
e22wka
Zapraszam wszystkich pizzo-maniaków do rozmów o pizzy, pomóżcie rozkręcić forum , osoba która napisze najwięcej tematów zostanie moderatorem i będzie miała spory wpływ w rozwój forum.
www.pizzawarszawa.info

IP i czas połączenia logowane. [18119099]
[19.03.2011] 08:43
miruś987
Proszę bardzo ja robię według tego przepisu na tej stronie
http://www.pizzerie.olsztyn.pl/
, ciasto super wychodzi do tego jest przepis na dwa sosy do pizzy pomidorowy i czosnkowy , przepis pochodzi ponoć z jakiejś pizzerii zamieścił go pizzer-man który pracował w takim lokalu. Robiłem już kilka razy według tego przepisu i pizza wyszła jak z prawdziwej pizzerii. Jest tam jeszcze sonda z której dowiecie się jaka pizzeria robi najlepszą pizzę w Olsztynie. http://www.pizzerie.olsztyn.pl/

IP i czas połączenia logowane. [18156769]
[24.03.2011] 23:33
mietek
No super @@@isty przepis pizza wyszła jak z pizzerii wszyscy się zajadali , cały czas po pifku robimy pizzę odlot !!!

IP i czas połączenia logowane. [18179592]
[25.03.2011] 13:13
fisldo
lepiej zobacz tu: http://schudnij-szybko.blogspot.com/

IP i czas połączenia logowane. [18181419]
[30.03.2011] 10:32
eurosc
Ja najbardzie lubię pizzę w Bellinim na Rynlu. Mają makarony w tygodniu za 19 zl, świetna sprawa, ale w weekend dopiero zaczyna się zabawa. Polecam wszystkim weekendowe spotkanie pod haslem WŁOSKA RODZINA - FAMIGLIA ITALIANO. Można poucztować w atmosferze toskańskiego slonca i rodziny. Super smaczne dania i uśmiechy zalogi, i ten zapach... Warto. A pizza...hmm...Biala Pizza jest najlepsza.

IP i czas połączenia logowane. [18202296]
[30.03.2011] 10:50
lilralira
A ja wolę pizzę w Venezii na Marszalkowskiej! Tyle ostatnio zjadlam, jak nigdy. Wiem, że tylko, niestety ku mojej rozpaczy, cena na każdą pizzę 20 zl obowiązuje tylko do końca marca. Radzę spróbować.

IP i czas połączenia logowane. [18202338]
[21.02.2012] 13:32
smichalek
Na Ursynowie, a dokładnie na Polinezyjskiej otworzyli nowy lokal - Party Pizza. To oni - http://www.partypizza.pl/pizzeria/warszawa Byłem już. Na pewno smaczne są sosy i ciasto. Testowałem tureckie party - świetna pizza.

IP i czas połączenia logowane. [19339127]
[18.03.2012] 19:09
Ślepy po trzydziestce
Witam wszystkich serdecznie, jeśli chodzi o pizzę to troszkę już jej w życiu jadłem i powiem szczerze że kiedyś była fajna mała pizzeria w tych wyburzonych pawilonach na Jana Pawła, pizza super szkoda gadać bo już jej nie ma a w nowo powstałych pawilonach niestety się nie zainstalowali. Potem długo szukałem i faktycznie nie chcący bardziej z braku laku trafiłem na ulice Leszno, do nie wiem, jak nazywa się ta pizzeria ale Leszno nie jest długie więc łatwo znaleźć, pizza super ciasto dobre a przede wszystkim składniki dobrej klasy bez oszczędności> Natomiast ostatnio na zaproszenie znajomego spotkaliśmy się w nie wielkiej pizzeri Rucola w markach podwarszawskich nieliczyłem na nic wielkiego, i się przeliczyłem, wszystko na wysokim poziomie bez oszczędzania, ciasto super, sos oryginalny i ciekawe kompozycje w menu np karczochy no zaskoczyło mnie to więc polecam i mam nadzieję że się nie zawiedziecie.

IP i czas połączenia logowane. [19405770]
[28.03.2012] 15:35
USlovers
Ja żałuję, że w Warszawie nie można dostać prawdziwej "głębokiej" pizzy, takiej w stylu chicagowskim. Pyszna, na grubym cieście, z ogromną ilością sosu i składników.. mmm:
http://americanica.wordpress.com/2012/03/09/ deep-dish/

IP i czas połączenia logowane. [19429579]
[09.05.2012] 01:06
nrd
Pyszna pizze mozna zjesc w restauracji Solec 38 na Powislu, przy niewielkim nakladzie finansowym(20-25 za 35cm to niewiele)

IP i czas połączenia logowane. [19530569]
[16.05.2012] 14:54
nowy11159
Primavera na ursynowie polecam

IP i czas połączenia logowane. [19547361]
[30.09.2012] 16:00
castana  castana@tlen.pl
ja nie wiem co wy macie do sieci pizzerii, moim zdaniem można w nich znaleźć bardzo dobrą pizzę. Nie wszystkie oczywiście mi smakują, ale moim zdaniem pizza z Dominium jest bardzo dobra i na pewno nie nazwałabym jej wyrobem pizzopodobnym.

IP i czas połączenia logowane. [19888286]
[22.10.2012] 13:47
Lukiluki
Polecamwww.ilunch.pl w jednym miejscu wybieram to co lubię zjeść i jest też tam co poczytać o jedzonku

IP i czas połączenia logowane. [19940566]
[29.10.2012] 12:33
zwierzyniec
Najlepszą pizze w Warszawie jadłem w Da Aldo, fakt, że droga, ale na prawdę smaczna. Nie to co sieciówki typu Dominium czy Pizza Hut

IP i czas połączenia logowane. [19958992]
[31.10.2012] 13:58
Jusiaa
Co do pizzy, to nie ma sensu generalizować i mówić, że pizza z Pizza Hut czy Dominium jest zła, bo to przecież sieć lokali. A każdy z nich prowadzi kto inny, więc i pizza różna. Mi na przykład bardzo smakuje pizza z Dominium przy Wałbrzyskiej, ale już ta na Kruczej nie jest tak dobra. Wszystko zależy od pizzera...

IP i czas połączenia logowane. [19963950]
[31.10.2012] 14:51
MarcinWasilewski
Jusiaa (12.10.31 13:58):
Co do pizzy, to nie ma sensu generalizować i mówić, że pizza z Pizza Hut czy Dominium jest zła, bo to przecież sieć lokali. A każdy z nich prowadzi kto inny, więc i pizza różna. Mi na przykład bardzo smakuje pizza z Dominium przy Wałbrzyskiej, ale już ta na Kruczej nie jest tak dobra. Wszystko zależy od pizzera...

No zgadzam sie! ja PizzaHut nie gardze, jak się szwendam po centrum handlowym to wpadam do nich bo ogólnie lubię pizzę jak na sieciówke są spoko. Moja ulubioną pizzeria i tak od kilku lat pozostaje Napoli na Wilczej. Mają jakąs fajną recepturę na ciasto, bardzo mi smakuje. Aż głodny sie robie jak o nich pisze http://pizzerianapoli.pl/oferta.html - polecam nr 22 - tabasco rządzi!

IP i czas połączenia logowane. [19964021]
[07.11.2012] 15:28
RoxiAna
Przecież ta ich pizza tabasko to aż płonie w gębie! Fajnie wypada też ta słodka, z brzoskwinią i ananasem. Nawet mojemu facetowi przypasowało a on z reguły tylko mięsiwo je.

IP i czas połączenia logowane. [19983129]
[15.11.2012] 20:29
Pizzaman
w Warszawie nie wiem która pizza jest najlepsza, ale w Białymstoku ta http://nocnapizza.bialystok.pl

IP i czas połączenia logowane. [20004067]
[16.11.2012] 13:29
master_cheese
uwielbiam pizze z mocno roztopionym podwójnym serem... jak jeszcze mieszkałem w bydgoszcy często jadłem w pizzerii przy dworcu pkp. niestety zamknęli ja. w warszawie ciagle jeszcze szukam swojego miejsca.

IP i czas połączenia logowane. [20005394]
[19.11.2012] 22:32
Freva69
Ja polecam Pizzerie Napoli na ul. Wilczej. W samym centrum sie mieście wiec praktycznie łatwo trafić będąc na mieście. Bezwzględnym atutem tego miejsca jest niesamowita pizza. Smak palce lizać Dostajemy naprawdę świeżą pizze na grubym cieście z mnóstwem różnych dodatków. Wiadomo, że z tym to różnie bywa. Czasem żeby znaleźć naprawdę dobrą pizze i fajne miejsce w mieście trzeba naprawdę się nachodzić ;/

IP i czas połączenia logowane. [20012574]
[12.12.2012] 15:19
master_cheese
Ohoho, byłem w poniedziałek tu http://pizzerianapoli.pl/ i to co mnie pierwsze zachwyciło to aromatyczne przyprawy i bardzo smaczne ciasto.

IP i czas połączenia logowane. [20063430]
[14.12.2012] 14:26
kraftwerkfan
zmobilizuje sie i tam zajrze.

IP i czas połączenia logowane. [20068282]
[14.01.2013] 22:27
magda20
master_cheese (12.12.12 15:19):
Ohoho, byłem w poniedziałek tu http://pizzerianapoli.pl/ i to co mnie pierwsze zachwyciło to aromatyczne przyprawy i bardzo smaczne ciasto.

Też polecam Napoli. Oj tak zapach i aromat uwodzi od samego wejścia. Ciasto jest smaczne, bo jest ręcznie wyrabiane. Byłam tam 2 tygodnie temu pierwszy raz, ale z pewnością będę tam wracała ze znajomymi, bo smak pizzy naprawdę robi wrażenie. Ceny jak na samo centrum też spoko

IP i czas połączenia logowane. [20144482]
[15.01.2013] 10:57
plusz_animusz
Zdecydowanie polecam małe pizzerie a nie sieciówki, zupełnie inna pizza. W Napoli jadłem już kilka razy i zawsze mi tam pizza smakuje.

IP i czas połączenia logowane. [20145220]
[21.01.2013] 17:45
kraftwerkfan
Polecacie jakas konkretna pizzę?

IP i czas połączenia logowane. [20164341]
[22.01.2013] 22:52
magda20
kraftwerkfan (13.01.21 17:45):
Polecacie jakas konkretna pizzę?

Hmmm... zależy jakie smaki lubisz. Ja jadłam w Napoli Maniane z ananasem i brzoskwinią, bo lubię na słodko Ale znam takich co bgrali też ostrzejsze i też chwalili. Zresztą tak jak dobrze zauważył mój przedmówca tam zawsze pizza smakuje. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [20168456]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat