o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

Endoproteza kolana - Gdzie? Za ile? Czy warto?

[05.01.2011] 12:50
yrons
Witam, moj ojciec cierpi juz wiele lat na schorzenie stawu kolanowego. Zostal skierowany na badania, ktore wykazaly koniecznosc wstawienia endoprotezy kolana. Niestety, czas oczekiwania na taka operacje w roku 2010 w Żorach (woj. slaskie) wynosi 12lat. Chcialbym poprosic o rade/inforacje w temacie czy jest jakas inny sposob wykonania tej operacji? Oczywiscie koszt zabiegu w prywatnej klinice jest zbyt wysoki, ale jezeli istnieje jakas mozliwosc czesciowego zwrotu kosztow badz cos podobnego bardzo prosze o informacje. Chodzi o to aby w wykonac ta operacje szybko, bezpiecznie oraz za racjonalna kwote. Z gory dziekuje za rady!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.01.2011] 13:21
Johns3
Polecam skontaktować się prywatnie z doktorem Hawrankiem, Operuje w Zabrzy Biskupicach , prywatnie w knurowie. Pozdrawiam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17723839]
[08.07.2011] 19:03
fizol123456789
polecam zajrzec http://chomikuj.pl/?page=411190 jest tam sporo literatury fachowej i o ile sie nie myle równiez na ten temat...

IP i czas połączenia logowane. [18581435]
[09.10.2011] 19:51
JulciaZakus
Witam Państwa
Jestem studentką ostatniego roku fizjoterapii. Jestem w trakcie pisania pracy mgr i mam ogromną prośbę, czy mogliby Państwo wypełnić potrzebną mi do badań ankietę na temat jakość osób po wymianie stawu kolanowego?? Jeśli tak to prosze wysłać swojego maila na adres: cargo1@op.pl i ja wyślę kwestionariusz do wypełnienia. Bardzo ale to bardzo proszę o pomoc i z góry serdecznie dziękuję.

IP i czas połączenia logowane. [18890631]
[15.06.2013] 23:46
Max2013
Johns3 (11.01.19 13:21):
Polecam skontaktować się prywatnie z doktorem Hawrankiem, Operuje w Zabrzy Biskupicach , prywatnie w knurowie.
Pozdrawiam

No to tanio na pewno nie będzie

IP i czas połączenia logowane. [20553615]
[21.09.2017] 18:05
[26.07.2013] 12:28
Klaus-e3
Warto pilnować i dzwonić po klinikach - często zwalniają się miejsca, terminy przesuwają itp. Jak miałem operację więzadeł krzyżowych to poznałem w CKR starszego pana (Pozdrawiam p. Janusza! który miał właście endoprotezoplastykę kolana.

IP i czas połączenia logowane. [20637518]
[15.05.2016] 16:54
majkusek
JulciaZakus (11.10.2011.09 19:51):
Witam Państwa
Jestem studentką ostatniego roku fizjoterapii. Jestem w trakcie pisania pracy mgr i mam ogromną prośbę, czy mogliby Państwo wypełnić potrzebną mi do badań ankietę na temat jakość osób po wymianie stawu kolanowego?? Jeśli tak to prosze wysłać swojego maila na adres: cargo1@op.pl i ja wyślę kwestionariusz do wypełnienia. Bardzo ale to bardzo proszę o pomoc i z góry serdecznie dziękuję.

IP i czas połączenia logowane. [22309631]
[15.05.2016] 17:05
majkusek
Witam,mialem wymiane kolana w Roku 2005,operacja udala sie perfekcyjnie,po tygodniu jezdzilem juz samochodem [automatyczna skrzynia biegow ], Po miesiacu poleciALEM NA kUBE, MIESZKAM W Toronto I TU BYL PRZEPROWADZONY ZABIEG WYMIANY KOLANA,po Roku juz gralem w tenisa jak przed zabiegiem, gram prawie codziennie bo jestem wielkim fanem tenisa,nigdy, powtarzam nigdty nie mialem bolu ,Lekarz ktory przeprowadzal zabieg powiedzial mi w czasie operacji ze taki zabieg przeprowadza sie raz w zyciu, ale to bylo w Roku 2005, wiem ze teraz przeprowadza sie na te samo noge drugi raz zabieg,jesli chcesz hjakies jeszcze infornmacje to napisz do mnie-majkusek@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [22309649]
[29.06.2016] 15:38
Gaget
Polecam doktora Kosmowskiego. Uważam, że to świetny wybór.

IP i czas połączenia logowane. [22360919]
[15.07.2016] 19:34
calineczkajjw
Z doświadczenia mojej mamy wiem, że jeśli można jeszcze ratować naturalny staw, to trzeba to robić jak najdłużej. Nawet najlepsza proteza nadal jest tylko protezą. U mojej mamy udało się odwlec procedurę dzięki nowatorskiej terapii komórkami macierzystymi. https://www.tourmedica.pl/blog/komorki-macie rzyste-w-leczeniu-stawu-kolanowego/ Może i u Cb by się to sprawdziło?

IP i czas połączenia logowane. [22379814]
[09.10.2016] 12:50
Tagter
Ja ogólnie polecam wam doktora Firleja. Bardzo mi pomógł z tym problemem.

IP i czas połączenia logowane. [22471087]
[18.04.2017] 11:13
Wegtara
Gdy leżałem po endoprotezie biodra w Endoprotezis, to rehabilitantka mwiła mi, że każdy z lekarzy teamu Endoprotezis musi obowiązkowo odbywać kursy, szkolenia, jeździć na konferencje dzięki czemu są świetnie zorientowani we wszelkich nowinkach w dziedzinie endoprotez.

IP i czas połączenia logowane. [22711986]

» Odpowiedz na ten temat