o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Forum o książkach
 » Odpowiedz na ten temat

jaką książkę warto przeczytać

1 «   5 6 7 Strony tematu:
[03.12.2016] 15:23
Luiza892
Ja także zamawiam z Empiku. Czytałam ostatnio mądry poradnik: empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler- christa,p1099466740,ksiazka-p.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22543410]
[16.12.2016] 15:17
koska
Zdecydowanie na honorowe miejsce na półce z książkami mocnymi powinna znaleźć się pozycja Oates "Ofiara" Poruszany jest ponadczasowy problem społeczny jakim jest rasizm. Także temat bardzo kontrowersyjny, jednakże opisany w bardzo obiektywny sposób. 14 latka czarnoskóra zostaje zaatakowana, brutalnie zgwałcona i torturowana jak twierdzi przez białego policjanta. Po tym oskarżeniu narastają rasistowskie nastroje w miasteczku. Historia pokazana jest z perspektywy kilku osób w perfekcyjny sposób. Mocno polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22561598]
[18.12.2016] 13:42
Kasia23
Ja polecam każdemu książkę "JAK BYĆ LEPSZYM" Pomaga rozwiązać wiele problemów.
http://tojestmozliwe.pl/1/jakbyclepszym.html
Polecam szczególnie młodym ludziom oraz Rodzicom

IP i czas połączenia logowane. [22563826]
[18.12.2016] 20:05
pola321
Na pewno godny polecenia jest bestseller Połączeni. Znajdź mnie http://www.taniaksiazka.pl/polaczeni-znajdz- mnie-laurelin-paige-p-798222.html

IP i czas połączenia logowane. [22564364]
[27.12.2016] 15:48
krajanka
Koska a nie denerwował Cię osoba Anisa w tej książce ? Bo ja odczułam, że jest on tam zdecydowanie zbędny. Jestem naprawdę zachwycona, choć może to nie jest właściwe słowo do opisania tej książki, a jedynie do opisu czytelniczej satysfakcji. Mimo, iż fabuła ciągnie się w przeszłości to temat rasizmu jest ponadczasowy ( choć wolałabym by zniknął )

IP i czas połączenia logowane. [22575131]
[22.10.2017] 21:09
[11.03.2017] 18:34
jola554
Ja jestem pod wielkim wrażeniem pani Agnieszki Przybysz i jej książek. Przeczytałam wszystkie, a ostatnio właśnie Miłość i pieniądze. Teraz już lepiej rozumiem dlaczego wszyscy wkoło się dorabiali, a ja w zasadzie zarabiałam na tyle, żeby jakoś tylko przetrwać od pierwszego do pierwszego. Coś w tym rzeczywiście jest, że żeby osiągnąć sukces finansowy trzeba zacząć pieniądze szanować, a u mnie tego podejścia zdecydowanie brakowało. Uczę się tego od pani Agnieszki i widzę duże zmiany. Przede wszystkim zmieniłam pracę, czego się przez lata bardzo bałam, ale brakowało mi motywacji, żeby coś z tym zrobić.

IP i czas połączenia logowane. [22674330]
[15.03.2017] 19:41
coś tam
ja polecam "Potężny ponad miarę" - opis tutaj http://ebookidopobrania.prv.pl/potezny-ponad -miare-lukasz-milewski/

IP i czas połączenia logowane. [22679029]
[12.04.2017] 23:46
Jakonto
A znacie "Księgę Luster"? Pewnie już się Wam ten tytuł gdzieś obił o uszy, bo wiele osób ją poleca. Ja też sięgnęłam po tę książkę z polecenia znajomej i nie zawiodłam się. Bardzo dobrze się czyta.

IP i czas połączenia logowane. [22707240]
[14.04.2017] 13:16
Manhattanka
Ja uważam, że warto przeczytać biografię "Tony Halik Tu byłem". Jest świetnie wydana i opowiada emocjonującą historię życia naszego znanego reportera i podróżnika.

IP i czas połączenia logowane. [22708647]

1 «   5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat