o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie warto się bawić?
 » Odpowiedz na ten temat

wasze ulubione restauracje

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[20.05.2016] 11:30
justysiaaa
ja uwielbiam restaurację Trzej Kucharze
szczególnie po zmianach jakie niedawno nastąpiły
jedzonko palce lizać!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22315773]
[05.06.2016] 23:05
@juka
Jeśli chodzi o pizzę, to ten lokal http://presto-pizza.pl nie ma sobie równych. Warto zerknąć sobie na ich stronę i sprawdzić co oferują. Plusem jest to, że zawsze jest tam sporo różnych promocji, dzięki czemu można zaoszczędzić.

IP i czas połączenia logowane. [22335400]
[15.06.2016] 11:38
mokrrr
Mam sporo takich restauracji, które bardzo cenie. W Warszawie mieszkamy z mężem, wiec co i raz sobie chodzimy do jakiejś nowej sprawdzić czy dobre jedzonko podają. Zdarza się, że wyszukujemy w danej lokalizacji restauracje czy bary przezwww.pkt.pl i pozniej wystawiamy ocene tym miejscom

IP i czas połączenia logowane. [22345721]
[01.08.2016] 10:08
grryy
Lubię klimat lokalu Ganesh w galerii Metro. Autentyczna kuchnia z Indii, robiona zresztą przez indyjskiego kucharza. Chleb czy ryż jest w cenie, nie trzeba dodatkowo płacić, same porcje też uczciwych rozmiarów, rzeczywiście człowiek może się najeść. Najlepiej to w ogóle przyjść w poniedziałek mają promocję all you can eat po godz 17.

IP i czas połączenia logowane. [22399207]
[31.08.2016] 15:35
anabell08
Ja mam kilka ulubionych restauracji w Poznaniu i Krakowie.
Bardzo dobre jedzenie w Krakowie zjesz tutaj http://podbaranem.com/ Kuchnia jest polska, bardzo smaczna i w dobrej cenie.
Za to w Poznaniu bardzo czesto jem na starym rynku, mam tam kilka ulubionych miejsc.

IP i czas połączenia logowane. [22429720]
[24.07.2017] 10:44
[31.08.2016] 17:13
SylviaPq
Moje ulubione miejsce to ostatnio restuaracja ze stekami i świetnymi winami w http://www.mercurewisla.pl/ Lubimy z mężem jezdzić do Wisły w góry Tam najlepiej odpoczywamy, a do tego to przepyszne jedzonko

IP i czas połączenia logowane. [22429889]
[22.09.2016] 11:08
wika444
Moje ulubione miejsce po piwku na Kazimierzu to Haha Bar&Grill. Sporo pikantnych dań, prawdziwe kebaby, które uwielbiam po dynamicznym wieczorze zjeść. Poza standardowymi daniami masz tam nawet kaczkę i żurek. Głównie miejsce dla nocnych poszukiwaczy wrażeń, ale zdarzyło mi się kilka razy być południem na obiedzie. Ceny niskie, maksymalnie 15 zł za dobry obiad, a to w Krakowie zdarza się rzadko.

IP i czas połączenia logowane. [22451360]
[10.10.2016] 17:23
monique752
Uwielbiam Siesta Trattoria, kuchnia włoska na wysokim poziomie. Pycha!

IP i czas połączenia logowane. [22472754]
[13.10.2016] 23:40
królowa3674
Moja ulubiona pizzeria to Party Pizza, uważam, że robią najlepszą pizzę jaką kiedykolwiek jadłam

IP i czas połączenia logowane. [22477372]
[14.10.2016] 11:26
Husar55
Witam. Jako kierowca tira często jestem w trasie a najczęściej na trasie Gdańsk Zabrze. Jeśli chodzi o restauracje i dobre knajpy to mam co nie do co powiedzenia na ten temat. Wiadomo jak to jest w takiej pracy że jeśli się jest codziennie za kółkiem to nie ma sobie jak zrobić tego jedzenia dlatego też jadam co chwilę w różnych miejscach a dla nie najlepsza knajpka to http://www.clubtwist.pl/ Jest to w rejonie Zabrza więc jeśli będziecie przy okazji na trasie to polecam tam zajrzeć a na pewno nie pożałujecie. Uwielbiam ich pizze mają grube ciasto i całą masę dodatków. Na pewno każdy smakosz znajdzie tam coś wyjątkowego dla siebie. A może mieszka ktoś w Zabrzu i nie ma czasu ugotować? Ta restauracja jest dla Was. Dzisiaj piątek weekendu początek tak więc jest to idealny pretekst na to aby wyjść gdzieś ze znajomymi i właśnie ta knajpka będzie dla Was idealnym pomysłem. Zawsze można też zadzwonić i wziąć coś na dowóz albo zarezerwować sobie stoik na konkretną godzinę. Gorąco polecam wszystkim ja tam pewnie jeszcze nie raz wpadnę

IP i czas połączenia logowane. [22477714]
[21.11.2016] 12:15
milki54
Lubię sobie wpaść od czasu do czasu do lokalu Ganesh na rogu ul. Św Tomasza i Floriańskiej. Trochę to jest na uboczu, nie ma aż takiego zalewu turystów, także to z mojego punktu widzenia duży plus. Poza tym, lokal jest przestronny, mimo że to piwnica to miejsca jest pod dostatkiem. Najbardziej się opłaca wpaść w PN do nich na promocję All You Can Eat i najeść się do syta bez limitu

IP i czas połączenia logowane. [22526625]
[02.12.2016] 09:57
Valencian
Jedną z moich ulubionych restauracji jest Kolorowa w Olsztynie. Mają naprawdę przepyszna kuchnię, która naprawdę może ludziom smakować. Do tego klimat i cała otoczka jedzenia robi wrażenie - przynajmniej na mnie Polecam, jest pysznie i zarazem tanio.

IP i czas połączenia logowane. [22541623]
[08.12.2016] 15:29
elorient
Jakimś smakoszem i specjalistą od restauracji nie jestem, ale smakował mi obiad w Buon Gusto -www.buon-gusto.pl Byliśmy tam w sumie przez przypadek z żoną niedawno i wszystko było świeże i smaczne ziemniaczki, mięso, sałatka. Pizzy nie braliśmy, ale z tego co widziałem to właśnie sporo osób ze stolików obok zamawiało pizzę i się zajadali.

IP i czas połączenia logowane. [22550986]
[23.12.2016] 13:57
radomianka
Jestem z Radomia i moim zdaniem najlepsza restauracja to Pasja. Fajne, eleganckie i zarazem nowoczesne wnetrze, przyjemna atmosfera, porcje spore, ceny wcale nie wysokie. Jedzenie jest smaczne i pieknie pachnie. Uwielbiam ich makarony i pizze, a moje kolezanki czesto sie tam zajadaja salatkami. Czesto tam chodzimy na babskie wieczory

IP i czas połączenia logowane. [22570478]
[30.12.2016] 14:08
camcam
Ja nie mam ulubionej restauracji, cały czas szukam tej idealnej.
Ostatnio polecono mi restaurację włoską w Krakowie - http://tradycyja.pl/ i chyba się tam wybiorę zwłaszcza, ze lubię włoską kuchnię. Jedliście już tam?

IP i czas połączenia logowane. [22579787]
[09.01.2017] 12:12
jagodaradom
Wlasnie tak! Jak bedziecie w Radomiu to koniecznie zajrzyjcie do Pasji! Serwuja pyszne jedzonko!

IP i czas połączenia logowane. [22593728]
[16.01.2017] 00:06
niejestemzradomia
Bylem przejazdem w Radomiu. Trafilem na Pasje. Dodaje ja do moich ulubionych miejsc w tym miescie. Nie spodziewalem sie zjesc az tak dobrze za taka cene. Super. Jednak opinie w sieci nie klamia

IP i czas połączenia logowane. [22603085]
[14.02.2017] 17:50
malvina_
Ja niedługo wybieram się do Gdańska. Możecie polecić jakąś dobrą restaurację? Myślałam o restauracji Szafarnia10, obok Mariny Gdańsk. Mam ochotę spróbować jakiegoś dobrego dania rybnego, a widzę, że mają w menu.

IP i czas połączenia logowane. [22645863]
[11.03.2017] 14:15
miki787
Jakość obsługi klienta poprawiła się mocno wwww.panoramarestauracja.pl po Kuchennych Rewolucjach. Z restauracji 3-/5 zrobił się lokal 5 na 5. No i poza tym bardzo dobra lokalizacja, bo w centrum biznesu Zieleniak, więc i widoki fajne i okazja, żeby zorganizować szkolenie lub bankiet firmowy. Sporo klienteli z górnej półki zagląda, więc na pewno jest smacznie. Sam jestem praktycznie stałym bywalcem, ale ze względu na upodobania znacznie więcej piję niż jem Uwielbiam ich bar, drinki i stosunkowo tanie piwa, nawet biorąc pod uwagę całe Trójmiasto. Jak pomogłem to proszę o plusa

IP i czas połączenia logowane. [22674136]
[15.03.2017] 13:16
Patii86
Ja niedawno miałam okazję być na przepysznej kolacji w restauracjiwww.kameleonrestauracja.pl. Znajduje się ona w miejscowości Jawor. Jadłam roladkę wołową oraz płonące lody z owocami. Wszystko mi i mojemu partnerowi bardzo smakowało. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

IP i czas połączenia logowane. [22678533]
[24.03.2017] 14:01
Daria81
Ja kilka dni temu byłam w bardzo fajnej restauracjiwww.czarnaowca.com.pl. Bardzo pojedliśmy sobie, a co najlepsze rachunek okazał się o wiele niższy niż myślałam że będzie .

IP i czas połączenia logowane. [22689501]
[27.03.2017] 01:36
Karlo9
ja to mam taką swoją absolutną numer 1 w jurze krakowsko-częstochowskiej. Ilekroć tam jestem, to po prostu uwielbiam jeść tamtejsze specjały, fajnie, że też potrafą zaskoczyć kombinacją smaków http://www.zajazdhetman.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22691938]

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat