o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fotografia
 » Odpowiedz na ten temat

Fotograf na ślub

[27.12.2010] 23:08
FotoArtico
Witam serdecznie. Fotografią interesuję się praktycznie od zawsze. To moja pasja, moja miłość, moje życie...a od pewnego czasu również moja praca. Fotografuję zawodowo jeszcze na tyle krótko, by nie popadać w rutynę, nie tworzyć standardów, do każdej osoby i pary podchodzić indywidualnie, a jednocześnie już na tyle długo, by dysponować doświadczeniem, umiejętnością przewidywania nieprzewidywalnego, widzieć nie będąc widzianym, być cichym obserwatorem, chwytać chwile wzruszeń, szczęścia i radości. WASZE CHWILE. Piękne i niezapomniane ujęcia to nie tylko dobry warsztat techniczny lecz również nieograniczona wyobraźnia. Dlatego pracując dla Państwa staram się widzieć to, co niewidoczne, obrazem opowiadać historię Waszego poznania, Waszej miłości, Waszego życia. Aby to osiągnąć używam nie tylko aparatu lecz także oka i serca. Dążę nie tylko do tego by: "...trafiać w cel, w który nie trafi nikt inny..." ale również, a może przede wszystkim"...trafiać w cel, którego nikt inny nie widzi" (A. Schopenhauer). Fotografia ślubna Fotoreportaż-zaczynam już kilkanaście dni przed ślubem wykonując próbną sesję Panny Młodej. Dla mnie to możliwość obserwacji sytuacji, w których Panna Młoda czuje się komfortowo oraz możliwość dowiedzenia się jak aparat "widzi" Pannę Młoda, a dla Panny Młodej jedna z ostatnich okazji do tego by przekonać się, że wygląda dokładnie tak jak sobie wymarzyła. Kiedy nadchodzi Wasza chwila spędzam z Wami praktycznie cały dzień-od przygotowań (również tych u fryzjera/kosmetyczki) i Błogosławieństwa, poprzez ceremonię na weselu kończąc. Plener ślubny-zawsze wykonuję w innym terminie co pozwala mi być do Waszej dyspozycji cały dzień aby bez zbędnego pośpiechu stworzyć magiczne ujęcia. W pełni świadom, że zdjęcia ślubne będą dla Państwa pamiątką na całe życie, daję z siebie 200% by album, który Państwo dostaną wzruszał Was przez wiele wiele lat wspólnego życia. Oferta Gorąco zapraszam do zapoznania się z moją ofertą fotografii ślubnej (i nie tylko ślubnej) na stronie:www.fotoartico.pl
Jeśli zainteresowała Państwa moja osoba, mój styl, moje zdjęcia, gorąco zapraszam do kontaktu oraz do niezobowiązującego spotkania na którym pokażę więcej zdjęć, opowiem o sposobie realizacji fotoreportażu oraz odpowiem na wszystkie pytania. Jestem do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pozdrawiam Dawid K. Promocja! Przy podpisaniu umowy do końca 2010 roku otrzymają Państwo 10% rabatu na wybrany przez Państwa pakiet! Jeśli Wasz ślub wypada w terminie innym niż weekend otrzymają Państwo 20% rabatu na wybrany pakiet!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.01.2011] 17:44
ryska11
Najważniejsza w tym zawodzie jest pasja. Z twojego postu wynika że masz wielką pasję tworzenia fotografii, dlatego tak trzymaj. Rutyna zabija sztukę jaką jest fotografia, życzę Ci abyś nigdy w nią nie popadła. http://www.dominiktamiola.pl/

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17734340]
[19.08.2011] 18:33
zdjecias
zobacz też http://bit.ly/zdjecia-slubne

IP i czas połączenia logowane. [18718348]
[02.10.2011] 12:38
zadowoleniPL
My jesteśmy bardzo zadowoleni z fotografa ze strony http://limuzyny.arem.pl/fotografia-lubna.htm l Wyszło niedrogo (lecz profesjonalnie!!), bo braliśmy komplet auto + fotograf ale warto było.
Pozdrawiamy

IP i czas połączenia logowane. [18864072]
[07.10.2011] 15:12
flippo33
Jak szukasz fotografa na ślub to mogę doradzić Ci jedną rzecz - uważaj na doświadczenie zatrudnianych fotografow, przed zdecydowaniem się na daną osobę obejrzyj jej portfolio. Lepiej trochę dopłacić i wziąc profesjonalistę niż amatora - zetknęłam się z wieloma tak żałosnymi zdjęciami slubnymi, ze naprawdę trzeba uważać. A potem niestety nie da się nic zrobić z kiepskimi zdjęciami...

IP i czas połączenia logowane. [18882605]
[22.09.2017] 03:01
[26.12.2011] 17:44
mloda_zona_
zadowoleniPL (11.10.02 12:38):
My jesteśmy bardzo zadowoleni z fotografa ze strony http://limuzyny.arem.pl/fotografia-lubna.htm l Wyszło niedrogo (lecz profesjonalnie!!), bo braliśmy komplet auto + fotograf ale warto było.
Pozdrawiamy

Jak najbardziej polecam. Pełen profesjonalizm. Zerknij na portfolio, koleżanka powyżej dobrze Ci radzi. Mi się spodobało i nie żałuję.

IP i czas połączenia logowane. [19174762]
[30.01.2012] 19:15
dan38
byłem ciekawy tych zdjęć ślubnych, szkoda jednak że link (chyba raczej strona) nie działa Fotograf Poznań. Zdjęcia architektury, przyrody i ludzi, fotografia ślubna.
http://zasina.art.pl/

IP i czas połączenia logowane. [19278888]
[05.02.2012] 00:16
Przemosz
Ludzie czy Wy nie macie oczu? Patrzę na portfolio niektórych, którzy zwą się fotografami i niedowierzam. Zdjęcia bez pomysłu, coś co nazywa się obróbką to jedna wielka kaszana i najlepsze zdjęcia na kocyku, drzewie itp. Jedna Wielka Porażka ... Czy nie warto poszukać i zainwestować troszkę więcej w dobrego fotografa, który uwieczni emocje i pokaże dzień ślubu jak prawdziwy reportaż? Czy nie warto żeby Plener odbył się w sposób przemyślany, w ciekawym miejscu i niepowtarzalnym klimacie? Jeżeli Wam na tym nie zależy to rozumiem, ale po co płacić czasem niemałą kasę za tzw. fotografa z reputacją, który tak zrobi nam zdjęcia, że będziemy sami przed sobą wstydzić się je oglądać? Przecież zdjęcia to jedna, a czasem jedyna pamiątka ze ślubu. Większość fotografów ma napisane, że to ich pasja itp. ok. zgodzę się z tym, bez pasji ten zawód nie ma sensu, ale oprócz pasji potrzebne są umiejętności i warsztat, którego nie zdobywa się kupując "luszczankę" z media-marktu. To niejednokrotnie lata doświadczeń i wiele sesji zdjęciowych. Fotografowie uczcie się, poprawiajcie swój warsztat bo tylko wtedy będziecie mogli nazywać się fotografami. Przyszłe Młode Pary zastanawiajcie się nad wyborem fotografa i nie bierzcie pierwszego lepszego tylko dlatego, że ma studio w Waszym mieście lub poleciła Wam go ciocia.! W dzisiejszej dobie internetu, samochodów itp. to naprawdę nie jest problem, żeby fotograf przyjechał do Was nawet z drugiego końca Polski.

IP i czas połączenia logowane. [19294930]
[18.06.2012] 13:23
tomi23
Zgadzam się z poprzednikiem, że doświadczenie fotografa to jedno z najważniejszych kryteriów wyboru. W końcu ślub to niepowtarzalna okazja, a najważniejszy@@@ęć nie da się powtórzyć! Ja na swoim ślubie miałem panią fotograf z okolic Poznania http://www.studio-milla.com/ Uważam, że należy do profesjonalistów. Zdjęcia oryginalne, niebanalne, z charakterem. Polecam gorąco! Tomasz

IP i czas połączenia logowane. [19628277]
[25.07.2012] 16:44
DonMariuszka131
Cześć wszystkim Sama rok temu brałam ślub więc postanowiłam dołączyć się do dyskusji. Pamiętam jaką katorgą były te wszystkie przygotowania. Ale co do zdjęć, to my z mężem wykupiliśmy w tej firmie: http://limuzyny.arem.pl/promocje.html pewien pakiet. A mianowicie: zdjęcia + samochód. Dzięki czemu wyszło znacznie taniej. Dekorowanie samochodu było gratis i mogliśmy nim jeździć aż 9 godzin. A zdjęcia bardzo fajne, zarówno te z sali i kościoła jak i z sesji zdjęciowej. Ogólnie bardzo profesjonalnie się to wszystko odbyło. No i fotograf był bardzo komunikatywny i miły, dzięki czemu sesja była raczej zabawą, ale ze świetnymi efektami!

IP i czas połączenia logowane. [19723781]
[28.10.2016] 11:21
Fotograf na ślub
Krótki tekst o tym jak znaleźć fotografa na ślub i wesele: http://e-fajek.pl/jak-znalezc-fotografa-na-t woj-slub/

IP i czas połączenia logowane. [22496319]
[14.02.2017] 08:43
monsto_33
Ja natomiast korzystałam z usług tej pani z Krynicy-Zdrójwww.mimaarta.pl jeśli ktoś ma możliwość skorzystania z jej usług, bardzo polecam. Też jest to jej pasja, zajmuje się tym od lat, ma dobry sprzęt i smykałkę do tego co robi. Mam masę pamiątkowych zdjęć na których wyszłam zaskakująco korzystnie, zawsze przy każdej okazji chętnie korzystam z jej usług, polecam jak najbardziej: )

IP i czas połączenia logowane. [22645266]
[15.02.2017] 23:10
kermiss
Ja z doświadczenia mogę polecić na różne różniaste okazje tego fotografa http://www.szemrajfotografi.pl/ . Towarzyszył nam na ślubie, chrzcinach i wielu innych okazjach, bo to już sprawdzony fotograf z którego jesteśmy bardzo zadowoleni

IP i czas połączenia logowane. [22647408]
[28.02.2017] 10:11
xver
Przejrzyj portal Brand Sabbath
tam jest sporo ludzi zajmujących sięfotografią
brandsabbath.com

IP i czas połączenia logowane. [22661360]
[23.05.2017] 14:06
bonik28
Robiliśmy sobie ślubne fotki właśnie uwww.mimaarta.pl . Polecam serdecznie, bardzo przyjemna współpraca, bardzo spektakularne efekty no i pamiątka na całe życie

IP i czas połączenia logowane. [22738315]
[23.05.2017] 17:04
idiota reklamodawczy
wygrzebał 2 tematy o zdjęciach na weselu dla darmowej reklamy. Zmieniaj, zmieniaj nicki.

IP i czas połączenia logowane. [22738434]

» Odpowiedz na ten temat