o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Babcia moje fantazje sex z babcią podniecają mnie babcie

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[22.07.2014] 14:01
aaaaadask@pl
Biedrona2010 (11.02.2011.07 15:29):
Mnie tak jak już pisałem bardzo jarają stare babcie po 60 i więcej mieszkając na wsi tego towaru jest dość sporo. Zwłaszcza latem gdy jest gorąco i noszą tylko majty i fartuchy. Wtedy nie mają stanika i widać cyce, które zwisają aż do pasa i widać piękne sutki. Czasami jak niby przypadkiem siedzą przed tobą i rozchylają nogi, widać piękne uda i majty, spod których wychodzą nawet włosy. Nie raz jak taka babcia pochylała się próbowałem zajrzeć jej pod spódnicę i podziwiać ją od tyłu wtedy kutas stawał mi na baczność i marzyłem żeby ja ruchać.
Najbardziej jarają mnie puszyste babcie z dużymi zadkami i cycami kiedyś widziałem jak taka jedna sika miała cudowny duży biały jak śnieg zad. Patrzyłem na nią i marzyłem żeby ją wziąć od tyłu złapać za wielkie melony i posuwać aż by jęczała.

Ajak widziales jak sika ja bym chcial widziec jak babcie sikajom robiom kupke to cos pieknego widziec takie cos babcie som seksowne czym starsza to jest seksi

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21277539]
[22.07.2014] 14:04
aaaaadask@pl
Biedrona 2010 (14.03.2014.25 18:20):
Idzie wiosna robi sie ciepło za chwile babcie beda sie skapo ubierac bedzie na co popatrzec . Mieszkajac na wsi mam sporo tego towaru juz nie moge sie doczekac . Moja sasiadka znow bedzie chodzic bez stanika i jej cyce beda wisiec az do samego pepka cudo . Pamietam jak zawsze zagladalem jej pod spodnice gdy sie pochylala moglem podziwiac jej nogii jej podkolanowki tak mnie podniecaly a jak siedzi na przeciwko mnie i zaklada noge na noge widze jej duze galoty rozowe Najbardziej jednak wspominam kiedy moja sasiadka stanela za murkiem za potrzeba wypela swoj bialy tylek co to byl za widok od razu mi stana i poszedlem sobie zrobic dobrze.
MOJE GG 45690536 zapraszam wymienie sie dosiadczeniami fotami co tam chcecie popisze jakie wy macie fantazje

Co widziales robila kupke czy siku

IP i czas połączenia logowane. [21277543]
[18.10.2014] 14:26
Biedronka 2010
MOJE GG 45690536 zapraszam wymienie sie dosiadczeniami fotami co tam chcecie

IP i czas połączenia logowane. [21404832]
[26.10.2014] 02:42
kizol
Ja tez lubie starsze babeczki od jakiegos czasu mieszkam w uk.I Musialem sprowadzic matke do siebie bo miala problemy finansowe.Wynajelismy razem mieszkanie i bylo ok.Jak na mieszkanie zmatka ale z czasm zaczelismy spedzac coraz wiecej czasu i duzo gadalismy o wszyskim dos czesto o sexie...Nie raz robilo mi sie mokro a i matka byla czasem czerwona..Zdarzylo sie kilka razy wrocil z imrezy pijana jak bela..I czasami sie dosiebie kleilismy czulem ze matka potrzebuj dobrego rznuecia ale balem sie cokolwiek zrobic.Dosc czesto musialem ja rozbierac prawie do naga,i widzialem jej wszystkie ksztaly.A zapomnialem mija matka ma 58 a ja 32.Powiecie pewnie coza swir ale co mi tam bede pisal dalej.Matka byla niska i juz czas juz jej nie slozyl cycki obwisle tylek tez ale miala iskre w oku.No i ja bylem napalony ..Ktoregos razu wrocila z imprezki i jak zwykle zaczela sie lasic,mi to pasowalo.Czasem siadala mi na kolanach albo podchodzila domnie i sie przytulalismy.Czesto moja reka ladowala na jej pupie.Ale nie macalem jej na chama delikatnie aby jej nie wystraszyc.Calowala mnie tez czasem w szyje albo przypadkowo dotykala mego krocza.Widzialem w jwej oczach ze to ja krenci.I tego wieczoru bylo tak samo mizi mizi i chciala aby ja rozebra.A ja ze zachwile bo ide zapalic.Czy ma ochote na fajke..A ona ..a tak chce..I poszlismy na dwor zapalic,bylem w szoku bo ja pale zielone,,Ale co tam spalilismy tego papierosa )).i matka byla jiz zrobiona na maksa.Ja juz bylismy w mieszkaniu to juz prawie rozebralem matke,byla juz bez stannika.A nawet tego nie czula nie krempowala sie .Musialem ja podtrzymywac troche bo juz sie jej w gowie krencilo i ja troche macalem.A ona sie przytulila i mowi...Zgas swiatlo i choc.. Ja juz bylem twardy ja skala mok fiut chyba jeszcze nigdy nie byl taki twartdy.Matka sie odwrocila i poszla do lazienki.J anadal bylem w szoku i myslec @@@ to moja matka..Ale pochwili mi przeszlo,zobaczylem matke w kiblu ciagala spodnie i majtki tez sciagnela..Cisnienie mi skoczylo,ona mnie nie widziala popatrzylem przez chwile i przymknelem drzwi.Aby sie nie speszyla przez caly czas bylem jej pomocny i mily i czuly.Chcialem aby tez tego chciala jak ja..Po chwili wyszla z kibla zgasila siatlo i przemknela mi tylko w jakims renczniku do swego pokoju.Ale ja nie odpuscilem powoli wszedlem tam ona lerzala w lozku.Pod koldrom zapytalem jej,.Chesz?? Ona wiedziala o co pytam..Przdz chwile byla cisz matka sie poruszyla i powiedzila ..Choc..ja juz wiedzilame co bedzie ,sciagnele szybko koszulke i slipy.I wskoczylem do lozka z matka.Posowalem sie do niej powoli delikatnie dotykalem jej nog lezala na boku okryta w recznik.Dopasowalem sie do jej cial tak na lurzeczke,nie nie mowila lekko sie krencila i sapala troche.Zaczelem macac ja po tylku,byl mieki cieplimoglem zatopic w nim renke bylem podniecony.Macalem ja po udach lydkach i dojechalem do krocza.@@@ byle w szoku.Mtaka byla mokra ja 18...ale byla tez zarosnieta jak szop..Dotknelem jej wilgotnej dziurki az sie poruszyla wiedzila co sie swienci.Wsunelem je palec w cipke i poszulem jej gorace soki i wnerze.Matce sie podobalo rypalem ja calom noc uwierzcie mi na slowo.Ja bedziecie chcieli wysuchac wiecej to piszcie tu mize dokoncze kiedys to historie ..

IP i czas połączenia logowane. [21417494]
[05.11.2014] 18:59
Wnusio
Tak, tak. Ja kiedyś zobaczyłem moją babcię nago. Niezapomniane przeżycie. Mało co a bym został gejem. Teraz wiem dlaczego dziadek tyle pił. Na trzeźwo nie da rady.

IP i czas połączenia logowane. [21433830]
[26.03.2017] 13:00
[26.02.2015] 10:28
szymek90
szymon.darski1 to moj skype chetnie pogadam o babciach strasznie mnie jaraja

IP i czas połączenia logowane. [21639647]
[28.02.2015] 15:41
mark41
Jakiś czas temu poznałem fajną kobietę - 44 lata fajny wygląd i bardzo lubiła się rżnąć. Któreś kolejne spotkanie było u niej w domu. Po numerku odpoczynek i gadka -szmatka. Zobaczyłem zdjęcie 2 małych dziewczynek - tak 3 i 2 lata. Pytam twoje córeczki ? Nie to moje wnuczki .....Wyszło na to ze przeleciałem pierwsza babcię w swoim życiu . Ale było warto.

IP i czas połączenia logowane. [21644132]
[20.09.2015] 13:07
:):p
55041455 moje gg babcie nie maja dla mnie zadnych tajemnic

IP i czas połączenia logowane. [21976486]
[22.09.2015] 21:06
jansonek
przez miesiąc jako 20 paroletni facet opiekowałem się swoją babcią gdy była obłożnie chora a mieszkałem u niej na studiach. Myłem ją karmiłem, podmywałem i powiem wam że ta otwartość z mojej strony i jej nieskrępowanie bardzo nas do siebie zbliżyły emocjonalnie. Nie powiem, żeby mi ręce nie drżały gdy ją myłem. Zawsze bardzo dokładnie myłem jej pupę i cipkę. Robiłem to z namaszczeniem i wiem że sprawiało jej to przyjemność. Była już starszą Panią o zniszczonym ciele ale cipkę zawsze miała wilgotną a jej łechtaczka reagowała na moje mycie i rosła a babcia rumieniła się z tajemniczym uśmiechem na twarzy

IP i czas połączenia logowane. [21981020]
[22.09.2015] 21:21
czyli
jansonek (15.09.2015.22 21:06):
przez miesiąc jako 20 paroletni facet opiekowałem się swoją babcią gdy była obłożnie chora a mieszkałem u niej na studiach. Myłem ją karmiłem, podmywałem i powiem wam że ta otwartość z mojej strony i jej nieskrępowanie bardzo nas do siebie zbliżyły emocjonalnie. Nie powiem, żeby mi ręce nie drżały gdy ją myłem. Zawsze bardzo dokładnie myłem jej pupę i cipkę. Robiłem to z namaszczeniem i wiem że sprawiało jej to przyjemność. Była już starszą Panią o zniszczonym ciele ale cipkę zawsze miała wilgotną a jej łechtaczka reagowała na moje mycie i rosła a babcia rumieniła się z tajemniczym uśmiechem na twarzy

tylko pozazdrościć Ci takiej delikatności, i zapewne miłych chwil które dostarczyłeś i sobie i babci, fajnie, to musiały być miłe przeżycia. zazdroszczę.

IP i czas połączenia logowane. [21981061]
[22.09.2015] 21:42
jansonek
najfajniejsze było to że czuliśmy się wtedy znakomicie. Potem to się nigdy nie powtórzyło ale na zawsze zapamiętam te chwile. Babcia była wyjątkowo zadbana a cipkę miał wręcz pachnącą. Jak zamknę oczy czuję ten zapach do dzisiaj.

IP i czas połączenia logowane. [21981115]
[25.09.2015] 22:02
robinton
ja od dziecka nie wstydziłem się babci a babcia mnie. Od zawsze pamiętam że nie wstydziła się przy mnie przebrać, skorzystać z toalety, wykąpać, spać ze mną w jednym łóżku. Dziadek zresztą też się mnie nie wstydził. Pamiętam, że kiedyś jako 13 latek spałem z babcią w jednym łóżku i się onanizowałem jak spała trzymając ją za pupę jedną ręką. Potem spermę wytarłem w jej koszulę nocną. Kiedyś babcia złapała mnie na onanizmie w łazience jak się kąpałem ale w ogóle jej to nie przeszkadzało i weszła do łazienki i zrobiła siusiu a jak byłem już tak napalony że przy niej trysnąłem na ścianę prysznica.
Kilka nocy później znowu z nią spałem i babcia nie miała nic przeciwko temu żebym spał nago a ona spała w samej koszuli. Całą noc się o nią ocierałem, dotykałem piersi ale głównie cipki, którą miała zarośniętą i bardzo mokrą. Spuszczałem się tej nocy chyba z 3-4 razy. Zawsze na babcię. Miała mokre uda włochatą cipkę i pupę. Nawet teraz gdy już jestem dorosłym człowiekiem gdy widzimy się z babcią jest między nami więź emocjonalna, ktróa wyrosła w tamtym czasie

IP i czas połączenia logowane. [21985974]
[26.09.2015] 17:32
;p)
55041455 moje gg babcie nie maja dla mnie zadnych tajemnic

IP i czas połączenia logowane. [21986869]
[08.11.2015] 04:52
adamek2000
robinton (15.09.2015.25 22:02):
ja od dziecka nie wstydziłem się babci a babcia mnie. Od zawsze pamiętam że nie wstydziła się przy mnie przebrać, skorzystać z toalety, wykąpać, spać ze mną w jednym łóżku. Dziadek zresztą też się mnie nie wstydził. Pamiętam, że kiedyś jako 13 latek spałem z babcią w jednym łóżku i się onanizowałem jak spała trzymając ją za pupę jedną ręką. Potem spermę wytarłem w jej koszulę nocną. Kiedyś babcia złapała mnie na onanizmie w łazience jak się kąpałem ale w ogóle jej to nie przeszkadzało i weszła do łazienki i zrobiła siusiu a jak byłem już tak napalony że przy niej trysnąłem na ścianę prysznica.
Kilka nocy później znowu z nią spałem i babcia nie miała nic przeciwko temu żebym spał nago a ona spała w samej koszuli. Całą noc się o nią ocierałem, dotykałem piersi ale głównie cipki, którą miała zarośniętą i bardzo mokrą. Spuszczałem się tej nocy chyba z 3-4 razy. Zawsze na babcię. Miała mokre uda włochatą cipkę i pupę. Nawet teraz gdy już jestem dorosłym człowiekiem gdy widzimy się z babcią jest między nami więź emocjonalna, ktróa wyrosła w tamtym czasie

To miałes super, jesli to prawda to napisz szczegółowe bardzo pikantne opowiadanie.
Mnie bardzo kręcą takie relacje Starsza pani i młody chłopak, ja też mam pewne wspomnienie z 72 letnia kobietą, której jako harcerz węgiel nosiłem zimą.

IP i czas połączenia logowane. [22053144]
[06.12.2015] 10:13
czerstwy

IP i czas połączenia logowane. [22095875]
[10.12.2015] 18:24
Arek,praw
jakas starsza Pani z podkarpacia chetna na 22 letniego prawiczka?
Jc czekam na kontakt: afros2@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [22102562]
[28.01.2016] 20:59
zdh
bobek (11.03.2011.17 12:53):
a nie znacie jakichś takich chętnych po 60 ?? z okolic podkarpacia ??

Znam taką z podkarpacia, która sie chce bzykc tylko z młodymi odpisz jezeli jestes chętny podam tutaj maila.

IP i czas połączenia logowane. [22172846]
[03.02.2016] 18:00
afros
zdh (16.01.2016.28 20:59):

Znam taką z podkarpacia, która sie chce bzykc tylko z młodymi odpisz jezeli jestes chętny podam tutaj maila.

zdh mozesz mi odpisac na mejla?

IP i czas połączenia logowane. [22180674]
[03.02.2016] 18:01
Arek,praw
afros (16.02.2016.03 18:00):
zdh (16.01.2016.28 20:59):

czekam na odpowiedz na mejlu

IP i czas połączenia logowane. [22180675]
[04.02.2016] 16:32
jaxonsn
Starsze pokolenie bez tabu
Już w wieku 13 lat odkryłem przyjemność płynącą z onanizmu więc onanizowałem się często. Nie zmniejszało to jednak mojego napięcia, tym bardziej, że moi rodzice nie robili tajemnicy z nagości i dosyć często widywałem swoją mamę nago napawając się jej widokiem. w wieku 15l moje podniecenie było permanentne i ciągłe. Kilkakrotne przyłapanie mnie przez mamę na onanizmie tylko bardziej mnie podniecało i nawet gdy ona stała obok mnie potrafiłem się onanizować chwaląc się swoim penisem, który wcale nie był imponujących wymiarów. Mamę to jednak peszyło i starała się unikać patrzenia na moje podniecenie i wytryski choć nie zawsze się dało .
Bardziej otwarta na moją nagość, podniecenie była moja babcia, u której przebywałem często czasem zostając na noc. Od maleńkiego szkraba widziała jak rozwijałem się i dojrzewałem. Gdy byłem mały często się z nią kąpałem a jej nagość była dla mnie czymś normalnym i naturalnym. Często także spaliśmy razem w jednym łóżku a ja wtulony w jej ciało czułem się dobrze i bezpiecznie. Nigdy nie traktowałem jej jako obiektu seksualnego aż do
Ferie jak każde inne trochę w domu, trochę u babci. Obolały penis od ciągłego onanizmu nie przeszkadzał mi w ciągłej zabawie. Tylko sperma z gęstej stała rzadka ale za to jakby bardziej gorąca. Wieczorne długie kąpiele w ogromnej wannie przynosiły ulgę i penisowi i dłoniom. Często wtedy rozmawiałem z babcią, która albo siedziała na kibelku siusiając bez skrępowania przy mnie albo kąpaliśmy się razem siedząc na wprost siebie. Często po takiej kąpieli gdy woda stawała się chłodna wyskakiwaliśmy z wanny i ubrani w szlafroki szybko szliśmy do łóżka w sypialni gdzie do późna oglądaliśmy TV. Często też razem zasypialiśmy budząc się rano wtuleni w siebie.
Właśnie jednej z takich nocy obudziłem się obok śpiącej babci. Wyłączyłem TV i zdjąłem szlafrok, który był bardzo niewygodny do spania. Położyłem się do łóżka i zacząłem bawić swoim penisem. Powoli, rytmicznie zsuwałem swój napletek czując jak mój penis pręży się i pęczniej w mojej dłoni. Drugą ręką masowałem swoje jądra co dawało mi niesamowitą przyjemność. Nie musiałem długo czekać na orgazm i wytrysk. W świetle słabej lampki nocnej widziałem jak gorąca sperma trysnęła mi na brzuch i spłynęła po ręku i penisie. Wytarłem się kołdrą a rękę w babciny szlafrok, odkrywając przy okazji jej włochatą cipkę. Ten widok pierwszy raz podziałał na mnie podniecająco i pobudził do działania. Delikatnie, drżącą ręką dotknąłem jej cipki, starając wcisnąć między jej nogi jednak nie było to łatwe a jej grube uda blokowały dostęp do łechtaczki i pochwy.
Znowu zacząłem się onanizować tym razem jednak całą spermę wytarłem w cipkę babci licząc na dodatkowy poślizg. Udało się tylko częściowo ale dotarłem do łechtaczki, którą masowałem i pocierałem zgodnie z tym co wyczytałem w książce Sztuka Kochania Wisłockiej, którą mój ojciec ukrywał w swojej obszernej bibliotece.
Moje działanie przyniosło rezultat. Babcia wyraźnie się odprężyła, jej oddech stał się głębszy a nogi same rozsunęły się na boki także bez problemu dotarłem do jej pochwy gdzie teraz nieporadnie zanurzałem swoje palce. Cipka była mokra i lepiąca a moje palce pachniały bosko.
Babcia obudziła się nie otwierając jednak oczu. Chwyciła moją dłoń i szybciej i sprawniej pocierała nią o swoją łechtaczkę. Pierwszy raz widziałem kobiecy orgazm, wyprężone ciało, ruchy bioder i wszystko to podkreślone jęczeniem, którego na początku się przestraszyłem. Leżeliśmy obok siebie, ja zachwycony przygodą ona odprężona orgazmem. Bałem się ruszyć, odezwać. Poczułem jak przekręca się na bok a jej noga ląduje na mojej nodze. Jej dłoń delikatnie chwyciła mojego penisa i zaczęła poruszać nim w dół i w górę. Podniecenie szybko doprowadziło mnie do pełnego wzwodu ale ona nie spieszyła się. Pomimo tego orgazm dopadł mnie szybko i zaskoczył intensywnością. Wytrysk był jak nastolatka potężny. Penis skierowany w jej stronę wyrzucał z siebie strumienie spermy, które lądowały na jej brzuchu i boku. Nie puściła go tylko nadal delikatnie masowała. Byłem w raju. Zlepieni moją spermą zasnęliśmy.
Poranek był piękny a my radośni. Nie rozmawialiśmy o nocnych zajściach. Nie było o czym, było pięknie. Czekaliśmy na kolejny wieczór. Teraz już przygotowani i nastawieni na zbliżenie rozebraliśmy się do naga i poddaliśmy własnemu dotykowi. Babcia kierowała moimi ruchami a ja niecierpliwie chciałem więcej i głębiej. Leżała przede mną z szeroko rozstawionymi nogami a ja leżąc przy jej cipce bawiłem się jej wargami sromowymi, łechtaczką i pochwą. Zachęcany od czasu do czasu mój język przesuwał się po jej szparce a babcia drżała, trzymając mnie delikatnie za głowę.
Potem przyciągnęła mnie do siebie a ja klęknąłem między jej udami ze sterczącym penisem. Położyłem się na niej a ona pewnym ruchem wprowadziła mojego penisa do swojej cipki. Poruszałem się w niej powoli i niepewnie objęty mocno jej nogami. Widziałem na jej twarzy uczucie przyjemności. Trwało to trochę zanim wytrysnąłem a babcia przytuliła mnie mocno do siebie.
Pół godziny później znowu byłem gotowy. Tym razem jednak babcia zaskoczyła mnie całkowicie usiadła na mnie i ujeżdżała mnie. Widziałem jej podskakujące piersi i czułem jak za każdym ruchem wyciskam z niej moją spermę z pierwszego zbliżenia. Jej orgazm był pierwszy a mój chwilę później. Wstała ze mnie i stanęła na de mną widziałem je cipkę i spermę cieknącą po nogach.
Miał dosyć, zresztą ja pierwszy raz w życiu też.

IP i czas połączenia logowane. [22181699]
[06.02.2016] 11:07
KochamBabcie2016
Hej jesli chcecie pogadac na temat babci moj nik na skype szymon.darski1

IP i czas połączenia logowane. [22183932]
[18.02.2016] 02:11
wnuczek
Pierwszy raz spałem z babcią Na weselu kuzynki. To było w maju, a ja miałem wtedy 15l a ona 68. Wtedy do niczego nie doszło. Wiem tylko że jak przytuliła mnie do siebie, poczułem jak mi staje.
Ma wakacje zaprosiła mnie do siebie. Było fajnie. Normalnie. Miałem tam być trzy tygodnie. Miałem własny pokój.
Drugiego dnia babcia wspomniała naszą noc na weselu, powiedziała że było jej przyjemnie gdy mogła się do mnie przytulić.Powiedziałem jej że też mi było miło, i jak chce to możemy to powtórzyć. Uśmiechnęła się i powiedziała dobrze.
Wieczorem, po kąpieli zapytałem czy to aktualne. Powiedziała że naturalnie.
Leżeliśmy, chwilę rozmowy.
Babcia powiedziała, no to już śpijmy.
Przytuliła się tak jak na weselu, a ja znowu poczułem że mi staje. Ale nic więcej się nie działo. Po chwili wiedziałem że babcia już śpi. Wiedziałem że będzie tak jak poprzednio.
Chwilę później, babcia odwróciła się do mnie plecami. Przytuliłem się do niej i znowu czuję że mi stoi. Przycisnąłem biodra do jej pupy i mocno ją objąłem. i tak zasnąłem.
Poranek normalny, obudziłem się sam.
Wieczorem babcia powiedziała że nie muszę już sam spać, że jak chcę to mogę z nią. Nawet mi to pasowało i zgodziłem się.
Tego wieczoru rozmawialiśmy dłużej. Przytulaliśmy się.
Babcia położyła głowę na moim ramieniu. Zapytała czy mi to nie przeszkadza.
Powiedziałem że nie i niech nie pyta o to tylko robi co chce a jak mi będzie niewygodnie to jej powiem.
W pewnym momencie pokręciła się trochę i położyła nogę na moich nogach. Na udzie nie poczułem materiału tylko coś innego. Zorientowałem się że chyba ona nie ma majtek.
Pokręciła się jeszcze trochę, i zasypiając odwróciła się plecami i chyba spała. Tak samo jak poprzednio ze sztywnym penisem przytuliłem się do jej pupy.
Tym razem już o spaniu nie było mowy. Mój penis zaledwie o cal od cipki.
Pomyślałem sobie, co będzie to będzie.Niby bezwiednie przełożyłem rękę w miejsce, gdzie miałem nadzieję pierś babci. I trafiłem.
W tym momencie poczułem ruch ręki babci, ale ku mojemu zaskoczeniu nie odsunęła jej, tylko mocniej przycisnęła do piersi.
Wiedziałem już że to przyzwolenie. Drżałem strasznie ale mocniej zacząłem masować pierś. Poczułem jak pupa zaczyna się poruszać i ocierać o mnie. Oddech stał się głębszy a ruchy coraz mocniejsze.
Nagle babcia odwróciła się i powiedziała.
Nie wytrzymam już.
W pośpiechu zdjęła koszulę którą miała na sobie i zsunęła moje spodenki. Byliśmy nadzy.
Czy robiłeś już to? Zapytała.
To znaczy?
No czy byłeś już z dziewczyną? Czy kochałeś się?
Nie. Nigdy.
Ok.
Przytuliła mnie i pociągnęła na siebie. Wylądowałem między jej rozchylonymi nogami.Całowała mnie, a ja czułem na penisie jej zarost. Nie mogłem wytrzymać. Wszedłem w nią i zobaczyłem jak się naprężyła a z ust wydobył się głośny jęk. Zamarłem. Byłem przekonany że zrobiłem jej krzywdę.
Przepraszam, powiedziałem i chciałem wyjść ale ona powiedziała
NIE, Dalej, rób tak dalej.
I zacząłem wsuwać się w nią dalej i głębiej.
Kilka ruchów i było po wszystkim. Zastrzyk spermy wlał się w babcię.Jeszcze dwa mocne pchnięcia i opadłem na nią.
Leżałem tak na niej i oboje dyszeliśmy głęboko.
Babcia przytulała mnie i nie chciała żebym położył się obok. Leżałem dalej z penisem w szparce. Odrobinę ochłonąłem i myślałem co się stało. Ta myśl spowodowała że na nowo penis mi sztywniał.
Babcia spojrzała na mnie i powiedziała
O boże znowu? Cudownie.
I znowu zacząłem się w niej poruszać. Waliłem ją z całych sił a ona tylko jęczała i stękała. Słychać było chlupot w cipce, nic dziwnego przecież już miała w sobie dawkę spermy a zaraz miała przyjąć kolejną.
Tej nocy miałem jeszcze dwa wytryski. Jak na rozprawiczenie to muszę przyznać, chyba nikt takiego nie przeżył.
Rano znowu obudziłem się sam nagi i nie mogłem uwierzyć w to co się stało.
Wstałem, ubrałem się i poszedłem do kuchni.Tam przywitała mnie babcia z wielkim uśmiechem. Robiła właśnie śniadanie, była w szlafroku. Podeszła do mnie i powiedziała.
To była cudowna noc i mam nadzieję że już tak będzie. Jak tylko będziesz miał ochotę to możemy tak zawsze.
Nawet teraz? zapytałem.
Powiedziałam że jak tylko będziesz miał ochotę.I odwróciła się.
Chciałem sprawdzić czy faktycznie. Zdjąłem spodenki, podszedłem do niej od tyłu, zadarłem jej szlafrok i zobaczyłem że jest bez majtek.
Przysunąłem się bliżej a ona oparła się o stół i wypięła się. wiedziałem że nie kłamała. Na śniadanie jeszcze raz ją posunąłem.
Cały pobyt, kiedy tylko chciałem mogłem w nią wchodzić. Ona znowu kilka razy podeszła do mnie sama i robiła mi loda. Tak upłynął nam czas.
Dziś mam 24l i nadal bzykam się z babcią. Częściej ją odwiedzam z wiadomych powodów. Bzykanko na skinienie i nie tylko.

IP i czas połączenia logowane. [22200854]
[24.07.2016] 12:17
As wywiadu
Mieszkam u mojej babci co ma 70 lat bo studiuję w Wa-wie. Byłem w szoku jak zobaczylem babcie nago jak szła się kąpać albo wracała z łazienki. Czasami rano jak wstałem babcia w kuchni robiła nago śniadanie. Nie pomagały nalegania żeby się ubrała. W końcu przyzwyczaiłem się i nawet waliłem konia myśląc o babci.Pomyślałem sobie zaryzykuję i na 70 urodziny babci kupiłem kwiaty i butelkę wina. Rano mialem nadzieję że babcia będzie nago w kuchni i tak było. Wręczyłem kwiaty i wino padłem do stóp i całowałem stopy potem wyżej i wyżej. Całowałem cipkę i dupkę. Podziękowałem babci całując i liżąc cipkę że urodzila moją mamę,jedyną córkę jaką miała babcia. Cały dzień spędziliśmy w łóżku,przeleciałem babcie 5 razy przez cały dzień. Babcia lezała jak kłoda a ja robiłem z babcią co tylko chciałem. Raz tylko usiadła mi na ku,,,tasa i fajnie podskakiwała na nim. Trwało to krótko bo jest otyła i szybko się zmęczyła. Teraz ja ją podmywam,kąpię,podcieram jak się załatwi,piorę majteczki i paznokietki. Jest super.

IP i czas połączenia logowane. [22388978]
[23.08.2016] 02:20
Sowaa
Ja mam 30 lat i jestem z babcią mojego kolegi już oficjalnie od 3 lat. Ona zaś ma 67 lat. W tym momencie jestem w pracy ona jest już u mnie i nawet zapowiedziałem że przychodze rano na ciepłe nóżki. Uwielbiam rano całować i lizać moją kochaną po stopach cipce i rowku i nawet jak jej nie ma zawsze spuszczam się na jej zdjęcia. Bardzo mnie podnieca i daje mi wszystko to czego zapragnę. Mam też inną znajomą od 2 lat ma 72 lata i jest z Gdańska która raz ze mną spędziła cudowną noc a potem cały czas mieliśmy ze sobą kontakt. Zaprasza mnie 20 września do siebie ale nie wiem czy uda mi się coś wymyśleć by powiedzieć obecnej babci z ktorą się spotykam ale coś będę musiał bo bardzo chcę tam jechać jest gruba z wielkim cycem taka ahhh!
Koło mojej pracy również mieszka jedna babcia 70 około lat i też bardzo czesto mysle o niej Ogolnie mialem kilka babc w swoim wieku i strasznie lubie zwracac uwage na ich pupy i stopy oraz je lizac Pozdrawiam i pamietajcie nie ma nic lepszego od cudpownej dojrzalej babuni

IP i czas połączenia logowane. [22420363]
[22.09.2016] 08:56
igor71  igor71@tlen.pl
kizol (14.10.2014.26 02:42):
Ja tez lubie starsze babeczki od jakiegos czasu mieszkam w uk.I Musialem sprowadzic matke do siebie bo miala problemy finansowe.Wynajelismy razem mieszkanie i bylo ok.Jak na mieszkanie zmatka ale z czasm zaczelismy spedzac coraz wiecej czasu i duzo gadalismy o wszyskim dos czesto o sexie...Nie raz robilo mi sie mokro a i matka byla czasem czerwona..Zdarzylo sie kilka razy wrocil z imrezy pijana jak bela..I czasami sie dosiebie kleilismy czulem ze matka potrzebuj dobrego rznuecia ale balem sie cokolwiek zrobic.Dosc czesto musialem ja rozbierac prawie do naga,i widzialem jej wszystkie ksztaly.A zapomnialem mija matka ma 58 a ja 32.Powiecie pewnie coza swir ale co mi tam bede pisal dalej.Matka byla niska i juz czas juz jej nie slozyl cycki obwisle tylek tez ale miala iskre w oku.No i ja bylem napalony ..Ktoregos razu wrocila z imprezki i jak zwykle zaczela sie lasic,mi to pasowalo.Czasem siadala mi na kolanach albo podchodzila domnie i sie przytulalismy.Czesto moja reka ladowala na jej pupie.Ale nie macalem jej na chama delikatnie aby jej nie wystraszyc.Calowala mnie tez czasem w szyje albo przypadkowo dotykala mego krocza.Widzialem w jwej oczach ze to ja krenci.I tego wieczoru bylo tak samo mizi mizi i chciala aby ja rozebra.A ja ze zachwile bo ide zapalic.Czy ma ochote na fajke..A ona ..a tak chce..I poszlismy na dwor zapalic,bylem w szoku bo ja pale zielone,,Ale co tam spalilismy tego papierosa )).i matka byla jiz zrobiona na maksa.Ja juz bylismy w mieszkaniu to juz prawie rozebralem matke,byla juz bez stannika.A nawet tego nie czula nie krempowala sie .Musialem ja podtrzymywac troche bo juz sie jej w gowie krencilo i ja troche macalem.A ona sie przytulila i mowi...Zgas swiatlo i choc.. Ja juz bylem twardy ja skala mok fiut chyba jeszcze nigdy nie byl taki twartdy.Matka sie odwrocila i poszla do lazienki.J anadal bylem w szoku i myslec @@@ to moja matka..Ale pochwili mi przeszlo,zobaczylem matke w kiblu ciagala spodnie i majtki tez sciagnela..Cisnienie mi skoczylo,ona mnie nie widziala popatrzylem przez chwile i przymknelem drzwi.Aby sie nie speszyla przez caly czas bylem jej pomocny i mily i czuly.Chcialem aby tez tego chciala jak ja..Po chwili wyszla z kibla zgasila siatlo i przemknela mi tylko w jakims renczniku do swego pokoju.Ale ja nie odpuscilem powoli wszedlem tam ona lerzala w lozku.Pod koldrom zapytalem jej,.Chesz?? Ona wiedziala o co pytam..Przdz chwile byla cisz matka sie poruszyla i powiedzila ..Choc..ja juz wiedzilame co bedzie ,sciagnele szybko koszulke i slipy.I wskoczylem do lozka z matka.Posowalem sie do niej powoli delikatnie dotykalem jej nog lezala na boku okryta w recznik.Dopasowalem sie do jej cial tak na lurzeczke,nie nie mowila lekko sie krencila i sapala troche.Zaczelem macac ja po tylku,byl mieki cieplimoglem zatopic w nim renke bylem podniecony.Macalem ja po udach lydkach i dojechalem do krocza.@@@ byle w szoku.Mtaka byla mokra ja 18...ale byla tez zarosnieta jak szop..Dotknelem jej wilgotnej dziurki az sie poruszyla wiedzila co sie swienci.Wsunelem je palec w cipke i poszulem jej gorace soki i wnerze.Matce sie podobalo rypalem ja calom noc uwierzcie mi na slowo.Ja bedziecie chcieli wysuchac wiecej to piszcie tu mize dokoncze kiedys to historie ..

hej witaj jakas fotorelacja z tego aktu?? zdjecie mamy/jej cipki? czekam na więcej pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [22451218]
[22.09.2016] 09:16
to chyba
dla przciętnego zjadacza chleba bardzo niesmaczne.
Szkoda że nie mogę zamieścić mojego grymasu na twarzy jak to czytałem

IP i czas połączenia logowane. [22451234]
[19.10.2016] 15:47
jechu
47 lat, @@@a 22 cm , babcia?
http://pokazywarka.pl/r774it/

IP i czas połączenia logowane. [22484577]
[26.10.2016] 05:24
rendo
ja 24 lata marze o seksie z jakąs babcia moze miec nawet 80lat przeciez babcie są cudne ...

IP i czas połączenia logowane. [22493371]
[25.11.2016] 15:08
Paweł96
Siemanko,piszcie do mnie na meila pablo21996@wp.pl z chęcią porozmawiam o naszych fantazjach z babciami,powymieniamy się fotkami ich itp czekam pozdro

IP i czas połączenia logowane. [22532592]
[18.03.2017] 00:56
mareczek123
Ja mam 30 lat i regularnie posuwam babcię mojej żony, ona ma 77 lat i jest super,,,,

IP i czas połączenia logowane. [22682047]

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat