o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Potrzebny dobry stomatolog w Krakowie

1 2 3   » 11 Strony tematu:
[09.12.2010] 20:07
Mareczek_panikarz
Hej, zamieszkaliśmy z żoną w tym pięknym mieście, nie zdążylem sie nacieszyć i zlamal mi się ząb. Nie ukrywam, ze jestem panikarzem, nie wiem, gdzie sie udać. Proszę, polećcie mi kogoś.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.12.2010] 10:22
Jolantka1
Ja chodzę do jedngo centrum, jest nowocześnie i z klasą. Lekarze czuli, opieka na najwyższym poziomie, jednocześnie ceny wcale nie są wygórowane.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17563938]
[09.02.2011] 17:07
smichalek
Fajnie jest w Estetyce Uśmiechu. Zresztą zerknij sobie na ich stronę http://www.estetykausmiechu.pl/ Znajdziesz tam informacje i kontakt. Na wizyty czeka się kilka dni, a cała klinika zachowuje wysoki poziom. Dbają o ludzi

IP i czas połączenia logowane. [17817959]
[15.02.2011] 14:04
Lamma
Czy ja wiem, czy tam jest tak fajnie? Na czym tą "fajność" opierasz?
Ja chodzę do Zakopianki, tam jest PROFESJONALNIE, choc nie zawsze fajnie, zależy, co mam do zrobienia

IP i czas połączenia logowane. [17843091]
[08.04.2011] 12:49
klassi
Wiesz co, ja byłam ostatnio w centrum na Zwierzynieckiej w Alfa dental i jest zadowolona z usługi. Zawsze się boję takich wizyt stomatologicznych, a tutaj zostałam mile zaskoczona. Poza tym dość dokładnie przeliczyli mi zęba.

IP i czas połączenia logowane. [18240228]
[18.10.2017] 23:56
[05.05.2011] 10:49
marasbone
Na ulicy miechowity jest taki pan, bardzo szybko wstawia plomby, bezboleśnie, precyzyjnie, niedrogo. Nie znam dokładnego adresu, ale jest to naprzeciwko postoju dla taksówek i przystanku 129 i 159

IP i czas połączenia logowane. [18346762]
[18.07.2011] 10:11
wolsdeeers
mnie sie naprawde podoba dr Rozwadowski, to znaczy jesli chodzi o leczewnie oczywiscie

IP i czas połączenia logowane. [18612114]
[24.08.2011] 14:40
only ju
jesli chodzi o mnie to ja mogę polecic stomatolog Anne Król z Nowej Huty.Tu masz namiary ,wiec zadzwon 607-116-363
i zapytac o wszystko,ale naprawde ja jestem bardzo zadowolona ze tam trafilam ze swoim uzebieniem

IP i czas połączenia logowane. [18733546]
[21.11.2011] 10:18
wejron
Ja od siebie to mógłbym polecić Pana Malana z Klaśnieńskiej dla wszystkich panikarzy i nie.

IP i czas połączenia logowane. [19054112]
[23.11.2011] 16:04
opitatou
Tam na Klaśnieńskiej to mają całkiem dobrze urządzony ten gabinet..

IP i czas połączenia logowane. [19064891]
[29.11.2011] 11:24
Klient_odważny
Widzę, że http://estetykausmiechu.pl/ mocno się promuje. To dobrze, bo to dobrzy specjaliści. Oby tylko nie stworzyły się kolejki, bo jeszcze przed świętami powinienem się do nich udać

IP i czas połączenia logowane. [19089456]
[30.01.2012] 13:49
rurka_z_kremem
mnie do głowy przychodzi tylko Galeria Uśmiechu na starowiślnej.

IP i czas połączenia logowane. [19278130]
[15.02.2012] 15:32
Mimikor
Klient_odważny (11.11.29 11:24):
Widzę, że http://estetykausmiechu.pl/ mocno się promuje. To dobrze, bo to dobrzy specjaliści. Oby tylko nie stworzyły się kolejki, bo jeszcze przed świętami powinienem się do nich udać
Przyznam, że zachęciłeś mnie i się zapisałem. Teraz nie żałuję, bo widzę, że fachowo wykonana praca nad moją trójką

IP i czas połączenia logowane. [19323547]
[16.02.2012] 15:35
Rozamek
Klient_odwazny, Mimikor wiecie może jak tam u nich wygląda wizyta z dziećmi, czy się opłaca? Może ktoś inny był ze swoimi pociechami w tej estetyce? Ja muszę swoje wziąć do dentysty i to nie na jeden raz :/ bo strasznie im się zęby psują.

IP i czas połączenia logowane. [19326201]
[27.02.2012] 13:27
Klient_odważny
Jak chcesz się tam wybrać Rozamek to polecam panią Przysiażną, moje dzieciaki się jej słuchają i ją lubią

IP i czas połączenia logowane. [19354771]
[29.02.2012] 11:25
Rozamek
Dzięki za odpowiedź, zapisałem sobie tę panią i spróbuję, może ona coś poradzi na sypiące się uzębienie dzieci ...

IP i czas połączenia logowane. [19359984]
[25.03.2012] 15:41
czerwonemaki
o rany, ale historia, współczuję, ale powiem, że jak zaczęłam czytać ten wątek od razu do głowy przyszedł mi dr Rozwadowski, jest naprawdę super jeśli chodzi o podejście do dzieci, no i do dorosłych też, mnie zawsze rozbawia, sprawia, że na każdą wizytę mam ochotę iść, możecie pomyśleć, że to trochę dziwne, bo zazwyczaj dentyści wzbudzają najgorsze uczucia.

IP i czas połączenia logowane. [19421993]
[11.10.2012] 20:27
kalllinkowa
A mnie od razu do głowy przychodzi dr Żarow i klinika Dentist. Byłam w Krakowie juz w wielu miejscach, ale przyznam ze jest to mega profesjonalna klinika na bardzo wysokim poziomie.

IP i czas połączenia logowane. [19916759]
[30.12.2012] 10:10
tigereye
jeśli panikujesz przed każdą wizytą w gabinecie to myślę, że najlepszym dentystą, do którego możesz się wybrać jest doktor Tomasz Rozwadowski. Jest bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie stomatologii, ale też ma świetne podejście do pacjentów. Zawsze miły, uśmiechnięty i cierpliwy.

IP i czas połączenia logowane. [20105089]
[05.01.2013] 19:31
dominnnisiowa
kalllinkowa (12.10.11 20:27):
A mnie od razu do głowy przychodzi dr Żarow i klinika Dentist. Byłam w Krakowie juz w wielu miejscach, ale przyznam ze jest to mega profesjonalna klinika na bardzo wysokim poziomie.

Zgadzam sie, ja najpierw wyleczyłam sobie zęby, a potem je wyczysciłam i wybieliłam. Naprawde polecam bo cenowo jest to jak najbardziej przystępna klinika.

IP i czas połączenia logowane. [20121984]
[28.02.2013] 14:24
WojtekMil
ja chodzę czasem do pani Kasi a czasem do pani Ani z gabinetu Luxdentica i jestem bardzo zadowolony miałem mnóstwo problemów z zębami - począwszy od złego zgryzu po ogromne dziury i wszystko mi tam wyleczyli

IP i czas połączenia logowane. [20275713]
[07.03.2013] 23:23
evvveljana
Ja jednak wolę już wybrać naprawde profesjonalną klinikę- a w przypadku Dentist tak własnie jest. Świadczą o tych chociażby takie własnie konferencje http://www.dentist.com.pl/dental_spaghetti.h tml

IP i czas połączenia logowane. [20298425]
[21.03.2013] 19:24
kajjjetanka
Mysle ze takim gabinetom własnie musimy zaufac i tam najlepiej jest leczyc swoje zęby. Na pewno będziemy zadowoleni i pewni tego ze mamy leczone zęby w profesjonalnej klinice.

IP i czas połączenia logowane. [20339837]
[02.04.2013] 23:38
konikowski
w poszukiwaniu konkretnego specjalisty w Krakowie polecam Dental Services - to przychodnia dentystyczna, więc mają wielu specjalistów http://www.dentalservices.pl/uslugi.php - a do tego są czynni 7 dni w tygodniu, więc nie trzeba brać wolnego z pracy

IP i czas połączenia logowane. [20374398]
[18.04.2013] 16:35
numilop
Byłam u kilku stomatologów, ale od jakiegoś czasu chodzę tylko do doktora Tomasza Bobka z Indexmedici. Bardzo odpowiada mi jego profesjonalizm, widać, że jest w 100% skupiony na pacjencie. Miałam przeprowadzane bardzo trudne leczenie kanałowe pod mikroskopem, którego trochę się obawiałam. Teraz widzę, że niepotrzebnie, bo lekarz świetnie sobie poradził.

IP i czas połączenia logowane. [20422519]
[27.05.2013] 23:15
renata222
Pan dr Żarow, u którego ostatnio byłam jest moim zdaniem jednym z lepszych stomatologów na których trafiłam. Rewelacyjny czlowiek, świetny stomatolog. Od tej chwili po prostu wiem że teraz leczenie zębów nie boli.

IP i czas połączenia logowane. [20515024]
[05.06.2013] 15:59
alubin
Ja początkowo długo nie mogłem znaleźć lekarza, który by mi odpowiadał. Zawsze coś nie pasowało. Wydaje mi się, że dentysty czy innych specjalistów najlepiej szukać z polecenia znajomych, bo zawsze jakieś osobiste odczucia są dość istotne. A jeśli kogoś poleca nasz znajomy, tzn, że ten lekarz jest naprawdę dobry. Ja chodzę do doktor Katarzyny Turlej, do której właśnie chodziła moja przyjaciółka i też mi polecała u niej wizyty.

IP i czas połączenia logowane. [20533364]
[02.07.2013] 19:47
beniuk
Ja polecam dr. Marka Woźniackiego. Bardzo dobry specjalista, cierpliwy, ma ogromną wiedzę i świetne podejście do pacjentów. Zawsze doradzi i cierpliwie wytłumaczy oraz przedstawi przebieg leczenia.

IP i czas połączenia logowane. [20588919]
[22.07.2013] 12:52
ziellona
Jestem okropną panikarą jeśli chodzi o dentystów, jedyny który daje sobie ze mną radę to dr Ziętek - delikatny, cierpliwy i doskonały fachowiec!!! GORĄCO POLECAM Przyjmuje na ul. Zdrowej, ceny też ok jak na Kraków, cennik mają na stronie impla.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [20629202]
[31.07.2013] 14:00
gertiak
Moja córka należy raczej do rezolutnych, ale nieco nieśmiałych dzieci. Przed pierwszą wizytą u dentysty rozpytałam wszystkim znajomych z dziećmi, gdzie najlepiej się udać i wybrałam Dentestetica, czyli gabinet, który polecało mi kilka osób. Przede wszystkim warto się dowiedzieć, czy u dentysty, do którego się wybieramy są możliwe wizyty adaptacyjne. Tak, żeby dziecko na spokojnie mogło poznać lekarza, zobaczyć, jak wygląda gabinet itd.

IP i czas połączenia logowane. [20647986]
[29.08.2013] 16:29
kleosssia
Czy do Kliniki Dentist mozna równiez przyjść z dziećmi ?
Moja 2 latka ma małe problemy z ząbkami a szukam najlepszej kliniki.

IP i czas połączenia logowane. [20705921]

1 2 3   » 11 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat