o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Polonia, czyli Polacy poza granicami kraju
 » Odpowiedz na ten temat

podatki w polsce

[23.11.2010] 00:03
2qwe3
http://www.sfora.biz/Tak-neka-nas-fiskus-Lep iej-jest-nawet-na-Madagaskarze-a26484 hahaha, statystyki sa bezwzgledne, //cywilizowana// polska w tyle za takimi //potegami// jak haiti i madagaskar, ale jesli spytac mlodego, wyksztalconego i z wielkiego miasta to jest git i zaye...cie!
chce sie wam jesc? to sobie na piwo idzcie!- dobra rada wojta bronka hahahaha

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.11.2010] 00:30
Broderick
czy ja wiem, ja pracujac w Belgii na pelny etat odprowadzam podatek i dziennie place dodtakowy podatek tzw ereset 30 euro, dwa razy w roku musze placic dodatkowe 3000euro podatku, okej jest on zwracany polowa kwoty w wakacyjnych pieniadzach, wiekszosc ludzi trzyma ta kase na zaplate podatku, placisz gruba kase na kase chorych, ale za wizyte u lekarza sie buli za wezwanie karetki sie buli, za kazda mala operacje sie buli, to po co placic podatek do kasy chorych? nie zwracaja nic, tylko za lekarza pierwszego kontaktu...jakies 20 euro, i wiele innych dodatkowych opla@@@ wie na co

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17461469]
[23.11.2010] 00:49
2qwe3
ja juz nawet nie wspominam o wysokosci tego podatku, ktory w polsce w/g instytutu adama smitha wynosi 83%- tyle zabieraja czlowiekowi pracujacemu w podatkach,
* mi bardziej chodzi o to, jak wszystko zwiazane z podatkami utrudnia zycie polakom: czas ktory zajmuje procesowanie tego syfu, ilosc roznych podatkow i ich skomplikowane rozpoznanie, spozob w jaki musisz to wykonac: czyli typowa dla krajow postkolonialnych pielgrzymka do swiatyni podatkow, wielogodzinne oczekiwanie, w koncu dostanie sie przed oblicze proroka-urzednika, poklon i upadniecie na kolana itd,
polak musi byc yebany, zeby czul respekt przed wladza, musi wiedziec ze wladza moze go zniszczyc w kazdej chwili- winny/nie winny nie ma znaczenia, i system podatkowy jest tak zorganizowany, dokladnie w tym celu, ps ja zalatwiam podatki w godzine max- przez internet

IP i czas połączenia logowane. [17461524]
[23.11.2010] 04:39
Domq
Broderick (10.11.23 00:30):
czy ja wiem, ja pracujac w Belgii na pelny etat odprowadzam podatek i dziennie place dodtakowy podatek tzw ereset 30 euro, dwa razy w roku musze placic dodatkowe 3000euro podatku, okej jest on zwracany polowa kwoty w wakacyjnych pieniadzach, wiekszosc ludzi trzyma ta kase na zaplate podatku, placisz gruba kase na kase chorych, ale za wizyte u lekarza sie buli za wezwanie karetki sie buli, za kazda mala operacje sie buli, to po co placic podatek do kasy chorych? nie zwracaja nic, tylko za lekarza pierwszego kontaktu...jakies 20 euro, i wiele innych dodatkowych opla@@@ wie na co
BTW Ile kosztuje wezwanie karetki w Belgii?
Bo w USA $500, a jeszcze niektóre miasteczka k.Chicago każą płacic sobie za straż! (ale to chyba upadnie bo to skandal)

IP i czas połączenia logowane. [17461748]
[18.03.2016] 14:51
Depir
Czy podatki w Polsce czy zagrani to z podatkami miałam zawsze problem, dlatego teraz korzystam z takich http://aty.pl/ serwisów, aby sobie wszystko ogarnąć. Tak jest o wiele łatwiej gdy jesteśmy na bieżąco

IP i czas połączenia logowane. [22240135]
[20.09.2017] 09:20
[29.01.2017] 18:55
ankaa233
warto zaopatrzyć się w odpowiednia literaturę z dziedziny podatków, polecam wydawnictwo http://unimex.pl/ maja bardzo dużo publikacji na ten temat w dobrych cenach. Taka wiedza zawsze się przydaje.

IP i czas połączenia logowane. [22620272]

» Odpowiedz na ten temat