o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

masaże relaksacyjne... i inne

1 2 3
[10.11.2010] 22:43
ni.kt
Gdzie można udać się na masaż relaksacyjny bądź relaksacyjno-erotyczny? Czy taki masaż jest bezpieczny? Czy w ogóle warto? Czy masażyści też są nago, czy tylko klient? Czy nie niesie to jakiegoś ryzyka nagrania ukrytą kamerą? Macie jakieś doświadczenia w tym względzie?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.11.2010] 07:31
lessuper2
tu masz ich troche
na reszte pytan nie odpowiem bo nie mam doswiadczenia
http://www.samanti.pl/pl/kategoria/masaze

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17405829]
[11.11.2010] 09:18
ni.kt
Bardziej chodzi mi o delikatne masaże dla relaksu. Czy trzeba być rozebranym całkowicie. Czy może znacie ciekawych masażystów...? Sam jestem przemęczony pracą i chętnie skorzystałbym z masażu. Nie wiem czy męska ręka nie byłaby mocniejsza, nawet jesli sam jestem mężczyzną. Macie jakieś doświadczenia?

IP i czas połączenia logowane. [17405915]
[11.11.2010] 12:45
kamyczek 33
ni.kt (10.11.11 09:18):
Bardziej chodzi mi o delikatne masaże dla relaksu. Czy trzeba być rozebranym całkowicie. Czy może znacie ciekawych masażystów...? Sam jestem przemęczony pracą i chętnie skorzystałbym z masażu. Nie wiem czy męska ręka nie byłaby mocniejsza, nawet jesli sam jestem mężczyzną. Macie jakieś doświadczenia?
Tak mam takie doświadczenia, gdyż w czasie pobytu w sanatorium korzystam z takich masaży o jakie się pytasz. Miałem robione przez kobietę i mężczyznę.Do masażu nie musisz się rozbierać do naga chyba, że chcesz masaż erotyczny to tak, ale przy masażu relaksacyjnym jesteś w spodenkach. Masażysta (masażystka) naciera miejsca masowania olejkiem parafinowym lub kosmetycznym i naciera są miejsca np. kręgosłup, który masuje dokładnie każdy kręg, łopatki obojczyk brzuch-delikatnie nogi ręce, to wszystko zależy od robiącego masaż jak tylko po łepkach i za friko, to 5-10 minut i po wszystkim. A jak się da w łapę parę zł lub mały prezencik to taki masaż jest bardziej wyczuwalny i daje lepsze efekty i trwa dłużej 0d 15-30 minut.
Jest jeszcze masaż wodny, który miałem, gdzie pod odpowiednim ciśnieniem wody masażystka masowała partie ciała, które widać było na częściach miękkich jak podlegało wgnieceniu pod wpływem silnego strumienia wody taki masaż robiony miałem na golasa, bo zaleceniem lekarza było masaż wodny z uwzględnieniem stawów biodrowych. Nawet jak wystąpiła erekcja, to stwierdzeniem masażystki było, że w większości tej okolicy następuje u mężczyzny wzwód, który jej nie przeszkadza, a jedynie jest zakłopotaniem masującego, że nie może nic z tym zrobić, gdyż na naturę nie ma wpływu. Też zależy od masażystki, która dłużej i dokładniej zrobi, jak coś dostanie w łapę. Takie życie.

IP i czas połączenia logowane. [17406536]
[18.11.2010] 14:31
kardamon
sam jestem masażystą.
sprawa wygląda tak , że na przykład ja oferuję dojazd do klienta/ klientki z moim łóżkiem i akcesoriami(na terenie w-wy i okolic).Masaż trwa ok 1 godz. Panie muszą mieć rozpięty stanik lub nie mieć go wcale. Z reguły po 2-3 zabiegach są na tyle oswojone, że jak wchodzę do pokoju, leżą już na stole do masażu na brzuchu, bez stanika. Oczywiście majtki, spodenki, według uznania. Jeżeli masaż nóg-ślipki.Jeżeli stóp-luźne spodnie które da się z ciągnąć powyżej kolana. Relaksacja pełna, brak możliwości nagrania. To tyle. tel.519-464-191

IP i czas połączenia logowane. [17439917]
[25.11.2017] 08:42
[18.11.2010] 20:39
return
A mnie znajomi ostrzegali przed masażem relaksacyjnym nago. Mówili o możliwych ukrytych kamerach.
A ciekawy też jestem czy masaż taki jest bezpieczny jeśli chodzi o warunki higieniczne. I czy niemożliwe jest zarażenie się chorobami, bądź wirusami. Leży się w końcu nago.

IP i czas połączenia logowane. [17441715]
[25.02.2011] 10:40
sonia2011
Świetne masaże relaksacyjne robią w Głęboczku. Specjalizują się w winoterapii, można sobie zamówić np. winny masaż stóp (najpierw kąpiel w winnych olejkach, później masaż stóp). Można sobie też zamówić winny masaż całego ciała. Bajka.

IP i czas połączenia logowane. [17888456]
[23.06.2011] 11:14
milagrossm
Takie masaże klasyczne, które pomagają w rozluźnieniu mięśni robione są też w iq medispa w Warszawie. No mi co ważne robią je ludzie, którzy mają doświadczenie w tej dziedzinie więc nie ma obawy przed np. szybkim i niedokładnym zrobieniem masażu.

IP i czas połączenia logowane. [18522570]
[21.03.2013] 15:41
Krzyszeertte4dd
kardamon (10.11.18 14:31):
sam jestem masażystą.
sprawa wygląda tak , że na przykład ja oferuję dojazd do klienta/ klientki z moim łóżkiem i akcesoriami(na terenie w-wy i okolic).Masaż trwa ok 1 godz. Panie muszą mieć rozpięty stanik lub nie mieć go wcale. Z reguły po 2-3 zabiegach są na tyle oswojone, że jak wchodzę do pokoju, leżą już na stole do masażu na brzuchu, bez stanika. Oczywiście majtki, spodenki, według uznania. Jeżeli masaż nóg-ślipki.Jeżeli stóp-luźne spodnie które da się z ciągnąć powyżej kolana. Relaksacja pełna, brak możliwości nagrania. To tyle. tel.519-464-191

Polecam DoktorPotencja.pl Kamagra od nich to rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować.

IP i czas połączenia logowane. [20339172]
[23.03.2013] 02:27
w słoiku
http://littlecaprice.com/index.html
ten sam pieprzyk na cycuszku http://tinyurl.com/cjh5laj
AVE FEKAL!!!

IP i czas połączenia logowane. [20343954]
[10.06.2013] 09:45
lovestorygo
zauważyłam, że w ostatnim czasie masaże są coraz bardziej popularne - nie tylko te specjalistyczne, ale takie wykonywane w zaciszu domowym ja mam swój ukochany olejek do masażu relaksacyjnego Aroma Relax dr Beta i sprawdza się zawsze...a zwłaszcza, gdy mam mega stresowe dni

IP i czas połączenia logowane. [20541291]
[10.06.2013] 12:38
dorin01
Możesz udać się tu i zaspokoić swoje duchowe potrzeby. http://www.astrokamera.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20541684]
[30.11.2013] 11:02
Częstochowa
Jak ktoś jest z okolic Częstochowy to warto zajrzeć do mnie
www.robert-med.pl teraz do końca grudnia dla każdego 1 masaż relaksacyjny gratis na wstępie. 1,5h masaż relaksacyjny. Bez żadnych haczyków w ramach promocji Gabinetu.
Jeśli chodzi jak wygląda taki masaż. Nie rozbieramy się do naga zostaje bielizna. Gdy leżymy na leżance zostajemy okryci prześcieradłem a masażysta odkrywa tylko elementy ciała na których w danym momencie pracuje.
Pozdrawiam Robert

IP i czas połączenia logowane. [20891395]
[10.02.2014] 13:06
Gosiaa85
Polecam sprawdzić ofertę masażu salonu Beauty Tower - http://www.beautytower.pl/masaz/ . Korzystałam z masażu ajurwedyjskiego i fenomenalnie odpręża.

IP i czas połączenia logowane. [21034922]
[12.02.2014] 09:13
Robert Masaże
Zapraszam panie z Zielonej Góry i okolic. Masaż leczniczy, relaksacyjny i nie tylko dojeżdżam do domu. 661 593 305

IP i czas połączenia logowane. [21038061]
[02.09.2014] 15:11
kassssss
Częstochowa (13.11.2013.30 11:02):
Jak ktoś jest z okolic Częstochowy to warto zajrzeć do mnie
www.robert-med.pl teraz do końca grudnia dla każdego 1 masaż relaksacyjny gratis na wstępie. 1,5h masaż relaksacyjny. Bez żadnych haczyków w ramach promocji Gabinetu.
Jeśli chodzi jak wygląda taki masaż. Nie rozbieramy się do naga zostaje bielizna. Gdy leżymy na leżance zostajemy okryci prześcieradłem a masażysta odkrywa tylko elementy ciała na których w danym momencie pracuje.
Pozdrawiam Robert

Polecam Byłam na relaksacyjnym dawno tak dobrze wykonanego masażu nie miałam chyba ostatni raz w egipcie na wakacjach... Aż nie mogę się doczekać tej ajurwedy

IP i czas połączenia logowane. [21337950]
[02.12.2014] 22:31
Gosia76
Cześć dziewczyny! Ja byłam tydzień temu na masażu balijskim w ArtClinique. Było rewelacyjnie! Muszę przyznać że jest to chyba najlepszy masaż jaki kiedykolwiek miałam. Po prostu pełen relaks, moje ciało odleciało.Chyba zrobię sobie prezent świąteczny i kupię cały pakiet: http://www.artclinique.pl/pl/aktualnosci/pro mocje/

IP i czas połączenia logowane. [21482535]
[04.12.2014] 17:17
optimal7
Która pani chętna na masaż (okolice Katowic)? - benio7777@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [21485484]
[05.12.2014] 08:09
wrocław30
gdzie masaże dla panow?macie jakies namiary?

IP i czas połączenia logowane. [21486307]
[20.07.2015] 09:25
Karla90  karola88flower@tlen.pl
Jeśli chodzi o masaż relaksacyjny
to warto spróbować tajskiego masażu np. w May Thai w Krakowie (www.maythai.pl). Szczególnie dla pełnego rozluźnienia i wyciszenia polecany jest masaż z olejkami aromatycznymi. Taki masaż po pracowitym dniu to najlepsze lekarstwo

IP i czas połączenia logowane. [21881212]
[24.08.2015] 14:41
bella (masaż relaksacyjny)
Witam. Ja również robię masaże relaksacyjne z dojazdem do klienta. Używam specjalistycznych olejków do masażu. Masaż u mnie trwa od godziny do półtorej. Masuję takie partie ciała jak plecy, nogi, stopy, ręce, dłonie, klatka piersiowa, brzuch i głowa. Jest możliwość masażu całego ciała bądź też wybranych partii. Dojeżdżam do klienta na terenie Warszawy. e mail: masaz.relaksacyjny30@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [21936822]
[03.11.2015] 14:39
Sesja rozkoszy
W miłej i ciepłej oprawie wypieszczę i wymasuję całe kobiece ciałko...plecki, łapki, nóżki, stópki, brzuszek, pipusię ... bez wyjątków. Masaż w mistrzowskim wykonaniu, z terapią duszy i ciała. Dyskrecja, takt, kultura intymna połączone z pasją na najwyższym poziomie. Zapraszam panie świadome swoich potrzeb. Warszawa, Piaseczno tel. 606 21 88 10

IP i czas połączenia logowane. [22046091]
[05.11.2015] 17:25
jagienkaaa
Możesz iść na pare takich masaży do salonu a potem też nauczyć się wykonywać samemu. Bedą potrzebne olejki które możesz kupić tutaj http://swiat-doznan.pl/ Czy też świece aby nastrój stworzyć i można eksperymentować z partnerem także w domowym zaciszu.

IP i czas połączenia logowane. [22049370]
[12.01.2016] 20:10
lenka83
Tutaj są masaże relaksacyjne i lecznicze. http://artmassage.com.pl/ Niejednokrotnie już z nich korzystałam i powiem, że warto, oj warto. Za każdym razem czuje się o kilka lat młodsza i czuje coś takiego... Nie umiem tego opisać, ale jest to niesamowite uczucie.

IP i czas połączenia logowane. [22149234]
[20.01.2016] 22:32
iga_iguniaaaa
Ja jeżeli chodzi o masaż relaksacyjny polecam ten pałeczkami bambusowymi. Polega to na tym że oklepuje się nimi i ugniata ciało w różnym rytmie. Naprawdę bardzo odpręża. Jak ktoś jest z Gliwic czy okolic to polecam salon Tutti Beuty www.tuttibeauty.pl gdzie przychodzę na niego regularnie.

IP i czas połączenia logowane. [22161319]
[10.03.2016] 00:15
fdgfnghmhg
ja na masaze relaksacyjne chodze tutajwww.bsmira.com jestem bardzo zadowolona, bardzo mi to pomoga sie wyciszyc

IP i czas połączenia logowane. [22229481]
[15.03.2016] 15:14
kamaliowa
Czytałam niedawno opinie pozytywne o masażach wykonywanych w http://www.massagepoint.pl/masaz-zabiegi-spa /rodzaje-masazy/masaz-relaksacyjny Myślę, że będę musiała przetestować na własnej skórze.

IP i czas połączenia logowane. [22236401]
[06.04.2016] 10:37
mikuska991
A co sądzicie o masażu tajskim? Ja trafiłam niedawno na salona masażu tajskiespa.pl - http://www.tajskiespa.pl/ i zastanawiam się nad wizytą w tym miejscu. Już nie pamiętam kiedy ostatnio miałam masaż i stwierdziłam, ze bardzo by mi się przydał. Ostatnio stale chodzę zestresowana i wszystko mnie boli

IP i czas połączenia logowane. [22261921]
[16.05.2016] 12:59
Ania884
Bardzo fajne miejsce - fittherapy.pl. Świetne masaże relaksacyjne i terapie masażem.

IP i czas połączenia logowane. [22310685]
[17.05.2016] 10:18
Adamos1985
lenka83 (16.01.2016.12 20:10):
Tutaj są masaże relaksacyjne i lecznicze. http://artmassage.com.pl/ Niejednokrotnie już z nich korzystałam i powiem, że warto, oj warto. Za każdym razem czuje się o kilka lat młodsza i czuje coś takiego... Nie umiem tego opisać, ale jest to niesamowite uczucie.

A nago jest się podczas masazu ?
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [22311813]
[27.05.2016] 10:39
asanka87
a był ktoś z was może na takim masażu http://gloriarzeszow.pl/masae-ciala lomi-lomi u nich się to nazywa i trwa aż dwie godziny- wygląda super, ale nie wiem jak w przypadku chorego kręgosłupa, czy to się wtedy nadaje czy nie bardzo?

IP i czas połączenia logowane. [22323617]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat