o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Forum o książkach
 » Odpowiedz na ten temat

szukam romansu historycznego

1 2 3
[05.11.2010] 14:37
hm..........
Tak jak
w temacie...poszukuje ostrego romansu historycznego. wiecie....dziewica wprowadzana powoli w zycie erotyczne. barwne i dlugie opisy, palcowki, milosc francuska a na koncu stosunek. zna ktos tego typu
ksiazki?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[05.11.2010] 18:59
sylwikr
Proponuję książki Robin Schone: Kochanek, Kobieta Gabriela i Zbudż się kochanie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17381968]
[07.11.2010] 19:36
trida
Mnie osobiście zaskoczyło kilka powieści Beatrice Small - zwłaszcza Niewolnica miłości. Mimo,że przeczytałam już setki romansów,to niewiele razy natrafiłam na tak bogate i wielokrotne opisy scen erotycznych. Przyjemnego czytania

IP i czas połączenia logowane. [17390643]
[10.11.2010] 23:42
4M
Ogród Afrodyty - to się świetnie czyta i jest oparte na faktach. Jest wszystko i to napisało życie. Trudno się od niej oderwać. Jest rok 1822. Bohaterka na łożu śmierci wspomina swe bogate, skandalizujące życie. Piękna i przebiegła, wiodła je wśród wpływowych kochanków i dzieci z trze@@@ców, od luksusowych pałaców Sankt Petersburga po Humań - majątek swego drugiego męża, hrabiego Szczęsnego Potockiego. Niezwykła biografia i panorama polskich dziejów z rozbiorami i zdradziecką targowicą, której Potocki był niefortunnym uczestnikiem. http://m.nextore.pl/ebooki/ogrod_afrodyty_-_ ebook_p12972.xml Przeczytaj wywiad z autorką ; http://4m-wydawnictwacyfrowe.blogspot.com/20 10/09/ewa-stachniak-historia-z-ludzka-twarza.html

IP i czas połączenia logowane. [17405367]
[18.06.2012] 19:09
familijna 16  ezra1979@tlen.pl
Poproszę o pomoc szukam dwóch romansów
1 dziewczyna nie słusznie zostaje oskarżona o to że strzelała do swojego kochanka ale bohater jest przekonany o jej winie. Jednak pomaga żeby nie skazali ją na śmierć tylko sąd zsyła ją na jakąś wyspę on tam za nią jedzie i kupuje plantacje herbaty i tam się znowu spotykają
2 w drugiej on jest inwalidą bardzo zgryźliwym rodzina zatrudnia opiekunkę do niego, później się okazuje że ona była jego narzeczoną która zerwała zaręczyny gdy się okazało że on jest kaleką. Wiem że bardzo chaotyczne te opisy ale tylko tyle pamiętam
Bardzo dziękuje z góry

IP i czas połączenia logowane. [19629344]
[23.02.2017] 01:15
[30.07.2012] 13:16
ivateban1973
Pozdrowienia z Anglii! -

IP i czas połączenia logowane. [19734575]
[03.01.2013] 17:37
tusiak-pati
Dziewczyny jeszcze raz potrzebuje Waszej pomocy... otóż chciałabym wrócić do książki którą kiedyś czytałam (kombinowałam na wszystkie sposoby, łamałam sobie głowę i nic
pamiętam jeden fragment:
romans historyczny, średniowiecze, małżeństwo wymuszone lub coś w tym stylu. Na początku się nie znoszą, żona jest zazdrosna o jakąś inną kobietę a w komnacie w szkatułce trzyma jakąś miłosną miksturę.
o coś się pokłócili a on każe jej jeść kolację na podłodze przy kominku kolo psa, oczywiście na końcu żyli długo i szczęśliwie.
jakby komuś coś zaświtało bardzo proszę o podpowiedź
pozdrawiam Was serdecznie Tusiak

IP i czas połączenia logowane. [20116409]
[12.01.2013] 01:34
julkaa
Ratujcie!!!!
hej szukam rom. his ona jest wysoką i piękna a główny bohater należny do najwyższych w Anglii. i był wątek z jakaś lampą czarodziejska i działo się akcja w karczmie ojca gł. bohaterki.

IP i czas połączenia logowane. [20138004]
[21.01.2013] 17:21
aneczka_2187
familijna 16 (12.06.18 19:09):
1 dziewczyna nie słusznie zostaje oskarżona o to że strzelała do swojego kochanka ale bohater jest przekonany o jej winie. Jednak pomaga żeby nie skazali ją na śmierć tylko sąd zsyła ją na jakąś wyspę on tam za nią jedzie i kupuje plantacje herbaty i tam się znowu spotykają
2 w drugiej on jest inwalidą bardzo zgryźliwym rodzina zatrudnia opiekunkę do niego, później się okazuje że ona była jego narzeczoną która zerwała zaręczyny gdy się okazało że on jest kaleką. Wiem że bardzo chaotyczne te opisy ale tylko tyle pamiętam
Bardzo dziękuje z góry

Ta druga ksiażka to ,,Kochanka nocy,, Medeiros Teresa

IP i czas połączenia logowane. [20164276]
[28.01.2013] 11:33
czarna.mary
Może nie jest to stricte romans, ale ma i taki wątek. Polecam w każdym razie "Filary ziemi". To wielowątkowa saga, ogromnie wciągająca i trzymająca w napięciu.

IP i czas połączenia logowane. [20183899]
[16.07.2013] 19:30
lilunia100
szukam romansu historycznego w ktorym on zakrada sie z innymi do zamku po czym zostaje zlapany i przywiazany do slupa na podworzu, ona ratuje go po czym on on ja uprowadza jako zakladniczke? kurcze nie pamietam co tam bylo dalej.... po moze ktos?

IP i czas połączenia logowane. [20617687]
[16.07.2013] 19:33
lilunia100
szukam romansu historycznego... on zakrada sie do zamku aby zemscic sie na jej bracie, zostaje zlapany i uwiazany do slupa na podworzu zamku, ona go ratuje po czym sama staje sie jego zakladniczka.. wiem ze to malo ale moze pamieta ktos? prosze o pomoc

IP i czas połączenia logowane. [20617697]
[05.08.2013] 15:29
cecyliace
fajny ranking romansów znajdziesz na stronie http://www.coczytac.pl/kategorie/zobacz-ksia zki-w-kategorii/romans.html
ranking jest tworzony na podstawie opinii i recenzji czytelników, którzy oceniają zarówno autora oraz jego książki, polecam

IP i czas połączenia logowane. [20657693]
[25.10.2013] 18:25
Majusik
hej. Szukam książki (romansu historycznego), którą już czytałam ale nie pamiętam tytułu ani autora a chętnie bym do tej ksiąki powróciła
Cała historia zaczynała się od momentu gdy na jakimś przyjęciu ginie młoda żona (zostaje zamordowana?). W pamięci utkwiła mi scena gdy nad ciałem kobiety rozpacza jej przyjaciółka, mąż wydaje się rówie zrozpaczony. To było chyba w prologu. W dalszej części książki ta przyjaciółka i maż zmarłej kobiety spotykają się ... hmmm kobieta zak@@@e się w tym facecie i chyba biorą ślub i dalej była jakaś akcja ale nie pamiętam .... ktoś chyba chciał teraz zabić obecną zoe głównego bohatera.
Wiem, że mój opis jest dość metny ale nie wiele pamiętam z akcji tej książki tak mi się przypomniało że kiedyś coś takiego czytałam, a że mam ochote na jakąś prostą odmóżdżającą historie pomyślałam ta się nada więc jeśli jakim cudem ktoś będzie wiedział co t za książka proszę o tytuł i autora .... będę wdzięczna

IP i czas połączenia logowane. [20824859]
[07.11.2013] 21:05
Drysdale
aneczka_2187 (13.01.21 17:21):
Bardzo dziękuje z góry

IP i czas połączenia logowane. [20849571]
[23.11.2013] 22:20
likealady
hej
dawno temu czytałam taki romans, nie pamiętam dokładnie fabuły, wiem tylko że bohater porywa bohaterkę, więzi ją, wymusza seks (mysląc że jest inną kobietą za jaką się podaje) chodziło chyba o zamianę z siostrą czy jakoś tak i ogólnie o jakąś zemstę proszę o odpowiedź jak ktoś coś kojarzy

IP i czas połączenia logowane. [20878902]
[25.11.2013] 13:02
a_malczewska123
Jeśli chodzi o romanse historyczne to warto sięgnąć po którąś z książek Amandy Quick - piszę ona naprawdę wciągające romanse, w których tle jest historia Napisała ich ponad 30 z tego co pamiętam więc jest w czym wybierać

IP i czas połączenia logowane. [20881576]
[14.12.2013] 00:45
orch1234
szukam ksiazki: 2 przyjaciółki spotkaly sie na granicy szkocii i angli i przysiegly ze jedna bedzie przy porodzie tej drugiej. i ona uczy sie roznych rzeczy od akuszerek a potem jedzie do szkocji pomoc przyjaciołce i tam spotyka glowe klanu...

IP i czas połączenia logowane. [20919485]
[14.12.2013] 16:50
karolcia80
julkaa (13.01.12 01:34):
Ratujcie!!!!
hej szukam rom. his ona jest wysoką i piękna a główny bohater należny do najwyższych w Anglii. i był wątek z jakaś lampą czarodziejska i działo się akcja w karczmie ojca gł. bohaterki.

Jest to ksiazka Catherine Coulter "Zaloty" (seria "Panna mloda" 05)

IP i czas połączenia logowane. [20920262]
[14.12.2013] 17:08
karolcia80
Majusik (13.10.25 18:25):
hej. Szukam książki (romansu historycznego), którą już czytałam ale nie pamiętam tytułu ani autora a chętnie bym do tej ksiąki powróciła
Cała historia zaczynała się od momentu gdy na jakimś przyjęciu ginie młoda żona (zostaje zamordowana?). W pamięci utkwiła mi scena gdy nad ciałem kobiety rozpacza jej przyjaciółka, mąż wydaje się rówie zrozpaczony. To było chyba w prologu. W dalszej części książki ta przyjaciółka i maż zmarłej kobiety spotykają się ... hmmm kobieta zak@@@e się w tym facecie i chyba biorą ślub i dalej była jakaś akcja ale nie pamiętam .... ktoś chyba chciał teraz zabić obecną zoe głównego bohatera.
Wiem, że mój opis jest dość metny ale nie wiele pamiętam z akcji tej książki tak mi się przypomniało że kiedyś coś takiego czytałam, a że mam ochote na jakąś prostą odmóżdżającą historie pomyślałam ta się nada więc jeśli jakim cudem ktoś będzie wiedział co t za książka proszę o tytuł i autora .... będę wdzięczna

"Zaklad o milosc" (Poslubic wicehrabiego 02) Adrienne Basso

IP i czas połączenia logowane. [20920279]
[28.02.2014] 15:20
light- moonlight
Już od pewnego czasu poszukuję pewnej powieści. Jest to romans historyczny pokroju Amandy Quick, ale autor nie jest mi znany, jak również tytuł książki.
Główną bohaterką jest dziewczyna, która wychodzi za mąż za mężczyznę i sądzi, że jest on zwykłym, biednym człowiekiem. Rzeczywistość jest inna, ponieważ on okazuje się hrabią/lordem/księciem. W trakcie pobytu na wsi z mężem, poznaje problemy życia biednych ludzi i sposobów godnego zajmowania się domem.
Proszę o podanie tytułu i autora tej książki. m

IP i czas połączenia logowane. [21068006]
[20.03.2014] 20:24
lenkaaa1985
aneczka_2187 (13.01.2013.21 17:21):
Bardzo dziękuje z góry

lenkaaa

IP i czas połączenia logowane. [21098732]
[20.03.2014] 20:28
lenkaaa1985
lenkaaa1985 (14.03.2014.20 20:24):
aneczka_2187 (13.01.2013.21 17:21):
Bardzo dziękuje z góry

a ta pierwsza to Kat Martin Rozkoszna Zemsta lenkaaa

IP i czas połączenia logowane. [21098743]
[20.03.2014] 20:40
lenkaaa1985
orch1234 (13.12.2013.14 00:45):
szukam ksiazki: 2 przyjaciółki spotkaly sie na granicy szkocii i angli i przysiegly ze jedna bedzie przy porodzie tej drugiej. i ona uczy sie roznych rzeczy od akuszerek a potem jedzie do szkocji pomoc przyjaciołce i tam spotyka glowe klanu...

Julie Garwood Tajemnica lenkaaa

IP i czas połączenia logowane. [21098768]
[22.03.2014] 16:08
malutka891
hej ,mam ogromna prosbe szukam romansu historycznego :, w ktorym dziewczyna z ojcem i rodzenstwem mieszka na wzgorzu i nikt o nich nie wie, pewnego dnia poznaje angielskiego lorda , i wdaje sie z nim w romans , wprowadzaja sie na zamek i ona zostaje jej kochanka , a on aranzuje slub jej rodzenstwa. pewnego dnia wybieraja sie na bal do krola , gdzie lord chce prosic go o zgode na malzenstwo , jednak dziewczyna podoba sie pewnemu szkotowi , ktory chce ja miec i za nieoficjalnym pozwoleniem porywa ja do szkocji i robi swoja zona, tam jest w miedzyczasie cudowny opis aktu przy lustrze , w koncu szkot ginie a ona z dziecmi wraca na wzgorze i ponownie spotyka lorda , w fabule okazalo sie ze jej pierwsze dziecko jest wlasnie tego lorda . blagam o pomoc bo szukam i szukam i nic

IP i czas połączenia logowane. [21101024]
[24.03.2014] 19:01
lenkaaa1985
malutka891 (14.03.2014.22 16:08):
hej ,mam ogromna prosbe szukam romansu historycznego :, w ktorym dziewczyna z ojcem i rodzenstwem mieszka na wzgorzu i nikt o nich nie wie, pewnego dnia poznaje angielskiego lorda , i wdaje sie z nim w romans , wprowadzaja sie na zamek i ona zostaje jej kochanka , a on aranzuje slub jej rodzenstwa. pewnego dnia wybieraja sie na bal do krola , gdzie lord chce prosic go o zgode na malzenstwo , jednak dziewczyna podoba sie pewnemu szkotowi , ktory chce ja miec i za nieoficjalnym pozwoleniem porywa ja do szkocji i robi swoja zona, tam jest w miedzyczasie cudowny opis aktu przy lustrze , w koncu szkot ginie a ona z dziecmi wraca na wzgorze i ponownie spotyka lorda , w fabule okazalo sie ze jej pierwsze dziecko jest wlasnie tego lorda . blagam o pomoc bo szukam i szukam i nic

Ta książka to Zdradzona Beatrice Small lenkaaa

IP i czas połączenia logowane. [21103894]
[26.03.2014] 21:31
angelina888
likealady (13.11.2013.23 22:20):
hej
dawno temu czytałam taki romans, nie pamiętam dokładnie fabuły, wiem tylko że bohater porywa bohaterkę, więzi ją, wymusza seks (mysląc że jest inną kobietą za jaką się podaje) chodziło chyba o zamianę z siostrą czy jakoś tak i ogólnie o jakąś zemstę proszę o odpowiedź jak ktoś coś kojarzy

Królewska Krew Blake Jennifer pasuje...On: Książe przyjeżdża do Luizjany w poszukiwaniu kuzynki głównej bohaterki, porywa ją, bo są bardzo do siebie podobne, a on tamtej nigdy nie spotkał z bliska.

IP i czas połączenia logowane. [21107228]
[26.03.2014] 21:40
angelina888
Witam, szukam od dłuższego czasu książki, w którym On jest rewolwerowcem (albo łowcą głów),{Dziki Zachód w tle} Ona odnajduje go w salonie i strzela do niego, bo jest przekonana, że on zastrzelił jej młodszego brata. Oczywiście nie trafia i prosi go o pomoc w znalezieniu tegoż brata. Nie wiem czy nie mylę fabuły. W każdym razie są dwa etapy tej książki i w drugiej jej dziadek zabiera ją do Anglii, a on jedzie za nią z jakąś trupą...

IP i czas połączenia logowane. [21107246]
[08.05.2014] 08:38
dari
lilunia100 (13.07.2013.16 19:30):
szukam romansu historycznego w ktorym on zakrada sie z innymi do zamku po czym zostaje zlapany i przywiazany do slupa na podworzu, ona ratuje go po czym on on ja uprowadza jako zakladniczke? kurcze nie pamietam co tam bylo dalej.... po moze ktos?

Niewola Julie Garwood

IP i czas połączenia logowane. [21167833]
[29.05.2014] 15:13
Gunia
szukam romansu historycznego, średniowiecze, on traci wzrok w wyniku napaści, a ona (niewidoma od urodzenia) zostaje zatrudniona aby zaprowadziła porządek w jego zamku, po spędzonej razem nocy on odzyskuje wzrok.

IP i czas połączenia logowane. [21198601]
[29.05.2014] 18:16
AnaSz6
lilunia100 (13.07.2013.16 19:30):

Julie Garwood: NIEWOLA

IP i czas połączenia logowane. [21198956]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat