o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Suplementy diety

1 2 3
[02.11.2010] 06:57
Ramirezzzzz
Witam chciałbym przedstawić nowo powstały e-sklepwww.bio-safira.abc24.pl. Znajdziecie tu suplementy diety, zdrową żywność, książki o medycynie niekonwencjonalnej oraz urządzenia do badań.
Serdecznie zapraszam

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.10.2011] 12:46
suplementas
zobacz też tu http://goo.gl/EJlQw
http://j.mp/naturalne-suplementy-diety

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18907842]
[10.09.2014] 13:48
robmin
ja korzystam z koktajli odchudzających ze sklepu sklep.limvena.pl
działa, potwierdzam

IP i czas połączenia logowane. [21347295]
[10.09.2014] 14:18
adelllll
Co ty nie powiesz, darmowy reklamodawco, odświeżaczu starego badziewia. Tylko dieta mórz południowych, reklamodawcy!

IP i czas połączenia logowane. [21347352]
[16.03.2015] 21:12
majo majo
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektami jaki uzyskuje stosując Foreverslim.Szczerze powiem że nie liczyłam na takie.Już schudłam 10 kg a jeszcze trochę czasu przede mną.Polecam bo na prawdę radzi sobie w problemach ciężkiej wagi.

IP i czas połączenia logowane. [21673293]
[22.01.2018] 15:24
[17.03.2015] 10:12
4gfdgee
kochane, jeśli długo walczycie z kg albo macie słabą wole... polecam Wam kuracje ze Slimcea. To coś co mi w końcu pomogło

IP i czas połączenia logowane. [21673743]
[17.03.2015] 12:54
AleksandraZTM
Odkąd zainteresowałam się tabletkami na odchudzanie szukałam odpowiedniego środka, który nie będzie działał jak placebo, który faktycznie pomoże mi w mojej kuracji odchudzającej. 2 tygodnie wybierałam odpowiedni środek i w końcu zdecydowałam się na Duoslim. Nie do końca byłam przekonana. Zdanie zmieniłam już po kilku dniach jak odczułam że wyraźnie zmniejszył mi się głód. Przemiana materii ruszyła z kopyta i zaczął się spadek wagi. Na początek powolny ale rósł równolegle do czasu jaki byłam na kuracji. ŁĄCZNIE schudłam 10kg na tabletkach Duoslim więc polecam

IP i czas połączenia logowane. [21673965]
[17.06.2015] 21:13
anielica
Sama na sobie się przekonało o skuteczności Foreverslimu .Na początku założyłam sobie że chcę schudnąć 10 kg i będzie dobrze.Po trzech miesiącach schudłam 13 kg efekt jo-jo się nie pojawił więc wszystko jest w jak najlepszym porządku.Polecam

IP i czas połączenia logowane. [21820823]
[18.06.2015] 12:57
jezu
Wcześniejsze diety oraz stosowanie slimcei i foreverslimu kosztowały mnie dużo wysiłku i silnej woli.Efekty owszem były tylko dla mnie za małe.Dopiero teraz jak do diety wprowadziłam DNP kilogramy jak by szybciej spadają.Podoba mi się jak teraz wyglądam i nie zamierzam doprowadzić się ponownie do nadwagi.

IP i czas połączenia logowane. [21821816]
[10.07.2015] 12:26
AleksandraPl
Jeśli chcemy pochwalić się z czyich usług korzystamy to ja np zamawiam na http://greenportmarket.pl hurtownia suplementów diety

IP i czas połączenia logowane. [21863274]
[10.07.2015] 12:41
ewwaa
ja wiele razy próbowałam się odchudzać i zawsze to były krótkie zrywy ostatnio kolezanka poleciłami dietetyczke która ja prowadzi pani wytłumaczyła mi o co chodzi - żadne diety tylko zdrowe żywienie dobrała dla mnie suplementy dostałam kiwi w tabletkach czyli Anoreslim mam już 5 cm mniej w pasie i 3 kg mniej na wadze polecam wszystkim odchudzającym się współprace z dietetykiem

IP i czas połączenia logowane. [21863302]
[15.07.2015] 23:12
arsella
echh żadne metody niekonwencjonalne. żeby się odchudzić to wystarczy zacząć częsciej ćwiczyć(tutaj wiele sportów jest dobrych - fitness, pływanie, bieganie) no i do tego pić suplement Mojito Slim, żeby szybciej spalać ten tłuszczyk podczas wysiłku. a zadne metody niekonwencjonalne nie są potrzebne

IP i czas połączenia logowane. [21873236]
[16.07.2015] 16:20
Sobolewska
Musze powiedzieć ze testowałam przez lata wiele różnych środków. DNP okazał się jednak najlepszy.

IP i czas połączenia logowane. [21874568]
[17.07.2015] 17:10
Olak rty33
http://terminatory.pl/ na masę mięśniową

IP i czas połączenia logowane. [21877011]
[17.07.2015] 20:44
NiebieskaLawa
O zaletach ketonów z jeżyn pisano już wiele. I jest on doskonale znany wszystkim, którzy dbają o swoją linię. Jednak i tu pojawiła się całkowita nowość!! Opracowana i importowana ze Stanów Zjednoczonych. Polecam to rewolucja w tej dziedzinie!!www.ketonyzjezyn.pl/blackberrybior10.html

IP i czas połączenia logowane. [21877390]
[24.09.2015] 21:54
piwoszka45
Właśnie dzięki Foreverslimowi udało mi się pozbyć kilogramów z którymi bezskutecznie walczyłam ładnych parę lat.Zmieniłam swoją dietę do tego dwa razy dziennie łykałam Foreverslim i po trzech miesiącach jestem lżejsza o 12 kg.Teraz mam wagę taką jaką miałam kończąc szkołę średnią.

IP i czas połączenia logowane. [21984413]
[25.09.2015] 12:16
sylwiaog
moja fikcyjna siostra (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) zamówiła slimsrea ponieważ bardzo jej fikcyjna koleżanka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie..
Siostra fikcyjna schudła w miesiąc 5 kg bez efektu jajo więc slimsrea fajnie działa

IP i czas połączenia logowane. [21985009]
[25.09.2015] 18:25
arielaa
Żeby schudnąć trzeba po prostu wziąć się w garść i ćwiczyć oraz zmienić nawyki żywieniowe. Z suplementów diety używam tylko http://ginkofar.pl/wybierz-swoj-ginkofar/gin kofar/ na pamięć i koncentrację.

IP i czas połączenia logowane. [21985594]
[25.09.2015] 19:58
piwoszka46
Właśnie dzięki Duoslimowi udało mi się pozbyć kilogramów z którymi bezskutecznie walczyłam ładnych parę lat.Zmieniłam swoją dietę do tego dwa razy dziennie łykałam Duoslim i po trzech miesiącach jestem lżejsza o 13 kg bez efektu jajo.Teraz mam wagę taką jaką miałam kończąc szkołę średnią.

IP i czas połączenia logowane. [21985703]
[28.09.2015] 09:25
Martin-666
Ja często cierpię z powodu skurczy mięśni i drgania powiek, dlatego staram się uzupełniać magnez w organizmie, bo prawdopodobnie to własnie jest powodem, poczytałem trochę o tym na http://wylecz.to/pl/zdrowy-styl-zycia/profil aktyka/niedobor-magnezu-w-organizmie-hipomagnezemia.html i długotrwałe niedobory mogą wpędzić w problemy na tle nerwowym, dlatego warto o to dbać. To jedyny sztuczny suplement z jakiego korzystam, ze względu na to, że nie lubię kakao ani kasz i jestem mało warzywnym typem, a te są jego bogatym źródłem, to staram się inaczej sobie radzić

IP i czas połączenia logowane. [21989240]
[28.09.2015] 12:07
sylwiaog
moja fikcyjna siostra (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) zamówiła slimsrea ponieważ bardzo jej fikcyjna koleżanka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie..
Siostra fikcyjna schudła w miesiąc 5 kg bez efektu jajo więc slimsrea fajnie działa

IP i czas połączenia logowane. [21989540]
[28.09.2015] 23:19
Szia
ja jak miałam problemy z żelazem to brałam Chela Ferr Forte - i w ten sposób przekonałam się do tego żę jednak takie codzienne łykanie tabletek może pomóc naszemu zdrowiu... !

IP i czas połączenia logowane. [21990763]
[29.09.2015] 12:35
petsi
U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.DNP miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.Dołączyłam Tapeworm Diet.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jajo.

IP i czas połączenia logowane. [21991266]
[29.09.2015] 12:45
sylwiaog
moja fikcyjna siostra (kamuflaż reklamodawczy da idiotów) zamówiła slimsrea ponieważ bardzo jej fikcyjna koleżanka (kamuflaż reklamodawczy da idiotów) polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie..

IP i czas połączenia logowane. [21991287]
[15.04.2016] 12:13
Janinka2
Jeśli dużo ćwiczycie i odżywiacie się zdrowo to polecam ten sklep z różnymi suplementami http://5fit.pl/suplementy/. Mają przystępną cenę produktów i są w pełni bezpieczne.

IP i czas połączenia logowane. [22273685]
[15.04.2016] 12:35
sadaa
wyobrażałam sobie zawsze że sama dieta Tapeworm Diet da mi dobry efekt jajo. Nie szło jednak. Zaryzykowałam i zamówiłam Srimsrea. W diecie NIC nie zmieniałam. Srimsrea zrobiła swoje i zaczęłam dopiero chudnąć. Teraz jestem lżejsza o 3kg. Tak, srimsrea działa.

IP i czas połączenia logowane. [22273710]
[29.04.2016] 13:49
Wera04
Mi się bardzo podobają ćwiczenia z tej serii 5fit energy +, mają super program fitnesowy! Idealny dla kobiet Ćwiczę 3-4 razy w tygodniu i chudnę w końcu!

IP i czas połączenia logowane. [22291479]
[01.05.2016] 16:23
var54333
ja tam stosuje srimsrea rówwnież. Cenowo i jakościowo najlepszy wybór na rynku. Fikcyjna siostra (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) jest dietetyczką więc mi to dokładnie sprawdziła. Teraz mam super diete Tapeworm Diet i super suplementacje. A 5 szit + kretynina to gówno i placebo reklamodawcze.

IP i czas połączenia logowane. [22293965]
[17.07.2016] 15:21
Agter
http://terminatory.pl - Jeżeli chodzi o wystrój wnętrz to dla mnie jest to zdecydwanie najlepszy wybór.

IP i czas połączenia logowane. [22381447]
[17.07.2016] 15:27
Agter
Tylko sperminator.pl. Nie ma nic skuteczniejszego!

IP i czas połączenia logowane. [22381453]
[18.07.2016] 18:42
kizma
Racja trzeba zmienić wiele żeby osiągnąć sukces.U mnie już ostatnia prosta jeżeli chodzi o odchudzaanie.Ostatnie dwa tygodnie brania Foreverslimu i tylko 1,5 kg do zrzucenia.Teraz będę walczyła tylko o to aby nie wystąpił u mnie efekt jo-jo.

IP i czas połączenia logowane. [22382809]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat