o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Jakie zabiegi SPA polecacie?

1 2 3 4 Strony tematu:
[14.06.2016] 22:01
AlaSroka
Mnie ystarczy masaż zwykły - jeżdżę do spa UNITRAL. Mega polecam, takie zabiegi wskazane raz na jakiś czas...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22345295]
[16.06.2016] 15:05
KrystynazKrosna
Ja też ostatnio dałam się przekonać siostrze na weekend w pałacyku Łąkomin w Lubuskim. Rewelacyjne meijsce, naparwdę. Co za klimat. Zabiegi zabiegammi, ale właśnie ta cisza i spokój mnie zaczarowały. wrócę tam na pewno

IP i czas połączenia logowane. [22347147]
[21.06.2016] 16:54
Ollaa
Ja lubie i masaże i róże takie antycelulitowe... Zazwyczaj włąśnei do tego pałacyku Łąkomin staram się wybrać, odłożyć kasę i przynajmniej na kilka dni w roku

IP i czas połączenia logowane. [22351965]
[24.06.2016] 10:11
Jasia999
Ja ostatnio wykupiłam sobie pakiet Day SPA w Samui-SPA http://pakiety.samui-spa.pl/pakiet-spa-dla-k obiety/
Świetne odprężenie, gorąco polecam !

IP i czas połączenia logowane. [22355127]
[13.07.2016] 19:49
MartkaKa
ja bardzo jestem zadowolona z całego pakietu powiązanego z klimatem Morza Martwego w Unitral w Mielnie, są jedyni w Polsce z basenem solankowym o tak wysokim zasoleniu do tego dochodzą fantastyczne sauny i łaźnie, słoneczna polana i cała masa zabiegów, jak dla mnie rewelacja

IP i czas połączenia logowane. [22377325]
[21.09.2017] 07:11
[27.07.2016] 15:54
alka41
mnie super do gustu przypadł indyjski klimat pakietu w http://www.hotel-lubicz.pl/ , nazywa się dokładnie ajurwedyjska podróż po spa, całość trwa 6 dni więc rzeczywiście można wypocząć i ciężko mi w sumie wybrać który zabieg spodobał mi się najbardziej, ale ajurwedyjski masaż olejowy faktycznie zrobił super wrażenie

IP i czas połączenia logowane. [22393105]
[27.07.2016] 19:39
margota29
ja jestem wielką fanką okładów borowinowych w http://www.abidar.pl/m wgl to spa jest fantastyczne i jak dla mnie bezkonkurencyjne wobec wielu ośrodków w Polsce a trochę już zjeździłam, szczególnie właśnie te nadmorskie często mnie rozczarowywały i trochę były dla mnie przereklamowane, a w Ciechocinku jest przyjemnie, kameralnie a jakość zabiegów bardzo wysoka

IP i czas połączenia logowane. [22393461]
[28.07.2016] 18:10
kolewka
ja się przychylam do opinii Martki o http://www.unitral.pl/ , też ten pakiet powiązany z morzem martwym bardzo mi się podoba i faktycznie odczułam jego dobroczynne właściwości, fajną mają tą też opcję z nocnymi saunami, można zrobić romantyczny klimat przed dalszą częścią wieczoru

IP i czas połączenia logowane. [22394827]
[19.08.2016] 08:19
anetaa0
Ja uwielbiam wszelakie masaże, peelingi, sauny i zabiegi nawilżające. A jeżdżę zawsze do spa w pałacyku łąkomin koło gorzowa wlkp. Mają naprawdę świetne spa, bardzo dobrze wyposażone w nowoczesne sprzęty.

IP i czas połączenia logowane. [22416415]
[23.08.2016] 13:26
Kasia82345
Ciężko polecić jeden konkretny zabieg,tutaj raczej warto udać się samemu do Spa i zdecydować co najbardziej nam odpowiada,próbować kilku zabiegów. Warto potem na bieżąco utrwalać też efekt za pomocą dobrych kosmetyków,a ja mogę tutaj polecić Dr. Grandel,mają bardzo wysoką jakość i naturalny skład.

IP i czas połączenia logowane. [22420769]
[23.08.2016] 19:10
mysza91
Profesjonalne zabiegi są rzecz jasna fajne, ale w domowych warunkach też można zafundować sobie spa Indigo Home Spa https://indigohomespa.com/ - to seria kosmetyków - balsamy, oliwki itp. - które zapewniają skórze optymalne odżywienie. Do tego wszystkie bez wyjątku cudowanie pachną, co jest dodatkowo formą aromaterapii.

IP i czas połączenia logowane. [22421119]
[24.08.2016] 10:23
lidka876
Ja uwielbiam wszelakie masaże. A jeszcze w Unitral w Mielnie maja coś takiego jak termy w klimacie morza martwego i to jest dopiero rewelacja!

IP i czas połączenia logowane. [22421620]
[03.09.2016] 22:59
Osska
mój ulubiony jest zdecydowanie zabieg rozświetlający ze złotem dokładnie taki jak wykonują w http://www.hotel-lubicz.pl/ , faktycznie po tej godzince skóra jest fantastycznie odmieniona i widać to gołym okiem a o to w tych zabiegach przecież powinno chodzić, wgl cała oferta w hotelu lubicz w Ustce mojej skórze bardzo odpowiada, obsługa świetnie potrafi doradzić na co warto się zdecydować i po parodniowym pobycie rzeczywiście super całe ciało zyskuje, poza zabiegami mają wgl rewelacyjny poziom i pyszne jedzenie więc jak dla mnie to zdecydowanie nadmorski raj

IP i czas połączenia logowane. [22433244]
[05.09.2016] 22:42
moniczka7740
manicure, pedicure, depilacja woskiem w Villa Verdi w Łebie

IP i czas połączenia logowane. [22435057]
[24.09.2016] 07:22
anabell08
Ja uwielbiam masaże Mogłabym chodzić na nie codziennie.
Bardzo fajna ofertę ma tajskiespa.pl - http://www.tajskiespa.pl/ i chyba wybiorę się tam na masaż tajski. Jeszcze go nie miałam a podobno jest bardzo popularny.

IP i czas połączenia logowane. [22453404]
[27.10.2016] 13:47
OlkaaZ
Dużo zależy od tego co chciałabyś zmienić w sobie. Ja zdecydowałam się na mezoterapię igłową, zniwelowanie zmarszczek pod oczami i koło ust. Jeśli jesteś z Wawy możesz iść dowww.spa-warszawa.com.pl. Mają bardzo szeroką ofertę i dobre ceny jak na to miasto.

IP i czas połączenia logowane. [22495135]
[15.11.2016] 09:22
tereskaaaaaaaa
Ja polecam wszystkie zabiegi wyszczuplające, bo dają efekt. Sama chodzę do http://estivance.pl/ , a tam już w zależności od mojej kondycji pan doktor Krajewski dobiera mi najlepsze zabiegi

IP i czas połączenia logowane. [22518712]
[16.12.2016] 09:02
anieterwe
W SPA byłam chyba 2 razy w życiu, bo zazwyczaj nie mam na to czasu. Liczą się dla mnie szybkie efekty zabiegów, więc wolę sobie wpaść do gabinetu na mezoterapię albo powiększanie ust. Ostatnio robiłam wypełnianie osoczem bogatopłytkowym - troche bolało, ale warto było.

IP i czas połączenia logowane. [22561161]
[17.12.2016] 11:17
Daria89
Polecam sprawdzić ofertę hotelu Magellan, który oferuje wiele zabiegów SPA - http://hotelmagellan.pl .

IP i czas połączenia logowane. [22562556]
[05.01.2017] 20:02
Givetome
Chyba jedną z nowości (bo nigdy wcześniej z tym się nie spotkałam) są zabiegi za pomocą kapsuły SPA NEOQI DREAM . Ja wyszłam bardzo zrelaksowana i jak na razie widziałam coś takiego jedynie w tym miejscuwww.laola.pl . Swoja drogą, polecam spędzenie tam urlopu czy na wyjazd dla dwojga. Bajeczne miejsce przemiła obsługa i pyszne jedzenie : D

IP i czas połączenia logowane. [22588984]
[19.01.2017] 15:52
Dine23
ja ostatnio znalazłam fajną opcję - http://silvanspa.pl/ co miesiąc mają inną "ceremonię" i wybrane zabiegi w promocyjnych cenach. Teraz chyba masaż gorącą świecą + peeling na przykład - fajna sprawa, mam nadzieję spędzić z nimi przyszły weekend, bo poza SPA to także agroturystyka.

IP i czas połączenia logowane. [22607920]
[27.01.2017] 00:29
predeska
Ja uwielbiam ogólnie odnowe biologiczną. przy czym lubię też dosć niestandardowe "atrakcje" - ostatnio trafiłam na unitral w mielnie, mają tam termy w klimacie morza martwego! Byłam raz, ale po prostu się w tym zakochałam! W wakacje muszę tam wrócić!

IP i czas połączenia logowane. [22617022]
[20.03.2017] 17:26
domi338
Na mnie bardzo dobrze działa masaż świecą na który staram się chodzić przynajmniej raz w miesiącu do http://www.tuttibeauty.pl/ w Gliwicach. Cały nagromadzony wcześniej stres momentalnie schodzi!

IP i czas połączenia logowane. [22684849]
[23.03.2017] 00:28
EsteraMad
Będąc w SPA lub uzdrowisku staram się korzystać z takich zabiegów, których nie ma nigdzie w pobliżu miejsca mojego zamieszkania. Bardzo lubię klasyczny masaż, saunę fińską. Od czasu do czasu staram się też korzystać z kąpieli mineralnych. Jeśli miałabym wskazać miejsce, w którym warto wszystko to zrealizować bez wątpienia będzie towww.uzdrowisko-cieplice.pl/pl/spa

IP i czas połączenia logowane. [22687621]
[05.04.2017] 15:04
kiki_00
Odpowiednie dla mnie zabiegi znalazłam dopiero u nichwww.loftspa.pl . jestem nimi zachwycona, wszystko mają wypisane na stornie wiec jak jeszcze nadal jest ktoś zainteresowany śmiało może sobie zerknąć

IP i czas połączenia logowane. [22701995]
[27.04.2017] 16:49
Gostles
W Unitralu faktycznie jest w czym wybierać, przy czym ich termy, w klimacie morza martwego, to absolutna rewelacja! Ale co kto lubi. polecam rzucić na ich stronę, chyba jest tam wszystko, przynajmniej ja mam takie wrażenie. Osoby niezdecydowane zdecydowanie musza mieć zagwozdki

IP i czas połączenia logowane. [22721606]
[16.05.2017] 12:58
bik0o
Również polecamwww.laola.pl niezwykłe miejsce z dobrymi cenami do wypoczynku w pojedynkę bądź z rodziną w tym roku również się wybieramy, trzymam kciuki by była ładna pogoda to też pozwiedzamy znów okolicę

IP i czas połączenia logowane. [22733867]
[04.09.2017] 07:58
Dominika90-210.
To już zależy tylko i wyłącznie od naszego gustu jak i efektu który chcemy uzyskać, ja bardzo lubię masaż mokrymi kamieniami oraz czekoladą
MocAntyoksydantow.pl

IP i czas połączenia logowane. [22798503]
[05.09.2017] 12:57
uwaga, uporczywy reklamodawca
No a ten link reklamodawczy do twojej firemki to po kiego wała?

IP i czas połączenia logowane. [22799232]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat