o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne prace
 » Odpowiedz na ten temat

Fabuła moich książek

[24.10.2010] 09:27
tertertete
Witam. Mam 15 lat
i piszę książki. Chciałabym, abyście stwierdzili czy fabuły tych książek są ciekawe, proszę. Ktoś mi kiedyś powiedział, że są nudne. 1. Z pamiętnika Venus Jonas: Kosmiczna Kolonia- opowiada o 20-letniej dziewczynie pracującej przy obsłudze lotów wycieczkowych, którą jej drugi szef z Nasa wybiera jako jedną z uczestników aby zamieszkała na Merkurym . Ona i 6 innych ludzi przez pewien okres mieszkają na tej planecie pełnej przygód. Dowiadują się, że "tubylcy", którzy tam mieszkają
nie są zadowoleni z ich pobytu. Kosmici porywają 4
ludzi. 2. Na pomoc miłości - romans przygodowy. Akcja
toczy się na przełomie XVIII i XIX wieku. Matka Victorii z powodów spraw majątkowych chce ją wydać za mąż za bogatego i inteligentnego chłopaka , którego nawet nie zna. W czasie, gdy rodzice planują ich ślub Victoria pomaga przyjaciółce uciec ze swoim ukochanym. W plan wtajemniczony też jest przyszły mąż głównej bohaterki, gdyż jest przyjacielem
. W czasie całej tej eskapady bohaterowie zakochają się w sobie. 3.Wieczna impreza
- komedia. Akcja dzieję się pod ziemią w królestwie zmarłych. Zmarli robią tam wszystko czego nie robili za życia. Pewien młody chłopak umiera i dostaje się tam wbrew w swojej woli. Bowiem jego wyobrażenia o niebie były inne. Próbuje uciec stamtąd, chodź nie wie jak. 4. Sabat czarownic- południowa Anglia. Czarownice jak co 100 lat odbywają swoje spotkanie na jednej z gór. Jedynym problemem jest to, że w tym samym czasie swoje obrzędy będą obchodzić wampiry i wilkołaki i do tego oni też chcą zająć ową górę. Po pewnych żartach czarownic, wilkołaki i wampiry jednoczą siły. Wydaję się, że czarownice przegrają, ale ja to czarownice przegrana nie wchodzi w grę
.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[08.10.2012] 14:13
Arowana
Hej,
tematy twocih opowiadan wcale nie sa nudne. POwiedziałabym, że wyjatkowo róznorodne. Moze prowadzisz bloga bądź stronę gdzie je publikujesz?
Pozdrawiam,
Arowana

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19907889]
[04.11.2012] 23:46
Virtualo
a myślałeś kiedyś o wydaniu swoich prac w formie ebooka? to teraz bardzo proste

IP i czas połączenia logowane. [19976711]
[30.04.2016] 13:12
Johnyyy
Mam do zaoferowania program sprawdzającywww.antyplagiat.net
Jest to program przeznaczony na komputery z systemem Windows
który umożliwia dokładne sprawdzanie różnego rodzaju tekstów czy nie zostały wykorzystane na innych stronach internetowych.
Programem można sprawdzać dowolną ilość tekstów zarówno mogą to być artykuły, prace dyplomowe.
Zapraszam do obejrzenia filmiku instruktażowego
http://www.youtube.com/watch?v=TWxQZrZMU2U
Sam skorzystałem i polecam w 100%!

IP i czas połączenia logowane. [22292702]

» Odpowiedz na ten temat