o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fotografia
 » Odpowiedz na ten temat

prezent dla chłopaka

[17.10.2010] 23:13
paulinka11031990
Hej wam!!!
Chciałam was prosic o pomoc. Szykuje prezent dla ukochanego na gwazdkę i urodziny(ten sam termin). Wymyśliłam rysunek mojego portretu i album ze zdjęciami w bieliźnie(taka mała amatorska sesja). Czy to dobry pomysł??

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[31.10.2010] 15:40
wrocejutro
Heh.. nienajgorszy Pomysłowy i taki od serca, więc powinien się spodobać Tylko czy chłopak nie będzie zazdrosny o te zdjęcia? Ktoś przecież będzie Ci musiał zrobić te sesję Ale pomysł sam w sobie dobry.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17361528]
[31.10.2010] 23:09
KamilPhotography
cześć paulina, zgadzam się z wrocejutro że Twój chłopak może być zazdrosny, znasz go najlepiej i musisz się zastanowić nad tym dobrze, zawsze możesz powiedzieć że byłaś w profesjonalnego fotografa który tym się zajmuje to może nie będzie taki zły, a tak swoją drogą to jeśli jesteś z woj. łódzkiego to chętnie zrobię z Tobą taką sesje, jestem amatorem z dobrym aparatem jeśli chodzi o pieniądze to nie biorę nic bo dla mnie byłaby to pierwsza okazje żeby wziąć w czym takim udział
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [17363581]
[27.10.2016] 09:22
Prezent dla fotografa
Jeżeli szukasz prezentu dla fotografa to zapraszam do zerknięcia na tę ciekawą listę pomysłów na prezent fotograficzny: http://fototipy.pl/ranking/prezent-dla-fotog rafa-gadzety-fotograficzne-ranking-2016/

IP i czas połączenia logowane. [22494795]
[28.10.2016] 18:10
nurekola
jak nie masz pomysłu zajrzyj na avans.pl ja się tam inspiruje jeżeli o prezenty chodzi, może kup mu jakiś aparat, albo no nie wiem kamerkę. Lubi takie rzeczy?

IP i czas połączenia logowane. [22496830]
[22.09.2017] 03:04
[28.12.2016] 19:14
wika2765
chłopak na pewno sie ucieszy ja mojemu meżowi też sprezentowałam sesje robiła mi ja Dominika Tatoń i wyszła cudownie

IP i czas połączenia logowane. [22577121]

» Odpowiedz na ten temat