o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Lekko.o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

Co najlepiej WSPOMAGA odchudzanie?

1 2
[15.10.2010] 18:21
milenia
Ok, zdrowa dieta, ćwiczenia. Jednak myślałam o jakiś "wspomagaczach" typu tabletki, herbatki... Chciałabym się was zapytać, czy znacie jakieś skuteczne "wspomagacze" które pomogą mi zrzucić wagę, ale takie, które nie są na receptę. Czy znacie jakieś sprawdzone i dobre? Pozdrawiam

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.10.2010] 19:20
pestkaa
Sprawdzone & trafione Jak bez trudu dojść do idealnej wagi? Dieta wymaga, aby wykluczyć z niej węglowodany, aby organizm oczyścił się ze złogów tłuszczu. Nie będziecie głodni i nie musicie jeść trzy razy dziennie, możecie jeść ile chcecie. Dietę należy rozpocząć w poniedziałek.
Po pierwszych sześciu dniach stracicie 5 kg a każdego następnego dnia będziecie lżejsi 1 kg. W ciągu 24 dni można stracić do 20 kg na 100%. Ale uwaga!! Ani razu nie można zjeść na-wet odrobiny chleba lub odrobiny czegoś, co zawiera węglowodany, to blokuje automatycznie topienie się tłuszczu
Dietę można stosować do czasu osiągnięcia oczekiwanej wagi ciała. Po schudnięciu 20 kg w ciągu miesiąca, po zaprzestaniu stosowania diety, potrzeba około 2 lat, aby waga zaczęła wzrastać. Zabronione jest jedzenie. Chleba, wszelkiego pieczywa, mąki, ryżu, grochu, groszku, tartej bułki (panierowanego mięsa i warzyw), makaronów, orzeszków ziemnych, migdałów, orzechów, parówek, potraw zasma-żanych. Nie należy jeść żadnych wyrobów mlecznych-mleka, masła, kwaśnej lub słodkiej śmietany, jogurtów, kefirów, budyniów, żadnych ciast i ciastek, cukru, czekolady, żadnych chipsów (słodkich i słonych), lodów. Żadnych serów, żadnych owoców. Żeby uzupełnić potrzebę w/w wymienione produkty koniecznym jest zażywanie następują-cych minerałów i witamin i to od pierwszego dnia diety:
Witamina C-1g dziennie
Witamina E-1 tabl. dziennie
Wapno 3x1 tabl.
Magnez 2 x 200mg
Duovit 2x1 tabl. z cynkiem, 7 minerałami i 11 witaminami
Witamina B compex 2 tabl. Produktów, które nie są wymienione nie można jeść!! Można jeść: Wszystkie rodzaje mięsa: jagnięce, kurczaki, cielęcinę, wieprzowinę, woło-winę, gęsi, kaczki, wszystkie wątróbki, mięso wędzone, kiełbasy, szynki - nie wolno jeść parówek.
Wszystkie odmiany ryb: morskie, słodkowodne, wszystkie rodzaje rybnych konserw z warzywami lub bez (tuńczyk, sardynki itp.) wszystkie rodzaje sałat: świeża zielona, papryka świeża lub pieczona, pomidory, ogórki, włoszczyzna świeża i kiszona, buraki, cebula, szpinak. Sałaty można przyprawiać octem - jak się lubi.
Można jeść jaja pod wszelkimi postaciami. Wszystkie rodzaje warzyw: kalafior, szpinak, pory, kapusta włoska kiszona słodka, szparagi, karczochy, marchew, pietruszka, seler, kiszona rzepa itp.
Można pic: mineralną wodę, tonik, wodę, czarną kawę, wszystkie rodzaje herbat bez cukru (można używać słodziku) Można wypić 1 litr wina lub szprycera, ale dopiero po 6 dniach. Świat, którego brzegi w mych marzeniach skryły się, gdzieś nagle znikł.
Ty nigdy nie zrozumiesz ile dla mnie warte są marzenia me.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17312800]
[23.10.2010] 19:32
Cardinal Ximenez
http://pl.wikipedia.org/wiki/Amfetamina w roządnych ilościach, 100% skuteczności ale radzę odstawić gdy osiągniesz już upragnioną wage, bez problemu utrzymasz Nobody expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our three weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our four...no... Amongst our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again.

Μῆνιν ἄειδε, θεὰ, Πηληϊάδεω Ἀχιλῆος

IP i czas połączenia logowane. [17330455]
[27.02.2013] 17:03
kikazzz
Hej! Wspomaga odchudzanie bardzo dobrze dyscyplina narzucona z góry. Wtedy parę dni się pomęczycie, a nie dość że się schudnie, to nawyki zostaną. Dlatego fajną opcją są wczasy odchudzające w Primaverze w nadmorskim kurorcie Jastrzębia Góra. Sprawdźcie ich ofertę

IP i czas połączenia logowane. [20272990]
[09.04.2013] 14:05
smichalek
O dziwo mnie pomogły tabletki. Każda kolejna dieta, nawet w połączeniu z ćwiczeniami, nie dawała kompletnie nic. Kiedy jednak wprowadziłam tabletki, wszystko się ruszyło, straciłam w sumie 13 kg. Jestem 2 miesiące po wszystkim i efektu jojo nie ma - oby tylko udało mi się to utrzymać. http://colagen.net.pl * http://www.ajona.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20395409]
[24.11.2017] 17:46
[15.08.2013] 07:08
inez.czarna
Dyscyplina i ruch to podstawa, ale czasem trudno oprzeć się pokusom. Ja to dodatkowo piję błonnik - Jeliton bo pęcznieje w żołądku i mniejszą mam ochotę na jedzenie

IP i czas połączenia logowane. [20675169]
[12.09.2013] 17:51
wiolka.kwiatkowska
jak ja szukałam czegoś na wspomaganie mojego odchudzania znalazłam bardzo ciekawą stronę z rankingiem najlepszych produktów: tabletkinaodchudzanie.evenweb.com wybrałam sobie jedne z nich (te na pierwszym miejscu oczywiście ;p) i u mnie zadziałały, więc jestem mega zadowolona. Zaznaczę tylko, że ciągle uważałam na to co jem i dużo ćwiczyłam.

IP i czas połączenia logowane. [20735696]
[26.09.2013] 11:22
mellinea
dobry i skuteczny środek na odchudzanie stosuję już około 2 tygodni. Jestem też na diecie (niestety z małymi grzeszkami), ale straciłam już około 3kg. Nie twierdzę, że wszystko jest zasługą Novoslim, natomiast na pewno sporo się do tego przyczynił - waga spada z dnia na dzień o kilka deko, dość równo. Bardzo dobrze na mnie ten środek wpływa, zmniejszył moje łaknienie na słodkie no i ogólnie mogę jeść mniejsze porcje jedzenia i czuję sytość.
Dam znać za jakiś czas, jakie postępy. melka

IP i czas połączenia logowane. [20763467]
[07.01.2014] 16:11
minilini28
CZERWONA HERBATA!! minilini

IP i czas połączenia logowane. [20968869]
[10.01.2014] 22:07
parisville
Pograj trochę w Paintball to zrzucisz bardzo szybko pare kilogramów.

IP i czas połączenia logowane. [20976209]
[22.01.2014] 10:32
zypolek
Foreverslim działa, przynajmniej u mnie dopiero przy nim waga ruszyła. W zasadzie w krótkim czasie straciłam kilkanaście kg, o wiele lepiej się czuję, łatwiej jest mi się poruszać. Przyznam że wrócił mi po kuracji 1 kg, ale generalnie staram się dbać o siebie, jak najwięcej się ruszać i to faktycznie przynosi efekt. Róbcie podobnie - również powinniście schudnąć. http://www.mspinfo.pl - porady dla biznesu

IP i czas połączenia logowane. [20999471]
[02.02.2014] 13:00
karola31
ja najbardziej wierzę w asystor slim ostatnio kupiłam go na stronie apteki czerwonej, ale bez diety i ćwiczeń z odchudzania nic by nie było. stosował ktoś line ciągle reklamują karo

IP i czas połączenia logowane. [21020373]
[05.02.2014] 20:45
sandrrra
a ja nie wsuwam żadnych wspomagaczy tylko staram sie dobrze odżywiać. zamieniłam zwykłą sól na różową himalajską z Sante, rano jakieś musli z suszonymi owocami, brak kolacji. w miesiąc czasu poszło mi 3 kg, moze to nie dużo ale przynajmniej bez efektu jojo. zmienilam nawyki zywnieniowe i odrazu lepije sie czuje

IP i czas połączenia logowane. [21026646]
[06.02.2014] 17:08
magdamiszka
Ja natomiast prowadzę aktywny tryb życia oraz jem przepyszne batony GO ON (też firmy Sante ;p), które stanowią idealny zamiennik za złe kalorie.

IP i czas połączenia logowane. [21027952]
[14.02.2014] 09:19
inez.czarna
Ja to musiałam zacząć się wspomagać tabletkami bo żadna dieta nie dawała mi oczekiwanych rezultatów , nawet z ćwiczeniami było trudno zanim nie zaczęłąm brać therm line, po którym od razu dostałam energii do ćwiczeń

IP i czas połączenia logowane. [21041604]
[24.02.2014] 10:06
tea_89
Tak sobie czytam wasze komentarze i dochodzę do wniosku, że najlepiej odchudzanie wspomagają regularne ćwiczenia i dieta. Moja znajoma przez rok nie jadła chleba i makaronu. Schudła widocznie, ale tylko z nóg. Góra została "pulchna". DLatego ćwiczenia są konieczne. Można wspomóc się jakimiś spalaczami tłuszczu, jeśli mamy zwolniony metabolizm. Ale lepiej nie brać ich przez długi czas.

IP i czas połączenia logowane. [21059815]
[26.02.2014] 12:07
mandragora
ja to bym się nie pchała nigdy w życiu w jakies tabletki itd. dieta ruch czeste posiłki i wystarczy!

IP i czas połączenia logowane. [21063918]
[01.06.2014] 21:05
AnkaM
u mnie sprawdza się Appetite Control, nie mam teraz problemu podajadania.

IP i czas połączenia logowane. [21203961]
[03.06.2014] 09:39
stary worek pokutny
wyłącznie siła umysłu, woli. samodyscyplina daje cudowne efekty, nie trzeba żadnych dodatków chemicznych. memento

IP i czas połączenia logowane. [21206045]
[30.06.2014] 11:43
Marzenka_42_1972  Marzenka_42_1972@tlen.pl
Ja ostatnio czytałam o buraku, że wspomaga odchudzanie - może warto sprobówać ? Napisane było, że codziennie rano szklanka z buraków ma więcej zalet niż żadne inne warzywo. Kto chętny ze mną spróbować?

IP i czas połączenia logowane. [21244001]
[03.07.2014] 07:26
stary worek pokutny
Sok z buraków ma ogólnie dobroczynne działanie na organizm. memento

IP i czas połączenia logowane. [21248440]
[03.07.2014] 10:56
karolcia2225
NIE JEDZENIE KOLACJI POWINNO WYSTARCZYC

IP i czas połączenia logowane. [21248571]
[03.07.2014] 11:17
stary worek pokutny
Jeśli opychasz się słodyczami, to nie wystarczy. memento

IP i czas połączenia logowane. [21248592]
[28.08.2014] 20:01
Andzia1203
mnie pomogły suplementy diety, przede wszystkim Green Coffee Plus
Odchudzanie za pomocą zielonej kawy to dziś najbardziej efektywny i bezpieczny sposób
regulowania wagi.
To powrót do naturalnych ekstraktów, znanych i używanych od wieków. Do tej pory zielonej kawy najczęściej używano w medycynie naturalnej, jako środek poprawiający działanie układu pokarmowego oraz krwionośnego. Kiedy odkryto, że także świetnie odchudza szybko trafiła do telewizji.
Jej działanie zostało przebadane klinicznie między innymi przez grupę naukowców z Uniwersytetu w Scranton (Pensylwania, USA) z wykorzystaniem grupy kontrolnej, która została poddana podwójnie ślepej próbie.
więcej mozesz przeczytac na stronie:
http://track.greencoffeeplus.pl/product/Gree n-Coffee-Plus/?pid=150&amp ;uid=20024
polecam !

IP i czas połączenia logowane. [21332132]
[30.08.2014] 13:12
nowak.d84
aby ograniczyć pokusy dobrze jest wprowadzić do diety suplementy, które ograniczają łaknienie np. zieloną kawę

IP i czas połączenia logowane. [21334225]
[13.09.2014] 13:48
lativa
produkty z błonnikiem, zielona herbata when it comes to my dreams, I know better than anyone !

IP i czas połączenia logowane. [21351572]
[22.11.2014] 20:39
daga.angel
Ja schudłam na Adipexie zjechałam prawie 16kilo w ponad 2 miesiące.
Kilogramy nie wróciły i to największy sukces. Czuję się dobrze w końcu wróciłam do dawnej figury. Jak chcecie coś więcej wiedzieć piszcie na daga.angel@o2.pl lub daga.angel@gmail.com odpowiem na wszystkie pytania. POMOGĘ!!! Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [21464042]
[17.01.2015] 13:47
Czartorysia
Ja trochę biegam, ale to działa powoli. Ostatnio kupiłam sobie Therm Line Fast takie małe tabletki. Biorę 1 przed śniadaniem, a drugą wieczorem przed bieganiem. Normalnie już są efekty. Po Nowym Roku zawsze przeżywałam załamkę po wejściu na wagę, a tu miła niespodzianka spadek wagi! Jestem w pozytywnym szoku.

IP i czas połączenia logowane. [21566101]
[30.01.2015] 16:20
Anna.Kasprz
Herbatki i tabletki mogą w jakiś sposób wspomóc odchudzanie, ale mimo wszystko nie ma jak to racjonalna dieta i dużo ruchu

IP i czas połączenia logowane. [21592320]
[31.01.2015] 16:32
oram
W odchudzaniu ważne jest dobranie diety do swojego wieku i płci, oraz zapotrzebowania na kalorie, skoro się przytyło to znaczy że zbyt kaloryczne spożywamy jedzenie w porównaniu do wydatkowania. Nie należy jeść produktów przetworzonych, najlepiej gotowane warzywa z duszonym mięsem, lub surówki. Ja posypuję jeszcze błonnikiem witalnymhttp://zielonynurt.pl/pl/product/313/blonnik -witalny no i trudno mi obyć się bez cukru więc ksylitol do herbatki. http://zielonynurt.pl/pl/cat/70/kupony

IP i czas połączenia logowane. [21593843]
[23.02.2015] 12:05
felutka
Ja stosuję naturalny suplement diety figura extraslim, który przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Odchudzam się od 3 miesięcy, chodzę kilka razy w tygodniu i schudłam już 10kg.

IP i czas połączenia logowane. [21633752]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat