o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Kuchnia
 » Odpowiedz na ten temat

nowe restauracje w Krakowie

1 2 3 4 Strony tematu:
[28.09.2010] 12:14
zuczek3103
Cześć, zna ktoś jakieś fajne, nowe restauracje warte wypróbowania? Ja i mój chłopak lubimy sobie pójść czasem i spróbować nowego jedzenia, w nowym miejscu. Więc czekam na jakieś linki albo informacje

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.09.2010] 13:34
ziuta3
W restauracji w Krakowie ostatnio byłam "u Romana". Nie jest to może idealne miejsce na romantyczną randkę,ale jedzenie jest smaczne( takie domowe) i bardzo tanie. Jeśli chcesz po prostu zjeść obiad i zaoszczędzić parę groszy to dobry adres life is brutal

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17228269]
[28.09.2010] 14:54
kosmata_kulka
Na obrzeżach - w Zabierzowie w Business Parku jest fajna restauracja Krakowskie Przedmieście. Bardzo dobre menu. Mają świetne pierogi i desery. Restauracja ma bardzo ładny wystrój i jest ładnie położna. Myślę że fajna alternatywa zamiast obiadu w centrum.

IP i czas połączenia logowane. [17228555]
[29.09.2010] 15:54
synergia3
jeśli chodzi o krakowskie restauracje, to moją ulubioną jest restauracja Scanadale Royal na Placu Szczepańskim. świetne miejsce, super wystrój, ale najawżniejsze, że jedzenie bardzo dobre. Jeśli jesteś (tak, jak ja ) miłośniczką czekolady to koniecznie powinnaś spróbować czekoladowego ciastka. Z wierzchu chrupiąca czekolada, a w środku czekoladowy mus.

IP i czas połączenia logowane. [17232907]
[30.09.2010] 12:51
wrocejutro
To zależy jakiej kuchni szukasz, w jakim stylu lokal i jak drogie mają być posiłki Możesz sobie zobaczyć restaurację u Romana. To jest niedroga restauracja z kuchnią polską. Jeśli lubisz to powinniście być zadowoleni.

IP i czas połączenia logowane. [17236449]
[24.03.2017] 07:16
[08.10.2010] 11:14
marasbone
U Romana jest całkiem spoko, z tego co słyszałem. Tanie i smaczne jedzenie, miła obsługa, szybko i sprawnie wydawane obiady. Zjeść w krakowie obiad za 10 złotych to naprawdę można ze świecą szukać.

IP i czas połączenia logowane. [17266154]
[18.01.2011] 15:51
lupusik31
Dobrze wiedzieć, że jest tyle miejsc, które polecacie i ze można w Krakowie zjeść coś więcej, niż tylko kebaba. No w każdym razie na pewno skorzystam z waszych propozycji, bo z tego co piszecie, to wynika, ze jest co próbować.

IP i czas połączenia logowane. [17720145]
[15.03.2011] 10:01
psotna234
W Krakowie jadłam super makaron z kurczakiem, gruszka i prażonymi migdałami w Groszku i Marchewce, Jak odwiedzam to miasto, to chętnie tam zaglądam. W poznaniu tez wybieram sprawdzone miejsca, takim jest Pierogarnia Stary Młyn z pysznymi pierogami z pieca.

IP i czas połączenia logowane. [18140864]
[16.03.2011] 16:32
obiadożerca
ponieważ w soboty i niedziele najczęściej jadamy w restauracjach a znamy ich trochę w Krakowie to polecam z uwagi na ceny i SMAKI dwie takie knajpki:
MARCHEWKA Z GROSZKIEM na Mostowej po drodze na kładkę z rurą - dobre i smaczne domowe jedzenie, wystrój jak na Kazimierzu oraz
SKANSEN SMAKÓW w Kryspinowie - dobre, smaczne jedzenie i bardzo duże porcje, w weekendy są problemy z miejscami, niesamowite tłumy a karczma w stylu Zakopiańskim wydaje się bardzo duża.
Do zobaczenia w kolejnych knajpkach Krakowa

IP i czas połączenia logowane. [18146140]
[22.03.2011] 10:18
psotna234
Widzę, że Groszek i Marchewka ma wiecej wielbicieli z pewnoscią podobnie jak Pierogarnia Stary Młyn w Poznaniu

IP i czas połączenia logowane. [18168239]
[09.08.2011] 09:00
iguanobone
Zgadzam się, Scandale Royal jest całkiem przyjemną, ładnie urządzoną restauracją (dla mnie wystrój wnętrz jest ładny, nie lubię wnętrz ala PRL, jak chce coś takiego, to idę do baru mlecznego), dobrze zlokalizowaną. Polecam wszystkim, mają bardzo dobre jedzenie

IP i czas połączenia logowane. [18684976]
[24.09.2011] 16:09
Tomaszraczek
Polecam Morelę na Stolarskiej w Krakowie. Tanio może dlatego, że dopiero otworzyli suppeeerrr wystrój!!! Ja nie przepadam za kaszą gryczaną ale jest super podana na desce. Tiramisu poezja, jeszcze nie jadłem czegoś tak wspaniałego i do tego pucharek 9zł.

IP i czas połączenia logowane. [18837125]
[04.10.2011] 11:32
panic
Ja na pogodzinach.pl obserwuję pojawiające się coraz to nowsze restauracje. Tam przynajmniej można też zobaczyć recenzje różnych miejsc, dzięki czemu wiem, czy warto tam się wybrać, czy jednak lepiej omijać je szerokim łukiem.

IP i czas połączenia logowane. [18870615]
[10.10.2011] 15:44
Agregator
Jeśli miałabym stworzyć ranking restauracji na Kazimierzu, to zaczęłabym od Scandali na Placu Nowym - jestem miłośniczką kuchni włoskiej, więc dla mnie to jest raj na ziemi Plusem jest spora przestrzeń - w innych miejscach w sobotnie czy niedzielne popołudnia panuje ścisk nieziemski, a w Scandalach jest bardzo przestronnie

IP i czas połączenia logowane. [18893897]
[11.10.2011] 16:43
flippo33
Też Scandale na Placu Szczepańskim (rzut beretem od Rynku w Krakowie) jest fajnym miejscem, mają tam nowy ogródek. Bardzo lubię to miejsce, podoba mi się atmosfera lokalu (wystrój) i oczywiście pyszne jedzenie za przyzwoite pieniądze.

IP i czas połączenia logowane. [18897896]
[22.11.2011] 16:07
maupa87
Zgadzam się z Flippo33 , że Scandale Royal jest bardzo ciekawym miejscem nie tylko pod względem wystroju, ale także we względu na jedzenie i miłą atmosferę jaka tam panuje, jest to ten typ restauracji, która pasuje i na randke i na spotkanie biznesowe

IP i czas połączenia logowane. [19060622]
[10.02.2012] 13:16
smichalek
Kurde... w tym Krakowie to albo kiepskie jedzenie albo drogo.... Będąc w tych "okolicach" tylko w Katowicach dobrze zjadłem, w Party Pizza. Zadziwiające, że tak duże miasto jak Kraków nie ma lokali na kieszeń zwyczajnego zjadacza chleba ;/

IP i czas połączenia logowane. [19308666]
[28.03.2012] 21:20
truskawkoweciastko
oj ja jako miłośniczka włoskiej kuchni, a szczególnie makaronów bardzo lubię Da Pietro, jeśli ktoś lubi podobne menu, jak ja powinien tam zajrzeć

IP i czas połączenia logowane. [19430473]
[28.07.2012] 20:04
mały_jeż
niektóre miejsca mimo, że się zna dobrze, często odwiedza to i tak potrafią zaskoczyć, jak mnie C.K. Browar zaskoczył ostatnio (wiecie ta knajpa przy Bagateli zaraz) bo odkryłam, że tam też jest część nightclubowa, a ja tam tylko na piwo chodziłam

IP i czas połączenia logowane. [19730879]
[02.08.2012] 22:08
re-na-ttta
A mnie z kolei bardzo zaskoczyła i to pozytywnie restauracja Ceska Chodba.Szczególnie w pamięci pozostały mi knedliki, które ostatnio tak samo dobre jadłam jak byłam w Pradze. Restauracja naprawdę bardzo godna polecenia.

IP i czas połączenia logowane. [19742155]
[27.08.2012] 19:12
Marecki
Z dziewczyną jesteśmy fanami steków, lecz są zwykle drogie i niskojakościowe. Na łokietka 26 jadlem ostatnio polędwice w zielonym pieprzu i byla krwista, taka jaka uwielbiam. A to wszystko za 40 zl! Bardzo konkurencyjna cena. Polecam www.apetytbistro.pl

IP i czas połączenia logowane. [19800410]
[06.09.2012] 13:27
Grażyna22
Ja polecam bardzo fajną restaurację na Łokietka o nazwie Apetyt Bistro...jedzonko jest tam bardzo smakowite..ostatnio jadłam tam stek z frytkami i był bardzo dobrze przyrządzony..co więcej mają do wyboru znakomite włoskie wina, które idealnie pasują do ich posiłków

IP i czas połączenia logowane. [19826210]
[13.09.2012] 18:46
raban2882
Byłem niedawno w Apetyt Bistro. No cóż mogę powiedzieć poza tym, że jestem strasznie zadowolony i jadłem bardzo, bardzo smacznie

IP i czas połączenia logowane. [19843515]
[05.10.2012] 23:01
Jasta22
Jak dla mnie Apetyt Bistro to jedna z najlepszych pizzeri w mieście Cienkie, chrupiące ciasto wymiata, a ilość składników na pizzy jest naprawdę godna podziwu. Co więcej mają znakomite sosy idealnie komponujące się z pizzą. Prawie jak we Włoszech

IP i czas połączenia logowane. [19902007]
[14.10.2012] 16:55
kAMILA34
To jedna z najlepszych pizzeri w mieście Cienkie, chrupiące ciasto, które nie zabija smaku składników. Bardzo przyjemny lokal. Prawie jak we Włoszech Z pewnością spróbuję każdej pozycji z menu. Dobrze że mam niedaleko Szczerze Polecam!!

IP i czas połączenia logowane. [19922958]
[16.10.2012] 11:36
Mała_Mary
Moim zdaniem jedną z bardziej ineteresujących nowych restauracji to Augusta, która stoi przy Kładce Bernatce. Podają tam niezłe (jak na Kraków) ryby, a czwartkowe wieczory muzyczne to fajny sposób na spędzenie paru godzin przy dobrym jedzeniu i muzyce na żywo.

IP i czas połączenia logowane. [19926911]
[22.10.2012] 13:40
Lukiluki
Polecamwww.ilunch.pl w jednym miejscu wybieram to co lubię zjeść i jest też tam co poczytać o jedzonku

IP i czas połączenia logowane. [19940549]
[11.11.2012] 22:38
Kasandra
mi do gustu przypadła restauracja apettyt bistro..nie wiem czy jest nowa czy stara..ale wcześniej jej na łokietka nie zauważyłam..pizza u nich jest po prostu rewelacja..próbowałam też stek i również mi smakował..ceny standardowe, ale jedzonko bardzo smaczne

IP i czas połączenia logowane. [19995088]
[26.11.2012] 18:04
Michał To.
JAk lubicie dobrze zjeść i to w przystępnej cenie, to odwiedźcie Chochołowy Dwór. Serwują, m.in. Gęsinę, zupę chrzanową, kuchnię włoską, pyszną zapiekankę z pieca, aż zgłodniałem

IP i czas połączenia logowane. [20028073]
[18.12.2012] 15:21
Chowany
Mała_Mary (12.10.16 11:36):
Moim zdaniem jedną z bardziej ineteresujących nowych restauracji to Augusta, która stoi przy Kładce Bernatce. Podają tam niezłe (jak na Kraków) ryby, a czwartkowe wieczory muzyczne to fajny sposób na spędzenie paru godzin przy dobrym jedzeniu i muzyce na żywo.

Racja! To fajne miejsce. Szczególnie teraz wieczorami jest tam przepięknie. Częściowo oświetlona Wisła i pobliskie Podgórze, które tak kocham... Super miejsce na randkę

IP i czas połączenia logowane. [20077915]
[03.01.2013] 13:10
Olga
Jeśli chodzi o nowe restauracje w Krakowie, to co prawda jeszcze nie otwarli, ale mają otworzyć już w lutym - pierwszy w naszym mieście Ganesh (na rogu Floriańskiej i Tomasza). Jest to chyba jedyna w Polsce sieć indyjskich restauracji (do tej pory byli w Warszawie, Łodzi i Płocku) z genialnym jedzeniem i strasznie fajnym klimatem (wszystkie ich knajpy są inaczej urządzone). Lokal w Krakowie mieli otworzyć już kilka miesięcy temu, ale mieli jakieś opóźnienia, jednak w końcu już niebawem ma się to udać

IP i czas połączenia logowane. [20115609]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat