o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Czy mogę stracić alimenty?

[21.09.2010] 14:51
Heluśka  helcia_lol@tlen.pl
Jestem samotną matką wychowującą 2 córeczki, ojciec dzieci w ogóle się nimi nie interesuje. Poznałam z czasem mężczyznę, który chciał by zemną założyć rodzinę. Nie ma co ukrywać, gdyż ja na dziewczynki otrzymuję alimenty z funduszu alimentacyjnego. Chce się dowiedzieć czy wychodząc za mąż, stracę alimenty? Czy jest jakiś sposób, aby ich nie stracić? Co mogę a czego nie mogę robić?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.09.2010] 21:08
Rudkosia@  demon@tlen.pl
nie ma takiej możliwości alimenty przyznaje się na dzieci do czasu ukonczenia przez nich nauki..nie ważne czy jesteś z kimś czy nie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17202575]
[21.09.2010] 21:41
ggg66
ja z ojcem dzieci niemieszkam od 2lat od niedawna komornik scioga od niego zabespieczenie na dzieci niedlugo mam sprawe alimentacyjno czy sod moze zabrac alimenty.jestem obecnie z innym partnerem mamy zamiar sie pobrac

IP i czas połączenia logowane. [17202720]
[21.09.2010] 21:43
ggg66
dodam ze ojciec dzieci raz na tydzien lub dwa zabiera je do siebie o 10 a o 17 pszywozi

IP i czas połączenia logowane. [17202730]
[22.09.2010] 11:58
wesoła kobietka
To, ze matka wiąże się z kimś innym nie zwalnia biologicznego ojca z ojcostwa. Alimenty wtedy traci kobieta, jesli je otrzymywała od byłego męża, dzieci nie.

IP i czas połączenia logowane. [17204330]
[24.03.2017] 03:03
[22.09.2010] 21:44
ggg66
dzieki bardzo pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [17206702]
[22.09.2010] 21:52
ggg66
moze wiesz cos na temat swiadczen rodzinnych tyle lat bralam a teraz straszo ze zabioro w dokumenty musze wpisywac ojca dzieci mimo ze jestem z innym i ojca zarobki musze brac co niejest mile prosic go o to czy majoc alimenty bende musiala go tez wpisywac czy jak mam to zabespieczenie na dzieci moze podac i niebende musiala go dopisywac skoro niejestem z nim prosze o pomoc z gury dziekuje

IP i czas połączenia logowane. [17206730]
[12.10.2010] 19:31
mau3
alimenty nie stracisz wchodząc w innych związek.Zajrzyj na Byłezony.pl http://bylezony.pl/index.html Alimenty przysługują dzieciom,do momentu zakończenia nauki.

IP i czas połączenia logowane. [17283515]
[14.10.2010] 22:27
onnaaa
niestety mozesz,ja wlasnie stracilam

IP i czas połączenia logowane. [17292249]
[20.10.2015] 11:53
busiarka
wydaje mi się że tak ale weź może przedzwoń do kogoś kto się zna na tym np do http://www.czosnyka-komornik.pl/ może on coś wymyśli? często jest tak ze np tatus niby kasy nie ma ale jakos dobrze sobie zyje, wtedy warto wyslac do niego komornika neich to sprawdzi i wyniesie to co się nalezy

IP i czas połączenia logowane. [22023733]
[04.11.2015] 14:31
Korrrrnnnnna
moim zdaniem chyba nie, ale ciężko mi to stwierdzic. Ja na razie dopiero walczę o swoje alimenty, bo ojciec mojego dziecka nie chce mi dać ani grosza. Szukam teraz jakiegoś skutecznego komornika z Łodzi. Znacie może te kancelarie http://www.jkrukkomornik.pl/? Słyszałam o nich wiele pozytywnych opini, ale nie wiem jak cenowo.

IP i czas połączenia logowane. [22047613]
[02.01.2016] 18:31
elaewaBi
Właśnie dobry komornik skutecznie potrafi załatwić sprawę, np. http://www.komornikbytom.eu/ który pomógł mi wyciągnąć należne pieniądze od tatusia, który nie poczuwał się od odpowiedzialności za losy dziecka.

IP i czas połączenia logowane. [22133909]
[31.05.2016] 09:06
karolinka9
mam 4 dzieci, jestem samotną matką. ojciec dzieci nie żyje a ja otrzymywałam alimenty z funduszu. oprócz tego miałam inne dodatki, np. rodzinne. złożyłam wniosek 500+ i zabrali mi wszystko - i alimenty i świadczenia rodzinne. chciałam spytać czy to jest zgodne z prawem bo jak dobrze pamiętam to nawet sam Pan prezydent twierdził, że alimenty to osobna sprawa a 500 zł na dziecko to pomoc rządowa. chcę po prostu wiedzieć czy nie zostałam oszukana... moja kuzynka też dostała 500 zł na dziecko i nie zabrali jej 89 zł rodzinnego.

IP i czas połączenia logowane. [22328355]
[24.02.2017] 15:16
magdis8273
moze lepiej podpytać komornika o to? Jeśli chcesz to moge podrzucić namiary na dobrą kancelarię komorniczą - http://www.tarnow-komornik.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22657009]

» Odpowiedz na ten temat