o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Sucha skóra po kąpieli - też tak macie?

1 2 3 4 Strony tematu:
[28.04.2016] 13:18
probar
U mnie dużo lepiej było po prostu kiedy przeszłam na kosmetyki naturalne do kąpieli. Mowa o płynie, szamponie i mydle od Hildegard Braukmann. Nie twierdzę, że natychmiast było cudownie, ale powiedzmy, że stopniowo cena na tym wyglądzie zyskiwała i po prostu aktualnie jest w znacznie lepszym stanie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22290097]
[03.05.2016] 15:03
mikiye
miałam tak do czasu aż nie zmieniłam pielęgnacji na mycie olejkami i teraz tylko takie kosmetyki kupuję do swojej skóry aktualnie używam tego olejku do mycia http://www.topdrogeria.pl/do_mycia/macadamia _spa_olejek_pod_prysznic_odzywczy ,12708.html i jestem bardziej niż zadowolona, nawilża skórę na cały dzień i wygląda rewelacyjnie, nic się nie łuszczy, a miałam do tego tendencję. no i w składzie faktycznie same olejki

IP i czas połączenia logowane. [22295830]
[04.05.2016] 13:49
mrs_bluesky
ja bym ponadto poradziła, żeby po prostu krócej się kąpać woda w kranie to nie jest czyste H2O, tylko są w niej rozpuszczone różne sole mineralne, a do tego często jest chlorowana lub jakoś inaczej uzdatniana. To wszystko wysusza skórę i może ją podrażniać, dlatego nie powinno się przedłużać kąpieli albo prysznica.

IP i czas połączenia logowane. [22296867]
[25.07.2016] 12:33
pikaczu30
Zmień żel pod prysznic np. na Białego Jelenia - naturalny skład, kosztuje przysłowiowe grosze. Po kąpieli stosuj np. balsam wiesiołkowy Gal - świetn do skóry suchej i wrażliwej, mocno nawilża.

IP i czas połączenia logowane. [22390117]
[17.08.2016] 17:21
Martynka221
Albo wypróbuj coś z serii Algi Morskie od Bielendy na nawilżenie skóry i zwiększenie jej sprężystości. Morskie minerały i składniki z alg dają bardzo dobre efekty przy codziennym stosowaniu. Ja na razie używam tylko tej linii, jeżeli chodzi o skórę całego ciała. xyz

IP i czas połączenia logowane. [22414747]
[23.10.2017] 00:55
[18.08.2016] 12:41
Patrycja89
Ja tak miałam, ale odkąd zaczęłam stosować nawilżające kremy problem zniknął. Teraz moja skóra jest pięknie nawilżona i mięciutka.

IP i czas połączenia logowane. [22415631]
[28.10.2016] 12:32
Medziii
Ja miałam straszny problem z suchą skórą od kiedy wyprowadziłam się na pierwsze mieszkanie na stancji... w sumie wszyscy współlokatorzy mieli ten sam problem, a działo się tak głównie ze względu na bardzo twardą wodę. Chodziłam do dermatologa i ciągle przypisywał jakieś środki, które niezbyt pomagały... Po zmianie mieszkania (mimo że było na tej samej ulicy kilka numerów dalej) tego problemu już nie było bo okazało się, że jest zamontowany zmiękczacz wody (Hydro Plus 27). Jak widać problemy nie zawsze leżą tylko w samej kosmetyce.

IP i czas połączenia logowane. [22496404]
[31.10.2016] 12:43
igi32
Dziewczyny, ja na suchą skórę znalazłam skuteczny sposób. To olejki marki Evree. Aktualnie u mnie ten https://www.amfora.pl/evree-magic-rose-30-ol ejek-do-twarzy-i-szyi-upiekszajacy-na-dzien-i-noc-50ml-93621 3/ jest w użyciu. Ale są różne. Mogę o nich pisać tylko w superlatywach. Nie spodziewałam się, że tak świetnie nawilżą skórę.

IP i czas połączenia logowane. [22500034]
[02.11.2016] 16:27
anna123456789
Też tak mam, ale nie spamuje tak jak te powyżej

IP i czas połączenia logowane. [22502942]
[27.11.2016] 14:51
Myszza_877
Ja kupuję z dermedic z serii linum emolient dermokosmetyki i mam Żel pod prysznic odbudowujący barierę ochronną skóry no i lotion do ciała który świetnie łagodzi i nawilża skórę.

IP i czas połączenia logowane. [22534724]
[28.11.2016] 09:38
OlgaoLgaolga
Też Dermedic wybieram, u mnie najskuteczniej pomagają te dermokosmetyki, idealnie łagodzą i pozostawiają skórę nawilżoną.

IP i czas połączenia logowane. [22535711]
[28.11.2016] 14:39
hhupka
przede wszystkim zanim się zainwestuje w jakieś kosmetyki warto poznać pierwotną przyczynę, którą bardzo często jest po prostu twarda woda... w szczególności w dużych miastach. Ale zawsze można sobie z tym jakoś poradzić np. montując zmiękczacz wody (http://technikawody.pl )

IP i czas połączenia logowane. [22536097]
[16.01.2017] 10:42
oliwkajaker
Myślałam, że to problem z moją skórą i poszłam do dermatologa, a okazało się że to woda ma w sobie tyle kamienia, że wysusza... Zainteresowałam się instalacjami filtrującymi i zamówiłam zmiękczacz wody w firmie http://gc2000.pl od tamtej pory wszystko wróciło do normy.

IP i czas połączenia logowane. [22603363]
[18.01.2017] 21:38
Olek92222
Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 200 000 zł. Zapraszam Olek 668 810 547

IP i czas połączenia logowane. [22607027]
[04.03.2017] 13:31
Justyna_Mu
Oczywiscie, ze mydlo/zel pod prysznic czy co tam uzywamy moze przesuszac skore! Wazna jest pielegnacja, nawilzanie. W tym celu najlepiej siegnac po olejki, ktore głębiej wtapiaja sie w skóre. bardzo fajne sa tropikalne olejki bielendy, tropikalny i egzotyczny. maja oblednie ładne zapachy, swietnie pielegnuja, wygladzaja i nawilzaja!

IP i czas połączenia logowane. [22666429]
[19.03.2017] 22:05
wolskax
Jak masz suchą skóry i szukasz pomocy, to wato zajrzeć na stronę http://emolium.pl/baza_wiedzy/atopowe_zapale nie_skory.aspx gdzie znajduje się fachowy poradnik, jakie kosmetyki stosować do danego rodzaju skóry. Ja mam AZS i stosowałem różne preparaty z różnym skutkiem. Dopiero po zastosowaniu emolium stan mojej skóry zaczął się wyraźnie poprawiać.

IP i czas połączenia logowane. [22683911]
[28.03.2017] 22:23
Pymya
Patrząc na własny przypadek, to powodem może być twarda woda. Ja szczególne problemy z suchą skórą zaczęłam mieć po przeprowadzce do Poznania, gdzie generalnie woda jest tragiczna. Pomógł mi dopiero ten balsam: https://www.fenice.pl/index.php?view=product _entry&amp ;id=83 tani nie jest, ale naprawdę warto, bo w końcu podziałał, a już szału dostawałam.

IP i czas połączenia logowane. [22694097]
[22.04.2017] 18:25
syllwia_fikk
Polecam fajne mydełko natłuszczające z Dermedic Linum Emolient Baby - pomaga bardzo, nawilża, delikatnie pielęgnuje szczególnie skórę wrażliwą

IP i czas połączenia logowane. [22716973]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat