o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Tlenofon, czyli telefon przez Internet
 » Odpowiedz na ten temat

Linksys PAP2 +Tlenofon + Voipdiscount - PROBLEM - PROŚBA O POMOC

[19.09.2010] 20:31
mmdrews
Witam Od jakiegos czasu po przeprowadzce Tlenofon-u do Freeconet-a mam problem ze swoja bramka VOIP Linksys PAP2T. Bramka jest skonfigurowana nastepujaco: na linii 1 ustawiona pod tlenofon z kodekiem G.729a z loginem i haslem zalozonym w Tlenofonie - po autokonfiguracji pobranej z konta na Freeconecie, linia 2 nie uzywana i niekonfigurowana. Dodatkowo mam zalozone konto na Voipdiscount.com o takim samym loginie i hasle jak to w Tlenofonie. W bramce na linii 1 mam ustawiony nastepujacy dial-plan

(<0:0048>{1-9]xxxxxxxx<:@sip.voipdiscount.com&gt ;|00[1-9]xxxxxxxxxx<:@sip.voipdiscount.com>|<:0048& gt;xxxxxxxxx<:@sip.voipdiscount.com>|[1-9][0-9].|<* :>0[1-9]xxxxxxxx<:@sip.tlenofon.pl>|<*:>00[1- 9]xxxxxxxxxx.<:@sip.tlenofon.pl> ktory przed przeprowadzka umozliwial mi odbieranie na jednej linii telefonow ktore dzwonily na numer zarejestrowany w Tlenofonie i dzwonienie przez konto Voipdiscount.com. Po przeprowadzce ma problem i nie moge sobie znim poradzic. Nie mam pojecia co moglo sie stac poniewaqz jak dzwonie na numer tlenofonu mam caly czas sygnal zajetosci. Dopiero po zmianie dial-planu na sugerowany przez Tlenofon tj. (s3 xx|s3 xxx|112|9xx|19xxx|118xxx|[1-9]xxxxxx|0[1-9]x9xxx|020xxxx|[1- 9]xxxxxxxx|0[1-9]xxxxxxxx|00[1-9]xxxxx.|s4 xxxxxx.) moge sie dodzwonic na moj numer telefonu ale nie mam mozliwosci wydzwonienia sie przez konto Voipdiscount. Prosze o pomoc bo nie wiem co dalej robic Michal

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.05.2011] 11:35
flapski
hej, czy udalo ci sie rozwiazac ten problem? mam dokladnie ten sam i potrzebuje pomocy.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18329700]
[07.01.2014] 21:44
gfctydtfhyfyffhf
trzeba dzwonić na nr +48, inaczej dzwoni do ameryki(?)

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20969836]

» Odpowiedz na ten temat