o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

przedłużanie rzęs

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[13.09.2010] 13:07
happiness1
Była któraś z was na zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs? Jak oceniacie efekty? Jak długo się utrzymują? Warto wydać na to pieniądze? Kiepsko mieć całe życie rzadkie i krótkie rzęsy, którym najlepsza mascara nie pomaga...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.09.2010] 14:46
loara85
Na pewno głosy będą podzielone, bo zawsze tak jest, jedni mówią, ze się opłaca, inni że nie - ja należę do tej pierwszej grupy. Uważam, ze jak najbardziej warto poddać się takiemu zabiegowi, ale trzeba wybrać odpowiednie miejsce, gdzie czymś takim się zajmują. Ja stawiam na profesjonalizm, dlatego wybrałabym np. Studio Kleopatra - rzęsami akurat zajmuje się pani Magda, stylistka zaawansowana, więc wszystko zawsze wychodzi doskonale. Można sobie zerknąć na galerię i zobaczyć jak to wszystko profesjonalnie wygląda.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17186139]
[23.09.2010] 14:29
jmichalska24
Ja mogę z czystym sumieniem polecic ten zabieg, naprawdę opłaca się. Robiłam to już kilka razy i uważam, że efekty są zdumiewające. Mogę polecic niesamowitą klinikę w Krakowie, jest to Femmalium Med SPA. Naprawdę super. Na fastdeal.pl uda się wam teraz znaleźc rabat na ten zabieg, więc spróbujcie. Po co przepłacac?!

IP i czas połączenia logowane. [17209041]
[24.09.2010] 13:56
synergia2
Ja czytałam o dobrym salonie Fanaberya w "Urodzie". Tam stylistki rzęs przedłużają je metodą Xtreme Lashes. Doklejają do każdej jednej rzęsy następną. Efekt też super, widziałam na stronie zdjęcia przed i po. Nie trzeba w ogóle używać mascary. Zastanawiam się czy się nie wybrać. Czy miałyście kiedyś przedłużane rzęsy?

IP i czas połączenia logowane. [17212631]
[12.10.2010] 15:52
daughtah
Ja nie miałam, ale chętnie bym się wybrała na przedłużanie rzęs. Efekt jest taki śliczny, a ja mam takie marne rzęsy...Widziałam w fajnej cenie przedłużanie w Warszawie w beauty4ever. To świetny salon, bardzo miło tam traktują klientki.

IP i czas połączenia logowane. [17282700]
[25.11.2017] 12:09
[22.10.2010] 12:52
Aliuszana
Przedłużanie rzęs daje niesamowicie dobry efekt.
Rzęsy są naprawdę długie i gęste.
tak samo jak ze sztucznymi rzęsami które możemy domowym sposobem założyć
tam też mamy bardzo duży wybór kształtów.
Po naprawdę dobrym zabiegu ja polecam metodę 1;1 extreme lashes rzęsy się utrzymują do 3 miesięcy.
cena są różne .
z tego co się orientuję teraz to najlepsza oferta jest nawww.wartorazem.pl bo kosztuję tylko 240zł- zwykle ok. 400-600zł

IP i czas połączenia logowane. [17325252]
[01.02.2011] 05:10
xoocv
swietnie to robia w Denique, kolezanka sobie fundnela

IP i czas połączenia logowane. [17781850]
[08.08.2011] 11:25
hoonooratkaa
z reguly utrzymuja sie tak do miesiaca czasu i placisz ok 300-500zl sprobowac zawsze mozna ja jednak stosuje i bede stosowala kepki rzęs z donegala.poniewaz zakladam i sciagam kiedy chce, mozna je uzywac kilka razy i trzymaja sie bardzo dobrze

IP i czas połączenia logowane. [18682004]
[17.08.2011] 09:36
zuziaaa23
ja ide założyc wlasnie dzisiaj aaaaa.!!! stresuje sie troszke mam nadzieje ze efekt bedzie zniewalajacy, a dotychczas tak jak hoonooratkaa uzywalam kępek z donegala, ktore nadal tez poleca sa fajniutkie. mozecie sobie poogladac na ich stronie
http://www.donegal.com.pl/ buziaki

IP i czas połączenia logowane. [18710132]
[17.08.2011] 13:46
almond.choc
Słyszałam że przedłużane rzęsy to ma być hit tej jesieni. Powiedzcie czy rzeczywiście efekt po takim zabiegu jest bardziej widoczny niż po użyciu zwykłej mascary wydłużającej?

IP i czas połączenia logowane. [18711073]
[11.09.2011] 09:51
żaneciaa
ja juz przedłużałam chyba wszystkimi metodami hehe i fajna sprawa no ale kosztowna, dlatego tak jak tu dziewcyzn pisza, też korzystam kępek rzęs z Donegala. Sa trwałe, długo sie trzymaja.

IP i czas połączenia logowane. [18792769]
[12.09.2011] 12:00
siokoladda
najlepszą metodą przedłużania rzęs i zagęszczania jest metoda 1 do 1, utrzymuje się do 2 miesięcy
ja robię w salonie Venus w Blue City bo mają wysokiej klasy preparaty, rzęsy się długo trzymają i wyglądają bardzo naturalnie,
zobaczcie na ich stronie jak to wygląda i na czym polega
http://www.salonvenus.com.pl/przedluzanier.p hp

IP i czas połączenia logowane. [18795935]
[14.09.2011] 18:29
sysunia
jeśli pyta jakas warszaffffianka to ja przedłużałam sobie rzęsy w Denique w Ch Okęcie i powiem wam ze az inaczej to wyglada niz wczesniej. Sa widoczne, grube widac ze zrobione z profeską. Mam je 5 tydzien i wciaz sa takie same, nawet mimo chodzenia na basen. Za jakiś czas jak bede msusiala zrobic na nowo to tez tam pojde bo po co zmieniac cos jak jest dobre?

IP i czas połączenia logowane. [18804162]
[27.12.2011] 12:41
jarzębinka
Xtreme Lashes w Łomiankach Znajoma sobie tam robiła i jest bardzo zadowolona Stylistki mają tam certyfikaty, są po szkoleniach, więc nie ma sie czego obawiać

IP i czas połączenia logowane. [19177253]
[31.12.2011] 23:48
a_grestowa
A nie wiesz gdzie oprócz Łominek można znaleźć salon? Przeniosłam się a konieczne jest uzupełnianie

IP i czas połączenia logowane. [19193648]
[15.01.2012] 15:38
Lillilówka
popieram wcześniejszą wypowiedź odnośnie denique, w salonie na okęciu robią to bardzo dobrze, można śmiało iść!!!

IP i czas połączenia logowane. [19236480]
[05.04.2012] 11:57
Lorakp
Ja mialam przedluzane rzesy produktami Novalash i bylam bardzo zadowolona! Rzesy trzymaly sie kilka tygodni, byly ladnie podkrecone, dokladnie takie jakie chcialam jak ktos jest z Wrocławia to polecam Gabinet Medycyny Estetycznej i dr Kulczycka, ktora jest godna polecenia profesjonalistka!

IP i czas połączenia logowane. [19448740]
[20.04.2012] 18:57
wiolettka89
Ja robiłam to w profesjonalnym gabinecie w Elit na Pereca, i jestem bardzo zadowolona. jednak nie ma to jak takie profesjonalne miejsce, wiem ze zrobią mi rzesy na najwyższym poziomie i za 2 tygodnie mi sie nie poodklejają.

IP i czas połączenia logowane. [19487906]
[16.05.2012] 20:00
kajjetanka78
Jeśli chodzi o naprawdę sprawdzone miejsce i osobę, która zajmuje się profesjonalnie przedłużaniem rzęs to musze polecić to miejsce http://www.przedluzanierzes-warszawa.pl/
Miałam wykonywany zabieg 2 tygodnie temu, w promocyjnej cenie 150zł. I chyba już zawsze będe chciała mieć takie rzęsy, bo oprócz tego że jest to wygoda, to również wygląda sie naprawde fajnie.

IP i czas połączenia logowane. [19548045]
[26.05.2012] 17:36
serduszko5
trzeba mieć naprawdę sprawdzony salon kosmetyczny, ja sobie spaprałam sprawę przez przedłużanie rzęs u jakiejś amatorki... teraz robię to sama przez doklejanie sztucznych rzęs, albo proszę koleżankę obecnie mam na sobie rzęsy od artdeco, naturalne, nie uczulają, świetna sprawa.

IP i czas połączenia logowane. [19570417]
[26.05.2012] 19:19
artuszka_pin
kajjetanka78 (12.05.16 20:00):
Jeśli chodzi o naprawdę sprawdzone miejsce i osobę, która zajmuje się profesjonalnie przedłużaniem rzęs to musze polecić to miejsce http://www.przedluzanierzes-warszawa.pl/
Miałam wykonywany zabieg 2 tygodnie temu, w promocyjnej cenie 150zł. I chyba już zawsze będe chciała mieć takie rzęsy, bo oprócz tego że jest to wygoda, to również wygląda sie naprawde fajnie.

150zł to jest bardzo dobra cena. Pierwsza moja myśl w ogóle jak chciałam przedłużyć pierwszy raz to w salonie zażyczyli sobie 400zł
Ja sie pytam za co, skoro można u takeij stylistki rzęs zrobić to o 60% taniej...

IP i czas połączenia logowane. [19570627]
[19.06.2012] 07:39
smichalek
W najbliższym czasie wybieram się na szkolenie z zakresu przedłużania rzęs w New nails. Ponoć ta usługa jest teraz na topie - wypadałoby poznać temat bliżej. Jestem nastawiona na poprawianie kwalifikacji http://colagen.net.pl

IP i czas połączenia logowane. [19630660]
[09.08.2012] 18:13
maupa87
ja uważam, żeto jest bardzo fajny zabieg i wreszcie jest jakiś ratunek dla Pań, które w ogóle nie mają rzęs już mają je w małej ilości . Ja od jakiegoś czasu używam rzęs Laury Vito i jestem bardzo , bardzo zadowolona i z ceny w trwałości tych rzęs http://sklep.mink-lashes.pl/rzesy-z-norek-mi nk/c ,53865,1

IP i czas połączenia logowane. [19756898]
[09.08.2012] 20:00
ssska34
Dokładnie uważam tak samo. Oby tylko taki zabieg tez ich za bardzo nie osłabił, ale jak czytałam na stronie, która tutaj dziewczyny wrzuciły http://www.przedluzanierzes-warszawa.pl/wlas ciwa-pielegnacja-rzes/
jesli zadba się o nie odpowiednio i potraktuje regularnie olejkiem rycynowym to nic sie nie stanie.

IP i czas połączenia logowane. [19757150]
[27.09.2012] 19:42
ostatka45
Przedłużanie rzęs to wcale nie takie "hoop" zadanie i powierzajac to laikowi mozna niezle umoczyc . Od jakiegos czasu chodze do Denique i tam takie "cuda" robie. Wczesniej czesto miałam duzo "ale" co do tego jak mi w innych miejscach to robili, no wiec trzeba szukac fachowców.

IP i czas połączenia logowane. [19881519]
[28.09.2012] 10:50
red_heels
ostatka45 (12.09.27 19:42):
Przedłużanie rzęs to wcale nie takie "hoop" zadanie i powierzajac to laikowi mozna niezle umoczyc . Od jakiegos czasu chodze do Denique i tam takie "cuda" robie. Wczesniej czesto miałam duzo "ale" co do tego jak mi w innych miejscach to robili, no wiec trzeba szukac fachowców.
Moda przemija, styl pozostaje.

IP i czas połączenia logowane. [19882712]
[28.09.2012] 10:51
red_heels
Zacytowała i nie odpowiedziałam
ostatka45, całkowicie się z tobą zgadzam. Możliwe są niefajne komplikacje,jak podpuchnięte oczy. Jeżeli jest ktoś z Trójmiasta mogę polecić salon http://www.plusdlaurody.com/ z Gdańska. Teraz mają jesienne promocje i rzęsy robią za 220zł Moda przemija, styl pozostaje.

IP i czas połączenia logowane. [19882722]
[28.09.2012] 15:33
kaszmirjedwab
red_heels a ty robiłaś rzęsy w tym salonie?? Bo ja robię w Gdyni u takiej pani w domu i płacę sporo więcej.

IP i czas połączenia logowane. [19883427]
[01.10.2012] 09:09
red_heels
kaszmirjedwab, tak już kilka razy z rzędu. Jak już trafię na dobrego fryzjera, kosmetyczkę, czy szewca, staram się go trzymać Moda przemija, styl pozostaje.

IP i czas połączenia logowane. [19889848]
[01.10.2012] 23:19
chuchro98
ja sobie sama rzęsy robię, doczepiam po kilka sztucznych jedwabnych takich http://sklep.abclashes.pl/rzesy-jedwabne-sil k-rzesy-profil-j-a-rzesy-jedwabne-silk-profil-j-a-0-20mm-x-m ix-6-14mm/p ,251380
efekt jak u kosmetyczki a przynajmniej duuuużo taniej

IP i czas połączenia logowane. [19891934]
[02.10.2012] 11:45
red_heels
I można sobie nieźle zaszkodzić. Nieumiejętne przyklejanie brwi może się skończyć nawet wypadnięciem źle posklejanych brwi. Ja wybieram salon, ale życzę powodzenia Moda przemija, styl pozostaje.

IP i czas połączenia logowane. [19892622]

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat