o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Tlenofon, czyli telefon przez Internet
 » Odpowiedz na ten temat

Oszuści w DIALOGU

[05.09.2010] 15:09
INRowiec
Witam.
W sierpniu 2009 do moich drzwi zapukał przedstawiciel Dialogu. Podpisałem umowę na 12 miesięcy w ramach promocji.
Chcę rozwiązać umowę z dialogiem ale oni twierdza , że na oryginale jest 15 miesięcy. To prawda ale ktoś z 2 zrobił 5, bez podpisu i daty poprawienia. Zapomniał idiota, że ja mam kopię na której stoi jak byk 12 miesięcy. Kilkakrotnie dzwoniłem pod podany numer i jak do tej pory żadna Pani z dialogu nie odpowiedziała na zarzut zafałszowania umowy znajdującej się w siedzibie operatora.
Co w takim wypadku powinienem zrobić?
Jakieś sugestie, porady... Chętnie poczytam.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[06.09.2010] 09:04
nowosc
Zgłoszenie do prokuratury o możliwość popełnienia przestępstwa.
Zrób kopię swojej umowy, przekaż ją wraz z pismem do prokuratury.
To nic nie kosztuje, nie musisz też obawiać się prokuratury. Wyślij także zgłoszenie do UOKiK-u i Urzędy Komunikacji Elektronicznej.
Wystarczy krótka wiadomość mailowa. Te urzędy poproszą o wyjaśnienie Dialogu.
Najprawdopodobniej szybko okaże się, że oryginał w Dialogu zaginął...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17141527]
[06.09.2010] 13:44
INRowiec
Dziękuję za informację.
Wyjaśniam, że Dialog przesłał xero umowy na której jest ordynarnie przeprawiona cyfra 2 na 5. Nie wiem, kto to zrobił, fakt pozostaje faktem, że poprawka musi widnieć także na oryginale umowy ale bez parafki kogoś, kto to uczynił. Napisałem skargę do CIK, zobaczymy czy Urząd da radę wyjaśnić sprawę.Jeśli nie to faktycznie złożę sprawę do prokuratury.
Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [17142595]
[24.01.2011] 12:41
smokxxx
Radzę także rozważniej dobierać dostawców internetu. Polecam sprawdzanie dostawców na stronie:http://www.dostawcy-internetu.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17746175]
[07.03.2011] 20:36
Klient
Zapraszam do zapoznania się z artykułami:
Artykuł styczniowy: http://www.mmbydgoszcz.pl/305627/2011/1/15/d ialog-z-domokrazca?category=news
Artykuł marcowy: http://www.mmbydgoszcz.pl/362183/2011/3/7/di alog-czy-monolog?category=news

IP i czas połączenia logowane. [18112540]
[23.09.2017] 18:36
[10.10.2013] 14:45
Zawiedziony klient
nowosc (10.09.06 09:04):
Zgłoszenie do prokuratury o możliwość popełnienia przestępstwa.
Zrób kopię swojej umowy, przekaż ją wraz z pismem do prokuratury.
To nic nie kosztuje, nie musisz też obawiać się prokuratury.
Wyślij także zgłoszenie do UOKiK-u i Urzędy Komunikacji Elektronicznej.
Wystarczy krótka wiadomość mailowa. Te urzędy poproszą o wyjaśnienie Dialogu.
Najprawdopodobniej szybko okaże się, że oryginał w Dialogu zaginął...

W 7 miesięcy po wygaśnięciu umowy, gdy wyrzuciłem wszystkie faktury i dowody oszukańcza firma "Dialog" wpłaty zaczęła mnie przy pomocy firm windykacyjnych o rzekomo niezapłaconą fakturę. Jest to celowa praktyka, mającą na celu naciąganie klientów, którzy myśleli, że z "Dialogiem" nie maja nic wspólnego. Wielu z nich dla świętego spokoju zapłaci taką rzekomo zaległą fakturę jeszcze raz. Nietrudno się domyśleć, że przy ilości byłych klientów przekłada się to na dziesiątki, lub setki tysięcy złotych jakie ci bezczelni oszuści zarabiają na swoich byłych klientach. NIGDY WIĘCEJ "DIALOGU".

IP i czas połączenia logowane. [20793749]
[10.10.2013] 14:47
Zawiedziony klient
smokxxx (11.01.24 12:41):
Radzę także rozważniej dobierać dostawców internetu. Polecam sprawdzanie dostawców na stronie:http://www.dostawcy-internetu.pl/

W 7 miesięcy po wygaśnięciu umowy, gdy wyrzuciłem wszystkie faktury i dowody wpłaty, oszukańcza firma "Dialog" wpłaty zaczęła mnie nękać przy pomocy firm windykacyjnych o rzekomo niezapłaconą fakturę. Jest to najprawdopodobniej celowa praktyka, mającą na celu naciąganie klientów, którzy myśleli, że z "Dialogiem" nie mają już nic wspólnego. Wielu z nich dla świętego spokoju zapłaci taką rzekomo zaległą fakturę jeszcze raz. Nietrudno się domyśleć, że przy ilości byłych klientów przekłada się to na dziesiątki, lub setki tysięcy złotych jakie ci bezczelni oszuści zarabiają na swoich byłych klientach. NIGDY WIĘCEJ "DIALOGU".

IP i czas połączenia logowane. [20793756]
[10.10.2013] 17:25
nieznanow
A szto to takoje "dialog" Bo to jest forum o tlenofonie

IP i czas połączenia logowane. [20794111]

» Odpowiedz na ten temat