o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Imprezy: gdzie warto się pojawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Jak spędzać ciekawie wolny czas??

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[19.07.2016] 12:03
andrzej_85
Mój sposób na spędzanie wolnego czasu to sport, zarówno uprawianie i oglądanie. Uwielbiam futbol amerykański i polecam go każdemu. Często ze znajomymi chodzimy razem na mecze. 22 i 24 lipca będą mecze we Wrocławiu. Bilety możecie kupić online. Do zobaczenia!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22383450]
[19.07.2016] 12:13
izabela86
A ja polecam wybrać się na warsztaty z okazji The World Games. Też we Wrocławiu i przy okazji śmiało można zabrać dzieciaki Warsztaty mają być 28-29 lipca a prowadzić będą znani sportowcy. Ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu

IP i czas połączenia logowane. [22383465]
[01.08.2016] 16:41
bartolllo
ja lubie aktywnie spedzac czas wolny. tenis, squash, ostatnio wkręciłem się też w laser taga i razem ze znajomymi wbijamy od czasu do czasu do zony71 we wroclawiu. generalnie nie lubie sie nudzic

IP i czas połączenia logowane. [22399754]
[04.08.2016] 19:07
królowa
Weźcie swoich przyjaciół i zróbcie coś zwariowanego. Wybierzcie się gdzieś za miasto albo najlepiej gdzieś w dalszą podróż. Kiedyś tak na spontanie z paczą pojechaliśmy do Leszna, bo koleżanka chciała polatać w tunelu aerodynamicznym.

IP i czas połączenia logowane. [22403114]
[07.08.2016] 17:07
Tatiana1985tatiana
My bardzo miło spędziliśmy wąłsnie czas w restauracji w Gdańsku Tawerna Lukulus. Bardzo miła i przyjena obsłucha a jedzono wyśmienite.

IP i czas połączenia logowane. [22405518]
[18.11.2017] 05:51
[24.08.2016] 15:27
mikelka
Mnie ostatnio pchnęło w stronę gier przeglądarkowych. Nawet znalazłam taką jak http://pl.islandoom.com/ Bardzo w typie jaki lubię. Gry uczą koncentracji i pobudzają.

IP i czas połączenia logowane. [22421930]
[27.09.2016] 13:51
KawalarzaNoga
Teatr, opera, kino, jakieśwarsztaty z tego co lubisz, spacery, dodatkowo jeżeli masz trochę więcej czasu to wycieczki krajoznawcze. Z bardziej aktywnych to polecam jakiś sport, basenik czy bieganie. Więcej o kreatywnym spędzaniu czasu możesz przeczytać np. tutaj http://www.zapytaj-kreatywnego.pl/ .

IP i czas połączenia logowane. [22456779]
[27.09.2016] 21:31
winonna912
my z mężem niedawno się wybraliśmy na weekend SPA do http://www.hotelremes.pl/sport/park-linowy i tam również odkryliśmy świetne zaplecze sportowe- można pograć w golfa czy skorzystać z parku linowego, co też uczynilismy i świetnie się bawiliśmy! super pomysł, na kreatywne i aktywne spędzenie wolnego czasu- sport & relax, czyli to co lubię najbardziej.

IP i czas połączenia logowane. [22457337]
[13.10.2016] 06:36
muzykantka222
Czytanie książek
spacery
oglądanie seriali
granie w gry planszowe
spotykanie sie ze znajoymi
wolontariat
lub też gry komputerowe. Proponuję jednak gry, które rozwijają umysł. Jak na przykład logiczne ukladanki:
http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/ka tegoria/lego/ Co tu dużo mówić

IP i czas połączenia logowane. [22476099]
[08.12.2016] 11:24
aszka765
Zależy z kim. Mam 24 lata i jestem z Poznania, mój wolny czas:
-kino, zazwyczaj z przyjaciółką lub mamą
-termy maltańskie praktycznie zawsze z moim chłopakiem, wyszalejemy się w aquaparku a później wygrzewamy i relaksujemy w świecie saun
-wyjścia do pubu głównie z ludźmi z uczelni po zajęciach
-sport niestety zwykle sama bo ciężko kogoś namówić;p
-czytanie książek wiadomo że sama
-jakieś wycieczki weekendowe z chłopakiem lub rodziną

IP i czas połączenia logowane. [22550657]
[15.12.2016] 12:03
anika992
W tym okresie zimowym, to proponuje łyżwy, narty albo bardziej leniwie czyli dobra książka albo bilard, najlepiej tu http://www.magnumkregielnia.pl/ bo przy okazji wypijesz drinka

IP i czas połączenia logowane. [22560223]
[22.12.2016] 15:30
mirko_dd
Nie starosc a brak aktywnego ruchu Jeśli reflektujesz za czymś równie ekscytującym co możliwie bezpiecznym (jak używasz tego z głową) polecam wynajem motocykli razem z kolegami (czy nawet samemu wybrać się na przejażdżkę ) http://www.abacusbikes.pl/ . To pierwsza taka sieć wypożyczalni motocykli w Polsce, warto spróbować. My cały czas wypożyczamy na wspólne wypady do miast sąsiednich : )

IP i czas połączenia logowane. [22569298]
[29.12.2016] 11:33
oleolee
W Poznaniu:
-kino
-teatr
-kręgle
-zabawa i relaks w termach maltańskich <3
-spacery, rower
-wyjścia na piwo ze znajomymi

IP i czas połączenia logowane. [22577958]
[02.01.2017] 14:19
halff22
Nie ma co marudzić, kasę odłożyć i wyjechać gdzieś ruszyć się w końcu z domu! Bierz znajomych, albo dziewczynę, spędź jakoś aktywnie czas! Z tego co widzę, za wiele u Ciebie się nie dzieje, warto to w końcu zmienić! Wybierz się na przykład w góry, my tak robimy, jest fantastycznie! Aż chce się z powrotem żyć! Chcesz dobry nocleg w świetnym miejscu? Proszę Cię bardzo http://www.gorskiwierch.pl/ , teraz już nie masz wymówki że brak pomysłu. Polecam te noclegi zwłaszcza jak chcesz zabrać dziewczynę, bardzo romantycznie i te widoki z okien Cudowne : )

IP i czas połączenia logowane. [22584279]
[06.01.2017] 14:59
małamiki
Też bardzo lubię w wolnym czasie, gdzieś pojechać. Warto poznawać nowe miejsca, albo wracać tam, gdzie nam było dobrze. Jednym z moich ulubionych miejsc, gdzie zawsze chętnie wracam jest Kraków i Hotel Regent. Zawsze się tam dobrze czuję.

IP i czas połączenia logowane. [22589829]
[11.01.2017] 10:46
tymbarkowa
my ostatnio mamy zajawkę na saunowanie - to idealny sposób na spędzanie czasu gdy za oknem mamy -15 stopni.. wygrzewamy się zawsze na maxa, relaksujemy a potem idziemy jeszcze wyszaleć na zjeżdżalniach (chodzimy do saun w termach maltańskich w Poznaniu) i jest to idealny plan.. na pewno na zime dobrą opcja jest jeszcze kino lub dobry film w domowym zaciszu, ewentualnie łyżwy jeśli ktoś lubi i umie jeździć

IP i czas połączenia logowane. [22596669]
[16.01.2017] 10:58
coverdale
Ja ostatnio sporo czasu spędzam przy... zwiedzaniu!
Jako, że okręg GOPu jest bogaty w liczne atrakcje i miejsca, które warto zobaczyć: http://mariacka13.pl/warto-zobaczyc
to zwiedzam razem z rodziną wiele miejsc w okolicy Katowic. Daleko nie trzeba jechać, a można sporo ciekawych miejsc zwiedzić

IP i czas połączenia logowane. [22603382]
[25.01.2017] 12:42
wikswiki
tymbarkowa (17.01.2017.11 10:46):
my ostatnio mamy zajawkę na saunowanie - to idealny sposób na spędzanie czasu gdy za oknem mamy -15 stopni.. wygrzewamy się zawsze na maxa, relaksujemy a potem idziemy jeszcze wyszaleć na zjeżdżalniach (chodzimy do saun w termach maltańskich w Poznaniu) i jest to idealny plan.. na pewno na zime dobrą opcja jest jeszcze kino lub dobry film w domowym zaciszu, ewentualnie łyżwy jeśli ktoś lubi i umie jeździć

o my tak samo i też w Termach maltańskich, kto wie, może się kiedyś widzieliśmy
również bardzo polecam te forme relaksu, a wcześniej rozrywka na zjeżdżalniach obowiązkowa!

IP i czas połączenia logowane. [22614928]
[28.01.2017] 18:52
xlycia
https://zrzutka.pl/hk86ds zapraszam

IP i czas połączenia logowane. [22618954]
[23.02.2017] 15:48
orka11
Hm a może fajny program macie ochotę zobaczyć. na tv puls, leci ale numer. Bardzo zabawny program, takie żarciki na świeżym powietrzu etc.Mój facet uwielbia siadać przed telewizorem z moim starszym synem i tak zatracają się na czas śmiechów i żartów.

IP i czas połączenia logowane. [22655852]
[25.02.2017] 10:04
arju
Ja uwielbia słuchać muzyki w zaciszu domowym To mnie najbardziej relaksuje, takie polskie Reggea http://fm.tuba.pl/gatunek/Polskie+Reggae , to taki chillout na kilka godzin uwierzcie mi na słowo albo sami posłuchajcie.

IP i czas połączenia logowane. [22657941]
[28.02.2017] 11:12
Motomarek
Możliwości sąmiliony Nie rozumiem ludzi, którzy się nudzą. Ja nudziłem się tylko w czasie pobytu w szpitalu. Jeżeli chodzi o to jak można spędzić czas to polecam na przykład gokarty. Każdy wie co to jest, ale mało osób w życiu miało okazję spróbować.
W Warszawie jest tor Kartingowy Narodowy na stadionie i według mnie można śmiało zaliczyć go do najlepszych w kraju. Bardzo przestronny, dobrze skonstruowany. Same gokarty nowe, zadbane i nie sprawiające żadnych problemów. Warto iść ze znajomymi, można sięświetnie bawić

IP i czas połączenia logowane. [22661430]
[28.02.2017] 20:51
Ghebi
Może grając? Jest wiele pozycji wartych zagrania. Jedną z nich, strategiczną można znaleźć chociażby pod adresem http://pl.islandoom.com/ .

IP i czas połączenia logowane. [22662243]
[02.03.2017] 10:32
Mirka891
Wolny czas można spędzić także ze znajomymi na wyjściu w ciekawe miejsce, jeżeli jesteś akurat z Rybnika to polecam
www.LaboratoriumSmaku.com.pl mają bardzo fajne menu

IP i czas połączenia logowane. [22663820]
[12.03.2017] 14:27
pszczolaaa
królowa (16.08.2016.04 19:07):
Weźcie swoich przyjaciół i zróbcie coś zwariowanego. Wybierzcie się gdzieś za miasto albo najlepiej gdzieś w dalszą podróż. Kiedyś tak na spontanie z paczą pojechaliśmy do Leszna, bo koleżanka chciała polatać w tunelu aerodynamicznym.

Dzięki za podpowiedź, właśnie czegoś takiego szukałam. Już mi się znudziło ciągle granie w bilarda czy kręgle. A lot w takim tunelu może być niegłupi.

IP i czas połączenia logowane. [22675130]
[15.03.2017] 12:05
xx93
My lubimy spędzać czas przed telewizorem, to świetna zabawa, zajawka i możliwość nauki. Oczywiście oglądamy te kartonowe pudełko tylko w sobote i to najcześciej pod wieczór kiedy na puls2 leci jakaś bajka pełnometrażowa. Teraz a raczej w tym tygodniu 18.03 leci bajka "dawno temu w trawie" czy oglądaliście te bajeczkę? My mieliśmy przy niej świetną zabawę

IP i czas połączenia logowane. [22678470]
[20.03.2017] 10:22
kamykwpudelku
Znacie może jakiś ciekawe miejscówki na imprezy/ wypoczynek w Olsztynie?
Podrzucicie mi coś?

IP i czas połączenia logowane. [22684293]
[12.05.2017] 15:32
ala12n
Również byłam w hoteluwww.gorskiwierch.pl , świetne warunki, ogólnie bardzo dobrze wspominam tamten wyjazd

IP i czas połączenia logowane. [22731309]
[16.05.2017] 12:20
gari1cka
Jeździliśmywww.abacusbikes.pl było super! Przyjemnie tak być niezależnym, pojeździć sobie gdzie się niemal chce, nie czekać na autobusy czy samochody, a do tego masa zabawy, polecam jak najbardziej, mieli świetny pomysł zakładając taki biznes

IP i czas połączenia logowane. [22733825]

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat