o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Imprezy: gdzie warto się pojawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Jak spędzać ciekawie wolny czas??

1 2 3
[03.09.2010] 17:13
majki18ee
Macie jakieś pomysły na spędzenie wolnego czasu? Bo grać na kompie wiecznie nie mogę plecy zaczynają mnie boleć. Chyba się starzeje. Ostatnio znajomek namawiał mnie na paintballa ale jak dostałem kulką dwa razy w głowę to dałem sobie spokój i tak się zastanawiam co by tu jeszcze

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[04.09.2010] 14:38
enemy69
to może zwyczajnie pobiegaj? jak się wciągniesz będziesz miał rozrywke na cale Zycie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17135050]
[04.09.2010] 16:16
CarlaBB
nooo dokładnie jak pobiegasz to od razu plecy przestaną cie boleć, na 100% ja sama tak miałam na początku jest trochę ciężko ale jak się przyzwyczaisz to możesz mieć niezły fun z tego ja np. w weekend będę biegać ze znajomymi po mieście w takiej grze miejskiej od Nike od piatku można biegać i zbierać punkty, tłumaczyć ci nie będę sprawdź sobie lepiej na ich stronce czy na fejsie NIKE GRID wpisz w google.

IP i czas połączenia logowane. [17135411]
[04.09.2010] 18:17
enemy69
i dokładnie o tym mówiłem, bieganie to jest zabawa na dłuższy czas a i przy okazji można ciekawych ludzi poznać czy po prostu dobrze się bawić

IP i czas połączenia logowane. [17135843]
[05.09.2010] 18:05
baska-pelaska
Carla!!!!! Czy ty piszeszz o NIKE Grid? O tej grze co trzeb biegać po trasach zaznaczonych na mapie i wpisywac swój kod w oznaczonej budzie telefonicznej?? Mozna podobno świetne nagrody wygrywać! Wiesz może czy si,ę dużo ludzi na to wybiera? Jak się można zapisac na tto????

IP i czas połączenia logowane. [17139530]
[22.12.2014] 14:25
[06.09.2010] 21:15
CarlaB
no z tego co wiem zainteresowanie jest spore u mnie zapisało się 8 osób z klasy z dawnego gimnazjum (z osiedla znaczy się) i mamy zamiar biegac razem, tymi samymi trasami, chociaż wiadomo, że potem żeby mieć szasnę wygrać trzeba się będzie rozdzielić ja planuję biegać jeszcze po 22:00, bo można wygrac odznaki nietoperza i punkty dodatkowe. Czek dys http://www.nikegrid.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17144409]
[14.09.2010] 20:47
jarekkolinski
ja gram w gry sportowe fantasy. odzwierciedlaja aktualna forme zawodnikow np. dzis staruje liga mistrzow. gram z ludzmi z pracy, ap i roznymi znajomymi ogolnie plus roznie ze swiata

IP i czas połączenia logowane. [17174315]
[22.10.2010] 12:12
lupusik31
Ja jestem osobom, która lubi spędzać wolny czas aktywnie. Nie mówię tutaj o uprawianiu ćwiczeń, choć to również wlicza się w moje spędzanie wolnego czasu. Czasami człowiek chce po prostu zrobić coś dla siebie i wtedy np. idzie na kurs gry na gitarze, lepienia z gliny czy coś w tym stylu. Ja tym chętnie poszła na kurs nauki francuskiego. Historia Francji jest wspaniała, kraj jest przepiękny, więc może kiedyś bym się tam wybrała, no i do tego przydałaby się znajomość języka. Widziałam bardzo fajna ofertę warszawskiej szkoły L'Atelier de Franais - mieli świetny pomysł z warsztatami teatralnymi. No generalnie chodzi mi o to, że w wolnym czasie można zrobić zarówno cios dla ciała, jak i dla umysłu.

IP i czas połączenia logowane. [17325119]
[03.04.2011] 12:13
Wiesia
Każdy lubi coś innego ja ostatnio chciałam wyładować trochę swoje emocje i wybrałam się na z chłopakiem na tor wyścigowy to prawdziwe szaleństwo z dużą dawka adrenaliny i wydaje mi się, ze taki motoprezent spodoba się każdemu...

IP i czas połączenia logowane. [18219157]
[18.04.2011] 09:56
siokoladda
ja lubię spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu, w parku na rowerze, na boisku pograć w kosza albo w siatkówkę macie w swoich miastach jakieś fajne ulubione miejsca gdzie można aktywnie poodpoczywać ?

IP i czas połączenia logowane. [18280711]
[19.04.2011] 10:22
malakicia87
Ja też polecam bieganie, teraz jest ładna pogoda, wiec można spkojnie sobie pobiegać

IP i czas połączenia logowane. [18284857]
[24.04.2011] 21:01
sTOKROTKA
Ja jade do Augustowa !
Juz postanowiłam ze spędza tam z 3 dni , muszę zobaczyć koniecznie sławną Rospudę , poczuć świeże powietrze , zjeść regionalenego kartacza ,
Zatrzymuje sie tutajwww.augustow-logos.pl Ktoś chce się przyłaczyć ??

IP i czas połączenia logowane. [18304444]
[26.04.2011] 12:17
to-maszu
Teraz jest super pogoda, to aż chce się wyjść na zewnątrz. Poszukaj w necie, może w Twoim mieście organizowane są jakieś fajne imprezy plenerowe. W Warszawie np. będzie można za darmo objrzeć projekcję 3D wyświetlaną na budynku PAN na Krakowskim Przedmieściu. Wyświetlana będzie od 29 kwietnia do 12 maja od godz. 21.00 do 0.00. Podobna projekcja była w Londynie: http://www.youtube.com/watch?v=OqLFYcretDg&a mp ;feature=player_embedded

IP i czas połączenia logowane. [18310720]
[29.04.2011] 10:46
Ceramiq
Zapraszamy na Noc Ognia - 14.05.2011r. Serdecznie zapraszamy do udziału w niezwykłym widowisku jakim jest wypał ceramiki w ogniu ! Zapraszamy wszystkich zapalonych ceramików profesjonalistów jak i amatorów, a także pracownie ceramiczne, które mają ochotę pokazać swoje osiągnięcia w eksperymentalnych wypałach ogniowych do zaprezentowania swoich prac na wspólnej wystawie plenerowej Noc pełna niespodzianek ... Na wydarzenie zapraszamy na ul. Chełmską 21 bud. 30 (Mokotów Dolny - teren WFDiF) od godz. 18.00 Po więcej informacji zapraszamy nawww.ceramiq.pl Do zobaczenia! Serdecznie zapraszamy

IP i czas połączenia logowane. [18321994]
[09.05.2011] 14:53
siokoladda
W Warszawie nad Wisłą na Cyplu Czerniakowskim otworzyli fajny park rekreacyjny Port Wisła,
byliśmy tam w niedzielę i naprawdę miejsce super, urządzili to jak plażę z palmami i leżakami, jest bar tropikalny boiska, mały basen, hamaki, można wypożyczyć skuter wodny i popływać po Wiśle
następnym razem wybieramy się na cały dzień opalania się i zabawy

IP i czas połączenia logowane. [18362538]
[11.05.2011] 02:18
wallys
Byłem na tej projekcji 3D na Krakowskim, naprawdę super. Mam zamiar pójść jeszcze raz, tym razem z aparatem, bo można wygrać wyjazd do Wiednia.

IP i czas połączenia logowane. [18368134]
[13.05.2011] 12:32
sonia2011
Bieganie, jazda na rowerze, spływy kajakowe - to jest najlepsza zabawa. Świetne tereny do spędzania aktywnie czasu są na pojezierzu brodnickim. Można połazić też z kijkami. Mają fajny ośrodek w Głęboczku, gdzie można sobie popróbować zabiegów z winoterapii.

IP i czas połączenia logowane. [18376587]
[07.06.2011] 14:50
kurrak90  kurrak90@tlen.pl
a w Porcie Wisła do tego od jutra co środę będą uczyli didżejowania za darmo - podstawowe rzeczy mają być więc nawet jak ktoś "zielony" jest to sobie powinien dać radę

IP i czas połączenia logowane. [18462485]
[13.06.2011] 15:19
sportman1
Jak mieszka się blisko granicy Czech, Słowacji czy Niemiec, to na weekend można zrobić wypad krajoznawczy.
Są firmy, które organizują takie wyjazdy 2 dniowe za niewielkie pieniądze. I chyba lepiej nie da się spędzić czasu wolnego.
No chyba, że ktoś lubi piwko i TV.

IP i czas połączenia logowane. [18484208]
[15.06.2011] 11:15
GrzesiekKraków  cargo17@tlen.pl
Jak tylko mam chwile wolnego czasu poświęcam go na aktywny wypoczynek, ponieważ mam prace siedzącą. Najczęściej wybieram się na rower ewentualnie zwiedzam okolice Krakowa. Jest bardzo dużo ciekawych miejsc, które warto odwiedzić.

IP i czas połączenia logowane. [18490746]
[04.07.2011] 20:06
BonoKRK
Fefer.pl - to idealny sposób aby się oderwać. Nudzi Ci sie? Masz doła? Chcesz się pośmiać ? Wbijaj nawww.fefer.pl i przeglądaj zabawne zdjęcia, komiksy, .
Codziennie aktualizacje! Inne serwisy wymiękają

IP i czas połączenia logowane. [18565585]
[07.07.2011] 21:10
jaramka
jeśli nie masz pomysłu na spędzenie wolnego czasu, proponuję wejsc na stronkę http://czyjaraszsiepolska.otowakacje.pl/konk urs.php , wziąć udział w konkursie i zaczekować się na jednej z miejscówek proponowanych przez wakacyjnych zwiadowców kraju. oczywiście na najlepszych czekają super nagrody!

IP i czas połączenia logowane. [18577242]
[13.07.2011] 21:35
osrodek
[url=http://osrodekdanusia.pl ]Imprezy integracyjne na mazurach[/url]

IP i czas połączenia logowane. [18599019]
[09.08.2011] 12:13
luzak
My ze znajomymi organizujemy sobie czas, zdzwaniamy się i albo na rowerki, albo na rolki, ostatnio zarazili mnie grą w squasha, chodzimy do blue city mają tam świetne korty do squasha. A po aktywnym dniu na coś dobrego do jakiejś knajpki i czas jakoś mija

IP i czas połączenia logowane. [18685498]
[09.08.2011] 21:41
swelka
wiesz co jak nie wiesz gdzie się udać i kiedy to skorzystaj sobie z takiej aplikacji hotculture, ona wyszuka Ci ciekawe wydarzenia w kraju, w sumie jest w niej wszystko od kin po wystawy, tak jest prezentowana w sieci http://www.youtube.com/watch?v=rgNJsnERqt4

IP i czas połączenia logowane. [18687757]
[23.08.2011] 14:42
klassi
Na pogodzinach.pl można wyszukać sobie coś fajnego. Mają tam aktualną bazę wydarzeń i różnych klimatycznych miejsc gdzie można spędzić miło czas. fajne jest to że od razu widać opinię innych użytkowników na temat danego miejsca.

IP i czas połączenia logowane. [18730500]
[24.08.2011] 18:34
Przemasinski
Ja biorę przykład z Orki, zbiera moc dopiero po piwku haha
http://kwejk.pl/obrazek/375638

IP i czas połączenia logowane. [18734341]
[25.08.2011] 13:50
GrzesiekKraków  cargo17@tlen.pl
Jeśli masz wolny weekend możesz się wybrać do jakiegoś SPA, słyszałem że bardzo fajnie jest w Głęboczku Wielkim na Pojezierzu Brodnickim. Mają tam własną winnice w której będziesz miał możliwość wypróbowania win ich produkcji.

IP i czas połączenia logowane. [18737019]
[31.08.2011] 11:18
slawox
Czytam książki, odziwo podczas chodzenia do szkoły nie było na to czasu... http://sgsii.com - Samsung Galaxy S II - Forum Użytkowników

IP i czas połączenia logowane. [18755628]
[02.09.2011] 20:14
tyneczka^
ja zazwyczaj wolny czas spędzam przy komputerze, na codzien nie mam czasu więc nadrabiam zaległości na portalach, sprawdzam poczte itp itd ostatnio jestem stała bywalczynią strony klub miłośników dobrej herbaty odstresowywuje się tamtejszym herbacianym komiksem i tka czas leci aż znów trzeba iść do pracy

IP i czas połączenia logowane. [18763467]
[03.10.2011] 12:59
dolcevita7
Ja lubię spędzać czas wolny poza domek, bo jak siedze w domu to zwykle kończy się tak, że przesiaduję x godzin przy kompie. Staram się wyjśc na spacer, znaleźć jakieś ciekawe wydarzenie przez portal pogodzinach.pl albo wyjśc ze znajomymi tam lub gdzie indziej. Rolki, rower, spacer, ksiązka w parku. Sporo tego http://www.facebook.com/Uwielbiam.wloskie.kl imaty

IP i czas połączenia logowane. [18867319]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat