o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Tlenofon, czyli telefon przez Internet
 » Odpowiedz na ten temat

Oszuści z TPSA

[03.09.2010] 13:12
darek795
Chciałbym zwrócić uwagę na mało znaną praktykę akwizytorów TPSA. Z rok temu zadzwonił do matki akwizytor i spytał czy chce płacić mniej za rozmowy? i że firma własnie wdraża nowy plan itp, kazal matce podać numer klijenta i okazało się że bez pisemnej umowy i podpisu zmieniono matce umowę z abonamentu chyba 40 zł na 70 zł. Matka nawet się nie zorientowała, dopiero po pół roku spojrzałem na fakturę i zauważyłem. Sam nie wiedziałem, że TPSA w tej chwili na podstawie ustnej rozmowy akwizytora z klijentem zmienia im umowy. O praktyce tej większość ludzi nie wie, TPSA nic o tym nie informuje czy ktoś w ogóle się zgadza na taką obsługę. Moim zdaniem to rozbój, bo jak można się zapoznać przez telefon przez gładką mowę akwizytora z treścią umowy - w praktyce klijent nie wie na co wyraża zgodę, nie wie nawet że od razu mu zmienią umowę. Ktoś powienien to zaskarzyć do sądu. Dlatego ostrzegam wszystkich przed marketingowymi praktykami TPSA.
W ogóle nie rozmawiaj z akwizytorami TPSA.
Powiesz że tak chcialbyś tańszych rozmów i podasz swój numer identyfikacyjny a już TPSA traktuje że zawarłeś z nimi umowę na jakiś nowy pakiet usług.
Przypominają manipulacje w stylu Amwaya. Darek

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.01.2011] 01:25
wzburzony
ostrzegam kazdego przed tp sa to najwieksi zlodzieje i oszusci.mialem u nich lancze 512mb i te ich dziadowska telewizje z pakietem podstawowym za 85 zl miesiecznie.tak sie stalo ze nie zaplacilem dwoch rachunkow przez co niby zerwali ze mna umowe.rok pozniej dostaje pismo ze zalegam 3,5 tysiaca zaleglego abonamentu.tlumaczyli sie ze nie zerwali ze mna umowy ani nie wylanczyli internetu,tylko ja nie placilem a oni swiadzczyli swoje uslugi przez rok.teraz zalorzylem im sprawe w sadzie.mam czarno na bialym na papierze ze umowa zostala zerwana przez nich.zamiast dbac o klijenta to staraja sie szybko zerwac umowe zeby swoje koszta mu wdusic.tak sie ratuja przed nieuchrona plajta.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17686619]
[11.01.2011] 01:28
renata2112
potwierdzam pisane wyzej.dostali nie raz kare pieniezna za stosowanie nieucziwych metod to ich nie nauczylo nic.teraz lancza sie z telwizja n i ja pociagna na same dna!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [17686622]
[24.01.2011] 12:38
smokxxx
Znajomi mieli podobne problemy z TP. Jak dobierałem internet to patrzyłem na porównywarkę dostawców internetu na stronie:http://www.dostawcy-internetu.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17746159]
[29.01.2011] 12:32
mały juzio
To wszystko to prawda. Ludzie nie podejmujcie żadnych rozmów z tymi naciągaczami. Nie przedłużajcie z nimi umów tylko przenoście się do innych operatorów. W moim przypadku przy długotrwałej przerwie w świadczeniu usług zamykali w sposób bezprawny (sztuczny) reklamacje po to by termin przerwy w dostawie usługi był nie dłuższy niż 30 dni bez przerwy gdyż po upływie takiego czasu klient ma prawo zerwać z nimi umowę bez konsekwencji. To najgorsza firma na naszym rynku.

IP i czas połączenia logowane. [17769057]
[23.09.2017] 18:38
[25.05.2011] 11:53
cv326cb623984c2n3
takie sa efekty braku wyksztalcenia........
zeby nie tacy ludzie jak wy wielu nie mialoby majatkow jak teraz "kliJJJJenci" jak mozna robic takie bledy i sie dziwic ze ktos was naciaga nie zwalajcie winy na TP!!! SAMI JESTESCIE SOBIE WINNI!!!! koniec kropka z drugiej strony dzieki ze jestescie - majatek na was robie

IP i czas połączenia logowane. [18416622]
[04.06.2011] 23:15
poszkodowany
coż - potwierdzam: zadzwoniła kobieta, umówiła sie na spotkanie, mówiła co innego na umowie co innego, oszustka . teraz sprawa jest w rozpatrywaniu tp bowiem podawała sie za pracownice tp. a nie nie jest, a plakietkę ma, mami żeby tylko prowizję od złowionego klienta zdobyć. jak mi tp nie wycofa tych bredni to sprawe na policję zgłaszam.stracony czas niepotrzebne zamieszanie oj koszty będą bo upomnę sie o to i moje nerwy . jednym słowem unikac domokrążców polecam

IP i czas połączenia logowane. [18453666]
[06.06.2011] 14:36
magdallenka_bąk
I dobrze ze ja teraz wziełam usługę telekomunikacyjna w teleok i nie mam takich problemów.Rzeczywiscie nie jest kolorowo z tego co piszecei...

IP i czas połączenia logowane. [18458799]
[26.06.2011] 17:30
u7
Chyba własnie to co piszesz jest dobre.Juz czas na zmiane operatora i rozejrzenie sie za jakims innym rozwiazaniem,zwłaszcza takim zintegrowanym.

IP i czas połączenia logowane. [18534892]
[12.07.2011] 02:32
darek795
Czy TPSA jest najgorsza - wcale nie to miałem na myśli, chodzi o to, że bodajże TPSA ma tytuł rzetelnej firmy - coś jakby takiego. Nie wiem kto to przyznaje, ale to kompletne kuriosum. Generalnie to zachęcam do czytania umów i nie podpisywania tych wieloletnich - tylko jak najkrótszych. kokoo1978@o2.pl Darek

IP i czas połączenia logowane. [18592893]
[16.08.2011] 10:32
slawox
Ja też należę do oszukanych przez naszą monopolistkę... Miałem placić jednie za samą neostradę 70 kilka zł, a tu nagle sie okazało, że zamówiłem jeszcze plan na telefon biznes 100 za ... 80 zł. Oczywiście pieniędzy za pierwsze 2 miesiące już nie odzyskałem... http://www.mlm.real-money.pl - marketing sieciowy

IP i czas połączenia logowane. [18706752]
[22.11.2011] 00:16
leszek3340
he wy to macie dobrze tylko to mnie pozwali do sadu za 200 zł a nie dostałem faktury dlatego że z nimi nie podpisałem przedłużenia umowy może kiedyś sie odemnie odczepio w co wątpie to są francuzi jak zobacze w pobliżu francuza to zostane zabujcą 100 %

IP i czas połączenia logowane. [19058405]
[23.11.2011] 17:03
bolka11
nie wiem co o tym myslec bo ja zostalam namowiona aby przejsc z powrotem do TP a teraz sa problemy z podpisaniem umowy, wycofalabym sie z tego i przeszła do innej sieci tylko nie wiem jak

IP i czas połączenia logowane. [19065091]
[28.03.2012] 07:48
Bogdan Sitnicki
Dnia 27 marca 2012 rok. Moje opłaty za telefon: Plan Podstawowy, Moja Godzina i Internet - wynoszą łącznie 85 zł. Z dotychczasowej usługi byłem zadowolony: "moja godzina" mi wystarczała i nielimitowany internet także. Otrzymałem jednakże ofertę telefoniczną z TPSA, o przekształceniu dotychczasowej usługi, na korzystniejszą, w której opłata będzie niższa, rozmowy z telefonami stacjonarnymi nielimitowane, a internet szybszy. Zgodziłem się na taką propozycję, logicznie, na korzystniejsze warunki przy niższej cenie, z przeświadczeniem, że TPSA dba o długowiecznych swoich klientów. Przyjechał kurier z paczką i transakcją na piśmie wymagającą złożenia dwóch podpisów. W pierwszej części nie napisane było czytelnie na czym ma polegać zmiana, czy to nowa umowa, czy też przekształcenie i za jaką kwotę. Druga część wymagała drugiego podpisu, pod niewypełnionymi rubrykami. Kurier ponaglał i powiedział, że nie ma czasu: "albo pan podpisze, albo pan odmawia przyjęcia". Powiedziałem, że nie odmawiam przyjęcia paczki, odbiór mogę podpisać, ale tak spreparowanego pisma podpisać nie mogę i proszę o przysłanie umowy drogą internetową, abym pismo mógł spokojnie przestudiować. TPSA jest mściwa! Mniemać można iż jakiś Arab-extremista niedostępny, ma tam specjalną strategię. Dnia następnego poskutkowało to wyłączeniem telefonu - rozumiem, że "za karę", aby "białasów" nauczyć rozumu. Przyjęto kilka moich skarg w "Błękitnej Linii", która powinna być przemianowana na inny kolor! Tam potraktowano mnie uprzejmie, sarkastycznym komentarzem: "jeśli ma pan jakieś problemy, to termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 30 dni proszę czekać cierpliwie". Powiedziałem, że to TPSA ma problem z wyjaśnieniem tej sytuacji, a nie ja. Inny pracownik Błękitnej Linii odpowiedział: "przecież pan zawarł z nami umowę telefonicznie i odmówił przyjęcia LIFE-BOKSU". Odpowiedziałem: "jeśli umowa telefoniczna jest respektowana, to dlaczego nie pozostawiono mi LIFE-BOXu?". Rozwiązanie z wykorzystaniem mojego rozumu brzmi: NIE CHCECIE PROBLEMÓW - NIE WYŁĄCZAJCIE STAREJ OPCJI, JEŚLI WSZYSTKIE DOKUMENTY NIE SĄ PODPISANE. NIE STWARZAJCIE PROBLEMÓW DLA KLIENTA, KTÓRY NIE MA ZALEGŁOŚCI W OPŁATACH. NIENAWIŚĆ POLAKÓW DO TPSA SIĘ KUMULUJE! Bogdan Sitnicki, Tel.42-7199615.

IP i czas połączenia logowane. [19428859]
[08.08.2012] 08:40
czesio
Miałem łącze internetowe nabrali mnie na ten tańszy abonament, zrezygnowałem zabrałem najtansze łącze. I dostaje FVat z połączeniami a telefonu nie posiadam !!! UWAGA DZWONIĄ Z TPSA NA NASZE RACHUNKI SPRAWDZAĆ DZIADÓW!!!

IP i czas połączenia logowane. [19753621]
[23.10.2012] 12:47
LOBBO
to Tp a teraz Orange to oszuści!!! przestrzegam żeby nie brać neostrady , ja wziąłem neta 10 mb a co mam w rzeczywistości 1,2 mb dzwoniłem w tej sprawie tydzień temu i mi kobieta powiedziała że internet mam za wolny i coś z tym zrobią , pół godziny później dzwoni do mnie gościu z neostrady i mówi że tam niby przez coś u mnie w mieście net jest wolniejszy i to zgłosi i że to zrobią . Godzinę później dzwoni do mnie automatyczna sekretarka i mówi że problem został rozwiązany , a net dalej 1,2 mb . Dzwonie dzisiaj mówię do gościa że nic nie zostało zrobione , że net dalej wolny i żeby coś z tym zrobili a on do mnie że w umowie jest napisane że internet jest " do 10 mb" no to ja mówię no że tak ale chyba i tak powinien być szybszy, no to on mi znowu o tym "do 10 mb" ( chyba myślał że mi tym oczy zamydli) , to ja mówie że poprzednia umowa była na 2 mb więc teraz net przynajmniej powinien mieć powyżej 2 a nie 1,2 mb, gościu już nie wiedział co powiedzieć więc zmienił front i zaczą nawijać że jakiś tam problem techniczny mają i do tygodnia to zrobią . TAK WŁAŚNIE LUDZIE OD ORANGE MYDLĄ OCZY!!! za tydzień zadzwonię jak sie nic nie zmieni to będę chciał odstąpić od umowy ... PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH NIE BIERZCIE NETA Z NEOSTRADY TO OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [19942906]
[23.10.2012] 18:02
ale kwasy
Co to wszystko ma wspólnego z tlenofonem?

IP i czas połączenia logowane. [19943826]
[11.11.2012] 11:41
orange to tpsa
tpsa zmienili nazwę na orange bo ludzie na dźwięk tpsa dostają spazmy i działa to jak antyreklama. Tam są wszystkie chwyty dozwolone, często poza granicą prawa. Oby jak najszybciej się ta firma rozpadła. Właśnie płacę za nieużywany internet bo umowa automatycznie się przedłużyła mimo że w mojej pisze wyraźnie że jest na czas określony. W moim odczuciu to OSZUŚCI.
BEZ PRAWNIKA LEPIEJ NIC Z NIMI NIE PODPISYWAĆ

IP i czas połączenia logowane. [19993207]
[11.11.2012] 21:04
nie rozumiesz, głąbie
orange to tpsa (12.11.11 11:41):
tpsa zmienili nazwę na orange bo ludzie na dźwięk tpsa dostają spazmy i działa to jak antyreklama. Tam są wszystkie chwyty dozwolone, często poza granicą prawa. Oby jak najszybciej się ta firma rozpadła. Właśnie płacę za nieużywany internet bo umowa automatycznie się przedłużyła mimo że w mojej pisze wyraźnie że jest na czas określony. W moim odczuciu to OSZUŚCI.
BEZ PRAWNIKA LEPIEJ NIC Z NIMI NIE PODPISYWAĆ

że to jest forum o tlenofonie?

IP i czas połączenia logowane. [19994756]
[28.11.2012] 10:23
rygadon
Dlatego ja sobie wziąłem telefon stacjonarny w upc, tym bardziej że teraz jeszcze mają taką usługę jak upc phone. Instaluje się na komórce specjalną darmową aplikację i mam stacjonarny w komórce. Mogę odbierać połączenia przychodzące i na komórkę i na stacjonarny, bez problemu dzwonić i korzystać z darmowych minut w abonamencie stacjonarnym z komórki. Pełen luzik i żadnych problemów technicznych http://www.upc.pl/telefon/uslugi-dodatkowe/u pc-phone/

IP i czas połączenia logowane. [20031648]
[29.11.2012] 13:44
luizka
Ja właśnie podpisałam umowę z upc i też sobie zainstaluję tą usługę upc phone, bo moja koleżanka ma razem z mężem i w ogóle nic nie płacą za rozmowy między sobą. I mają wygodę, bo wszystko w jednym.

IP i czas połączenia logowane. [20034112]
[19.01.2013] 08:14
oszukany zgodnie z prawem
Właśnie płacę za nieużywany internet. Umowa automatycznie się przedłużyła gdzie tropem mojej umowy doczytałem się w trzecim dokumencie. Moja umowa "warunki i ceny zgodnie z załącznikiem", załącznik " zmiana punktów", nowa umowa w internecie (mnie nie przysłali) "automatyczne odnowienie"

IP i czas połączenia logowane. [20156656]
[05.09.2013] 12:52
Orange Ekspert
Witam,
@darek795, przykro mi z powodu tej sytuacji. Oczywiście oferta powinna być szczegółowo omówiona. Wszystkie rozmowy z konsultantami są nagrywane. Jeżeli zostały przekazane nieprawidłowe informacje, proponuję złożyć reklamację. Wystarczy kontakt poprzez osobiste konto na naszej stronie, infolinię lub nasz profil na facebook-u.
Pozdrawiam
Orange Ekspert

IP i czas połączenia logowane. [20720478]
[05.09.2013] 13:04
ekspert myślący
1. To jest forum o tlenofonie.
2. Odświeżyłeś temat stuletni i żadnego darka795 już tu nie ma.

IP i czas połączenia logowane. [20720522]
[21.09.2014] 13:54
YETUNIA

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [21362529]
[16.01.2015] 20:53
Gutek070707
A to z TPSA to sa oszusci jak cholera mialem 10MB/s lacze i internet chodzil plynnie jak sie na lezy az tu po roku z 10 zrobilo sie 6 predkosc pobierania z 1.2 MB/s spadla do 300kb/s i technikow wysylali i liveboxa zmienialem "ale nie nie u nas wszystko jest ok" nacigacze...Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [21565034]
[01.04.2016] 15:48
gortke
Przecież istnieje tańsze TP Razem, poczytajcie opinie - http://telefoniapolskarazem.pl/nieprawdziwe- opinie-uokik-o-tp-razem/ Nie rozumiem jaki sens ma przywiązanie do jednej marki, skoro przez lata w branży wiele się zmieniło, a u naszego starego monopolisty jednak niewiele... Ale każdy korzysta z czego uważa.

IP i czas połączenia logowane. [22256277]

» Odpowiedz na ten temat