o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Metal / Hardcore
 » Odpowiedz na ten temat

CZEMU METALE NIE LUBIĄ LUDZI SLUCHAJACYCH MUZYKE ELEKTRONICZNĄ?

[30.08.2010] 21:12
fcghfnfhf
CZEMU NIMI GARDZĄ-co chwile wycierają sobie usta nazwą techno-nie znając jej znaczenia....
chyba tylko dlatego ze wrzucają pop,vixe i ''porządną''elektronike do jednego wora....tylko dlatego ze nasza muzyka jest inna? inaczej sie jej słucha? dla klimau,relaksu ps,jak ktos chce odpowiedziec to niech sie postara nie używać słowa techno.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.09.2010] 10:19
słucham róznych rodzjów metalu
, grincore'a, hardcore'a, a i muzyka elektroniczna nie pogardze, więc nie wiem skąd taka hytra teoria u ciebie ?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17122227]
[07.09.2010] 19:12
NaziBlackMetal
Ja po prostu nie lubię nikogo. Nie widzę powodu aby dla słuchających muzyki elektronicznej robić wyjątek.

IP i czas połączenia logowane. [17147419]
[19.09.2010] 19:21
Iwi.
nie zyj i nie mysl człowieku wg. stereotypów

www.goldtime.net.pl - Sklep z zegarkami Casio, Timex, Citizen, Morgan, Pierre Ricaud, Orient, Gino Rossi i inne.. | zegary wiszące, stojące | budziki mechaniczne, kwarcowe | stacje pogody | paski, bransolety do Casio

IP i czas połączenia logowane. [17193935]
[24.09.2010] 19:06
nie wiem czemu metale
cala muzyke elektroniczna/klubowa a nawet pop nazywaja ''techno''
byle debil wie ze rock/punck/metal to inne gatunki...
zato yyyynteligentni metale myśla ze np. trance to gatunek techno.
zawsze mozna powiedziec ''muzyka elektroniczna'' jak sie niewie czym sie one odznaczaja od siebie.

IP i czas połączenia logowane. [17213559]
[20.11.2017] 19:56
[03.10.2010] 20:33
bvnchmc
byle debil wie ze rock-metal-punck to iine gatunki za to ''inteligentni'' metale sa zagłupi na termin muzyka elektroniczna.
cala elektronike pakuja pod slowo techno.

IP i czas połączenia logowane. [17249449]
[05.10.2010] 20:12
kesi94
ja metalu słucham na co dzień i wcale nie uważam, że muzyka elektroniczna jest gorsza bo też ją lubię choć trochę mniej...

IP i czas połączenia logowane. [17256781]
[08.11.2010] 18:59
gr8 tune
Niektórzy nie rozumieją że instrumety elektroniczne, którymi robi się muzykę elektroniczną to też instrumenty. W muzyce trance, ściśle związanej z instrumentami elektronicznymi też czasami używa się gitar. Poza tym wielu twórców tworzy muzykę elektroniczną bardzo zbliżoną do rocka czy metalu.

IP i czas połączenia logowane. [17395156]
[17.11.2010] 01:52
FsdFsd
Od kilkunastu lat slucham najmocniejszych odmian metalu (gore grinde BDM itp), gram na perce i basie, lecz jednoczesnie robie... Dubstep Nie wszystcy sa zamknieci w "kartonikach" Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [17433970]
[25.01.2011] 15:44
Barek88
Pewnie dlatego, że to my jesteśmy głównie dyskryminowani i poniżali na tle reszty subkultur... http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17751543]
[25.01.2011] 15:51
AmF
Barek88 (11.01.25 15:44):
Pewnie dlatego, że to my jesteśmy głównie dyskryminowani i poniżali na tle reszty subkultur...
Tutaj jest o METALACH a nie emo, żal się gdzie indziej.
Aha, dla ścisłości: cięcie się sztyletem a nie żyletką nie robi z emo metala

IP i czas połączenia logowane. [17751574]
[08.03.2011] 20:12
gfjyjy
niewiem czemu metale robia taką nagonke na słowo ''tehno''-mimo ze nie wiedza nawet co ono oznacza i nigdy nie slyszeli zadnego kawałka.
ani techno nie grozne dl metali ani bardziej popularne od metalu/rocka. te gadanie typu ''nienawidze techno'' przez ludzi nie wiedzacych czym onno jest ma tyle samo sensu co gadanie ''jp na 100%'' ''Po prostu nie moje klimaty tak więc impreza z takimi ludźmi odpada.''
troche dziwne zeby cala muzyke elektroniczną okreslacjako jeden ''kliat''.
muz.ele. ma wiecej odmian niz rock/metal/punck razem i niewiem jak powiedzmy manieczki mozna zaklasyfikowac jako jeden klimat co np.twórczość vangelisa czy aphexa twinga. http://www.youtube.com/watch?v=F7VJneFUENc http://www.youtube.com/watch?v=Nevnq7MvVTI

IP i czas połączenia logowane. [18116437]
[08.03.2011] 20:15
gfjyjy
ciekawa wypowiedzz inneo tematu: nieno
t''en niby stylista to chyba z księzyca spadł. Obraża ludzi o których pewnie nic nie wie. Przecież metalowcy( jestem jedną z nich) mają więcej kultury niż niejeden inny człowiek. Myp przynajmniej mie wsypujemy sobie nic do piwa ani nie r*chamy się po kiblach jak techniawy. Jesteś tak ograniczony to ograniczaj się dalej.'' jaką kulture wy macie?
ze co chwile rownacie z blotem muzyke elektroniczna i wycieracie sobie pyski slowem ''techno'' mimo ze pewnie nigdy nie slyszeliscie zadnego utworu i conajwyzej mylicie z pop'em
nieno ja rozumiem ze nie kazdy musi wiedziec czym sie od siebie roznia trance/house czy najmniej popularne tehno (oraz inne odmiany)ale trzeba byc idiotą zeby co chwile uzywac terminu ktorego znaczenia sie nie zna. Myp przynajmniej mie wsypujemy sobie nic do piwa ani nie r*chamy się po kiblach jak techniawy. Jesteś tak ograniczony to ograniczaj się dalej.'' sama jestes tutaj najbardziej ograniczona-tyle samo cpunow wsrod metali co fanow m-el.
ruchanie po kiblach?
a co sie dzieje na woodstocku?
uwazacie sie za lepszych od fanow elektroniki-tylko dlatego za dla was fan j.m.jarre,jeff'a milsa czy juno reactor to, to samo co fan energy2000.
w dziale o muzyce elektronicznej (czemu nie napisali techno tylko elektronika co?)
nikt nie pisze nic zlego na temat metalu puncka czy rocka (i nikt nie wklada ich w jakas bezsensowna szufladke)co najwyzej nazekaja na nietolerancje-bo z tym u was krucho (taksamo jak z samodzielnym mysleniem)

IP i czas połączenia logowane. [18116450]
[11.04.2011] 15:25
a no szkoda, szkoda, sam
to wynika z kilku rzeczy:
nie widzimy wysiłku artysty tylko trochę wciskania guzików na kompie (sam miałem programy na kompie , robienie techno to prościzna była, pare regulatorów i program w stylu Rebirth i było techno)
metal wymaga realnych umiejętności na realnym sprzęcie
dlatego tak patrzymy , bo zamiast zespołu co ćwiczy by dojść do perfekcji widać gościa co wciska pare guzików (to tak jakby zamiast rysować obraz ktoś wziął skaner i zeskanował zdjęcie zrobione przez kogoś innego) to jedna strona
druga to kojarzenie techno-dance z dresami, ćpunami z dyskotek, pustakami z fotki itp.

IP i czas połączenia logowane. [18253020]
[22.02.2012] 18:19
y46u65u
u656u5

IP i czas połączenia logowane. [19342585]
[28.02.2012] 18:40
poison
Nie mowi sie metalowcy tylko metale jak juz

IP i czas połączenia logowane. [19358398]
[24.03.2012] 20:23
fvsdfddeee
ja tam nic do nich nie mam. Każdy ma prawo słuchać, ubierać się i ogólnie żyć jak chce, ale żyj i daj żyć innym. Wkurza mnie jak ktoś idzie i puszcza muze z fona, albo jadąc autobusem.

IP i czas połączenia logowane. [19420315]
[31.03.2012] 03:03
Fisherspooner9
a no szkoda, szkoda, sam (11.04.11 15:25):
to wynika z kilku rzeczy:
nie widzimy wysiłku artysty tylko trochę wciskania guzików na kompie (sam miałem programy na kompie , robienie techno to prościzna była, pare regulatorów i program w stylu Rebirth i było techno)
metal wymaga realnych umiejętności na realnym sprzęcie
dlatego tak patrzymy , bo zamiast zespołu co ćwiczy by dojść do perfekcji widać gościa co wciska pare guzików (to tak jakby zamiast rysować obraz ktoś wziął skaner i zeskanował zdjęcie zrobione przez kogoś innego) to jedna strona
druga to kojarzenie techno-dance z dresami, ćpunami z dyskotek, pustakami z fotki itp.
Uwielbiam takie pieprzenie <3

IP i czas połączenia logowane. [19435940]
[21.05.2012] 11:09
max1010
Czemu nie lubimy techno? Juz odpowiadam:
Punk rock tried to destroy the metal. But metal was much too strong. Techno tried to defile the metal. But techno was proven wrong ...

IP i czas połączenia logowane. [19557784]
[25.03.2015] 09:24
Dt91xj7fz  4c9Lijxm1@tlen.pl
/ Witam. Odwiedzam ten blog codziennie. Gdy nie mogę się natrzapeć kilka razy dziennie. Dziękuję za wiele inspiracji, a nawet wzruszeń. Sama założyłam blog 2 dni temu. Wreszcie. Jest tyle piękna do pokazania, do podzielenia się nim, nieprawdaż? Pozdrawiam najserdeczniej autorkę i wszystkich obserwatorf3w. AOB

IP i czas połączenia logowane. [21686562]

» Odpowiedz na ten temat