o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Modele telefonów: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

JAki telefon dotykowy kupić?

1 2 3   » 7 Strony tematu:
[06.08.2010] 23:11
xczczczxc
Jestem obecnie posiadaczem SE k550i.Mam ochotę wymienić fona na nowego.Kusi mnie kupienie tel z ekranem dotykowym.Powiedzcie mi czy dotykowy oznacza DOBRY?bo nie wiem czy bde sie dobrze z nim czuł.Zastanawiałem sie nad telefonem LG Cookie lecz nie jestem przekonany.A moze wy znacie jakieś dobre telefony w przyzwoitej cenie?
A i co sądzicie o tych panelach dotykowych?? Pomożcie /

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.08.2010] 18:04
Uważam, że...
Miałam wczoraj okazję co nieco przyjrzeć się mojej siostry wujecznej tel. kom. dotykowemu. Fajnie się przegląda w nim galerię zdjęć, ale jak się tak przyjrzałam doszłam do wniosku, że nie zamieniłabym swojej Nokii 6303 classic na dotykowy. Przy częstym korzystaniu z tel. dotykowego wyświetlacz się mimo wszystko zarysowuje i zapuszcza. Nawet jakby człowiek mył za każdym razem dłonie to wiadomo, że np. teraz w lecie ciągle się pocą. To wygląda po jakimś czasie nieestetycznie. Po drugie z tego co wiem dotykowy tel. kom. nie jest najlepszy w noszeniu np. w kieszeni, ponieważ mimo wszystko odblokowuje się bardzo łatwo i w ten sposób może nabić numerów nie wiadomo jakich i do kogo przez co pieniądze z konta można stracić przez nieuwagę. Ja mam np. tylko do telefonów kom. NOKIA przekonana i to tych klasycznych. Polecam mój tel. kom.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17025946]
[09.08.2010] 19:29
xxxxx4234234
zastanowie sie

IP i czas połączenia logowane. [17026249]
[12.08.2010] 10:37
bakajka
chce kupic nowy telefon i zastanawiam sie nad Samsungiem Avila. Może ktoś z was ma taki?? czy ta oferta jest ok?? wygodny jest wogóle ten dotykowy wyświetlacz??
telefony.hiperogloszenia.pl/telefony-komorkowe-samsung/og loszenie/127045-samsung-avila-oferta/

IP i czas połączenia logowane. [17037793]
[12.08.2010] 16:34
xxxxx4234234
Mój kolega ma Aville telefon wygląda ładnie ale jest jeden minus strasznie szybko rysuje się tylna klapka - też zastanawiałem się nad tym telefonem i nie wiem ktory lepszy LG cookie czy ta avilla?Niech ktoś sie wypowie o telefonach dotykowych co o nich sądzi!!

IP i czas połączenia logowane. [17039099]
[27.06.2017] 10:57
[13.08.2010] 16:21
jarek115
jeżeli chodzi o telefon dotykowy, to teraz na czasie jest Samusng Wave.
Chyba jeden z lepszych dostępnych obecnie smartfonów na rynku.
Kosztuje ponad 1k, ale jak dobrze poszukać można coś okazjonalnego z nim znaleźć.
Np. w Orange chodzi za 1PLN w abo za 99zł. Na allegro też pewnie, by coś z nim znalazło.
A ile max, chcesz wydać na phona? Bo o tym zapomniałeś napisać.

IP i czas połączenia logowane. [17043118]
[14.08.2010] 19:00
xxxxx4234234
najlepiej tak 300-500 zł.Ale zastanawiam się czy w jakiejś sieci nie wziąc- na karte chodzi mi.Abonament odpada.

IP i czas połączenia logowane. [17047578]
[14.08.2010] 19:09
minek234
Wez sobie w erze SE W995, fonik ma wszystko, jest to walkman, rozsuwany 8mpx aparat, nawigacja, wifi, i wszystkie inne bajery, poza tym w zestawie karta 8 gb, sluchawki, kabel usb, glosniki znakomitej jakosci. Ogolnie bardzo dobry telefon, nie chcialbym za niego jakiegos dotykowego, ktory ciagle sie brudzi od palcow, wlaczaja sie przypadkowo rozne funkcje, lub sam dzwoni gdy jest w kieszeni, a po za tym te menu zeby cos znalesc to trzeba sie naszukac, a standardowych fonach menu intuicyjne, nie potrzeba zadnych instrukcji. ...

IP i czas połączenia logowane. [17047594]
[14.08.2010] 19:18
xxxxx4234234
a on jest w tak tak fon?czy jak ?i ile kosztuje?

IP i czas połączenia logowane. [17047624]
[14.08.2010] 19:24
minek234
Ja go wzialem w abonamencie, na dwa lata, musialem za niego zaplacic 399 zl, a abonament 55zl taryfa (105minut+100=w sumie 205 minut co miesiac do wszystkich sieci) plus 5zl bluconect z nieograniczonym limitem ...

IP i czas połączenia logowane. [17047643]
[15.08.2010] 18:58
bambosh
Moim zdaniem telefon dotykowy to nic innego jak"trendy-szpan"... Pamiętam kilkanaście lat temu prawie każdy kupował rower-"góral".Kupowanie "górali"działało podobnie jak w reklamie gumy Mamba: "Wszyscy mają Mambę-mam i ja!" Wszyscy kupili "górala"-więc i ja też kupiłem... Ludzi kupowali "górale",a potem dopiero zaczynali myśleć:"Czy "góral"to jednak taki wspaniały rower?" -no pewnie,że NIE! -bo i tak większość osób jeździła "góralami" po szosie-a na szosie(jak wiadomo) ma on większy opór niż zwykły rower lub "kolażówka". Więc dopiero po jakimś czasie prawie każdy przejrzał na oczy i pomyślał:"A na h*j mi ten góral!-czy nie lepiej było kupić zwykły rower na normalnych(lub wąskich)kołach z przerzutką i lżej jeździć?" Podobnie jest teraz z tel.dotykowymi-wielu ludzi bez namysłu kupuje dotykowy-"aby być trendy i nie zostać z tyłu"... Ja tam wolę zwykłe"monobloki" i nie bardzo myślę aby kupować w przyszłości jakieś dotykowe lub z"ruchomymi"elementami...

IP i czas połączenia logowane. [17051604]
[18.08.2010] 10:13
brakmitlenu
Telefony dotykowe są całkiem przyjemne w użytkowaniu. Od roku się takim bawię (lg ku990) i nie narzekam. Tylko trzeba się przyzwyczaić np. do pisania esemesów. Nie zawsze trafi się w ten przycisk co trzeba jak pisze się palcami. Obecnie wybór jest tak duży, że trudno doradzić konkretny najlepszy model. Podoba się avilla to bierz. Możesz sobie jeszcze zobaczyć samaunga monte. ...

IP i czas połączenia logowane. [17061752]
[19.08.2010] 00:03
xxxxx4234234
a macie fona na jakies umowy czy jak??bo ja mysle czy nie przedłużyc z erą umowy..oferują nowe fony

IP i czas połączenia logowane. [17064997]
[25.08.2010] 20:29
Wikkk=**
Ja na przykład mam Samsung Avila i jesetm z niego bardzo zadowolona tylko ze jest naprawde potrzebny pokrowiec bo bardzo sie rysuje jest latwy w obsludze ma internet malo platny gpsa.ale trzeba zainstalowac i przedewszystkim dobry glowsny glosnik dory aparat i duzo wbudowoanej pamieci wiec.. polecam samsung avila.

IP i czas połączenia logowane. [17092424]
[26.08.2010] 18:12
nela_24
Na pewno NIE samsung. Po pewnym czasie użytkowania ma spóźnioną reakcję na dotyk do jest bardzo denerwujące ;/

IP i czas połączenia logowane. [17097039]
[11.09.2010] 03:06
Cykulada z bydleciem
Kupilem i jestem wiecej niz zadowolony.A kupilem WAVE tutaj masz opis jakie gry chodza nawet takie z iphona a cena telefonu to niecaly tysiac i ma super amoleda http://www.ipmart-forum.pl/showthread.php?t= 46588 WARTO!!!!

IP i czas połączenia logowane. [17160902]
[22.10.2010] 00:54
Cyr4x
Jeżeli w podanej cenie 300-500 zł (zakładam, że nowy), to Nokia 5230 będzie dobrym wyborem. Kokosów nie otrzymasz, ale solidny telefon z możliwościami i pełnym GPS w standardzie. Jak możesz dozbierać, to poczekaj, bo nokia w najbliższym czasie wypuszcza nowe modele z nowym Symbianem. Ewentualnie bierz Wave, dotyk super, wyświetlacz najlepszy na rynku i do tego śmiga bez przycięć, co w przypadku Symbiana często bywa uciążliwe.

IP i czas połączenia logowane. [17324050]
[25.10.2010] 19:14
GiGi-Tassmania
Telefony dotykowe mają sporo zalet, ale wady też mają Taki ekran pożera masę energii. Polecam stronę: http://mobile-site.pl/ tu możesz się rozejrzeć w różnych modelach - i coś wybrać dla siebie.

IP i czas połączenia logowane. [17338230]
[01.11.2010] 13:39
zniesmaczony waszą dziecinadą
na pewno nie żadną nokię bo to od dłuuugiego czasu syf a nie telefon, do tego drogi i gówno oferuje...
jak masz kasę to bierz jakiegoś HTC/ Samsunga Galaxy - obecnie najlepszy telefon na androidzie.

IP i czas połączenia logowane. [17365305]
[22.02.2011] 17:54
matylda_90
Wiesz co tak naprawde jedni wolą Nokie,bo sa przyzwyczajeni,ale inny wybiora LG ze wzgledu na wypasione funkcje.To nie jest reguła i tak naprawde kazdemu podoba sie co innego.
Ja uważam ze te najmodniejsze dotykowe telefony sa mocno przereklamowane.

IP i czas połączenia logowane. [17876786]
[15.03.2011] 14:01
mcjahooo
sprawdź też tu: http://dobry-telefon.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [18141686]
[16.03.2011] 09:22
przemdziub
Ja mam samsunga corby jest to stary telefon jak na te co obecnie są popularne na rynku ale raczej na razie nie zamierzam go wymieniać. Nie narzekam na ten telefon największy plus to jego wytrzymała bateria i to że nie jest wielki jak inne dotykowe

IP i czas połączenia logowane. [18144562]
[09.04.2011] 17:22
boszzzka
A moze LG Swift PLUS ?
Tutaj masz wszystko ładnie opisane ,polecam
http://www.streetcom.pl/lg

IP i czas połączenia logowane. [18245077]
[10.04.2011] 17:58
dodami4
LG P500 Plus jest to idealny smartfon współpracujący z systemem Android 2.2, korzystanie z internetu to sama przyjemność, jest szybkie i łatwe. Ma dużo świetnych i to darmowych aplikacji jak np. mobilny rozkład jazdy transportu miejskiego. 3,2 calowy ekran pojemnościowy, WiFi. Długo trzymająca bateria o pojemności 1500 mAh. Czego można chcieć więcej

IP i czas połączenia logowane. [18249443]
[10.04.2011] 21:44
Urajka
O tak potwierdzam. LG P500 jest znakomity.
Mój tata sobie go nie dawno zakupił i jest zadowolony, mówi, że jeszcze takiego dobrego telefonu nigdy nie miał

IP i czas połączenia logowane. [18250530]
[11.04.2011] 16:09
żagielkaa
Piszesz ze tata sobie go niedawno zakupił.Ale kupił tylko telefon czy brał go w jakiejs sieci ?
Jestem ciekawa ile samodzielnie kosztuje ten telefonik,bo mam przyznam na niego duża ochote.

IP i czas połączenia logowane. [18253212]
[13.04.2011] 20:54
Urajka
Kupował, nie chciał z sieci, bo woli miec taki sam numer jak w poprzednim fonie i tylko przełożył karte. Fonik kosztuje jakieś 770 zł

IP i czas połączenia logowane. [18264028]
[15.04.2011] 13:14
Cyr4x
LG P500 to całkiem niezły telefon. Plusem tego modelu jest fakt, że ma Androida 2.2 w standardzie. Minusem jednak niska rozdzielczość wyświetlacza. Dopłacając te 200 zł można dostać już Samsunga Wave/Wave II, albo Nokię C7.

IP i czas połączenia logowane. [18270043]
[19.04.2011] 23:33
tyrello
myphone z dual sim. model SENSE- jedne z najbardziej zaawansowanych telefonów dual sim na rynku

IP i czas połączenia logowane. [18288179]
[17.05.2011] 08:40
gspking
Jak pisałem w innym wątku, fajny jest lg bali, moim zdaniem to bardzo fajny telefon dotykowy, niedrogo można go znaleźć na electro.pl. Ekran dotykowy jest niezawodny, długo trzyma też bateria

IP i czas połączenia logowane. [18389820]
[23.12.2011] 12:35
paramparam
Ja mam Xperie X8 (Sonny Ericsson), ja ją kupiłam wraz z abonamentem i jestem zadowolona póki co. Słyszałam też, że SONY ERICSSON Xperia neo V jest fajnym smartfonem. Podaję linka to zerknij sobie na parametry czy by Ci odpowiadały-http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/telekomu nikacja/kategoria/?id=272&amp ;prod=266395

IP i czas połączenia logowane. [19164154]

1 2 3   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat