o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Hurtownia Kosmetyczna Vanity - Najtaniej!

[05.08.2010] 18:38
VanitySklep
Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego:www.vanitysklep.pl
Atrakcyjne ceny, dużo szerszy asortyment, ciągle nowe promocje!
Dla stałych klientów kupony rabatowe umożliwiające niższe zakupy w naszym sklepie!
W ofercie akcesoria do stylizacji paznokci (żele UV, tipsy, brokaty, ozdoby do paznokci), produkty do depilacji woskiem, wyposażenie gabinetów kosmetycznych i inne.
Zachęcamy do rejestracji!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[04.04.2012] 15:09
smichalek
A czy nie jest znacznie taniej np. tutaj - http://sklep.new-nails.com/ ? Porównajcie sobie ceny - szczególnie kosmetyków do paznokci. W ich przypadku różnice są szczególnie widoczne. http://colagen.net.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19446807]
[05.04.2012] 14:48
kalinakra
Może w tym sklepie New Nails nie ma wszystkiego, ale to co mają można naprawdę kupić w dobrej jakości i przy atrakcyjnej cenie. Porównajcie sobie zawartość ich odżywek z innymi, a później jeszcze porównajcie ceny. Zaskakujące

IP i czas połączenia logowane. [19449133]
[10.04.2012] 15:03
karminger
Jeśli chodzi o kosmetyki do paznokci to faktycznie sklep New Nails jest ok. Ogólnie mało jest dobrych sklepów kosmetycznych w sieci - większość to niestety zwyczajna lipa. Ten się akurat wyróżnia.

IP i czas połączenia logowane. [19461171]
[07.08.2014] 15:28
anna kaszak
New nails polecam za ich odżywki, lakiery hybrydowe, zmywacze i ceny, bo faktycznie większość kosmetyków jest na prawdę tania, tym bardziej jeśli porównacie możliwości w stosunku do innych kosmetyków, za większą kasę.

IP i czas połączenia logowane. [21301711]
[21.09.2017] 07:05
[02.09.2014] 16:42
gosik72
u mnie ostatnio na topie jest ta hurtownia kosmetyczna -www.kontact.pl bo ceny mają bardzo przystępne i wybór tez jest, a wiadomo ile materiałów i kosmetyków idzie w ruch przy własnym salonie kosmetycznym.

IP i czas połączenia logowane. [21338084]
[30.12.2014] 09:43
crazyGirl
Każdy kupuje gdzie uważa i gdzie jego zdaniem są najkorzystnjejsze ceny, ja zw własnego doświadczenia kupuje w hurtowni kosmetycznej Corio w poznaniu, bo? Bo to certyfikowany salon marki CND Shellac i mają taką gamę kolorów że hoho! zresztą mają cały asortyment profesjonalnych kosmetyków - dla tych, co potrzebują czegoś sprawdzonego polecamwww.coriocs.pl

IP i czas połączenia logowane. [21530281]
[16.04.2015] 23:52
Tankka
Moze odgrzeje wątek,ale jezeli chodzi o hurtownie internetowe, w ktorych zaopatruje swoj salon to zdecydowanie Sevonia

IP i czas połączenia logowane. [21724220]
[21.04.2015] 11:55
zdromka
Tankka (15.04.2015.16 23:52):
Moze odgrzeje wątek,ale jezeli chodzi o hurtownie internetowe, w ktorych zaopatruje swoj salon to zdecydowanie Sevonia

no wlasnie ja bardzo niedawno na nich trafilam i faktycznie sa swietni! dobre ceny i szybka wysylka, wysoka jakosc produktow - ja nie wymagam nic wiecej

IP i czas połączenia logowane. [21731087]
[30.04.2015] 23:52
Bondas
Sevonia jest bardzo fajną hurtownią Duzo rzeczy w dobrych cenach, a do tego lakierow to tam jest tyleeee

IP i czas połączenia logowane. [21748148]
[06.05.2015] 11:49
Honoratta
"Hurtownia Kosmetyczna Vanity we Wrocławiu - UWAŻAJCIE NA NICH !
Zrobiłam zamówienie przez internet ( była to środa rano ) na znaczą kwotę z płatnością przy odbiorze. Do soboty czekałam na informację czy paczka jest gotowa do odbioru . Zależało mi by w sobotę , którą miałam wolną podjechać i odebrać zamówienie, więc wydzwaniałam od rana do wieczorowa przez 3 dni NIKT NIE ODBIERAŁ ! W piątek wysłałam @ -NIKT NIE ODPOWIEDZIAŁ . W sobotę pojechałam okazało się ,że nie ma wszystkiego , choć na stronie w dalszym ciągu widniało ,że artykuły są dostępne ! Powiedziano mi,że dadzą mi znać jak bedzie cd co mnie wkurzyło bo powinni mi juz w tym momencie to przesłać pocztą na swój koszt ! Cały tydzień czekałam na info . , od środy zaczęłam dzwonić -GŁUCHO ! Zrezygnowałam i olałam ich. W poniedziałek dzwoni panienka z pretensją ,ze powinnam odebrać towar w środę bo niby takiej informacji mi udzieliła - oczywiście to bzdura , bo nie byłam sama w hurtowni i nikt takiej informacji nie słyszał ! Ok pojechałam odebrać dc zamówienia ! Na miejscu sie dowiedziałam
,ze owszem jest moj towar , miedzy innymi szampon który zamawiałam , tyle tylko ,że ten szampon miał być + masło karite ,a masła brak !!!! Do 6 dni mieli juz mi je przesłał pocztą . W 6 dzwoni panienka ,że te + masło karite to jest juz w szamponie a nie dodatek do szamponu . Wzięłam butelkę przeczytałam wszystko ( nawet w obcym języku ) co tam napisali iiiii nigdzie nie ma mowy o maśle karite ! NIE POLECAM TEJ HURTOWNI , OMIJAJCIE ICH Z DALEKA . Ja mieszkam we Wrocławiu a wyobraźcie sobie jak ktoś jest z innego miasta i z góry zapłacił ! Tam było jeszcze dużo innych ALE między innymi dowiedziałam sie ,ze jestem stara ale juz nie bede tego opisywała bo mi szkoda czasu ! NIE UFAJCIE IM !"

IP i czas połączenia logowane. [21756295]
[21.05.2015] 12:09
magierka
Hm, no i dlatego ja jednak mam tę sevonię sprawdzoną i tylko tam zamawiam praktycznie wszystko, nawet pilniczki czy kapturki do pedicure.

IP i czas połączenia logowane. [21777013]
[25.05.2015] 10:22
kasmos
Myślę, że najlepsza, przynajmniej jeśli chodzi o tematy fryzjerskie - http://www.fryzomania.pl/ Szukajcie, ale obawiam się, że nigdzie indziej lepszego rozwiązania po prostu nie znajdziecie. W sieci jest jednak najtaniej.

IP i czas połączenia logowane. [21782437]
[27.05.2015] 18:45
28Werka
Ja polecam hurtownie Sevonia - sąsiadka ma salon i zamawia od nich. Ja do niej często chodzę i jestem zadowolona z produktów jakich używa

IP i czas połączenia logowane. [21786224]
[29.05.2015] 23:19
Takensza
Sevonia jest jedna z najlepszych i najtanszych hurtowni. Maja swietna oferte na laiery hybrydowe ja jestem zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [21789325]
[30.05.2015] 21:45
jikicza
Też znam hurtownię Sevonia i mogę polecić. Warto zobaczyć ich stronkę, że mają naprawdę dobre produkty i kuszące ceny

IP i czas połączenia logowane. [21790322]
[23.06.2015] 09:23
Mikuśka
Też się podpisuję pod tym, że Sevonia jest bardzo dobrą hurtownią. Zamawiam często od nich produkty razem z koleżanką z salonu.

IP i czas połączenia logowane. [21830510]
[26.06.2015] 16:09
Amelia 30
Trafiłam tu przez przypadek i chciałam zapytać o hurtownię Sevonia, ale widzę że jest ona już tutaj jak najbardziej zachwalana - super bo właśnie przeglądam ich stronkę.

IP i czas połączenia logowane. [21838115]
[28.06.2015] 12:51
maruszka
ja tak jak dziewczyny znam bardziej sevonię niż Vanity i mogę ją polecić jak najbardziej!

IP i czas połączenia logowane. [21841279]
[17.07.2015] 16:27
armans
Z hurtowni kosmetycznych to na pewno New nails, ale tutaj w zakresie paznokci. Najlepiej robić większe zamówienie, bo wtedy nie płaci się ani grosza za przesyłkę. I to się opłaca.

IP i czas połączenia logowane. [21876928]
[21.01.2016] 14:25
Ombre
http://greenport24.pl/ to jedna z większych hurtowni kosmetycznych.
Głównie kosmetyków naturalnych

IP i czas połączenia logowane. [22162180]
[15.04.2016] 10:26
izka87
Moim zdaniem najciekawszą ofertę dotyczącą sprzętu kosmetycznego znajdziesz w serwisie pod adresem gabinetspa.pl. Ja właśnie w tym sklepie internetowym robię najczęściej zakupy więc polecam, bo naprawdę warto.

IP i czas połączenia logowane. [22273522]
[19.05.2016] 14:34
veraso
Ja mogę polecić małą może hurtownie, ale dla mnie zaufaną. Chodzi owww.katenails.pl
Tam zaopatruje się od dobrych paru lat i jestem zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [22314837]
[08.08.2016] 15:32
Jalil
A ja z hurtowni znam cosnet.pl, mają wiele mniej typowych kosmetyków, np. lakiery hybrydowe IBD, które są znane na całym świecie, ale w innych hurtowniach nie tak popularne. A tutaj pełny wybór. I wiele innych kosmetyków, które zbierają super recenzje i są bardzo cenione. I są tańsze niż w sklepach stacjonarnych.

IP i czas połączenia logowane. [22406379]
[17.08.2016] 16:33
bobers
Hurtownia new nails - możliwe że znacie. W tych pieniądzach raczej niczego lepszego nie znajdziecie, oni tam mają darmowe wysyłki od konkretnej sumy, a inna sprawa, że wszystkie kosmetyki od nich jakie testowaliśmy, były pierwsza klasa.

IP i czas połączenia logowane. [22414662]
[04.12.2016] 00:59
akacja77
Tutaj http://www.neonail.pl/katalog/zele-hybrydowe -uv/ jest bardzo duży wybór kosmetyków. Każdy salon kosmetyczny może tam z powodzeniem zrobić zakupy. Uważam,że naprawdę warto tam sobie zerknąć. Jest tam również dostępny różnorodny sprzęt.

IP i czas połączenia logowane. [22544059]
[04.01.2017] 17:20
PaniKupi
Pani Kupi jest oficjalnym Dystrybutorem Marki Mistero Milano, jednej z kluczowych marek stylizacji paznokci. Współpracujemy także z Marką Victoria Vynn i Wonder Lashes - producentem produktów do stylizacji rzęs.
http://panikupi.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22587488]
[11.01.2017] 16:38
trotylson
Przede wszystkim hurtownia new nails - w zasadzie mają wszystko. W tych stawkach nie da się znaleźć niczego lepszego, a ogólnie ich marka kosmetyczna jest naprawdę pierwsza klasa - idealnie polecane produkty pod salon.

IP i czas połączenia logowane. [22597276]
[25.01.2017] 16:49
goscik
Potwierdzam. New nails ma naprawdę solidnej jakości kosmetyki z górnej półki jakościowej - zdecydowanie w moim typie. My zamawiamy pod salon - klientki chwalą. najważniejsze, że ogólnie jednak pod względem jakościowym te produkty robią różnicę. No i dochodzi dobra cena.

IP i czas połączenia logowane. [22615253]
[08.08.2017] 17:44
annawars
Ja ze swojej strony polecam COSMED, naprawdę warto zapoznać się szczególnie z nowościami!https://cosmed24.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22784986]
[08.08.2017] 20:27
warto też zapłacić za reklamę
spamerze reklmodawczy

IP i czas połączenia logowane. [22785093]

» Odpowiedz na ten temat