o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Nagie sytuacje?

1 2 3   » 19 Strony tematu:
[03.08.2010] 17:24
kubba_B
Ostatnio byłem u stryjka z bratem na noc, oglądaliśmy Sherlocka Holmesa. Całą noc nie mogłem spać, w końcu(nad ranem) patrze na stryjka(spaliśmy w jednym pokoju, on na swoim łóżku a ja i mój brat na kanapie), zauważyłem że mu stoi, miał takiego zakrzywionego w dół, tak fajnie mu skórka nachodziła na żołądź i miał ze 20 - 25 cm. I tak się gapiłem na tego penisa przez dziesięć minut i w końcu zasnąłem, rano mi się przypomniało i żałowałem że nie zrobiłem fotki telefonem albo że przynajmniej nie podszedłem blizej(bo to bardzo rzadkie zjawisko i chciałem się przekonać jakie są penisy w naszej rodzinie, bo znam tylko swój, taty i brata). I tak wstaję z łóżka, patrzę: stoi mi(miałem tylko spodnie z piżamy ubrane, bez majtek), stryjek się , normalnie ze mną rozmawia jakby nie widział. A kiedyś siedzę w wannie i się myję, mam dużego bo 14 cm w zwisie(porównywałem z kolegami), i mi stanął, więc się chcę szybko zmasturbować a tu dziadek wchodzi do łazienki i pyta z czym chcę bułkę, z masłem orzechowym czy z dżemem, ja szybko że z dżemem i wyszedł, u nas w rodzinie rozmiar penisa u każdego jest spory bo widziałem tatę w wannie parę razy, stryjka też, ale on mnie nie i nie wie jeszcze o tym. Tylko mój brat ma minimini, taki na 5 cm a ma 11 lat! Jestem wariat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[12.07.2012] 11:22
asterixx
Heheh ja miałem niezłą historię jakieś 2 lata temu idziemy z kumplem do niego na chate-otwiera drzwi od swojego pokoju a tam na środku pokoju siedzi jego siora i goli sobie (wiadomo co) to dopiero była masakraaaa

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19691246]
[12.07.2012] 23:38
gakona
Byłam na wymianie szkolnej w Niemczech. Wstałam sobie jak co rano, poszłam w stronę łazienki, a tu nagle drzwi się otwierają i wychodzi z niej nagusieńki ojciec "mojej" Niemki. Uśmiechnął się, powiedział "Guten Tag!", na co ja, kompletnie zbaraniała mu jeszcze odpowiedziałam "Eeeee.... Guten Tag" i uciekłam. Do końca wyjazdu go unikałam. Moja koleżanka, na tej samej wymianie, weszła do łazienki akurat jak ojciec "jej" Niemca siedział na kiblu. Taki pechowy wyjazd.

IP i czas połączenia logowane. [19693363]
[14.07.2012] 00:46
czang
he he przypomniało mi się jak byłem nastolatkiem 16-17 lat poszedłem z moja dziewczyną do jej przyjaciółki, mieliśmy iść potańczyć. Przyjacółka poszła się przebrać nie zamknęła drzwi do łazienki, one otworzyły sie na oścież, przez duże lustro w korytarzu widzielismy jak ona się przebiera całkiem nago była, ubrała stanik i złapała się za cycki zaczeła potrząsać. Nie wytrzymaliśmy z moją dziewczyną i rykneliśmy gromkim śmiechem. Koleżanka kapneła się i też sie śmiała.

IP i czas połączenia logowane. [19695906]
[18.07.2012] 16:43
Juzuś
Miałem wtedy dwanaście lat, siostra siedemnaście. Byliśmy sami w domu. Wieczorem wykąpałem się i położyłem. Siorka kąpała się po mnie. Wpadłem na genialny pomysł, by ją przestraszyć dla jaj. Wszedłem do jej pokoju i schowałam się pod biurko by znienacka wyskoczyć. po pięciu minutach siostra wyszła z łazienki. Myślała że już śpię. Miała na sobie szlafrok. Usiadła przy biurku, do komputera. Jej kolana znalazły się z pięć centymetrów od mojej twarzy. Przeszedł mnie dreszcz. Nie miała nic po spodem. Nogi miała rozchylone, Przez to miałem wspaniały widok. Było wtedy upalne lato. Po chwili widocznie zrobiło się jej gorąco i rozwiązała pasek od szlafroka i rozchyliła go. Nigdy wcześniej nie widziałem jej nago. Nie wiedziałem co zrobić, sprawy potoczyły się w całkiem innym kierunku niż zaplanowałem. Nieświadoma niczego siedziała tak parę minut. Zdrętwiała mi noga i chciałem delikatnie zmienić pozycję. Widocznie coś wtedy usłyszała. Nerwowo szarpnęła nogą i jej kolanem dostałem w twarz. Wyciągnęła mnie za piżamę pod biurka. Z rozciętej wargi i z nosa leciała mi krew. Zaczęła wtedy wrzeszczeć na mnie i tamować krwotok. Zapomniała o rozchylonym szlafroku. Mogłem widzieć ją w pełnej okazałości. Doszliśmy do porozumienia że ona nie powie rodzicom że podglądałem ją, a ja przemilczę fakt rozbitej twarzy. Później zdarzało mi się jeszcze widzieć ją nago, ona też parę razy mnie widziała.

IP i czas połączenia logowane. [19706050]
[16.04.2014] 18:20
[25.08.2012] 13:30
Markus95
Juzuś (12.07.18 16:43):
Miałem wtedy dwanaście lat, siostra siedemnaście. Byliśmy sami w domu. Wieczorem wykąpałem się i położyłem. Siorka kąpała się po mnie. Wpadłem na genialny pomysł, by ją przestraszyć dla jaj. Wszedłem do jej pokoju i schowałam się pod biurko by znienacka wyskoczyć. po pięciu minutach siostra wyszła z łazienki. Myślała że już śpię. Miała na sobie szlafrok. Usiadła przy biurku, do komputera. Jej kolana znalazły się z pięć centymetrów od mojej twarzy. Przeszedł mnie dreszcz. Nie miała nic po spodem. Nogi miała rozchylone, Przez to miałem wspaniały widok. Było wtedy upalne lato. Po chwili widocznie zrobiło się jej gorąco i rozwiązała pasek od szlafroka i rozchyliła go. Nigdy wcześniej nie widziałem jej nago. Nie wiedziałem co zrobić, sprawy potoczyły się w całkiem innym kierunku niż zaplanowałem. Nieświadoma niczego siedziała tak parę minut. Zdrętwiała mi noga i chciałem delikatnie zmienić pozycję. Widocznie coś wtedy usłyszała. Nerwowo szarpnęła nogą i jej kolanem dostałem w twarz. Wyciągnęła mnie za piżamę pod biurka. Z rozciętej wargi i z nosa leciała mi krew. Zaczęła wtedy wrzeszczeć na mnie i tamować krwotok. Zapomniała o rozchylonym szlafroku. Mogłem widzieć ją w pełnej okazałości. Doszliśmy do porozumienia że ona nie powie rodzicom że podglądałem ją, a ja przemilczę fakt rozbitej twarzy. Później zdarzało mi się jeszcze widzieć ją nago, ona też parę razy mnie widziała.

Szkoda że ja nie mam siostry

IP i czas połączenia logowane. [19794546]
[25.08.2012] 20:33
marta94
Niedawno byłam na wsi u ciotki. Ma ona syna w moim wieku szesnaście lat. Kiedyś w stodole położyłam się na sianie. Wszedł wtedy mój kuzyn i zaczął się onanizować. Nie zauważył mnie na początku. Przyglądałam mu się z ukrycia. Po pewnym czasie poruszyłam się i mnie usłyszał. Był mocno wystraszony. Szybko wciągnął spodnie i prosił mnie bym nikomu tego nie mówiła. Zgodziłam się pod warunkiem że dokończy to przy mnie. Nigdy nic takiego nie widziałam byłam ciekawa. Kazałam mu rozebrać się całkiem do naga. Posłuchał mnie. Dzień później poszliśmy nad jezioro sami, nikogo w pobliżu nie było. Kazałam mu wtedy kąpać i opalać się na nago. W stodole był półmrok i dokładnie go nie widziałam. Teraz przy świetle dnia dokładnie widziałam jego fujarkę. Cały czas mu stała. Po godzinie kazałam mu zrobić to co wczoraj. Chętnie to zrobił. Były jeszcze inne razy.

IP i czas połączenia logowane. [19795702]
[26.08.2012] 08:04
fobas
marta94, opisz te inne sytuacje.

IP i czas połączenia logowane. [19796704]
[26.08.2012] 10:53
miśka93
Kiedyś na wczasach w Mielnie, po wyjściu z morza mama stwierdziła że nie wzięła kostiumu na zmianę. Miałam wtedy 12 lat. Kazała mi go zdjąć i powiesiła na parawanie, by wysechł. Ja miałam siedzieć na leżaku przykryta ręcznikiem. Byłyśmy same to posłuchałam ja. Obie przysnęliśmy. Ręcznik mi się zsuną. Pech chciał że napatoczył się kolega z klasy. Obudziłam się i zakryłam ręcznikiem, ale i tak widział mi wszystko. Zaczął rozmawiać ze mną. Mama poszła kupić dla nas lody. W tym czasie ze łzami w oczach zaczęłam go prosić aby o tym nikomu nie mówił. Powiedział wtedy że jak jeszcze raz pokażę mu się na golasa to będzie milczał. Skoro i tak już mnie widział, odchyliłam ręcznik. Przypatrywał się z dwie minuty, a następnie powiedział że chce dotknąć mnie. Zgodziłam się. Posmyrał mnie wtedy po cipce. Słowa jednak dotrzymał.

IP i czas połączenia logowane. [19796997]
[27.08.2012] 21:43
Patrycja M.
Nie dawno byłam u jednej kumpelki z jedną jeszcze koleżanką. Grałyśmy dla jaj w pokera pozbieranego. Ja byłam całkiem naga, koleżanka w samych majtkach a gospodyni w spodniach i staniku gdy niespodziewanie wrócił jej brat. Nie słyszeliśmy jak wszedł.

IP i czas połączenia logowane. [19800890]
[28.08.2012] 06:54
zelda96
Niedawno byłam u starszej siostry. Mieszka ona z mężem u jego rodziców. Właśnie się ubierała. Jej mąż kąpał się. Rozmawiając ze mną weszła do łazienki by ściągnąć bluzkę ze sznurka. Łukasz akurat wychodził z wanny, a ona otworzyła drzwi jak szeroko. Wyglądała to jak bu to zrobiła specjalnie. Szwagier chyba nie wiedział że przyszłam, bo nawet się nie zakrył.

IP i czas połączenia logowane. [19801452]
[28.08.2012] 20:55
*ALA*
W tym roku nad morze wyjechaliśmy jeszcze z ciotką i wujkiem. Mają oni czteroletnią córkę. Na plaży były ustawione przebieralnie, takie labirynty. Z Julią nieraz bawiłam się w ganianego. Lubiła żeby ją gonić Podczas jednej takiej zabawy, byłam pewna że skryła się w tej przebieralni. Tak więc wpadłam tam z okrzykiem , mam cię. A tam zamiast Juli stoi nagi gościu. Miał ze 26-27 lat. Normalnie mnie sparaliżowało, jego chyba też, bo wcale się nie zakrył. Stał przodem do mnie. Wgapiałam się w niego, a on we mnie z dziesięć sekund, i wyszłam bez słowa , zatkało mnie. Najgorsze jest to że później okazało się że leżał on blisko naszego parawanu. Co chwila spoglądał później na mnie.

IP i czas połączenia logowane. [19803187]
[28.08.2012] 21:38
ferdek
*ALA* (12.08.28 20:55):
W tym roku nad morze wyjechaliśmy jeszcze z ciotką i wujkiem. Mają oni czteroletnią córkę. Na plaży były ustawione przebieralnie, takie labirynty. Z Julią nieraz bawiłam się w ganianego. Lubiła żeby ją gonić Podczas jednej takiej zabawy, byłam pewna że skryła się w tej przebieralni. Tak więc wpadłam tam z okrzykiem , mam cię. A tam zamiast Juli stoi nagi gościu. Miał ze 26-27 lat. Normalnie mnie sparaliżowało, jego chyba też, bo wcale się nie zakrył. Stał przodem do mnie. Wgapiałam się w niego, a on we mnie z dziesięć sekund, i wyszłam bez słowa , zatkało mnie. Najgorsze jest to że później okazało się że leżał on blisko naszego parawanu. Co chwila spoglądał później na mnie.

Niezła historia.

IP i czas połączenia logowane. [19803391]
[30.08.2012] 07:16
deep
W sumie zdarzyło się nie raz zaliczyć nagą wpadkę. Raz myślałem, że nikogo nie ma w domu i z pod prysznica poszedłem sobie do kuchni, a mam kuchnie oddzieloną od salonu szklanymi drzwiami. W salonie siedziała siostra z koleżankami. Tak zaliczyłem nagą sesję zdjęciową

IP i czas połączenia logowane. [19807264]
[30.08.2012] 21:13
VOLF
Kiedyś siorka pokazywała mi coś na kompie. Byla nachylona nad biurkiem i rozwiązał się jej szlafrok. Nic nie miała pod spodem.

IP i czas połączenia logowane. [19809273]
[01.09.2012] 18:29
awawa
W morzy wygupiałam się z kuzynką. Chciałam wejść na falochron, a ona mi nie dawała. W pewnym momencie kiedy ni się już prawie udało, złapała mnie za majki i pociągneła. Oczywiście je ściągnęła, a dodatkowo zdarłam sobie skórę na biodrze. Póżniej wszyscy oglądali moją rane.

IP i czas połączenia logowane. [19813685]
[01.09.2012] 20:07
jaro/93
Opisz co dalej był z twoją raną. Jeżeli miałaś zdarte biodro, to chyba oglondali Cię bez majtek

IP i czas połączenia logowane. [19813836]
[02.09.2012] 12:41
awawa
Istotnie, tak było. Wtedy na falochronie widziało to zdarzenie dwóch młodych chłopaków. Mieli chyba po 14 15 lat. Byli z 5 metrów o de mnie i widzieli jak mi kuzynka ściąga majtki. Zeszły mi one prawie do kolan. W wodzie szybko je wciągnęłam z powrotem i wyszłam na brzeg. Wpadając do wody zahaczyłam biodrem o falochron i miałam je pościerane. Bardzo mnie piekło od słonej wody. Majtki też mnie w to miejsce uwierały. Na kwaterę wróciłam w samej spódnicy, bez majtek. Mama zaraz ranę posmarowała jodyną. Nie ciekawie to wyglądało. Położyłam się na brzuchu leżałam bez majtek zanim rana przyschnie. Wszyscy musieli to obejrzeć Łącznie z moim tatą i kuzynem.

IP i czas połączenia logowane. [19815743]
[04.09.2012] 18:19
/Blanka/
W lipcu byłam perę dni u koleżanki na działce, Był jeszcze jej młodszy brat. Raz trochę się nam nudziło. Kupiłyśmy dwie butelki wina. Młody pił z nami. Po pierwszej butelce zaczęliśmy grać w pokera rozbieranego. Zaczęłyśmy go oszukiwać. Trochę się ubzdryngolił i niczego nie łapał. Dla niepoznaki parę razy przegrałyśmy. Miałyśmy jednak dużo rzeczy na sobie. Tak że ja zostałam w spodniach i biustonoszu a koleżanka w rajtuzach i bieliźnie.. Młody oczywiście był goły. Był napalony. Penis mu sterczał. Chciał się odegrać. Zgodziłyśmy się. Nie miał już co zdejmować to dostawał zboczone rozkazy. Ubawiłam się jak nigdy.

IP i czas połączenia logowane. [19822119]
[05.09.2012] 21:23
BOBO
http://www.hairy.dzs.pl/ekskluzywne/ekstra-f ilmy/

IP i czas połączenia logowane. [19825150]
[06.09.2012] 19:58
Duży Bolo
/Blanka/ (12.09.04 18:19):
W lipcu byłam perę dni u koleżanki na działce, Był jeszcze jej młodszy brat. Raz trochę się nam nudziło. Kupiłyśmy dwie butelki wina. Młody pił z nami. Po pierwszej butelce zaczęliśmy grać w pokera rozbieranego. Zaczęłyśmy go oszukiwać. Trochę się ubzdryngolił i niczego nie łapał. Dla niepoznaki parę razy przegrałyśmy. Miałyśmy jednak dużo rzeczy na sobie. Tak że ja zostałam w spodniach i biustonoszu a koleżanka w rajtuzach i bieliźnie.. Młody oczywiście był goły. Był napalony. Penis mu sterczał. Chciał się odegrać. Zgodziłyśmy się. Nie miał już co zdejmować to dostawał zboczone rozkazy. Ubawiłam się jak nigdy.

Napisz coś więcej o tych rozkazach.

IP i czas połączenia logowane. [19827170]
[07.09.2012] 07:38
macuś
T ak, Blanka napisz coś

IP i czas połączenia logowane. [19828210]
[07.09.2012] 23:29
kord
W tym roku urlop spędziłem nad morzem z żoną i córką. Chodziliśmy zawsze daleko od ludzi by mieć trochę swobody. O koło czternastej, żona z córką zawsze chodzili na obiad. Julia jako dwulatek zawsze musi mieć zupkę. Ja zostawałem na plaży. Pewnego dnia, gdy byłem sam zjawiły się cztery dziewczyny, miały około 17 - 18 lat. W okolicy nie było żywego ducha. Niedaleko mnie rozbiły parawan. Wywnioskowałem że grają w karty na rozkazy. Co jakiś czas któraś wybiegała z parawanu, fikała koziołki i inne takie wygłupy. W końcu patrzę, a tu jedna wychodzi całkiem nago i wali do mnie. Poprosiła o ogień. Za kawałek druga też nago, musiała przebiec z dwieście metrów. Trwało to z godzinę W sam raz skończyły. Zjawiła się żonka.

IP i czas połączenia logowane. [19830446]
[08.09.2012] 17:26
ponek
Na wczasach była kiepska pogoda. Poszedłem pograć w bilard. Zachciało mi się do toalety. Tak więc biegiem do pokoju. Myślałem że się zesram. Łazienka zajęta przez mamę. Zacząłem się dobijać. Po chwili mi otworzyła naga. Myślała że to ojciec. A mnie z tego wszystkiego odechciało mi się.

IP i czas połączenia logowane. [19831689]
[09.09.2012] 01:19
klikacz
kord (12.09.07 23:29):
W tym roku urlop spędziłem nad morzem z żoną i córką. Chodziliśmy zawsze daleko od ludzi by mieć trochę swobody. O koło czternastej, żona z córką zawsze chodzili na obiad. Julia jako dwulatek zawsze musi mieć zupkę. Ja zostawałem na plaży. Pewnego dnia, gdy byłem sam zjawiły się cztery dziewczyny, miały około 17 - 18 lat. W okolicy nie było żywego ducha. Niedaleko mnie rozbiły parawan. Wywnioskowałem że grają w karty na rozkazy. Co jakiś czas któraś wybiegała z parawanu, fikała koziołki i inne takie wygłupy. W końcu patrzę, a tu jedna wychodzi całkiem nago i wali do mnie. Poprosiła o ogień. Za kawałek druga też nago, musiała przebiec z dwieście metrów. Trwało to z godzinę W sam raz skończyły. Zjawiła się żonka.

Nie każdy ma takiego farta

IP i czas połączenia logowane. [19832647]
[09.09.2012] 11:05
Marika96
Nie dawno byłam nad morzem całą rodziną. Tata, mama i brat Adam. Ma on dziewiętnaście lat. Jest on starszy o de mnie o cztery lata. Była też siostra mamy, wujek i ich córka. Szesnastoletnia Marta. Brat na plaży wpadł na pomysł by mnie zakopać w piachu. Zgodziłam się,. W tym celu wykopał głęboki dół. Mogłam w nim uklęknąć. Gdy to zrobiłam. Wraz z Martą zakopali mnie. Wystawała mi tylko głowa. Po zrobieniu kilku pamiątkowych fotek, okazało się, że nie mogę się odkopać. Udało mi się tylko wydostać ręce na powierzchnie, ale na tym koniec. Zaczęli wszyscy ze mnie śmiać. W końcu braciszek z Martą złapali mnie za ręce i zaczęli wyciągać. Gdy byłam już na powierzchni znowu rozległa się salwa śmiechu. Nie wiedziałam o co im chodzi. Stałam więc i przyglądałam się im. Doszłam do wniosku że spowodowane zbyt dużą ilością piwa. Chyba to normalne że byłam pokryta grubą warstwą piachu. Postanowiłam pójść do morza się opłukać. Gdy z gracją szłam do wody, po przejściu kilku metrów zorientowałam się że nie mam na sobie majtek. Wcale nie poczułam że mi się ściągają, gdy wyciągali mnie z piachu. Biegiem puściłam się z powrotem i schowałam się za parawanem. Całe szczęście że było mało ludzi na plaży. Chodziliśmy zawsze w odległe miejsce by nie było tłoku. Dalej była już tylko plaża naturystów. W żartach wszyscy mi proponowali bym przeniosła się do nich. Nie miałam nic innego na zmianę. Adam zaczął kopać w piachu, lecz mój dół od bikini przepadł. Byłam wściekła. Nawet Marta żartowała ze mnie. Nie jestem zbytnio wstydliwa, nigdy jednak nikomu specjalnie nie pokazywałam się nago. Gdy przeszła mi już wścieklizna po paru minutach, powiedziałam na złość matce że mnie nie broniła, że będę w takim razie opalała się nago. Zdjęłam też stanik. Mama wtedy do mnie żebym się nie wygłupiała. Do najbliższego parawanu było ponad sto metrów. Nie widać było tam żadnych ruchów. Puściłam, więc się biegiem do morza by się opłukać z piachu. Po chwili wróciłam i goła siedziałam na leżaku z godzinę. O koło szesnastej mieliśmy pójść prosto z plaży na obiad. Adam poszedł na kwaterę zanieść parawany i parasole, miał później dołączyć do nas. Miałam na sobie bardzo krótką spódniczkę. Mama zadecydowała żebym jednak poszła po majtki, bo na stołówce będzie mi wszystko widać. Marta zaoferowała się że pójdzie ze mną. Ciotka też się przyłączyła. Gdy weszłam do naszego pokoju, Adam był pod prysznicem. Wpadł mi do głowy szatański pomysł. Jego komórka leżała na stole Woda zagłuszyła moje wejście, więc nie wie że jestem. Szybko kiwnęłam na Martę i ciotkę by weszły. Na migi pokazałam im by były cicho. Po chwili woda przestała się lać. Szybko zadzwoniłam na brata komórkę. Jak się spodziewałam wyszedł z łazienki nago. Siedzieliśmy w kącie na moim łóżku i w pierwszej chwili nas nie spostrzegł. Zdążył nawet odebrać komórkę. Minęło chyba z dziesięć sekund zanim nas zauważył. Zdecydowanie poprawiło mi to nastrój na resztę dnia. Nie byłam jedynym golasem.

IP i czas połączenia logowane. [19832903]
[13.09.2012] 21:47
GR23
Odjazdowa historyjka

IP i czas połączenia logowane. [19844022]
[14.09.2012] 17:54
dqwerty
Marika96, niezły tekst. Napisz jeszcze coś

IP i czas połączenia logowane. [19845969]
[22.09.2012] 20:36
marcus__zeaswf
wyśle mi jakaś dziewczyna swoje zdjęcie na go to ja chętnie jej wyśle moje nie ma się czego wstydzić osobiście na go biorę prysznic na basenie itd email aisi5@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [19868553]
[30.09.2012] 18:05
ferdeq
Marika96 (12.09.09 11:05):
Nie dawno byłam nad morzem całą rodziną. Tata, mama i brat Adam. Ma on dziewiętnaście lat. Jest on starszy o de mnie o cztery lata. Była też siostra mamy, wujek i ich córka. Szesnastoletnia Marta. Brat na plaży wpadł na pomysł by mnie zakopać w piachu. Zgodziłam się,. W tym celu wykopał głęboki dół. Mogłam w nim uklęknąć. Gdy to zrobiłam. Wraz z Martą zakopali mnie. Wystawała mi tylko głowa. Po zrobieniu kilku pamiątkowych fotek, okazało się, że nie mogę się odkopać. Udało mi się tylko wydostać ręce na powierzchnie, ale na tym koniec. Zaczęli wszyscy ze mnie śmiać. W końcu braciszek z Martą złapali mnie za ręce i zaczęli wyciągać. Gdy byłam już na powierzchni znowu rozległa się salwa śmiechu. Nie wiedziałam o co im chodzi. Stałam więc i przyglądałam się im. Doszłam do wniosku że spowodowane zbyt dużą ilością piwa. Chyba to normalne że byłam pokryta grubą warstwą piachu. Postanowiłam pójść do morza się opłukać. Gdy z gracją szłam do wody, po przejściu kilku metrów zorientowałam się że nie mam na sobie majtek. Wcale nie poczułam że mi się ściągają, gdy wyciągali mnie z piachu. Biegiem puściłam się z powrotem i schowałam się za parawanem. Całe szczęście że było mało ludzi na plaży. Chodziliśmy zawsze w odległe miejsce by nie było tłoku. Dalej była już tylko plaża naturystów. W żartach wszyscy mi proponowali bym przeniosła się do nich. Nie miałam nic innego na zmianę. Adam zaczął kopać w piachu, lecz mój dół od bikini przepadł. Byłam wściekła. Nawet Marta żartowała ze mnie. Nie jestem zbytnio wstydliwa, nigdy jednak nikomu specjalnie nie pokazywałam się nago. Gdy przeszła mi już wścieklizna po paru minutach, powiedziałam na złość matce że mnie nie broniła, że będę w takim razie opalała się nago. Zdjęłam też stanik. Mama wtedy do mnie żebym się nie wygłupiała. Do najbliższego parawanu było ponad sto metrów. Nie widać było tam żadnych ruchów. Puściłam, więc się biegiem do morza by się opłukać z piachu. Po chwili wróciłam i goła siedziałam na leżaku z godzinę. O koło szesnastej mieliśmy pójść prosto z plaży na obiad. Adam poszedł na kwaterę zanieść parawany i parasole, miał później dołączyć do nas. Miałam na sobie bardzo krótką spódniczkę. Mama zadecydowała żebym jednak poszła po majtki, bo na stołówce będzie mi wszystko widać. Marta zaoferowała się że pójdzie ze mną. Ciotka też się przyłączyła. Gdy weszłam do naszego pokoju, Adam był pod prysznicem. Wpadł mi do głowy szatański pomysł. Jego komórka leżała na stole Woda zagłuszyła moje wejście, więc nie wie że jestem. Szybko kiwnęłam na Martę i ciotkę by weszły. Na migi pokazałam im by były cicho. Po chwili woda przestała się lać. Szybko zadzwoniłam na brata komórkę. Jak się spodziewałam wyszedł z łazienki nago. Siedzieliśmy w kącie na moim łóżku i w pierwszej chwili nas nie spostrzegł. Zdążył nawet odebrać komórkę. Minęło chyba z dziesięć sekund zanim nas zauważył. Zdecydowanie poprawiło mi to nastrój na resztę dnia. Nie byłam jedynym golasem.

Ładnie

IP i czas połączenia logowane. [19888597]
[10.10.2012] 07:37
Dżoker
kiedys z moja ciocia mialem takie zdarzenie: mialem chyba 14 lat i bylem raczej bardzo niedoswiadczony w sumie to dopiero zaczynalo mnie to wszystko interesowac a moja ciocia byla akurat wtedy po rozwodzie i mysle ze miala dluzszy okres abstynencji a i wczesniej chyba nie bywalo z tym u niej za dobrze. teraz wydaje mi sie ze robila do mnie podchody od jakiegos czasu albo moze byl to impuls. pewnego dnia poprosila mnie o przyniesienie czegos z garazu i jednoczesnie zaoferowala pomoc w szukaniu. niczego nie podejrzewajac zabralem sie za szperanie i wtedy poczulem ze jest tuz za mna, uslyszalem jej glos, powiedziala do mnie po imieniu, wstalem i odwrocilem sie. stala rozebrana do polowy z odslonietymi piersiami. bylem zszokowany nie wiedzialem kompletnie co sie dzieje i powiedzialem tylko "tak"? a jej chyba zabraklo odwagi bo strasznie sie speszyla rzucila tylko krotkie "nic" odwrocila sie i szybko wyszla nawet nie spojrzala mi sie w oczy. wrocilem do domu a jej juz nie bylo. przez dlugi czas staralem sie do niej zblizyc marzylem zeby to sie powtorzylo i bylo cos wiecej. ale ciotce chyba bylo glupio po prostu i nigdy podobna sytuacja sie nie powtorzyla. do tej pory dostaje od cioci bardzo mile pocalunki na powitanie, pelnymi ustami i troszeczke jakby za dlugie. wprawia mnie to czasem w zaklopotanie i mysle wtedy co by bylo gdyby...

IP i czas połączenia logowane. [19912570]

1 2 3   » 19 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat