o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

sex z kumplem

1 2 3
[07.12.2015] 17:11
chłopak z Krakowa
B95 (15.12.2015.06 18:39):
Przynajmniej macie kumpli

Ja nie mam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22097804]
[31.01.2016] 19:17
KATOLIK MICHAŁ
Ludzie, przecież to jest grzech ciężki. Pan Bóg stworzył mężczyznę i kobietę, żeby oni okazywali sobie miłość, a nie odwrotnie. Seks to sposób okazywania miłości, a nie przyjaźni i to jeszcze z osobą tej samej płci, OKROPNE, NIECH BÓG WAM WYBACZY

IP i czas połączenia logowane. [22176435]
[28.03.2016] 17:44
rik
KATOLIK MICHAŁ (16.01.2016.31 19:17):
Ludzie, przecież to jest grzech ciężki. Pan Bóg stworzył mężczyznę i kobietę, żeby oni okazywali sobie miłość, a nie odwrotnie. Seks to sposób okazywania miłości, a nie przyjaźni i to jeszcze z osobą tej samej płci, OKROPNE, NIECH BÓG WAM WYBACZY

Po krótce, to co piszesz, to kompletna bzdura, żyjesz myśląc o sobie jak.o czymś większym nie postrzegają siebie jako chodzący zlepek hormonów, reakcji chemicznych, który ma potrzeby.
Twój świat zakłada co zakłada, żyj sobie tak, innych świat zakłada co zakłada i daj im żyć jako ci inni też dają ci żyć.
Teraz jak patrzę na datę pierwszego posta to widzę, że to już pięć lat temu. Nie czytałem wszystkich komentarzy dokładnie, ale widzę, że jest całkiem kilku postojowych z jakimiś doświadczeniami, mam nadzieję, że układacie sobie jakoś życie z tym.
Chciałem się z wami czymś podzielić i zarazem zapytać o wasze podejście czy doświadczenie w dalszych kwestiach.
Mimo upływu już kilku lat wciąż jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, mamy swoje życie (żone/partnerke, dzieco/w drodze) spotykamy się jak wcześniej, rozmawiamy absolutnie o wszystkim, z nikim innym - łącznie z własną żoną - nie czuję się tak swobodnie jak z nim. Mimo naszych wspólnych przeżyć nie mogę powiedzieć o sobie, że jestem gejem czy biseksualny bo czuje, że to nie kwestia orientacji seksualnej a osoby, nawet nie mogę powiedzieć, że to ma jakiś większy wymiar sexualny. Też nie mogę powiedzieć, że mimo częstych kontaktów, one często kończy się w łóżku. Zaledwie 4 razy byliśmy razem w łóżku, a sposobność było znacznie więcej. Nasze partnerki na przestrzeni czasu również się zaprzyjaźnily, co ułatwiło nam sprawę gdyż wcześniej wybieralismy się na gokarty, ryby czy wspinaczki co spodobało, że nasze panie spędzaly czas same w hotelu czy clubach. Koniec końców stwierdziły, że one wola robić sobie babskie wieczory w domu, a my sami zaczęliśmy jeździć. Jeden pokój, 2 łóżka i żadnych przeszkód, ale jakoś nigdy mimo rozmowie o naszych refleksjach naszego sekretnego życia, wspólnych kompieli przy piwku i długich rozmowach do niczego nie dochodziło.
Może jakiś miesiąc temu pojechaliśmy razem na skalke gdzie spadlem co mogło się skończyć różnie, a ostatecznie doznałem lekkiego skrecenia w kostce. Kiedy po wizycie w szpitalu wróciliśmy do hotelu przeprosiłem go za zrujnowanie weekendu, powiedział, że to co lubi od lat we wspinaczce to fakt, że jestem z nim w chwilach kiedy czuje się szczęśliwy, dodaje mu skrzydeł. Opiekował się mną bo czuje, że jesteśmy tak bardzo jednością. Tej nocy spalismy razem, cała noc był przytulny do mnie,nie spał, ja też nie...żadne z nas nie osmielilo się przerwać tej ciszy i zakłócić tego pięknego momentu, było jak za pierwszym razem. Z moją żoną jest mi cudownie, i jak pisałem wyżej nie czuję się gejem, ale takich niepowtarzalnych chwil jak z nim nie miałem w życiu. Ostatnio się zastanawiałem czy może go kocham, ale po dłuższym namyśle, doszedłem do wniosku, że to nie jest miłość, to coś znacznie głębszego, ale wciąż nie umiem odpowiedzieć sobie na pytanie co to. Może bliźniaczy mają podobne odczucia wobec siebie z tym, że nie rozwijają się do takiego stopnia. Za jakiekolwiek podpowiedzi czy komentarze będę wdzięczny.
Postaram się odwiedzać to miejsce regularniej.
Pozdrawiam,
rik

IP i czas połączenia logowane. [22250775]
[30.03.2016] 20:14
Tom_34
fajnie rik....szacun..pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [22253615]
[23.04.2016] 15:20
LudwikFaj
I jeszcze na http://sexfilmy.net.pl/ wspolnie filmy ogladacie?? No dajcie spokoj znaljdzcie sobie baby

IP i czas połączenia logowane. [22283692]
[23.08.2017] 17:28
[19.05.2016] 16:42
niewiemjak
od roku przyjaźnie się z starszym kumplem o 6 lat. Ja mam 27 i jestem bi, on o tym też wie, ale niestety od pewnego czasu chyba do niego czuje więcej niż powinienem... myślę tylko o nim, chce spędzać z nim jak najwięcej czasu i chodź pracuje z nim to jeszcze mi mało. On ma żonę i dziecko, znam jego całą rodzinę (mamę, teściów, kuzynów itd), bo jak sam powiedział, kocha mnie jak swojego brata i jestem bardzo ważną osobą w jego życiu. Często się przytulamy i nie wstydzimy się okazywać sobie uczucia. Ale mi cały czas czegoś brakuje... co zrobić? jak wejść na kolejny poziom znajomości? może ten sex to było by to? nie chce rozwalić mu rodziny ale jak czytam wasze historie to też macie swoje życie a z kolegami na boku się spotykacie... jak do tego doprowadzić?

IP i czas połączenia logowane. [22315044]
[08.07.2016] 16:37
ireth
Ludzie, jesteście podli. Macie dziewczyny, a mimo to sypiacie w tajemnicy ze swoimi kumplami. To jest po prostu s@@@syństwo...

IP i czas połączenia logowane. [22371540]
[09.07.2016] 19:37
Tom_36
skoro kumpel uważa cię za brata, no to jest wspaniałe...a jesli wie o tym ze jestes bi, i to mu jak rozumiem nie przeszkadza, to juz jest mega wspaniale....pamietaj dbaj o tę znajomosc... moze powiedz mu o swoich rozterkach i tyle, skoro wie ze jestes bi, to powinien zrozumieć i uszanować to.jesli nie zechce sie zgodzic na nic wiecej, to tez to uszanuj....a z czasem ci przejdzie...
niewiemjak (16.05.2016.19 16:42):
od roku przyjaźnie się z starszym kumplem o 6 lat. Ja mam 27 i jestem bi, on o tym też wie, ale niestety od pewnego czasu chyba do niego czuje więcej niż powinienem... myślę tylko o nim, chce spędzać z nim jak najwięcej czasu i chodź pracuje z nim to jeszcze mi mało. On ma żonę i dziecko, znam jego całą rodzinę (mamę, teściów, kuzynów itd), bo jak sam powiedział, kocha mnie jak swojego brata i jestem bardzo ważną osobą w jego życiu. Często się przytulamy i nie wstydzimy się okazywać sobie uczucia. Ale mi cały czas czegoś brakuje... co zrobić? jak wejść na kolejny poziom znajomości? może ten sex to było by to? nie chce rozwalić mu rodziny ale jak czytam wasze historie to też macie swoje życie a z kolegami na boku się spotykacie... jak do tego doprowadzić?

IP i czas połączenia logowane. [22372645]
[11.07.2016] 00:12
rik
ireth (16.07.2016.08 16:37):
Ludzie, jesteście podli. Macie dziewczyny, a mimo to sypiacie w tajemnicy ze swoimi kumplami. To jest po prostu s@@@syństwo...

Myślę, że ustosunkowanie się do taki wypowiedzi jest trochę bezsensu bo każdy jest kimś bo dostała tak, a nie inaczej, tak jak inni masz prawo do swoich racji, ale idąc tym tropem nigdy się nie zrozumiemy. Mógłbym pisać,podać...ale myślę, że najlepszym odniesienie do tego tematu jest fakt, że nikt z piszących komentarze z doświadczeniem nie pisał o uszczerbkach odniesionych tylko o swoich doświadczeniach które nawet po latach są żywe... I nie dlatego, że to się stało tylko dlatego, że to właśnie ta, a nie inna osoba była zaangażowana w to.
To coś czystego,innego niż miłość.

IP i czas połączenia logowane. [22373988]
[11.07.2016] 12:25
ireth
ja odniosłam wrażenie, że dla panów, którzy wypowiadali się w tym temacie problem nielojalności, niewierności, nieuczciwości po prostu tutaj nie istnieje. co jest mega słabe. czy Wasze dziewczyny o tym wiedziały czy ukrywacie / ukrywaliście to przed nimi? bo jeśli wiedziały i nie miały z tym żadnego problemu to oczywiście ok. ale jeśli nie to podtrzymuje - to jest zwykłe kurestwo.

IP i czas połączenia logowane. [22374410]
[11.07.2016] 14:53
rik
ireth (16.07.2016.11 12:25):
ja odniosłam wrażenie, że dla panów, którzy wypowiadali się w tym temacie problem nielojalności, niewierności, nieuczciwości po prostu tutaj nie istnieje. co jest mega słabe. czy Wasze dziewczyny o tym wiedziały czy ukrywacie / ukrywaliście to przed nimi? bo jeśli wiedziały i nie miały z tym żadnego problemu to oczywiście ok. ale jeśli nie to podtrzymuje - to jest zwykłe kurestwo.

Są ludzie którzy mają i tacy, którzy muszą mieć racje. Sprowadzają dyskusje do przysłowiowej d**y sprawiasz wrażenie, że nie zrozumiałeś istoty rzeczy. To trochę jak lizanie lizaki przez papierek.

IP i czas połączenia logowane. [22374575]
[11.07.2016] 17:49
rik
niewiemjak (16.05.2016.19 16:42):

Zanim cokolwiek zrobisz musisz być szczery sam przed sobą i odpowiedzieć na kilka pytań. Po pierwsze czy ta relacja jest na prawdę bliska i w przypadku każdej ewentualność nie dojedzie do krempujacej sytuacji po obojgu z was. Po tym co piszesz można odnieść wrażenie, że się w nim zasłużyłeś...w najlepszym razie więc pomyśl czego tak na prawdę oczekujesz i czego mógłbyś spodziewać się otrzymać. Gdzie się znajdziesz że swoimi uczuciami do niego jeśli on też wyrazi chcę bliskiego kontaktu.
Kij zawsze ma dwa końce!
Osobiście rozmowę przeprowadził bym na neutralnym gruncie dla was. Jeśli się dobrze rozumiecie i wiesz jak z nim rozmawiać to połowa sukcesu. Faktem będzie, że on może nie wiedzieć jak się zachować i co powiedzieć więc stwórz atmosferę aby on mógł odejść bez słowa...z czasem na pozostanie z tą myślą sam na sam na jakiś czas, a może na zawsze....to także zostawia furtkę do nie odpowiada i nie tworzenia atmosfery jak gdyby nigdy nic się nie stało. Ty na pewno nie możesz wrócić do tej sprawy, wszystko pozostanie w jego rękach.
Ja bym tak postąpił, ale każda sytuacji i osoby zaangażowane to indywidualna kwestia.

IP i czas połączenia logowane. [22374759]
[16.07.2016] 11:01
siudy2006
marcin2121 (13.05.2013.22 19:32):
heja,
i jak Krzychu? coś z tego wysżło? chętnie bym się spotkał, pogadać, masz jakiś mail?
Krzysiek 24 (11.06.21 00:05):
Rik, przespałeś się wreszcie ze swoim kumplem, czy nie? Mam też podobną historię. Także rozważam podobną formę zacieśnienia naszej przyjaźni. Miałem z moim przyjacielem wiele chwil bardzo intymnych, rozmów, nigdy jednak seksu. Jesteśmy 100 % hetero, ale w rozmowie nie wykluczamy, że chcielibyśmy kiedyś też spróbować innego przeżycia niż z dziewczyną.Rik, napisz jak ci poszło, może i ja się zdecyduję?

przyślij zdjęcia kutasa to się zastanowię.

IP i czas połączenia logowane. [22380353]
[02.08.2016] 20:56
niewiemjak
powiem wam ze nie doszlo miedzy nami dalej do niczego i chyba z tego powodu sie ciesze, na jakis czas moze kolo miesiaca nasze relacje sie ochlodzily i myslalem ze nic z tej znajomosci nie zostanie a w szczegolnosci braterstwo... ale jednak jak w kazdych relacjach jest czasem lepiej a czasem gorzej za tydzien jedziemy cała ekipą na wakacje, znow sie codziennie widzimy i nie mozemy zyc bez siebie, czesto sie przytulamy i mowimy sobie ze sie kochamy ale nic wiecej i chyba tak powinno byc. Jest mi najdroższy na swiecie i nigdy bym nie chcial go stracic. Dziki Rik i innym za dobre slowa macie racje jak mnie kolega/ przyjaciel nazywa bratem i wie o mnie wszystko i wszytsko we mnie toleruje to nie ma co macic tego. mam nadzieje ze nie napisze wam nigdy ze sie zje***y u nas relecje bo bym chyba tego nie przezyl. Tymajcie sie i dawajcie znac jak u was poszlo, a i pamitajcie najwazniejsza jest szczera rozmowa ja taka mialem czy wodeczce i wszytsko juz jest OK

IP i czas połączenia logowane. [22401031]
[08.08.2016] 18:26
Tom_36
no mam nadzieje, ze tego nie sp....isz, bo jak cos....to oberwiesz.... pozdrawiam,trzym sie
niewiemjak (16.08.2016.02 20:56):
powiem wam ze nie doszlo miedzy nami dalej do niczego i chyba z tego powodu sie ciesze, na jakis czas moze kolo miesiaca nasze relacje sie ochlodzily i myslalem ze nic z tej znajomosci nie zostanie a w szczegolnosci braterstwo... ale jednak jak w kazdych relacjach jest czasem lepiej a czasem gorzej za tydzien jedziemy cała ekipą na wakacje, znow sie codziennie widzimy i nie mozemy zyc bez siebie, czesto sie przytulamy i mowimy sobie ze sie kochamy ale nic wiecej i chyba tak powinno byc. Jest mi najdroższy na swiecie i nigdy bym nie chcial go stracic. Dziki Rik i innym za dobre slowa macie racje jak mnie kolega/ przyjaciel nazywa bratem i wie o mnie wszystko i wszytsko we mnie toleruje to nie ma co macic tego. mam nadzieje ze nie napisze wam nigdy ze sie zje***y u nas relecje bo bym chyba tego nie przezyl. Tymajcie sie i daw

IP i czas połączenia logowane. [22406539]
[20.08.2016] 09:39
niewiemjak
Tom_36 od Ciebie? trzeba by bylo najpierw sie spotkac
Tom_36 (16.08.2016.08 18:26):
no mam nadzieje, ze tego nie sp....isz, bo jak cos....to oberwiesz.... pozdrawiam,trzym sie

IP i czas połączenia logowane. [22417501]
[22.08.2016] 21:26
Tom_36
Juz nie fantazjuj..
niewiemjak (16.08.2016.20 09:39):
Tom_36 od Ciebie? trzeba by bylo najpierw sie spotkac
Tom_36 (16.08.2016.08 18:26):

IP i czas połączenia logowane. [22420157]
[04.10.2016] 13:15
misiunia3645
Po co uprawiać seks skoro można zadzwonić do http://sexnatelefon.co.pl/Blog

IP i czas połączenia logowane. [22464755]
[22.11.2016] 15:24
lycra
Mnie też dopadają takie myśli, żeby to zrobić z kolegą, ale nie bardzo jest z kim...
Masturbuję się oglądając filmy typu party biseksualne i wyobrażan sobie że tam jestem...
marek10112@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [22528397]
[17.12.2016] 00:17
samio
też mam kumpla który chce się zabawić ze mną. Chce spróbować ale się boję choć sam nie wiem czego.

IP i czas połączenia logowane. [22562325]
[10.02.2017] 15:05
Donal
Rik, chciałbym się z Tobą skontaktować. Napisz gdzie Cię można spotkać.

IP i czas połączenia logowane. [22641147]
[16.03.2017] 09:59
Silver11
Witam
Jestem 30 latkiem w stalym zwiazku nigdy dotad nie myslalem nawet ze cos takiego mnie spotka a mianowicie coraz czesciej mysle o przygodzi z facetem na paczatek chcial bym spróbowac wspolnych zabaw, moze oral. niestety nie mam z kim tego zrobic mam przyjaciela ale boje sie ze jak mu zdradze co chce z nim robic to mnie wysmieje i nasza przyjazn legnie w gruzach.
Co robic? może znajdzie sie tu jakis chetny?

IP i czas połączenia logowane. [22679696]
[20.03.2017] 21:26
Mlooooody18
Ja mam 2 kumpli ktorych znam od podstawowki z ktorymi uprawialem sex. Robilem to z nimi wielokrotnie. Jednemu po pewnym czasie to zbrzydlo i juz wiecej nie chcial (a szkoda, bo bylo mi z nim bardzo przyjemnie), z drugim robimy to raz na jakis czas do dzisiaj (mamy po 18 lat). Ogolnie robimy to glownie dla przyjemnosci, oboje jestesmy 100% hetero. Mysle ze taki seks z kolega to fajna rzecz, nawet jesli nie jest sie homo.

IP i czas połączenia logowane. [22685145]
[28.03.2017] 23:29
Rik
Donal (17.02.2017.10 15:05):

Możesz, pisać na maila wyżej.

IP i czas połączenia logowane. [22694146]
[28.03.2017] 23:31
Rik
Rik (17.03.2017.28 23:29):
Donal (17.02.2017.10 15:05):

Możesz, pisać na maila wyżej.

A teraz poniżej... amandeor@interia.com

IP i czas połączenia logowane. [22694150]
[13.05.2017] 00:56
Juliaaaa
Czy ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Mam na imię Magda, moje fotki są tutaj: http://sex-rozmowy.pl/magda_sex_telefon.html . Jestem samotną 24 latką, lubię porozmawiać przez telefon i pomasować moją ogoloną cipkę. Jeśli masz ochotę na rozmowę ze mną lub spotkanie to zadzwoń, dorabiam sobie seks telefonami i szukam partnera, który byłby w stanie bzykać mnie parę dni pod rząd.

IP i czas połączenia logowane. [22731901]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat