o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Lekko.o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

Jaka pościel dla dziecka?

1 2
[28.07.2010] 22:38
nazeem
Czy pościel dla dziecka powinna się czymś szczególnym charakteryzować? Czy też jest to bez większego znaczenia i można kupić mu taką samą jak dorosłemu?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[29.07.2010] 19:58
borkosia10
Na pewno nie można kupić takiej samej pościeli jak dla dorosłego. Wszystko zależy od tego ile lat ma dziecko.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16983562]
[30.07.2010] 21:09
nazeem
Dziecko ma koło roczku. To ma być prezent, sam nie mam dziecka, dlatego wolę się upewnić przed kupnem

IP i czas połączenia logowane. [16987996]
[01.08.2010] 23:15
Boszena
Pościel dla dziecka powinna przede wszystkim być w 100% bawełniana. Tylko taki materiał ''oddycha'', przepuszcza powietrze, więc dziecko nie przegrzewa się w nocy i nie poci. Myślę, że na rynku powinien być spory wybór takiej pościeli z przeznaczeniem dla dziecka- a więc dodatkowo kolorowej i przyciągającej uwagę. Sami w domu używamy takiej dla naszych synków

IP i czas połączenia logowane. [16995570]
[08.08.2010] 20:38
doreeen5
Nazeem, a sam wpadłeś na pomysł kupienia pościeli dla dziecka czy podpowiedzieli Ci to jego rodzice? Jeśli zasugerowali Ci to rodzice, to możesz się ich zapytać, jaką by chcieli pościel dla swojego dziecka. Boszena, a Twoi synkowie śpią pod pościelą jakiej firmy?

IP i czas połączenia logowane. [17022232]
[24.09.2017] 17:47
[15.10.2010] 16:43
GitGutek
Powinna byc bawełniana i jasna, żebyśmy ja często prali.

IP i czas połączenia logowane. [17295079]
[11.01.2011] 15:28
loara85
Na dekoria.pl maja fajna pościel dla kilkulatków. Dobra jakościowo i w ciekawe wzory - no dzieciakom się bardzo podoba, a to się chyba najbardziej liczy. Warto zerknąć, bo i na łózko do sypialni rodziców coś by się tam fajnego znalazło.

IP i czas połączenia logowane. [17688405]
[13.08.2012] 09:49
sara.poznan
zdecydowanie bawełniana! Fajnie też by miała jakiś przyjemny dla dziecka wzór: w bohatera z bajki, zwierzątka itd

IP i czas połączenia logowane. [19764726]
[02.01.2014] 20:18
fiolekkk
jezeli chodzi o posciel,to od samego porodu moja mała miała pościel toile, ma ona naturalne wypelnienie nie kluszy sie itd

IP i czas połączenia logowane. [20958799]
[04.01.2014] 18:21
annulka
z doświadczenia wiem że nie ma co kupować najtańszych pościeli bo moga uczulać maluszki,lub po praniu się nadają do kosza,po przejściach z pościelą kupiłam dzięki koleżance pościel feretti i jest strzałem w 10,super, jest cieplutka i lekka a także antyalergiczna,w praniu nic się nie dzieje,cenowo?chyba jedna z tańszych o właściwościach antyalergicznych

IP i czas połączenia logowane. [20962619]
[10.01.2014] 08:40
fiolekkk
mi dokładnie chodzi o Pościel toile nie jest ona właśnie najtańszym kiczem,według mnie warto zainwestować

IP i czas połączenia logowane. [20974465]
[10.01.2014] 08:41
fiolekkk
mi dokładnie chodzi o Pościel etoile nie jest ona właśnie najtańszym kiczem,według mnie warto zainwestować

IP i czas połączenia logowane. [20974466]
[21.02.2014] 19:39
annulka
ja też uważam że warto kupić dobrą pościel,bo jednak sporo czasu przebywam śpiąc i mając z nią styczność,jeśli uczula to odbija się to nie tylko nocą ale cały czas

IP i czas połączenia logowane. [21055567]
[21.02.2014] 19:41
moniska
też tak uważam,my mamy pościel antyalergiczną,maluszek też ma antyalergiczną excellent i ja jestem zadowolona,przecież pościel masz na wiele lat a nie na chwilę więc warto kupić coś dobrego

IP i czas połączenia logowane. [21055569]
[24.02.2014] 13:51
a_neta
Jeśli chodzi o pościel dla dziecka to przede wszystkim zwracałabym uwagę na jakość bawełny ! Najlepsze są takie gęsto tkane, bo wtedy nie niszczą się w praniu i są o wiele trwalsze. Także nie każda bawełna jest równa bawełnie
No i wzór to już kwestia gustu. Jedni wolą kolorową pościel w misie, słoniki itd a inni bardziej stonowane kolory, wzory. Więc jeśli to ma być prezent dla kogoś to może warto podpytać

IP i czas połączenia logowane. [21060201]
[26.02.2014] 12:27
mandragora
ja się całkowicie zgadzam z Anetą...
kiedyś kupiłam taką pościel po taniości (no niby też przecież bawełna) i po dwóch praniach wyglądała koszmarnie..
i właściwie nie nadawała się już za bardzo niczego, bo dziecka to już nią nie przykrywałam.
a potem dostałam w prezencie inną i była dokładnie taka jak opisuje Aneta.
jakiś czas temu sama dokupiłam już sobie drugi taki komplet, żeby mieć na zmianę..tylko oczywiście wzór wybrałam inny

IP i czas połączenia logowane. [21063957]
[03.03.2014] 13:25
a_neta
A jaka to pościel, którą dostałaś? A co do kompletów to zrozumiałe. Ja mam chyba ze 3 bo jednak dziecku często się zmienia.

IP i czas połączenia logowane. [21072247]
[12.03.2014] 13:28
mandragora
Aneta
ja sobie wybrałam wzór Shiny Nights - blue , to jest pościel z Bebelini.
A wcześniej na prezent dostałam wersję beżową tylko, że w korpeczki.
I tym sposobem mam dwa różne komplety

IP i czas połączenia logowane. [21086774]
[13.03.2014] 15:37
a_neta
Śliczna ta z Bebelini!!! W paski różowa najbardziej mi się podoba + dżety z serduszkiem
a pstrokacizny bajkowej, disneyowej w zyciu bym nie zniosła. na szczęście póki co, mojego dziecka nie ciągnie do wyboru pościeli i mogę robić to sama

IP i czas połączenia logowane. [21088530]
[20.08.2014] 18:40
Paulinka87  Paulinka87@tlen.pl
Pościel dla dziecka powinna być naturalna i przyjemna w dotyku, najlepiej jakby wkład też był naturalny. My kupiliśmy pościel lnianą, mały ma atopowe zapalenie skóry i stąd ten wybór - len nie zbiera roztoczy i jest antybakteryjny, a dziecko tyle siedzi w pościeli że zależało nam na dobrej jakości. Pościele lniane tu mają ładne http://papillon-shop.pl/category/posciel?hor izontal , nie są najtańsze ale pościeli nie kupuje się codziennie.

IP i czas połączenia logowane. [21319896]
[30.08.2014] 13:24
annax
pościel do dziecka powinna być wykonana z naturalnych materiałów. Nie polecam kupować najtańszych w marketaach, bo z ich jakością przeważnie nie jest najlepiej

IP i czas połączenia logowane. [21334239]
[10.09.2014] 09:12
wenka333
ja postawiłam na delikatną i satynową pościel Romantic White ze sklepu bellbino.pl

IP i czas połączenia logowane. [21346789]
[30.03.2015] 13:16
samsemka
Kupiłam dla dziecka pościel satynową 140x200 http://www.wyjatkowaposciel.pl/category/posc iel-satynowa-140x200-dwustronna Trochę duża, ale właśnie ta mi najlepiej odpowiadała. Jest dwukolorowa i syn ma każdego wieczoru dylemat, który kolor ma być na wierzchu.

IP i czas połączenia logowane. [21694805]
[01.04.2015] 12:07
smichalek
Myślę, że bawełniana, najlepiej jeśli będzie kolorowa, zobacz - http://soccer-shop.pl/53-posciel-dla-dzieci Kwestia tego ile chcecie wydać, ale uważam, że dla dziecka ta pościel powinna mieć solidną jakość. http://www.bibione.waw.pl * http://turysci.net.pl

IP i czas połączenia logowane. [21698180]
[19.05.2015] 11:53
cczarnybez
ja się ostatnio zakochałam w minky, takim jak tutaj mają http://www.tinystar.pl/pl/c/POSCIEL/61 kurcze tekstura tego materiału jest naprawdę fajna i milutka zwłaszcza dla dzieci. Już kiedyś widziałam takie maskotki z tego materiału ale nie wiedziałam że robią też z tego pościele czy ktoś wie jak się to minky zachowuje po praniu?

IP i czas połączenia logowane. [21774144]
[22.05.2015] 11:55
KasiaMikina
Uważajcie na barwne tkaniny pod kątem ewentualnej alergii.
Biała jest najbezpieczniejsza dla maluszka kocham sport, modę i motoryzację
www.renault.pl

IP i czas połączenia logowane. [21778567]
[26.05.2015] 20:06
samsemka
Przede wszystkim polska pościel. Nie przekonuje mnie chińszczyzna. powinna być przewiewna i lekka. Kupiłam taką tutaj: http://www.wyjatkowaposciel.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21784778]
[07.10.2015] 18:15
marta.daruyt
Kierujcie się tym, żeby pościel była:
a) całkowicie wykonana z BAWEŁNY
b) antyalergiczna
No i żeby producent był polski, bo jak chiński to nie wiadomo, co może nas spotkać. Z polskich znamwww.fro-tex.pl nasza jedna córa ma od nich pościel

IP i czas połączenia logowane. [22004700]
[18.11.2015] 12:06
kaletka
Pościel bawełniana to podstawa, dla dziecka musi byc wszystko jak naj bardziej naturalne no i wiadomo kolorowe ja polecam http://www.elway.biz/39-posciel-3d-rozmiar-1 40x200 od lat tam zamawiam.

IP i czas połączenia logowane. [22069336]
[27.11.2015] 16:52
taniaposciel
Kolorowa pościel dla dzieci ułatwia zasypianie. Rodzice dodatkowo często poszukują pościeli z ulubionymi przez malucha postaciami z bajek, przy których czuje się ono bezpiecznie.
Nie tylko łatwiej zasypia, ale jego sen jest spokojny. Dobrej jakości pościel dziecięca, jest również antyalergiczna, aby nie uczulała. Polecamy kolorowe pościele z postaciami z bajek:
http://www.taniaposciel.pl/posciele ,posciel-dziecieca/k/3741/1

IP i czas połączenia logowane. [22083443]
[28.02.2017] 18:50
Menterka
Ja kupuję tylko i wyłącznie nasze polskie produkty. Polecam sklep https://babylovesklep.pl/. Sprzedają pościel dziecięcą doskonalej jakości,a ceny musicie sami sprawdzić.

IP i czas połączenia logowane. [22662074]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat