o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

szkolenia, kursy

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[25.07.2010] 00:03
phoebe82_82
hej, drogie panie doszkalacie się jakoś, żeby mieć co wpisać do cv? a może znacie jakieś ciekawe kursy, z których rzeczywiście warto skorzystać? podzielmy się takimi informacjami, bez samorozwoju ani rusz. ja dorwałam kurs z mindmappingu w may agency, ciekawa rzecz, warto obadać ich stronę. ale co poza tym? może nauka jakiegoś nietypowego języka?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.08.2010] 23:18
panic
to zależy czym się człowiek interesuje..teraz oferty kursów są dość rozbudowane, słyszałam, że teraz opłaca się mieć kursy kosmetyczne, fryzjerskie czy wizażu, podobno da się na tym zarobić...w szkole Pro Activ w Warszawie tego typy kursy można zrobić za darmo, jeżeli ma się status osoby bezrobotnej, także wydaje mi się, że tego typu typu szkolenia mogą być pomocne, żeby zacząć karierę zawodową

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17064819]
[30.08.2010] 12:52
zuczek3103
z tego co widzę, surfując po sieci i rozmawiając ze znajomymi (jestem fotografem, więc znam wielu makijażystów) to coraz popularniejszy robi się w Polsce makijaż permanentny. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o rozwój własny to jest to słuszna decyzja - zrobić sobie kurs z tego. Z tego co mi powiedziano wynika, że dobre takie szkolenia przeprowadzane są w Centrum New Look w Warszawie.

IP i czas połączenia logowane. [17113272]
[29.10.2010] 01:27
nieborak81
W dzisiejszych czasach podstawę stanowią języki (głównie angielski) i obsługa komputera - jeśli ktoś jest biegły w tych sprawach, to na bank znajdzie dobrą pracę. Dlatego warto zapisać się na kurs do dobrej szkoły językowej, a do tego podszlifować znajomość programów komputerowych itp. Dobrym rozwiązaniem są np. kursy w szkole Axon - bardzo fajne metody nauczania i pewność, że efekty będą widoczne. Z tego co się orientuję, to ich metodycy opracowali system, dzięki któremu w ciągu semestru można przeskoczyć jeden poziom. To świetny rezultat.

IP i czas połączenia logowane. [17351873]
[09.05.2011] 10:38
nick
Polecam kursy GoWork'a w Warszawie czy innych miastach Polski.

IP i czas połączenia logowane. [18361749]
[21.09.2017] 07:04
[19.03.2012] 07:14
smichalek
Dla mnie kursy i szkolenia wcale nie były sposobem na dokształcanie, lecz raczej na budowanie wiedzy. To właśnie poprzez szkolenia zawodowe w New Nails nauczyłam się wszystkiego. Oczywiście systematycznie ćwiczyłam, szukałam doświadczenia. Efekt? Praca w zawodzie, w znanym salonie w mieście, co było moim głównym celem.

IP i czas połączenia logowane. [19406821]
[31.05.2012] 10:25
czerwonykapturek
na biznesszkola.pl macie też fajne kursy i kierunki policealne. ciekawa sprawa, zwłaszcza dla osob chcących się przekwalifikować

IP i czas połączenia logowane. [19582392]
[24.04.2013] 07:23
charlotte1991
Teraz bardzo przydatne są kursy kosmetyczne i fryzjerskie,niestety ciężko jest trafić na profesjonalne,mi się na szczęście udało Znajoma poleciła mi HairXtend i jestem bardzo zadowolona! Byłam już na kilku kursach ale dopiero w HairXtend spotkałam się z pełnym profesjonalizmem. Napewno jeszcze tam wrócę by zrobić kolejne kursy

IP i czas połączenia logowane. [20435762]
[07.06.2013] 16:37
Lanaaa
Jeśli chodzi o kursy fryzjerskie np. to polecam Akademie szkoleniowa w Koszalinie. Pracuje jako fryzjerska juz od kilku lat ale cały czas ie kształce i dokształcam. Bez rozwouju ani rusz

IP i czas połączenia logowane. [20537116]
[30.09.2013] 07:18
iza kamis
Akurat ja również pracuję w branży kosmetycznej i zawodu uczyłam się w new nails. Wszystko poszło bez najmniejszych problemów. Przede wszystkim oni nie produkują matołów z papierami - robią całe szkolenie i dbają o detale. Babka sama upewniała się czy wszystko wiemy, grupa to 3 osoby, kosmetyki ich marki, ale dobre. Mogę zdecydowanie polecić.

IP i czas połączenia logowane. [20771329]
[01.10.2013] 07:21
marta balik
Czy w new nails faktycznie podologia też jest realizowana na wysokim poziomie? Chętnie bym wybrała się na to szkolenie, zakładając, że wszystko będzie zrealizowane rzeczywiście fachowo. Będzie?

IP i czas połączenia logowane. [20773349]
[17.11.2013] 21:50
biancoo
ja się teraz doszkalam na kursie fotografii i fotomodelingu...bede dzieki temu umiala lepiej instruoowac modelow...
chce robic sesje narzeczenskie i slubne. wielu moich znajomych sie za to wzielo i fajnie dorabiaja, wiec mysle, ze to dobra opcja.
kurs robie w goworku - fajnie zorganizowane szkolenia w malych grupach, polecam...

IP i czas połączenia logowane. [20868154]
[12.12.2013] 11:03
Agata
Moim zdaniem aby znaleźć pracę przede wszystkim należy mieć dobre wykształcenie, najlepiej by to były studia wyższe. A do tego wiadomo - bardzo dobra znajomość j. angielskiego i świetna znajomość komputera. Warto też zrobić jakieś kursy czy też szkolenia. Bardziej cenione przez pracodawców są profesjonalne kursy np. http://akademialp.pl/pl/tekst/1/akademia-lea npassion.html , ale warto też zaangażować się np. w bezpłatne szkolenia z Urzędu Pracy. Po takim pakiecie na pewno znajdzie się pracę.

IP i czas połączenia logowane. [20915833]
[13.12.2013] 10:49
a_malczewska123
nieborak81 (10.10.29 01:27):
W dzisiejszych czasach podstawę stanowią języki (głównie angielski) i obsługa komputera - jeśli ktoś jest biegły w tych sprawach, to na bank znajdzie dobrą pracę. Dlatego warto zapisać się na kurs do dobrej szkoły językowej, a do tego podszlifować znajomość programów komputerowych itp. Dobrym rozwiązaniem są np. kursy w szkole Axon - bardzo fajne metody nauczania i pewność, że efekty będą widoczne. Z tego co się orientuję, to ich metodycy opracowali system, dzięki któremu w ciągu semestru można przeskoczyć jeden poziom. To świetny rezultat.

Moim zdaniem język i obsługa komputera to w większości miejsc taka podstawa, że naprawdę nie gwarantuje zatrudnienia. Trzeba się wykazać ponad te dwie umiejętności.
A co do kursów to warto poprzeglądać sobie oferty pracy, która by nas kiedyś interesowała i zobaczyć jakie są wymagania czy mile widziane umiejętności. I wtedy dobierać szkolenia. Ważne żeby te szkolenia miały konkretny przebieg, a nie były tylko "dla papierka" Strona startowa dla Ciebie http://www.startbook.com/

IP i czas połączenia logowane. [20917707]
[18.12.2013] 22:31
monia44l
Rzeczywiście sektor usług bla biznesu jeśli chodzi o szklenia rozwija się dynamicznie. Istnieją nawet specjalne platformy dla firm jak http://www.vincilms.com/index.php/pl/ , które chcą prowadzić szkolenia online, a nie mają pieniędzy na własną infrastrukturę informatyczną.

IP i czas połączenia logowane. [20929254]
[08.01.2014] 12:05
blanche_91
Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem kursu, który warto wpisać do CV, to polecam ten tekst: http://www.szkolenia.blog.gowork.pl/ksiegowo sc-czy-jajo-obrazy/

IP i czas połączenia logowane. [20970683]
[13.01.2014] 14:02
Oliwia Konieczny
STAGEMAN
to lider animacji czasu wolnego w Europie. Jesteśmy wydawcą kilkunastu publikacji, w tym: pierwszej w Polsce książki poświęconej animacji. Prowadzimy praktyczne warsztaty animacyjne, na których wzoruje się cała branża. Doradzamy najważniejszym biurom podróży i sieciom hotelowym w Europie. Nasze działania posiadają patronat merytoryczny Polskiej Izby Turystyki, Dziennika Turystycznego i Jakuba B. Bączka (uważanego za czołowego specjalistę od animacji czasu wolnego w Polsce i jednego z największych autorytetów w tej dziedzinie na świecie). Obsługujemy takich Klientów jak: Neckermann, Sun & Fun, Thomas Cook, Wezyr, Play, Walt Disney, Castrol, Lotto, TVP 1, Warner Bros i inni. Współpracowaliśmy także z Rządem Hiszpanii, Kancelarią Prezydenta Bronisława Komorowskiego, największą organizacją piłkarską na świecie i Ambasadą Izraela oraz Słowacji.
1. Pozytywnie zaskakujemy Klientów
2. Poszukujemy rozwiązań kreatywnych i nie boimy się zmian
3. Udowadniamy, że rekrutacja nie musi być stresem
4. Promujemy uczciwe działania i fair-play w biznesie
5. Rozwiązujemy rzeczywiste problemy z rekrutacją
6. Szanujemy Pracowników, Partnerów i Klientów
7. Dbamy o środowisko i działamy charytatywnie
8. Twój sukces jest naszym głównym celem
9. Nigdy nie pobieramy pieniędzy od młodych ludzi
10. Zawsze dbamy o komfort i bezpieczeństwo Klientów
11. Celem naszego działania dla Klienta biznesowego jest zwiększyć Jego zyski
12. Nigdy nie pobieramy pieniędzy od młodych ludzi za oferty pracy i pośrednictwo
13. Pozytywnie zaskakujemy Klientów, na wielu etapach współpracy
14. Promujemy uczciwe działania i fair-play w biznesie, jesteśmy "Rzetelną Firmą"
15. Dbamy wręcz obsesyjnie o najwyższą jakość naszej wiedzy merytorycznej

IP i czas połączenia logowane. [20981901]
[28.01.2014] 07:19
marta traker
Więcej daje uczestnictwo w szkoleniach niż kilka lat na studiach. Po stylizacji paznokcia i wizażu w new nails, normalnie miałam etat. Nikt mnie nie pytał o to, czy miałam zrobione studia, bo każdy wiedział, że to bzdura. Wartość studiów zeszła na całkowicie dno i raczej nie prędko się poniesie. Teraz pracę zdobywa się przez szkolenia.

IP i czas połączenia logowane. [21010633]
[29.01.2014] 07:18
ala kupisz
Myślę, że tak od 10 lat szkolenia są bardziej wartościowe niż studia. Ja w new nails zaczęłam 8 lat temu, ostatni raz pojawiłam się tam 4 lata temu. Wszystkiego nauczyłam się właśnie u nich - od podstaw po zawodowstwo, tak więc znam wartość dobrego szkolenia i pewnie za drugim razem działała bym podobnie.

IP i czas połączenia logowane. [21012246]
[30.01.2014] 07:17
iza mika
Tylko szkolenia. Robicie studia to tracicie około 5 lat, opóźniacie moment założenia rodziny, nie macie oszczędności, później jesteście w stanie kupić mieszkanie. Również pracuję w branży kosmetycznej, wiele dziewczyn ma studia, ale wiem że kompletnie to się nie przekłada na kwalifikacje!

IP i czas połączenia logowane. [21014328]
[31.01.2014] 07:21
karolina balik
iza mika (14.01.30 07:17):
Tylko szkolenia. Robicie studia to tracicie około 5 lat, opóźniacie moment założenia rodziny, nie macie oszczędności, później jesteście w stanie kupić mieszkanie. Również pracuję w branży kosmetycznej, wiele dziewczyn ma studia, ale wiem że kompletnie to się nie przekłada na kwalifikacje!

I właśnie na takiej zasadzie podchodzę do kolejnego szkolenia - nie chcę tracić czasu, szkoły nie są nastawione na to, aby faktycznie uczyły tam osoby, które znają swoją tematykę. Jedynie w firmach szkoleniowych coś takiego jest możliwe, i właśnie z tego staramy się korzystać.

IP i czas połączenia logowane. [21016325]
[04.02.2014] 17:59
kami33l
Można też pomyśleć nad jakimiś studiami podyplomowymi, szczególnie że jest sporo kierunków, które odpowiadają potrzebom rynku pracy http://www.studiapodyplomowe.net/artykuly/pr aca-i-kariera/301-oplaca-sie-wybrac-studia-podyplomowe To też dobra forma dokształcania się.

IP i czas połączenia logowane. [21024459]
[10.02.2014] 15:32
alicja30
Też tak uważam jak dziewczyny! Teraz szkolenia to najlepsze co można robić. Ja chodzę na kilka szkoleń teraz między innymi na kurs charakteryzacji i wizażu w Warszawie http://www.beauty-box.pl/school/nauka-makija zu-makijaz-artystyczny i mam nadzieję że złapię jakąś pracę po takim kursie w salonie kosmetycznym. Nie wiem jak inne szkoły makijażu ale ta szkoła wizażu beautybox z Warszawy jest w porządku, miłe nauczycielki i atmosfera fajna tu podam ci namiary : http://www.beauty-box.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21035221]
[17.02.2014] 20:48
Marylok
Oczywiście, że się doszkalam. Ostatnio skończyliśmy ze znajomymi DTP w Expose: http://expose.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21048489]
[28.02.2014] 22:03
Agnieszka Ś
Witam
Ja zdecydowałam się na odbycie kursu u Pani Aleksandry Góreckiej, o której słyszałam,że jest najlepsza makijażystką w kraju. Powiem Wam,że nie są to opinie przesadzone, bo kobieta ta robi wszystko z tak ogromną pasją,że widać jej profesjonalizm w każdym działaniu. Do tego świtanie umie przekazać wiedzę, wszystko, co umiem, jej właśnie zawdzięczam. Z resztą sprawdźcie sami http://www.akademia-szkoleniowa.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21068767]
[15.03.2014] 13:58
Konradzik
Marylok (14.02.17 20:48):
Oczywiście, że się doszkalam. Ostatnio skończyliśmy ze znajomymi DTP w Expose: http://expose.pl/ [/
Expose? pierwsze słyszę. Rzeczywiście zachęcająco wygląda strona i opisy..jak wrażenia?

IP i czas połączenia logowane. [21091186]
[22.03.2014] 16:54
Maika
Faktycznie ja tez mialam do czynienia juz kilkakrotnie z panią Olą Górecką. Chociaż jestem ze Śląską jeżdzę raz do roku do Koszalina do akademii pani Aleksandry na kursy doszkalające lub na konsultacje w sprawie makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej. Dla mnie jest ona prawdziwym fachowcem i największym moim autorytetem w tej dziedzinie. Życzę kazdemu takiego szkoleniowca

IP i czas połączenia logowane. [21101066]
[27.03.2014] 21:48
darye
a ja ostatnio nalazłam ciekawe szkolenia z zakresu medycyny estetycznej, warto zerknąć http://pimik.pl

IP i czas połączenia logowane. [21108838]
[12.04.2014] 01:28
alexxxj
http://platforma.szkoleniaobowiazkowe.pl/ - szkolenia z zakresu BHP (dla pracowników i pracodawców), Profesjonalna Obsługa klienta w Biurze Usług Płatniczych, Rozwój Umiejętności Interpersonalnych, Kurs Kasjera Walutowego i Złotówkowego. Po zakończeniu kursu otrzymuje się certyfikat.

IP i czas połączenia logowane. [21130878]
[14.04.2014] 23:09
Apanio
Ja się doszkalam dla siebie, a nie dla CV. Zdecydowanie polecam te filmy motywacyjne: http://www.jbbcoaching.pl/dvd-misja-firma-wa rta-milion-euro ,d23.html
Jeśli ten facet nie pomoże Ci odmienić swojego życia, to już nie wiem kto.

IP i czas połączenia logowane. [21135470]
[29.04.2014] 18:17
Melanka
Jak dziewczyny wyżej już pisały o Pani Aleksandrze Góreckiej to ja powiem, że chcę się wybrać do niej na kurs kosmetyczny, ale jeszcze się waham. Mogę opierać się tylko na tym co piszą na stronie, a jak jest w praktyce? Dziewczyny jakie macie opinie? Bo te wyżej są bardzo zachęcające

IP i czas połączenia logowane. [21155585]

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat