o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Co nowego? Gdzie i kiedy?
 » Odpowiedz na ten temat

krakowskie restauracje

[13.07.2010] 15:22
Jasiek Bravo
Jakie polecacie restauracje w Krakowie?
takie wiecie z klimatem, dobrym jedzeniem, najlepiej niedaleko rynku.
Ważne, żeby też ceny nie były jakoś szczególnie wygórowane.
Co proponujecie? i wanna make it last forever! uuu, babe!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.07.2010] 14:34
girl with no name
Scandale Royal na placu szczepańskim.
Klimat bardzo przyjemny, jedzenie zróżnicowane chociaż w lipcu bedzie wydarzenie Smaki Grecji, więc jesli lubisz taka kuchnię to możesz smiało tam wbijać. No a po romantycznej kolacji popatrzec na nowe krakowskie arcydzieło - kolorowa fontanne Twój los zależy od Twoich nawyków.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16919717]
[15.07.2010] 20:48
phoebe82_82
girl with no name (10.07.14 14:34):
Scandale Royal na placu szczepańskim.
Klimat bardzo przyjemny, jedzenie zróżnicowane chociaż w lipcu bedzie wydarzenie Smaki Grecji, więc jesli lubisz taka kuchnię to możesz smiało tam wbijać. No a po romantycznej kolacji popatrzec na nowe krakowskie arcydzieło - kolorowa fontanne

Z tej samej "rodziny" jest jeszcze Le Scandale na Placu Nowym (Kazimierz), szczegóły warto na ich stronce obadać, całe menu wraz z cennikiem bez czarowania, dość czytelnie mają zamieszczone

IP i czas połączenia logowane. [16925093]
[24.08.2010] 15:01
chuck_berry
Byłam ostatnio na obiedzie w tej restauracji i myślę, że warto jest się wybrać.
Z bogatego menu mnie najbardziej smakowała cielęcina w sosie z smardzami, jedzenie bardzo smaczne, a do tego bardzo przyjemna, kameralna atmosfera.

IP i czas połączenia logowane. [17086561]
[22.09.2010] 12:19
stylgirly
Byłam w le Scandale na ich piątych urodzinach. Niesamowita impreza. Postarali się tego roku oprócz pokazu bielizny od Vicotria Secret, występował m.in Mrozu i finaliści YCD. Według mnie świetny lokal z bardzo dobrymi koktajlami

IP i czas połączenia logowane. [17204434]
[18.11.2017] 00:14
[17.11.2010] 10:31
gregorek81
ja odwiedziłem restaurację Chaczapuri serwująca kuchnię gruzińska. N akrakowskim rynku, z tego co pamiętam, to są dwie, niedaleko kościółka św. Wojciech oraz przy bazylice Mariackiej. Jedzonko pyszota, no i tanie gregorek
-----------
http://restauracje.pf.pl

IP i czas połączenia logowane. [17434379]
[25.03.2012] 18:14
red_roses
a ja bardzo lubię Da Pietro, nie tylko za świetne jedzenie, ale też za miłą atmosferę jaka tam panuje.

IP i czas połączenia logowane. [19422333]
[26.03.2012] 19:03
Punta
a ceny jak tych restauracji?
nie zbankrutuje? wybieram sie an dlugi weekend

IP i czas połączenia logowane. [19425487]
[26.04.2012] 21:40
vanila_sky
nie na pewno nie zbankrutujesz. we wspomnianej wcześniej Da Pietro ceny są naprawdę przystępne, a jak bardzo jesteś ciekawa, ile co kosztuje i co dobrego można zjeść zawsze możesz sprawdzić na stronie internetowej.

IP i czas połączenia logowane. [19503280]
[01.07.2012] 12:06
zolty_balon
o rany, jak ja kocham Kraków, szczególnie za to, że jest mnóstwo fajnych knajpek, gdzie można miło spędzić czas, dobrze zjeść i czegoś dobrego się napić. Do moich ulubionych miejsc należy C.K. Browar zaraz koło teatru Bagatela, zazwyczaj zaglądałam ze względu na przepyszne piwo, robione na miejscu, ale ostatnio odkryłam, że też mają tam fantastyczne jedzenie

IP i czas połączenia logowane. [19662696]
[13.09.2012] 19:12
pikoene83
Ostatnio byłem się przejść i porozmawiać z różnymi ludźmi na temat miejsc, gdzie można zjeść. Najczęściej kierowano mnie do apetyt Bistro na Łokietka 26 Wspaniale

IP i czas połączenia logowane. [19843576]
[16.10.2012] 14:50
Szczęśliwy Henio
Moim zdaniem jedną z wyróżniających się obecnie krakowskich restauracji jest Augusta. Ta bardzo fajna, designerska barka przy Kazimierzu (okolice Podgórskiej). Można u nich dostać całkiem smaczne jedzenie (niezłe owoce morza i wyśmienita jagnięcina). To też dobre miejsce na romantyczną kolację i podziwianie Wisły nocą.

IP i czas połączenia logowane. [19927226]
[23.10.2012] 16:18
Wojciech42
Te są dobre:
http://sklep.aeromodel.pl/
http://www.aeromodel.pl/

IP i czas połączenia logowane. [19943516]
[15.11.2012] 09:37
Chowany
Szczęśliwy Henio (12.10.16 14:50):
Moim zdaniem jedną z wyróżniających się obecnie krakowskich restauracji jest Augusta.

Trzeba Ci przyznać rację. To bardzo fajne miejsce. Szczególnie przypadły mi do gustu ich koncerty na żywo i transmisje meczy. Rzadko się zdarza, żeby w ładnej restauracji można było kulturalnie pooglądać np. LM.
Fajne miejsce, polecam!

IP i czas połączenia logowane. [20002515]
[04.12.2012] 13:52
Jusiaa
Też lubię to miejsce i pewnie wybiorę się tam na Sylwestra
https://www.facebook.com/events/444364782284 571/

IP i czas połączenia logowane. [20044681]
[20.12.2012] 10:10
mahjongo
a ja lubię to: http://www.youtube.com/watch?v=ACx2Pxexfms

IP i czas połączenia logowane. [20081857]
[03.01.2013] 10:35
Oleole
W lutym w końcu mają w Krakowie otworzyć indyjski Ganesh (na rogu Floriańskiej i Św.Tomasza). Otwarcie było wielokrotnie przekładane, ale ostatnio ogłosili, że to już na 100 proc. teraz Dla mnie ekstra, bo znam tę knajpę z innych miast i wszędzie są to naprawdę dobre restauracje, ze świetnym klimatem i jedzeniem.

IP i czas połączenia logowane. [20115306]
[08.02.2013] 13:06
Fiori
W Krakowie polecam Smakołyki koło Podwala, fajny klasyczny wystrój, smaczne jedzenie, wygórowane ceny Polecam:
serwis turystyczny: http://www.urlopwpolsce.pl/
portal książkowy: http://www.biblionetka.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20218978]
[03.06.2013] 11:12
SkrzypekBezSmyczka
Wiele miejsc w Krakowie odwiedziłem, ale tu bardzo lubię wracać. Chodzi o restaurację Augusta przy Kazimierzu. Przy, bo na wodzie
Bardzo miłe miejsce z pięknymi widokami i zaskakująco smaczną kuchnią. Jedyne, czego brakuje - ostatnio pogody...

IP i czas połączenia logowane. [20528795]
[30.06.2013] 14:46
spidermenka
ja mam słabość do włoskiej kuchni wiecie pizza i makaron, mogłabym to jeść na okrągło, ale sama sobie nie potrafię przyrządzić dobrego dania, więc najczęściej chodzę do Dominium, a że mają jakieś promocje i zniżki dla studentów, to nie wydaję majątku na obiad.

IP i czas połączenia logowane. [20584049]
[04.07.2013] 08:35
comeone
a znacie Vanilla Sky, bardzo elegancka restauracja, która mieści się w Hotelu Niebieskim. Moim zdaniem idealne miejsce na kolację, obiad biznesowy, albo na randkę.

IP i czas połączenia logowane. [20591880]
[12.12.2015] 09:41
elkaaa0
Ja lubię chodzić do restauracji Trzej Kucharze. Jakoś najbardziej przekonuje mnie u nich to jedzenie - nie mają tego co wszystkie inne krakowskie restauracje no i jest o wiele lepszy klimat. Wnętrze pierwsza klasa

IP i czas połączenia logowane. [22104936]
[21.10.2016] 15:19
glik2223
Miło, przyjemnie, sympatycznie jest w Da Pietro (www.dapietro.pl ). Prawdziwa włoska knajpka przy samym rynku głównym. Byłem tam parę razy prywatnie, a jakiś czas temu też moja firma zrobiła tutaj szkolenie warunki są optymalne, jest rzutnik i kompetentna obsługa z którą można się dogadać.

IP i czas połączenia logowane. [22487307]
[30.11.2016] 22:12
angelika7654
Ja nie tyle w Krakowie ale bardzo blisko bo w Głogoczowie polecam Zajazd Biesiada www.biesiada.com.pl. Mają tam najlepsze jedzenie w tradycji Małopolskiej i tylko u mojej mamy jadłam lepsze . Kiedyś byłam u nich na weselu znajomej i bardzo fajnie to wszystko zorganizowali.

IP i czas połączenia logowane. [22539460]
[05.01.2017] 16:51
iwo9684
Mega dobrego kurczaka z soczewicą serwuje lokal Ganesh na ul. Św Tomasza. W ogóle to sieć z hinduskim jedzeniem, chyba jedyna taka w Polsce. Można też jedzenie zamówić i powiem, że długo na zestaw nie musiałem czekać także tutaj też stawiam plusik. Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22588710]
[11.01.2017] 11:05
majorka41
W Krakowie na pizzę to bym chyba najbardziej doradzał Maxipizza na Bratysławskiej (www.maxipizza.pl/krakow ). Bardzo przyjemne miejsce z dobrą obsługą i smaczną pizzą. Ciasto jest świeże, z tego co rozmawiałem z obsługą to wyrabiają je codziennie na świeżo, dodatki takie jak ser czy szynka też są raczej z lepszego segmentu, co raczej za często w pizzeriach się nie zdarza.

IP i czas połączenia logowane. [22596718]
[17.01.2017] 15:00
miki54
Podoba mi się w restauracji Ganesh. Bywam tam czasami z dziewczyną i jeszcze złych doświadczeń nie mieliśmy. W miarę szybko podają jedzenie, zawsze jest świeże, ładnie podane, ogólnie czysty lokal mimo że w piwnicy. Wystrój klasa

IP i czas połączenia logowane. [22605314]
[18.01.2017] 16:32
margol65
Jeśli jestem na starym mieście to jem w Da Pietro -www.dapietro.pl Pewnie większość osób zna tę restaurację, bo działają już przy rynku od wielu lat. Ostatnio robiliśmy tutaj szkolenie firmowe, warunki pod takie eventy mają pierwszorzędne, można było bez problemów zrobić prezentacje. Obsługa jest elastyczna, można się z nimi dogadać co do konkretów.

IP i czas połączenia logowane. [22606681]
[14.03.2017] 11:34
slawek745
Na imprezy często zamawiam catering z serowym deserem Rasmalai w HotChili. Znacznie lepsza opcja od standardowych czipsów, czy innych domowych przekąse k. Poza tym wychodzi stosunkowo tanio, jeżeli złożysz się z kilkoma osobami jednocześnie.

IP i czas połączenia logowane. [22677172]

» Odpowiedz na ten temat