o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje wrażenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

gdzie najlepiej i najtaniej nad morzem?

1 «   11 12 13 Strony tematu:
[22.02.2017] 19:05
Anetta Dąbki
Urosza miejscowość Dąbki - Pokoje i domki Anetta.
Nasza strona http://www.anetta.e-dabki.com

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22654721]
[22.02.2017] 21:28
aniani
Najlepsze miejsce nad morzem to hotel Lubicz w Ustce.www.hotel-lubicz.pl warto popatrzec na ich strone i zrozumiecie czemu tak mowie. Klasa sama w sobie Jak za tak wysoki standard ceny nie sa wysokie,a obsluga jest bardzo sympatyczna. Lubie tam jezdzic z chlopakiem, bo moge tam faktycznie odpoczac

IP i czas połączenia logowane. [22654941]
[27.02.2017] 18:47
Westara
Polecam wam wybudować własny dom letniskowy jak na przykład http://www.domki-zylajek.pl

IP i czas połączenia logowane. [22660839]
[28.02.2017] 21:27
wisienka_na_torcie
Dla zakochanych par mogę polecić cudowne apartamenty na morzem, w Baltic Korona w Darłowie <3 Rewelacja! To są apartamenty na bardzo wysokim poziomie, wygodne, przestronne, nowoczesne, bliziutko morza, w zasadzie rzut beretem. Mogliśmy też wypożyczyć rowery i skorzystać z sauny - a wieczorkiem na romantyczny spacer po plaży albo do portu. Dawno nie byłam w tak fajnym miejscu nad polskim morzem - a dzisiaj chyba zarezerwuję kolejne wakacje albo majóweczkę Pozdrawiam i polecam raz jeszczewww.baltickorona.pl

IP i czas połączenia logowane. [22662303]
[01.03.2017] 10:46
hania447
Właśnie trafiłam na super ofertę wczasów w Sianożętach na stronie pod adresemwww.imperiall.pl Ośrodek proponuje noclegi w apartamentach, bungalowach i domkach letniskowych i dodatkowo można korzystać z basenu i innych ciekawych atrakcji. Wczoraj zarezerwowaliśmy już tam pobyt wakacyjny na sierpień.

IP i czas połączenia logowane. [22662734]
[20.09.2017] 16:45
[07.03.2017] 12:44
Agatajjk
W Dziwnowie jest takie fajne miejsce, nazywa się Morska Chatka. Rok temu byłam z rodziną i wróciliśmy zachwyceni. Blisko morza, czysto i sympatycznie. Tutaj można zobaczyć jak to wygląda morskachatka.pl

IP i czas połączenia logowane. [22669367]
[09.03.2017] 23:17
Preszit
Umówmy się co do jednej rzeczy - albo ma być super, albo ma być tanio, niestety takie są realia. Są miejsca, które się opłacają, ale nie ma co liczyć, że 5 gwiazdek będzie w cenie 1. Ja od siebie polecam Unitral i ich SPA - najlepsze w tym rejonie, to jedno, przy czym ceny nie sa przesadzone i nawet powiedziałabym, ze są atrakcyjne

IP i czas połączenia logowane. [22672371]
[13.03.2017] 11:03
pasikoniczek
Jak dla mnie fajnie zorganizować sobie coś samemu. Ja zawsze robię rezerwację hoteli na bookaparcie bo wychodzi najtaniej.

IP i czas połączenia logowane. [22676028]
[14.03.2017] 00:53
Mebe32
Wybór jest ogromny choć ja tak naprawdę mam słabość do Mielna. W tym roku postanowiłem po kilku latach do niego wrócić i spędzić tam kilkudniowy urlop. Wydaje mi się, że najlepszy czas to koniec czerwca. Mielno ma w sobie coś wyjątkowego i coś co mnie osobiście urzeka. Udało mi się zarezerwować nocleg w hoteluwww.villarafa.pl i teraz zaczynam powoli planować jakieś atrakcje. Jeśli ktoś z Was poleca coś szczególnego w tej miejscowości to chętnie przyjmę wskazówki.

IP i czas połączenia logowane. [22676885]
[18.03.2017] 20:48
EmilkaChałk
No to zależy kto co lubi ja co roku korzystałam z domków letniskowych w Dziwnowie http://www.morskachatka.pl/ mają również pokoje bardzo dobrze urządzone i przyjemne. Ceny moim zdaniem jak na morze jest fajna. Sprawdzaj

IP i czas połączenia logowane. [22682827]
[19.04.2017] 23:34
Gresjenne
Tutaj jest masa noclegów w niezastąpionej ustce Ja tam uwielbiam spędzać wakacje! (http://www.infoturystyka.pl/noclegi ,1592,ustka.html) każdy coś dla siebie znajdzie, to mogę zagwarantować

IP i czas połączenia logowane. [22713761]
[24.04.2017] 16:19
robing
Ja również spędzam urlop nad Bałtykiem. Z wielu miejscowości nadmorskich najbardziej przypadło mi do gust Grzybowo. A w Grzybowie polecam zatrzymać się w Villi Maritima. http://www.villa-maritima.pl Atrakcyjne pokoje i apartamenty na wynajem. Wysoki standard i korzystne ceny, a także ciche i spokojne otoczenie to niewątpliwe atuty, tego miejsca.

IP i czas połączenia logowane. [22719168]
[24.04.2017] 23:19
Jars
Ja polecam samodzielnie zarezerwować sobie pobyt. Nic nie płace gospodarzowi tylko przez portal. A korzystając z linku otrzymanego od Dawidawww.airbnb.pl/c/dp6 dostałem 100zł zniżki.

IP i czas połączenia logowane. [22719706]
[24.04.2017] 23:20
Tomasz Koralski
Korzystałem już kiedyś z takiego linku i faktycznie obniża cenę.
Dzięki

IP i czas połączenia logowane. [22719708]
[27.04.2017] 13:52
wektorek
Jeśli już gdzieś jadę i potrzebuję przenocować to raczej szukam przez portal
www.meteor-turystyka.pl To chyba jeden z lepiej prowadzonych serwisów z noclegami w ogóle w sieci. Są ich tysiące, w każdym regionie Polski. Parę tygodni temu szukałem hostelu w Krakowie to właśnie na tej stronie udało mi się znaleźć pokój za 50 zł od osoby, także jak na Krk to wyjątkowo okazyjnie.

IP i czas połączenia logowane. [22721406]
[27.04.2017] 16:52
Gostles
Najtaniej i najlepiej, tak sie chyba nie da, albo jedno, albo drugie, można wypośrodkować, ale trzeba mieć świadomość, że za jakość się płaci Jak ktoś faktycznie chce przyjemne miejsce, to dla Pań polecam spa unitral w mielnie, jedno z najlepszych w jakim byłam, z ogromem zabiegów do wyboru

IP i czas połączenia logowane. [22721611]
[02.06.2017] 10:09
sandra_mila
minek234 (10.07.2010.12 16:18):
Wladyslawowo

Ja polecam Darłówko i http://www.rozawiatrow.pl/ znajduje się blisko plaży, oferują pokoje hotelowe, jak i domki letniskowe o różnym standardzie. Przestrzeń umożliwiająca wypoczynek dodatkowo część dostosowana dla rodzin z dziećmi, co sprawia, że każdy się tam odnajdzie.

IP i czas połączenia logowane. [22744244]
[02.06.2017] 11:12
Hehehe!
Opłacało się zakładać profil dla darmowej reklamy swojej firmy, o zerowej skuteczności, panienko z recepcji?

IP i czas połączenia logowane. [22744279]

1 «   11 12 13 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat