o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Seniorzy
 » Odpowiedz na ten temat

Masturbacja wspólna w małżeństwie

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[18.06.2010] 15:04
gbila 58
Jesteśmy oboje z mężem koło 60. Dodam że jesteśmy kochającym sie małżeństwem od 36 lat. Nasze współżycie układa sie wspaniale i szukamy nowych doznań. Mąż zaproponował abym sie przy nim masturbowała. Na początku miałam duży opór aby przełamać w sobie zawstydzenie. Ale on nalegał a ja zrobiłam to dla niego. Później i ja poprosiłam aby no to zrobił dla mnie. Było to dla nas bardzo excytujące. Od tamtego czasu casami tak robimy jak mamy taki intymny czas dla siebie. Trochę poczytałam o masturbacji w małżeństwie . Sexuolodzy też zalecają ten sposób jako grę wstepną lub jako otwarcie sie na partnera. Uważam że takie otwarcie jescze nas bardziej zbliżyło ponieważ otworzyliśmy to co było do tej pory sekretne. Czy w innych małżeństwach też przeżywacie coś takiego?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.06.2010] 15:19
Nati 54
my też sie tak pieścimy bo łatwiej wówczas osiągnąć orgazm. Każdy najlepiej zna swoje ciało.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16812162]
[18.06.2010] 15:25
Xsawery
Ja bardzo lubię jak moja kochana żona to robi. Wtedy podnieca mnie to ze nie mogge sie oprzeć. Chćby byłonie wiadomo co od razu lgnę do niej. Ona teżchce abym sie pieścił dla niej. Jak ona gdzieś wyjeżdza to też jak spbie przypomnę to muszę rozładować napięcie. Oboje wiemy o swoich pieszczotach i nikomu to nie przeszkadza.
Dodam tylko że bardzo kocham moją zonę i nie interesuje mnie żadna inna. Dajemy i okazujemy sobie tyle czułości że nie mam potrzeby sie oglądać za innymi.

IP i czas połączenia logowane. [16812178]
[18.06.2010] 15:27
Seniorka po 60
Ja bym sie nigdy na to nie odważyła. nie chciała bym aby sie mój mąż masturbował a moze i w tym czasie myślał o innej.

IP i czas połączenia logowane. [16812186]
[18.06.2010] 17:16
do seniorki po 60
to powiedz czy kochasz swojego męża. Jak sie kocha to powinno sie być całkowicie otwartm dla niego a nie skrywać jakieś tajemnice.

IP i czas połączenia logowane. [16812594]
[02.09.2014] 13:35
[19.06.2010] 12:01
Roziii
Ja wiem ze mąż sie czasami masturbuje i on wie ze ja też czasami to robię zwłaszcza jak wyjeżdza w delegację. Nikt nie ma o to pretensji, ale nie miała bym odwagi zrobić to przy nim. Mąż mi wpominał o to abysmy to zrobili razem przy sobie ale jakoś nie mogę sie zdobyć na odwagę choć było by to bardzo ekscytujące. Może trzeba by było o tym porozmawiać. Nie wiem tylko jak taką rozmowę zacząć.
Wywołany temat spewnością bardzo by urozmaicił nasze współżycie.Myślę że jest on w naszym społeczeństwie i w naszej kulturze otoczony pewnym tabu i raczej unika sie rozmowy na ten temat.

IP i czas połączenia logowane. [16815544]
[21.06.2010] 08:40
To jest fajne
Spróbujcie a się przekonacie.

IP i czas połączenia logowane. [16823233]
[21.06.2010] 11:58
jak to jest?
Z trupem to robisz ?

IP i czas połączenia logowane. [16824059]
[21.06.2010] 22:00
boję się ....
jak to jest? (10.06.21 11:58):
Z trupem to robisz ?
że w ciążę zajdę, bo u starszego po siedemdziesiątce plemniki są żywe. Jak myślicie? A ja mam 66 lat i jeszcze nie przekwitłam, mam regularne miesiączki i stąd moja obawa na starość mieć dzieci, a mamy już prawnuczki.

IP i czas połączenia logowane. [16826602]
[22.06.2010] 21:50
rzann*
Też czasami się razem onanizujemy,podniecając się dodatkowo widokiem partnera.To bardzo ekscytujące.

IP i czas połączenia logowane. [16830500]
[24.06.2010] 10:10
Ja też bym tak chciał
ale nie mogę do tego przekonać mojej małżonki. Oboje jesteśmy koło 60 i uważam że to może być coś bardzo namiętnego. Tylko jak do tego przekonać małżonkę. A może kobiety coś na ten temat powiedzą jakie jest ich zdanie.

IP i czas połączenia logowane. [16836415]
[25.06.2010] 12:07
Czasami jest stosowana
w niektórych małżeństwach.

IP i czas połączenia logowane. [16841292]
[26.06.2010] 12:14
Malisia 57
W wieku koło 60 czasami trudniej jest osiągnąć rozkosz. Wspólne pieszczoty ale kazdy sam siebie ale zarazem wspólnie pozwala na osiągnięcie rozkoszy bo każdy sam najlepiej zna swoje ciało. Poza tym widok pieszczącego sie partnera działa jak dodatkowy bodziec podniecający. Trudno natomiast uzasadnić niechęć do wspólnych pieszczot w naszym społeczeństwie.

IP i czas połączenia logowane. [16845262]
[26.06.2010] 12:56
rzann*  rzann@tlen.pl
Malisia 57 (10.06.26 12:14):
W wieku koło 60 czasami trudniej jest osiągnąć rozkosz. Wspólne pieszczoty ale kazdy sam siebie ale zarazem wspólnie pozwala na osiągnięcie rozkoszy bo każdy sam najlepiej zna swoje ciało. Poza tym widok pieszczącego sie partnera działa jak dodatkowy bodziec podniecający. Trudno natomiast uzasadnić niechęć do wspólnych pieszczot w naszym społeczeństwie.

Może wpadłabyś na mój adresik,zapraszam,jak widac mamy podobne poglądy i upodobania.Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [16845408]
[28.06.2010] 15:46
Fajna sprawa dla 50+
Polecam innym

IP i czas połączenia logowane. [16854167]
[29.06.2010] 11:11
Msalinka
Mój mąż mnie namówił do wspólnej masturbacji niedawno.Obojgu nam sie to spodobało i teraz tylko myślę , że dlaczego tak późno. Lepsze jednak to niż wcale. Dodam że robimy to przy takim intymnym wieczorku wspólnie.

IP i czas połączenia logowane. [16857219]
[29.06.2010] 15:01
Ramileno
Mają niektórzy fajnie , tylko im można pozazdrościć.

IP i czas połączenia logowane. [16858228]
[30.06.2010] 12:52
Lussi
nawet jak i tak jest to sie nikt nie chce sie przyznać.

IP i czas połączenia logowane. [16861742]
[30.06.2010] 15:38
Marinna
Dlaczego sie wstydzić. ja nie widzę najmniejszego powodu. Dla mnie jest to jedna z form współżycia. Mogę dodać że po tym bardzo się do siebie przytulamy bo obydwoje nas to bardzo ekscytuje. Spróbujcie a później będziecie mogli krytykować.

IP i czas połączenia logowane. [16862430]
[06.07.2010] 09:28
Figaro 62
My z żoną jesteśmy oboje po 60 i całe życie bylismy bardzo otwarci do siebie. Dzisiaj jak czasami mamy ochotę bobaraszkować to oczywiście sie pieścimy wzajemnie ale na koniec czasami każde pieści sie samo patrząc i obserwując drugą połówkę. Zapewniam że jest to bardzo podniecające. Sprawia nam wiele frajdy.

IP i czas połączenia logowane. [16886893]
[09.07.2010] 12:12
Istnieje , istnieje
ale jak trudno sie do tego ludziom przyznać.

IP i czas połączenia logowane. [16900122]
[12.07.2010] 13:43
Marsylka 61
Figaro 62 popieram Cię i przyznaję że jest to fantastyczna wspólna chwila ze swoim partnerem. Do czasy kiedy nie spróbowałam nie sądzilem że takie wspólne masturbowanie się z partnerem moze przynosic tyle wspaniałych rozkoszy. Oczywiście nie zastepuje to całkowicie sexu ale jest elementem wspólnych intymnych chwil.
Spróbujcie a sie przekonacie a później można zabuerać głos.

IP i czas połączenia logowane. [16911232]
[14.07.2010] 14:40
Patryk 1951
Jak ja chciałbym abym mógł tak pobaraszkować z moją żoną. Tylko jak ją do tego przekonać?

IP i czas połączenia logowane. [16919762]
[14.07.2010] 15:08
ogiplus
Patryk 1951 (10.07.14 14:40):
Jak ja chciałbym abym mógł tak pobaraszkować z moją żoną. Tylko jak ją do tego przekonać?

Kobiety chyba da się skłonić do pewnych rzeczy, ale nic na siłę...

IP i czas połączenia logowane. [16919958]
[26.07.2010] 09:22
Wszystko ok ale
Roziii (10.06.19 12:01):
Ja wiem ze mąż sie czasami masturbuje i on wie ze ja też czasami to robię zwłaszcza jak wyjeżdza w delegację. Nikt nie ma o to pretensji, ale nie miała bym odwagi zrobić to przy nim. Mąż mi wpominał o to abysmy to zrobili razem przy sobie ale jakoś nie mogę sie zdobyć na odwagę choć było by to bardzo ekscytujące. Może trzeba by było o tym porozmawiać. Nie wiem tylko jak taką rozmowę zacząć.
Wywołany temat spewnością bardzo by urozmaicił nasze współżycie.Myślę że jest on w naszym społeczeństwie i w naszej kulturze otoczony pewnym tabu i raczej unika sie rozmowy na ten temat.

Jak jest to grą wstępną, nawet jest do tego celu bardzo pożądana . Natomiast jak dochodzi do rozładowania seksualnego, dobrze nie jet. Masturbacja to substytut seksu i nie powinno się jej stosować gdy jest szansa odbyć normalny stosunek.

IP i czas połączenia logowane. [16968516]
[29.07.2010] 12:40
Jest fajna
nie widzę nic złego w tym.

IP i czas połączenia logowane. [16982004]
[06.08.2010] 10:08
oj jest bardzo fajnie
Nie rozumiem dlaczego tak się tym oburzają niektórzy. Jżeli jest ona elementem wspólnych igraszek w małżeństwie to co komu to przeszkadza. Ja wraz z mężem czasami jak mamy dobry nastroj to tak wspólnie sie bawimy. Dla nas widok pieszczącego się partnera działa bardzo pobudzająco. Komuś może sie to niepodobać i wtedy niech tego nie stosuje. My w ten sposób pieścimy sie od niedawna ponieważ czasami trudno jest mi osiągnąć rozkosz a jak sama sie pieszczę to najlepiej wiem jak się do tego doprowadzić, przy jednoczesnym widoku jak mąż sie pieści. Za nim ktoś zacznie krytykować niech sam spróbuje . To wymaga dużej otwartości w małżeństwie. Tam gdzie są konflikty i nie ma żaru miłości to nie jest to możliwe. Tak wiec sądzę że krytykują ludzie gdzie brakuje w związku pełnego uczcia.

IP i czas połączenia logowane. [17011636]
[10.08.2010] 13:39
gdzie są takie kobiety
bo ja nie znam żadnej.

IP i czas połączenia logowane. [17029520]
[17.08.2010] 15:37
To szukasz
a znajdziesz

IP i czas połączenia logowane. [17058942]
[25.08.2010] 11:51
A mnie sie podoba
bo jest bardzo fajnie

IP i czas połączenia logowane. [17090083]
[28.08.2010] 11:47
Jowita 1951
Ja bardzo trudno osiągam orgazm. Wiem że czasami jak bym sie pieściła sama to bym go osiągnęla łatwiej. Jakoś tylko trudno mi to mężowi zaproponować.Nie chciała bym aby pomyślał że on nie daje rady. Ja po prostu znam lepiej swoje ciało i jestem przekonana że jak bym się sama piesciła to bym szybciej go osiągnęła. Problem jest tylko w tym jak mu to powiedzieć aby nie urazić. Faceci są na tym punkcie bardzo wrazliwi. Moze ktoś mi podpowie jak sami żescie rozwiązali ten problem.

IP i czas połączenia logowane. [17104835]

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat