o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie warto się bawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie zrobić wieczór panieński w Krakowie?

1 2
[10.06.2013] 21:21
annnia
Cześć
My z dziewczynami zrobiłyśmy wieczór panieński w Bajli przy Starowiślnej, a później poszłyśmy do El Sol przy Batorego. W Bajli miałyśmy wieczór w stylu Bollywood - super zabawa Tańce, wiązanie sari, malowanie henną, przytulna sala.
W Solu zmieniłyśmy klimat na latino. I tak do rana

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20542750]
[17.10.2013] 17:50
minimka87
Hej, mnie jeszcze do panieńskiego daleko, ale koleżanka podsunęła mi ostatnio pomysł zamóienia sobie do domu kursu skręcania sushi. Nie wiem jak wy, ale mi aż ślinka leci na myśl o tym. Może zamiast jeździć meleksem i śpiewać po pijaku (nie żebym miała coś do śpiewania, ale zawsze z politowaniem patrze na pijane, półnagie dziewczyny z rogami na głowie)spędzić fajnie wieczór z sushi masterem przy japońskim winku? Nie wiem, czy jakieś susharnie mają to w standardowej ofercie, ale zamawiam ostatnio ze znajomymi w Kenko (taka nowa susharnia tylko w dowozie. Niedawno się otworzyli, więc pewnie ceny nie byłyby zabójcze)i jestem zadowolona. Co myślicie o takiej alternatywie?

IP i czas połączenia logowane. [20808797]
[26.06.2015] 13:56
trgrgr
zapiszcie sobie numer do taniej taksówki w krakowie, bedziecie mogly bezpiecznie wrocic do domuwww.radiotaximpt.krakow.pl

IP i czas połączenia logowane. [21837873]
[26.06.2015] 14:38
gbfefw
hejo, ja ostatnio jechalam na lotnisko w krakowie z ta korporacjawww.radiotaxi919.pl i nie zaplacilam duzo, a wlasnie balam sie, ze bedzie hardkor

IP i czas połączenia logowane. [21837954]
[14.08.2015] 14:32
feaas
Koleżanka przysłała mi link https://www.facebook.com/KotlowniaKazimierz . Ona i jej narzeczony są zachwyceni tym miejsce, ja zamierzam to w najbliższym czasie sprawdzić osobiście.

IP i czas połączenia logowane. [21921884]
[25.09.2017] 11:47
[15.02.2016] 21:40
melanik
Fajne miejsce na wieczór panieński w Krakowie to hotel Polonez. Organizują tam wszelkiego typu imprezy okolicznościowe - http://www.hotelpolonez.pl/imprezy-okoliczno sciowe/ wiec sądzę, że z organizacją wieczoru panieńskiego nie będzie problemu. Do dyspozycji jest kilka sal w zależności od tego ile osób chcesz zaprosić. Zapewniają także oprawę muzyczną i pyszne jedzenie.

IP i czas połączenia logowane. [22197494]
[27.05.2016] 09:49
gufka
Jak będziecie szukać podobnego pomysłu tyle, że w Gdyni to zdecydowanie polecam adventurepark.pl Świetnie się tam bawiłam na panieńskim mojej siostrzyczki.

IP i czas połączenia logowane. [22323565]
[31.05.2016] 10:33
omeg3
Z kolei w Warszawie wieczór kawalerski w neworleans.pl/en/?nkpage=3

IP i czas połączenia logowane. [22328418]
[09.08.2016] 09:53
adusia8900
Na pewno trzeba wpaść do Ganesh na ul. Św Tomasza. i się porządnie najeść przed całonocnym szaleństwem

IP i czas połączenia logowane. [22407019]
[01.09.2016] 13:55
R2CqvOubXj  LbyBYpP8Nd7@tlen.pl
This forum needed shankig up and you've just done that. Great post!

IP i czas połączenia logowane. [22430945]
[22.09.2016] 11:12
hullka
LostBar na Szewskiej można sobie salę zarezerwować, dobre alkohole, dużo miejsca plus pokoje zagadek z tego co wiem to lokal cieszy się dużą popularnością jesli chodzi własnie o wieczory panieńskie i kawalerskie

IP i czas połączenia logowane. [22451367]
[04.10.2016] 12:48
goossc
Ja miałam wieczór panieński w górach tutaj gorzelanny.pl i było ssuuuuper!! Jeśli szukasz dobrego pomysły na niebanalny wieczor panieński, to może warto rozważyć właśnie wyjazd w fajne miejsce.

IP i czas połączenia logowane. [22464707]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat