o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Call center Inter Galactica

[21.05.2010] 20:20
stUdeent
Mam pytanie. Czy ktoś z Was pracował, albo pracuje w CCIG w Kielcach? Jaka jest atmosfera pracy, ile mozna zarobić, czy jest ciężko podpisywać te umowy, czy przełożeni są wyrozumiali, etc.? Chciałbym pójsć troche zarobić, ale nie wiem, czy to praca dla mnie. Będę wdzieczny za odpowiedzi.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.05.2010] 22:52
stUdeent
Nikt w tych Kielach w tej firmie naprawdę nie pracował ?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16708343]
[22.12.2010] 21:05
fiołek12
Ja właśnie jutro zostałam zaproszona tam na rozmowę, ale poczytałam trochę na forach jak taka praca wygląda w innych miastach i mam mieszane uczucia. Nie wiem czy dam radę wciskać ludzią kit.

IP i czas połączenia logowane. [17598206]
[11.05.2011] 19:48
malinaXS
ja obecnie pracuję w call center w kielcach i szczerze mówiąc jestem naprawdę zadowolona z tej pracy. wiadomo-różnie bywa, czasem zarobki nie są oszałamiające ale skoro jestem w tej firmie już 7 miesięcy to chyba raczej mi odpowiada a jeżeli chodzi o wciskanie ludziom kitu to nie jest do końca tak, generalnie mówimy prawdę ale trzeba tę prawdę przedstawić w taki sposób, aby klient sam doszedł do wniosku, że nasza oferta jest rewelacyjna tzw.język korzyści ;P naprawdę polecam, nie ma się czego bać-praca jak każda inna i można wiele się nauczyć rozmawiając z ludźmi bo przecież każdy klient to normalny człowiek jak my ja np nauczyłam się cierpliwości i teraz w zasadzie ciężko wyprowadzić mnie z równowagi

IP i czas połączenia logowane. [18370484]
[12.05.2011] 12:19
mechonika
malinaXS (11.05.11 19:48):
ja obecnie pracuję w call center w kielcach i szczerze mówiąc jestem naprawdę zadowolona z tej pracy. wiadomo-różnie bywa, czasem zarobki nie są oszałamiające ale skoro jestem w tej firmie już 7 miesięcy to chyba raczej mi odpowiada a jeżeli chodzi o wciskanie ludziom kitu to nie jest do końca tak, generalnie mówimy prawdę ale trzeba tę prawdę przedstawić w taki sposób, aby klient sam doszedł do wniosku, że nasza oferta jest rewelacyjna tzw.język korzyści ;P naprawdę polecam, nie ma się czego bać-praca jak każda inna i można wiele się nauczyć rozmawiając z ludźmi bo przecież każdy klient to normalny człowiek jak my ja np nauczyłam się cierpliwości i teraz w zasadzie ciężko wyprowadzić mnie z równowagi

kiedyś pracowałam w call center w kielcach. fajne doświadczenie, szczególnie jak ktoś planuje potem nadal pracować w jakiejś prywatnej firmie. zaczynałam na drugim roku studiów. na czwartym przeszłam do eniro polska. do tej pory tam pracuje. dzięki temu doświadczeniu ze sprzedaży i call center, jakie miała wcześniej przeszłam od razu do sprzedaży bezpośredniej. świetnie się odnalazłam. zresztą na rozmowie to bardzo interesowało ich moje doświadczenie z call center. szczególnie takie ogólne wygadanie i praca z klientem. na blogu opisują co się liczy przy startowaniu do tego rodzaju pracy http://praca.eniro.pl/2010/08/szukamy-nowych -pracownikow/. w innych firmach tego rodzaju też ważne są takie rzecz. zresztą dla młodej osoby to taka praca to szkoła życia i zgadzam się, że cierpliwości również.

IP i czas połączenia logowane. [18372692]
[19.09.2017] 22:56
[29.10.2013] 14:43
magg5
Hej,
a jak wygląda praca jako telemarketer w Kielcach obecnie? jak wygląda rekrutacja?

IP i czas połączenia logowane. [20832611]
[12.08.2015] 13:24
krasna_jo
To Ci http://ccig.pl
Bo wybieram sie na rozmowe w spr pracy?

IP i czas połączenia logowane. [21918914]
[28.03.2017] 15:44
Maniek00
krasna_jo (15.08.2015.12 13:24):
To Ci http://ccig.pl
Bo wybieram sie na rozmowe w spr pracy?

Tak Ci, ja pracowałem i było bardzo ok. Atmosfera była bardzo fajna w pracy i były możliwości rozwoju co według mnie jest ogromnym plusem, ale to parę lat temu było myśle że jak coś się zmieniło to tylko na lepsze

IP i czas połączenia logowane. [22693531]
[10.09.2017] 17:49
Mar_WOL
Sam, mogę szczerze polecić https://ccig.pl/praca/ - pracowałem u nich we Wrocławiu i atmosfera w biurze była bardzo fajna. Najdziwniejsze było to, że mimo iż pracowałem tam sporo czasu, ani razu żaden klient nie potraktował mnie źle...

IP i czas połączenia logowane. [22801938]

» Odpowiedz na ten temat