o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Imprezy: gdzie warto się pojawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Imprezy integracyjne dla firm - paintball i quady

1 2 3
[18.05.2010] 22:17
adrenalina_1979
Witam. Ostatnio byłem na imprezie integracyjnej mojej firmy bawiliśmy się w paintball. Szef zaszalał i wynajął firmę z pod Szczecina, która zorganizowała nam wspólny czas. Zamiast picia wódki i przegryzania niezdrowymi rzeczami, my bawiliśmy się biegając po lesie i polując na siebie. Większość pracowników miała po raz pierwszy markery do paintballa w ręce, ale dzielnie sobie radzili. Paintball to gra zespołowa, która daje niesamowitego kopa. Drugą wielką atrakcją były quady. Nigdy nie miałem okazji przejechać się na quadzie, więc to był mój pierwszy raz. Okazało się, że quad nie jest taki straszny i tak jak paintball daje mega frajdę. Ryk silnika błoto lecące spod kół i napęd na 4 koła, czysta moc - taki właśnie jest quad. Najlepsza impreza integracyjna na jakiej byłem. Szczerze polecam wszystkim http://dragon-paintball.com.pl/

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.01.2013] 19:23
soglif3
Oferta dodatkowego zarobku dla pracujacych powiazana z turystyka.
Nowy rewelacyjny PP:
Wydajemy raz 1200zl i nie dosc,ze nam sie to zwraca z zyskiem 100% to dodatkowo pozniej zarabiamy cyklicznie 10tys $ Kto zainteresowany niech pisze na soglif3@gmail.com Oferta wazna non stop.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20185282]
[12.05.2013] 18:40
sylwia_fikfik
Pomysł bardzo fajny Ale niestety nie każdy szef jest tak wspaniałomyślny

IP i czas połączenia logowane. [20480830]
[12.05.2013] 23:16
heniekjok
a ten Powersport to na terenie całego kraju działa?

IP i czas połączenia logowane. [20481804]
[12.05.2013] 23:21
wistek
Z tego co wiem, to tak, zresztą skontaktuje się z powersport osobiście najlepiej

IP i czas połączenia logowane. [20481823]
[22.09.2017] 02:52
[25.05.2013] 23:23
szklankawody
ja byłem z powersport na Gumballu a za niedługo już Rage 2013 z nimi - uwielbiam ich i te imprezy! Gumball mistrzostwo

IP i czas połączenia logowane. [20511129]
[21.10.2013] 12:07
arkowski
my w sierpniu tego roku byliśmy z Bartbo na rajdzie offroadowym quadami Sześciu chłopa nas było i instruktor, na początku myśleliśmy, że sobie po prostu pośmigamy, a co się okazało, że wyjechaliśmy w pole, do lasu, na bagna. Nie raz trzeba było kumpla wyciągać z błota, z wody, z rowów, trzeba było zsiąść z quada i wypychać, bo inaczej nie dało rady. Wróciliśmy brudny, cali w błocie, mokrzy, ciuchy żona wywaliła, ale zabawa przednia. Potem jeszcze grill i ognisko z kiełbasami i mięchem, bo wszyscy głodni jakby z tydzień nie jedli. Najlepsza impreza integracyjna na jakiej byłem. W życiu się tak dobrze nie bawiłem, a że akurat byliśmy zupełnie nowym zespołem (dopiero co uruchomiona firma), to się świetnie złożyło. Integracja pełną gębą

IP i czas połączenia logowane. [20815848]
[15.11.2013] 13:32
djcj99
Kurczę, wszystko spoko, tylko te imprezy są strasznie drogie. Dla mnie jako organizatora jednak ma to znaczenie. Kiedys pamietam pojawialy sie czasami na zakupach grupowych przeróznych, ale teraz jakos ciezko trafić, a firmy takie jak nasza ciagle szukaja. Ja nie wiem, zima sie zadna firma nie otwiera i nie integruje czy po prostu wola robić imprezy latem, ognisko i spokój?

IP i czas połączenia logowane. [20863203]
[18.11.2013] 15:50
macierzmitochondrialna
Może nie cała organizacja, ale prawie Kwestia tylko wynajęcia sali: http://b2bdeal.pl/oferta/1378/800-zl-zamiast -1600-zl-za-oprawe-muzyczna-imprez-firmowych-pozwol-pracowni kom-na-zabawe.html

IP i czas połączenia logowane. [20869170]
[22.11.2013] 12:40
ToCiOdpowiem
djcj99 (13.11.15 13:32):
Kurczę, wszystko spoko, tylko te imprezy są strasznie drogie. Dla mnie jako organizatora jednak ma to znaczenie. Kiedys pamietam pojawialy sie czasami na zakupach grupowych przeróznych, ale teraz jakos ciezko trafić, a firmy takie jak nasza ciagle szukaja. Ja nie wiem, zima sie zadna firma nie otwiera i nie integruje czy po prostu wola robić imprezy latem, ognisko i spokój?

masz tu linka do strony organizatora który robi imprezy integracyjne zimą. Swoja droga bardzo polecam, bo już korzystałem. Myslę, czy by w tym roku nie powtórzyć, ale dowiem się co załoga na to, pozdr

IP i czas połączenia logowane. [20876016]
[28.06.2014] 00:31
RadekRade
U mnie też na imprezę integracyjną wybrano paintball, firma była z Warszawy, nazywała się chyba Gamp-Paintball z Urusu. Impreza wypadła @@@iście. POlecam wam gorąco taką formę imprez integracyjnych!

IP i czas połączenia logowane. [21241697]
[01.07.2014] 12:22
danielff
Zgadzam się z przedmówcą, jeśli Paintball to tylko z firmą Gamp-Paintball z Ursusa.

IP i czas połączenia logowane. [21245691]
[09.08.2014] 12:47
mooniczkaa
Mi się bardzo podobała impreza integracyjna w łodzi w Campoverde. też mieliśmy paintball, ale na takim świetnym terenie do tego, że aż chciala bym wrócic tam jeszcze raz.

IP i czas połączenia logowane. [21304018]
[12.08.2014] 10:30
12Milka12
moniczka ma rację, mi też bardzo podobało się w Campoverde. korzystałam również z hotelu, który podobał mi równie dobrze. sprawdźcie zdjęcia na Campoverde.pl , nie różnią się od rzeczywistości

IP i czas połączenia logowane. [21307419]
[01.09.2014] 13:09
baderon
Szef organizował nam coś takiego o tutaj - http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_f irm.php Mieliśmy też basen, plażę, saunę, kulig, grillowanie, wieczorną imprezę - ubawiliśmy się za wszystkie czasy, to było niezapomniane przeżycie

IP i czas połączenia logowane. [21336566]
[13.10.2014] 19:19
kamil278
wedlug mnie gokarty i paintball to swietne pomysly na impreze inegracyjna co tego nie trzeba sie w wiekszosci przypadkow ruszac z miejsca zamieszkania (bo wiekszosc tego nie lubi). Jesli chodzi o wawie to na ursusie jest fajny tor www.xdrivekarting.pl/ i do tego mozna tez zabawic sie w paintball

IP i czas połączenia logowane. [21396777]
[22.10.2014] 15:44
weroooonaaaa
z dobrą ekipą to i nudzic sie mozna fajnie

IP i czas połączenia logowane. [21411360]
[23.10.2014] 08:53
neverendingstory
jaaaaa na takie eventy morze jest super, bo tam z kolei nie tylko quady wchodzą w gre, integracje mozna robic wszedzie a najlepiej w fajnej okolicy, mieszkając w dobrym hotelu (my mielismy te przyjemnosc gościć w Hotelu Lidia, nad samiusieńkim morzem, w Darłowie) - weekendowy wypad potrafi swietnie wplynac na relacje w teamie

IP i czas połączenia logowane. [21412571]
[28.11.2014] 12:14
mar.nowin
my się wybraliśmy na paintballa z firmą do http://www.xdrivekarting.pl/paintball.html uważam, że takie aktywne imprezy są lepsze niż spotkania polegające na samym piciu

IP i czas połączenia logowane. [21473971]
[24.02.2015] 18:43
cisnionekkk
to na pewno xD nasza firma organizowala 3dniową konferencję w http://www.hoteleprezydenckie.pl/ , do dyspozycji mielis,my tez Spa i rzeczywiście wielu uczestnikow chwaliło takie rozwiązanie, bo po męczącym dniu można się było zrelaksować

IP i czas połączenia logowane. [21636580]
[10.04.2015] 00:23
pikaczowa
wlasnie się zastanawiam czy orgazniowac w hotelu slowik, na lato jest tam szkola jazdy konnej i piekne widoki cisza spokoj, jak myslicie konie mogą być fajna atrakcja? Oczywiście plaza, rowerki wodne itd. to tez fajna sprawa ale chciałem do tego cos oryginalnego typu te konie wlasnie, co do quadow to nie przepadam za ta rozrywka

IP i czas połączenia logowane. [21712475]
[12.04.2015] 21:13
ula78
Ja mam miłe wspomnenia z imprezy w hotelu piano w Lublinie, dobre jedzonko było, koktajle, wystrój nowoczesny, jeśli ktoś szuka czegoś w lublinie to na pewno polecić mogę

IP i czas połączenia logowane. [21716567]
[15.04.2015] 20:10
miks77
Paintball to bardzo fajny sposób na integrację w zespole. My bawiliśmy się w ośrodku http://www.hotelodys.pl/ w górach. Doskonale wspominam ten wyjazd integracyjny.

IP i czas połączenia logowane. [21721978]
[08.05.2015] 15:35
OlgaP
Wiesz co, jesli chodzi o paintball to na pewno moge polecic http://trygon.pl , aczkolwiek nie jestem pewien tego samego jesli chodzi o quady

IP i czas połączenia logowane. [21759533]
[19.06.2015] 16:47
Dariuszz
Ja ostatnio byłem na imprezie integracyjnej we Wrocławiu. Szef zatrudnił agencję eventową http://www.wynajmijpanthers.pl/ i spisali się na medal - dawno się tak nie ubawiłem. Szkoda, że częściej nie ma takich spotkań...

IP i czas połączenia logowane. [21824127]
[22.06.2015] 10:59
Michał Wendora
Racja. Firmowe imprezy integracyjne powinny być organizowane znacznie częściej. Impreza była podobna do filmów, które są na stronie http://www.crusar4rally.eu/oferta/firmowe-im prezy-i-wyjazdy-integracyjne/ Polecam takie rozwiązanie każdej z firm. Naprawdę budują pozytywną atmosferę w zespole.

IP i czas połączenia logowane. [21828151]
[27.06.2015] 19:38
raja13
Ja bylam na super imprezie integracyjnej pod Gdańskiem w http://www.jagatowka.pl duzo jedliśmy, pilismy, robiliśmy ognisko, był tez mecz pilki noznej, super okolica lasy cisza spokoj, dla mnie to najważniejsze

IP i czas połączenia logowane. [21840327]
[29.06.2015] 10:09
wszystkieloginyzajetesajuz
u nas wielka popularnoscia ciesza sie raczej pikniki skierowane do calych rodzin pracowniczych. i dzieci sie wyszaleja i rodzice poznaja. u nas robi to firma Endorfins i musze powiedziec, ze jednak jak pracownik wierzy w to co robi to ma lepsze podejscie do pracy. takie kreowanie wizerunku jest naprawde fejnym pomyslem

IP i czas połączenia logowane. [21843129]
[29.07.2015] 03:12
agata.bialon
My na imprezie integracyjnej byliśmy w Centrum Activ fajna sprawa, dużo atrakcji w pierwszy dzień było szkolenie, a w następny korzystaliśmy z tego co w ośrodku czyli quady, basen, kręgle

IP i czas połączenia logowane. [21896370]
[29.07.2015] 11:05
malinois666
takie imprezy to super sprawa Ja z Poznania polecam http://trygon.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21896668]
[31.07.2015] 07:06
kapryśna58
Ze względu na finanse nie mogliśmy pozwolić sobie na wielkie szaleństwo. Wiec wypad do Krakowa, to miasto ma taką fajną atmosferę, no i jest co zwiedzać. Późnym popołudniem wylądowaliśmy w restauracji Mekong,super jedzenie, przemiła obsługa. Myślę, że wszyscy byli zadowoleni.

IP i czas połączenia logowane. [21900698]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat