o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

Czy on mnie kocha?

[13.05.2010] 23:58
klaudia-5
Ogólnie wygląda to w ten sposób że jest pewien chłopak. Koleguje sie z nim od dłuższego czasu. Tzn więcej niż koleguje ponieważ całujemy sie praktycznie na kazdej mozliwej imprezie, po szkole odprowadza mnie zawsze na pociag, chodzimy nad jezioro potrafimy pisac smsy calymi dniami. Na poczatku oboje zatwierdzilismy zasade zadnego zwiazku. On nie chce miec dziewczyny - cale otoczenie wie o tym ze on jest wiecznym singlem. Ale mi wydaje sie ze moze cos czuc do mnie. pisze do mnie slodkie smsy, jak juz wspomnialam codziennie odprowadza mnie po szkole, przyjezdza do mnie, piszemy calymi dniami jak i nocami... nie chce go zranic, a nie chce zaczynac z nim tego watku poniewaz nie chce zeby mnie wysmial, lub by pomyslal ze moze czuje cos do niego. co myslicie o tym ?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.05.2010] 19:43
prawdopodobnie...
chce Cię tylko przelecieć

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16666689]
[18.05.2010] 10:33
Paatuniaxx
Pokaż mu że Ci zależy, ale nie bardzo. Jakimś drobnym, ale znaczącym gestem, postaraj się zbliżyć do niego jeszcze bardziej. Albo postaw sprawę jasno, powiedz, że Twoimi uczuciami nie można się bawić i niech powie wprost, czy coś do Ciebie czuje. To będzie trudne, ale zrobione w odpowiedni sposób może zdziałać wiele dobrego

IP i czas połączenia logowane. [16682061]
[21.05.2010] 23:52
marika1515
Chłopcy nie lubią mówić o swoich uczuciach według mnie to może coś do cb czuć lecz dokładnie nie wie co to jest lub jest nie zdecydowany... Zadawaj mu pytania które nie będą jednoznaczne i powoli będą odkrywać jego intencje względem cb ja tak robię i to działa

IP i czas połączenia logowane. [16700198]
[27.05.2010] 12:08
Kochana-18  kochana-18@tlen.pl
hmm coz..chlopcy tak maja
kazdy ma uczucia
mojim zdaniem
podobasz mu sie
ma sentyment do ciebie (dlatego cie odprowadza,przyjezdza,pisze
slodkie smki)
mysle ze powinnas sie dowiedziec cos na jego temat
czy mial kiedys dziewczyne..i jak dlugo z nia byl
lub czy jest takim z typow ktorzy sie staraja za kazda cene pod falszywa maska i chca zaliczyc i zostawic.. trzymam kciuki.

IP i czas połączenia logowane. [16722898]
[26.10.2014] 02:15
[27.05.2010] 14:51
iza-3110
hm..myśle, że kochać to nie..ale jesteś niewatpliwie dla niego kimś wyjatkowym, co nie zanczy że Cię kocha=to są dwa różne pojęcia kontunuujcie i zobaczysz co z tego wyniknie w konsekwencji

IP i czas połączenia logowane. [16723517]
[07.08.2010] 00:27
OluŚŚŚŚ  ola7061706@tlen.pl
hmm..
chlopaki lubia sie tak wlasnie bawic dziewczynami...
pisac do nich caly czas calowac sie .. a potem rzucic..
i mysla tylko zeby zaliczac nastepna i nastepna..
ale z 2 str..no nie znam go... tylko ty wiesz jaki ma charakter jak sie zachowuje..
ale popatrz.. gdyby chcial cos wiecej to by chyba porozmawiał z Tobą .. nie? a jeesli nie robi nic w tym kierunku....

IP i czas połączenia logowane. [17015170]
[07.08.2010] 10:23
geass
OluŚŚŚŚ (10.08.07 00:27):
hmm..
chlopaki lubia sie tak wlasnie bawic dziewczynami...
pisac do nich caly czas calowac sie .. a potem rzucic..
i mysla tylko zeby zaliczac nastepna i nastepna..
ale z 2 str..no nie znam go... tylko ty wiesz jaki ma charakter jak sie zachowuje..
ale popatrz.. gdyby chcial cos wiecej to by chyba porozmawiał z Tobą .. nie? a jeesli nie robi nic w tym kierunku....
Eh... Znowu Ty? Powtarzać się nie będę Co do klaudia-5. Wydaje mi się, że sama sobie odpowiedziałaś na pytanie pisząć "On nie chce miec dziewczyny - cale otoczenie wie o tym ze on jest wiecznym singlem." Akurat w tym przypadku jestem w stanie przyznać rację OluŚŚŚŚ. Skoro nie chce mieć dziewczyny i usilnie chce być singlem prawdopodobnie chce Cię tylko bzyknąć i nic więcej. Przykro mi, ale tak to wygląda. Oczywiście może nie jest tak źle, daj Boże. Ale jeśli tak, to jest on ostatnim chamem i mnie jako facetowi wstyd za takie zachowanie, bo później niesłusznie mnie się obrywa gdy czytam, że wszyscy faceci są tacy a tacy ;/ Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [17015884]
[08.08.2010] 15:41
PrincessGwen
Nie znam go, wiec nic na jego temat powiedzieć nie moge, ale w sumie tak jak wyżej ktoś napisał, gdyby chciał z Tobą chodzić czy coś to by ci powiedział, bo skoro już non stop sie całujecie itd. to nie powinien mieć problemu z nieśmiałością, wiec moim zdaniem on po prostu Cie lubi, ale chyba nic wiecej...
chociaż życze Ci żeby to było coś wiecej, bo w końcu każdy marzy o tym jedynym

IP i czas połączenia logowane. [17020794]

» Odpowiedz na ten temat