o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Depresja poporodowa - forum eksperckie
 » Odpowiedz na ten temat

dla ludzi z depresja i nerwica lekowa

[11.05.2010] 23:12
zmartwiony
Jest ktos kto na to cierpi???

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.03.2011] 06:05
Jola.Zadna
wyrwalam sie dzieki wspanialemu lekarzowi Piotrowi Szymanskiemu z warszawy, siwetny neurolog, polecam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18140576]
[06.04.2011] 19:49
anty.M  138@tlen.pl
Neurolog nie leczy depresji ,depresje leczy psycholog lub psychiatra przeszłam ciężką depresje ,nie będę opowiadać dlaczego ,to jest bardzo bolesne nawet teraz ,po kilku latach leczenia ,mój psycholog robi wszystko żeby mnie z tego wyciągnąć .Bardzo ciężko jest z tego wyjść. anty.M

IP i czas połączenia logowane. [18233215]
[23.04.2015] 19:58
edyta8374
Swego czasu nachodziły mnie myśli samobójcze. Moja pani psycholog nawet zasugerowała, że może niezbędna być wycieczka do szpitala.. Nie wiedziałam co mam zrobić ze swoim życiem.. Z jednej strony wiedziałam, że mogłabym je wspaniale wykorzystać, pójść na studia, zostać inżynierem, mieć dobrą pracę i podróżować z mężczyzną mojego życia. Z drugiej strony wydawało mi się to niemożliwe. Można to przyrównać do pięknego krajobrazu. Co innego być gdzieś na Karaibach i pluskać się w lazurowej wodzie, a co innego mieć tylko nieostre zdjęcie z komórki. A tak od zawsze wyglądał kontrast pomiędzy moimi planami i marzeniami, a rzeczywistością.
Byłam w czarnej dziurze, z której nawet światło nie mogło sie wydostać.. wtedy natrafiłam przypadkowo na stronę http://rzeka-energii.pl i zamówiłam kilka sesji oczyszczenia aury. Rezultaty przerosły moje oczekiwania! Zaczęłam w końcu wierzyć w siebie i spełniać swoje marzenia. W tej chwili uważam się za osobę szczęsliwą z naprawdę wspaniałymi perspektywami na przyszłość.

IP i czas połączenia logowane. [21736084]
[27.04.2015] 17:07
Ania Grodzka
Żadne tam czyszczenie aury ale uchlastanie jaj i prącia przyniesie ci ulgę. Cóś o tym wiem.

IP i czas połączenia logowane. [21742280]
[22.09.2017] 06:38
[29.10.2015] 10:20
Radek Markiewicz
Ja jestem w trakcie leczenia nerwicy. Zgłosiłem się z tym problemem do specjalisty bo chyba nikt oprócz niego nie był mi w stanie pomóc. Aktualnie jest zdecydowanie lepiej, przede mną perspektywa spokojnego życia z czasem wyjścia z tego co mnie spotkało. Z nerwicą można żyć to najważniejsze. Jeśli szukasz pomocy to skontaktuj się z centrum psychologiczno - terapeutycznymwww.carpediem.szczecin.pl

IP i czas połączenia logowane. [22037870]
[09.11.2015] 23:16
melistek54
Zacznę od tego ze wychowałem się w patologicznej rodzinie (ojciec pije, matka nie wie co ma robić, siostra w domu dziecka etc.). Jakiś długi czas temu, dość długi czas temu zakochałem się w mojej bliskiej koleżance i to do tego stopnia że nie mogłem myśleć o niczym innym... o nikim innym - traciłem ROZUM JAK O NIEJ MYŚLAŁEM . Wiedziałem że nic z tego nie będzie, i perspektywa tego że prawdopodobnie wyjedzie na studia do Krakowa mnie jeszcze bardziej przygnębiała. Traciłem chęć do życia, miałem myśli samobójcze, użalałem się nad sobą i swoim życiem i .... szukając pomocy natrafiłem na stronę http://moc-energii.pl , pomyślałem że to moja ostatnia szansy i zamówiłem rytuał oczyszczający mnie ze złych energii. Chociaż na początku trochę wątpiłem w efekty, po odprawieniu rytuału wszystko powoli zaczęlo zmieniać się na lepsze. Zająłem się swoim życiem, natrętne myśli o tamtej dziewczynie odeszły w niepamięć i zacząłem żyć pełnią życia.

IP i czas połączenia logowane. [22056002]
[14.10.2016] 13:06
jacekkk1
Moja choroba zaczęła się od problemów z nauką i z kolegami w szkole. Do tego wszystkiego rzuciła mnie dziewczyna i to przeważyło szalę. Nie wiedziałem co mam ze sobą zrobić, nie widziałem sensu w życiu. Na szczęście mama namówiła mnie na leczenie w ośrodku Mental Relax House. Teraz znowu wszystko jest dobrze

IP i czas połączenia logowane. [22477848]
[15.10.2016] 17:05
Reklamyyyyy la la lal a
Wiecie co ...wszyscy co tu pisza o uzdrowieniu dziecki taki poradniom i taki aura to tylko krypto reklama.....ludzie którzy sę wylczyli lub jest im lepiej nie zagladają na takie fora... polecam dobrego psychologa i terapie i tyle w temacie

IP i czas połączenia logowane. [22479331]
[16.10.2016] 18:04
Karolina_W
Dobra terapia plus leki, o ile lekarz zaleci.
Nie ma innego środka.

IP i czas połączenia logowane. [22480692]
[30.10.2016] 13:46
Anastazja796
Nie jestem zwolennikiem leków, postawiłam na dobrego specjalistę. Tak trafiłam do p. Senderowskiej z poradni http://psycholog-ms.pl/poradnia/ we Wrocławiu. Uwierzcie, kamień spadł mi z serca po tej terapii. A czuję się jak inny człowiek.

IP i czas połączenia logowane. [22498769]

» Odpowiedz na ten temat