o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Usuniecie wedzidelka

1 2
[17.01.2017] 23:53
Ralfus
Właśnie to zrobilem,i bez tragedii,sam,bez krwotoków itp,higiena po pierwsze a reszta idzie bez tragedii

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22606012]
[19.01.2017] 13:26
Adrialinho
Robert26 (14.11.2014.03 14:53):
Mozna samemu usunac wedzidełko i to dosyć prosto.Ja to zrobiłem i widze same korzysci.O wiele lepsze doznania,dużo łatwiej zachowac higiene i kutas wyglada fajnie.
Zeby zrobic to samemu bezbolesnie i bezpiecznie potrzeba kilka etapów.
1.Sciagasz napletek na maksa i odciagasz za wedzidełko od żołedzi,
skóra pod wedzidełkiem jest bardzo cienka, prawie przezroczysta.Tą skore przebijasz mniej więcej na srodku igła albo welfronem.Jest to bezbolesne i praktycznie bez jakiejkolwiek krwi.Najlepiej jest załozyc w to miejsce jakis kolczyk,zawiazac grubsza zyłke cokolwiekzeby nie zarosło.
2.Po kilku dniach jak przekłucie sie zagoi, wkładasz cos o wiekszej srednicy, rozciagasz otwór.Ja lubiłem sie tym bawic zawsze jak waliłem gruche rozciagałem skore.Najpierw srednica patyczka do uszu doszedłem do cienkiego ołowka po kilku tygodniach.
3 Po tym czasie skóry pomiedzy wedzidełkiem a zoledzia juz praktycznie nie ma zostaje przeciecie samego wedzidełka.
zaciskasz na wezeł zyłke i czekasz kilka dni.W miejscu wezła gdzie nie dopływa krew wedzidełko po kilku dniach samo sie przerywa.Można tez przeciąc, jest szybciej ale trzeba wczesniej zawiazac żyłke ponizej ciecia (tniesz pomiedzy żołędzia a żyłka)Wedzidełko ma małą tetniczke i jesli je przetniesz a nie podwiażesz wczesniej może krwawic, chociaz nie jest to niebezpieczne dla zdrowia czy zycia.
Jest jeszcze kilka szczegółow kosmetycznych ktore mozna zrobic zeby kutas wygladał naprawde fajnie ale nie bede sie teraz rozpisywał.

Można pomiędzy tymi zabiegami prowadzić wspolzycie ?

IP i czas połączenia logowane. [22607688]
[21.06.2017] 11:51
niemozna1
Adrialinho (17.01.2017.19 13:26):
Można pomiędzy tymi zabiegami prowadzić wspolzycie ?

Niestety nie można, musi się tkanka zregenerować bo inaczej jest ryzyko zerwania i otworzenia rany - a tego nie chcesz bo zwyczajnie boli.
https://www.stolicazdrowia.pl/1778/wedzidelk o-napletka-przyczyny-objawy-leczenie/ może ten artykuł Ci pomoże.

IP i czas połączenia logowane. [22755925]
[21.06.2017] 11:58
komu?
Bo temat jest sprzed 7 lat, a ty twardo w formie osobowej, upierdliwy promotorze badziewnej stronki

IP i czas połączenia logowane. [22755932]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat