o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Usuniecie wedzidelka

1 2
[11.05.2010] 19:45
czarodziej1982
Witam. Czy ktos z Was zdecydowal sie na zabieg usuniecia wedzidelka jedynie dlatego ,ze mial taki kaprys tudziez byl ciekawy efektu PO zabiegu? Jezeli tak,to opiszcie plusy badz minusy .

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.05.2010] 23:52
to nie jest dobry pomysł
Wędzidełko jest miejscem silnie unerwionym. Jego amputacja bardzo zmniejsza możliwości odczuwania satysfakcji seksualnej.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16655880]
[12.05.2010] 06:37
Ale ja krótkie to lepiej
usunąć. Na jakość seksu jego brak nie będzie wpływać. Na szczęście cały penis jet zaopatrzony w odpowiednie czujniki, które pracują niezawodnie.

IP i czas połączenia logowane. [16656251]
[13.05.2010] 10:50
ale głupoty piszesz
Ale ja krótkie to lepiej (10.05.12 06:37):
usunąć. Na jakość seksu jego brak nie będzie wpływać. Na szczęście cały penis jet zaopatrzony w odpowiednie czujniki, które pracują niezawodnie.
Wystarczy zapytać kogoś, kto wędzidełka się pozbył, żeby przestać głosić podobne bzdury. Tak, członek ma mnóstwo receptorów dotykowych, ale nigdzie nie ma tylu zakończeń komórek nerwowych, co właśnie w wędzidełku i nie znam NIKOGO, kto po takim zabiegu byłby w pełni zadowolony, po prostu usunięcie wędzidełka znacząco obniża możliwość odczuwania doznań fizycznych.

IP i czas połączenia logowane. [16660622]
[13.05.2010] 18:30
To ciekawe co napisłeś
ale głupoty piszesz (10.05.13 10:50):
Wystarczy zapytać kogoś, kto wędzidełka się pozbył, żeby przestać głosić podobne bzdury. Tak, członek ma mnóstwo receptorów dotykowych, ale nigdzie nie ma tylu zakończeń komórek nerwowych, co właśnie w wędzidełku i nie znam NIKOGO, kto po takim zabiegu byłby w pełni zadowolony, po prostu usunięcie wędzidełka znacząco obniża możliwość odczuwania doznań fizycznych.

IP i czas połączenia logowane. [16662192]
[23.07.2017] 14:31
[13.05.2010] 18:34
To ciekawe co napisłeś
To ciekawe co napisłeś (10.05.13 18:30):

Prowadzisz statystyki, czy tak na czuja piszesz. Chłopie gdyby przyjemność seksu miała źródło w wędzidełku, to miałbyś szereg naukowych rozstrzygnięć, bo byłby to fenomen. Najpierw się zastanów a potem napisz. Albo podaj żródło, gdzie opisano,że penis jedynie ma unerwienie w wędzidełku.

IP i czas połączenia logowane. [16662220]
[13.05.2010] 20:46
czarodziej1982
Jak tylko bede mial czas to udam sie do prywatnej kliniki na taki zabieg.
Znudzila mi sie moja palka i chce cos zmienic w jej wygladzie - sama mysl ,ze bedzie wygladal innaczej motywuje mnie do podjecia tego kroku.

IP i czas połączenia logowane. [16662785]
[13.05.2010] 22:55
ale głupoty piszesz
To ciekawe co napisłeś (10.05.13 18:34):

Prowadzisz statystyki, czy tak na czuja piszesz. Chłopie gdyby przyjemność seksu miała źródło w wędzidełku, to miałbyś szereg naukowych rozstrzygnięć, bo byłby to fenomen. Najpierw się zastanów a potem napisz. Albo podaj żródło, gdzie opisano,że penis jedynie ma unerwienie w wędzidełku.

Człowieku, czy Ty czytać ze zrozumieniem nie potrafisz??? Dementuję:
1. NIGDZIE NIE NAPISAŁEM, że " penis jedynie ma unerwienie w wędzidełku". To twoje słowa i nie pozwolę sobie imputować podobnych bzdur, a już na pewno nie będę przytaczać ci żadnej literatury źródłowej na obronę TWOICH teorii. Moje słowa były takie: "nigdzie nie ma tylu zakończeń komórek nerwowych, co właśnie w wędzidełku" oraz "usunięcie wędzidełka znacząco obniża możliwość odczuwania doznań fizycznych", co jest po prostu faktem, wynikającym z samej anatomii penisa. Pozbaw się miejsca, gdzie jest czegoś najwięcej, wystarczy tylko logicznie pomyśleć, co dzieje się dalej. Daruj sobie zatem swoje sarkastyczne wrzuty. Zadałbym ci tylko 1 proste pytanie - rozmawiałeś z chociaż jednym mężczyzną, który przeszedł taki zabieg?
2. Nie prowadzę statystyk. Jestem zawodowo związany z medycyną i tyle powinno ci wystarczyć. Nie muszę się tutaj spowiadać, jako kto pracuję, wystarczy, że przedstawiłem rzeczowy punkt widzenia, wsparty wywiadami z probantami. Jeśli to dla ciebie za mało, to dokonaj autopsji - każ sobie przeciąć wędzidełko, albo najlepiej w ogóle je usunąć. Życzę wielu wrażeń. Takich jak wcześniej zwłaszcza.

IP i czas połączenia logowane. [16663488]
[14.05.2010] 05:55
Nie mieszaj w głowach ludzim
ale głupoty piszesz (10.05.13 22:55):
To ciekawe co napisłeś (10.05.13 18:34):

Człowieku, czy Ty czytać ze zrozumieniem nie potrafisz??? Dementuję:
1. NIGDZIE NIE NAPISAŁEM, że " penis jedynie ma unerwienie w wędzidełku". To twoje słowa i nie pozwolę sobie imputować podobnych bzdur, a już na pewno nie będę przytaczać ci żadnej literatury źródłowej na obronę TWOICH teorii. Moje słowa były takie: "nigdzie nie ma tylu zakończeń komórek nerwowych, co właśnie w wędzidełku" oraz "usunięcie wędzidełka znacząco obniża możliwość odczuwania doznań fizycznych", co jest po prostu faktem, wynikającym z samej anatomii penisa. Pozbaw się miejsca, gdzie jest czegoś najwięcej, wystarczy tylko logicznie pomyśleć, co dzieje się dalej. Daruj sobie zatem swoje sarkastyczne wrzuty. Zadałbym ci tylko 1 proste pytanie - rozmawiałeś z chociaż jednym mężczyzną, który przeszedł taki zabieg?
2. Nie prowadzę statystyk. Jestem zawodowo związany z medycyną i tyle powinno ci wystarczyć. Nie muszę się tutaj spowiadać, jako kto pracuję, wystarczy, że przedstawiłem rzeczowy punkt widzenia, wsparty wywiadami z probantami. Jeśli to dla ciebie za mało, to dokonaj autopsji - każ sobie przeciąć wędzidełko, albo najlepiej w ogóle je usunąć. Życzę wielu wrażeń. Takich jak wcześniej zwłaszcza.

którzy maja poważny problem. I bez tego mają poważny stres. To co wiesz zachowaj dla siebie a będzie to twoim atutem.

IP i czas połączenia logowane. [16664179]
[14.05.2010] 17:36
andron3
Ciekawe forum - wiesz, nie pisz, nie wiesz, pisz jak najwięcej

IP i czas połączenia logowane. [16666144]
[15.05.2010] 22:37
Nie mieszaj w głowach ludzim
tak sobie gdybam, decyzja rabiego pozbawila mnie stulejki gdy jeszcze nic nie rozumialem

IP i czas połączenia logowane. [16671893]
[03.02.2012] 20:19
maxx
Za tydzień będę miał usunięte wędzidełko z napletkiem. Rodzice tak postanowili poniewaz przyłapali mnie kilka razy na masturbacji i powiedzieli że nie będę się już mogł onanizować. Czy po takiej operacji można się masturbować????

IP i czas połączenia logowane. [19291174]
[03.02.2012] 23:39
nclr
Rodzice za masturbację chcą cie okaleczyć? Podaj ich do sądu a napewno na nic sie nie zgadzaj, jak bedziesz chciał to zrobić to tylko wtedy kiedy jest to TWOJA decyzja. To nie paznokieć że odrośnie -.-

IP i czas połączenia logowane. [19291916]
[05.02.2012] 16:35
all
Ja też nie mam wędzidełka i napletka(18lat). Podczas masturbacji muszę mocno nawilżąć żołądz, ale to już nie taki sam orgazm.....

IP i czas połączenia logowane. [19296261]
[08.04.2012] 18:04
Łuki
Hee ja sam wyciąłem wędzidełko w domu. I powiem ze jest różnica, oczywiście na pozytywne.

IP i czas połączenia logowane. [19456477]
[21.09.2012] 08:03
babel5000
heh ja tez rozciołem węzidło i potwierdzam jest roznica doznania ze 3x mocniejsze ale stosunek krótszy.

IP i czas połączenia logowane. [19863517]
[27.09.2012] 19:13
klaserr
Miałem usunięte wędzidełko w wieku 12 lat. Obecnie nie odczuwam żadnych niedogodności z tym związanych, Wrażliwość prącia nie zmniejszyła się. Napletek tylko się zsuwa dużo nizej i nie ma uczucia ciągnięcia.

IP i czas połączenia logowane. [19881451]
[18.10.2012] 00:18
Revix
maxx (12.02.03 20:19):
Za tydzień będę miał usunięte wędzidełko z napletkiem. Rodzice tak postanowili poniewaz przyłapali mnie kilka razy na masturbacji i powiedzieli że nie będę się już mogł onanizować. Czy po takiej operacji można się masturbować????

Witaski. Nie masz czym sie martwic. Ja sam sobie odcialem wedzidelko pewnym bezbolesnym sposobem bo wyczuwalem niekiedy gdy napletek zsunal sie z zoledzi penisa to wtedy bezposrednio ocieral sie zoledz o bokserki i mialem fajne doznania.Postanowilem , ze odetne wedzidelko to wtedy jak sciagne napletek zoladz bedzie zawsze gola.Zrobilem jak myslalem i teraz gdy onanizuje sie bez poruszania napletkiem jest odlotowo. Takze nie ma zadnego zwiazku w moim przypadku brak wedzidelka . Penis osiaga calkowita erekcje a przy stosunku plciowym , partnerka tez odczuwa rozkoszniejsze zadowolenie sexualne.Takze spoko normalnie z wiekszymi doznaniami bedziesz mogl onanizowac sie . Pozdrowki i na kon .

IP i czas połączenia logowane. [19931132]
[28.12.2012] 23:04
lendyx  walesa123@tlen.pl
ty revix jak sie sam pozbyłeś wędzidełka ???

IP i czas połączenia logowane. [20101766]
[17.03.2014] 15:21
big cock
Trzeba uważac na tetnice wedzidełka,musisz ja najpierw podwiazac bo w przeciwnym razie bedzie bardzo duzo krwi.ja musiałem korzystac z pomocy lekarza potem koagulacja.

IP i czas połączenia logowane. [21093919]
[03.11.2014] 14:53
Robert26
Mozna samemu usunac wedzidełko i to dosyć prosto.Ja to zrobiłem i widze same korzysci.O wiele lepsze doznania,dużo łatwiej zachowac higiene i kutas wyglada fajnie.
Zeby zrobic to samemu bezbolesnie i bezpiecznie potrzeba kilka etapów.
1.Sciagasz napletek na maksa i odciagasz za wedzidełko od żołedzi,
skóra pod wedzidełkiem jest bardzo cienka, prawie przezroczysta.Tą skore przebijasz mniej więcej na srodku igła albo welfronem.Jest to bezbolesne i praktycznie bez jakiejkolwiek krwi.Najlepiej jest załozyc w to miejsce jakis kolczyk,zawiazac grubsza zyłke cokolwiekzeby nie zarosło.
2.Po kilku dniach jak przekłucie sie zagoi, wkładasz cos o wiekszej srednicy, rozciagasz otwór.Ja lubiłem sie tym bawic zawsze jak waliłem gruche rozciagałem skore.Najpierw srednica patyczka do uszu doszedłem do cienkiego ołowka po kilku tygodniach.
3 Po tym czasie skóry pomiedzy wedzidełkiem a zoledzia juz praktycznie nie ma zostaje przeciecie samego wedzidełka.
zaciskasz na wezeł zyłke i czekasz kilka dni.W miejscu wezła gdzie nie dopływa krew wedzidełko po kilku dniach samo sie przerywa.Można tez przeciąc, jest szybciej ale trzeba wczesniej zawiazac żyłke ponizej ciecia (tniesz pomiedzy żołędzia a żyłka)Wedzidełko ma małą tetniczke i jesli je przetniesz a nie podwiażesz wczesniej może krwawic, chociaz nie jest to niebezpieczne dla zdrowia czy zycia.
Jest jeszcze kilka szczegółow kosmetycznych ktore mozna zrobic zeby kutas wygladał naprawde fajnie ale nie bede sie teraz rozpisywał.

IP i czas połączenia logowane. [21431874]
[14.11.2014] 14:55
bez wędzidełka
jestem. Nadrywało mi się parę razy w trakcie miłosnych igraszek. W końcu trefiłem do urologa i na zabieg. Sam zabieg spoko w znieczuleniu miejscowym i ciekawa jazda z młodą pigułą. Urolog do niej "Pani potrzyma", a ona "co?". Lekarz ledwo utrzymał powagę ja zresztą też. Po zabiegu 24 h nie ciekawe i prawie 2 tyg. zero zabaw. Efekt jak to lekarz powiedział cały centymetr dłuższy . Pozdro.

IP i czas połączenia logowane. [21449477]
[18.12.2015] 14:13
Falion
Zrobiłem jak Robert, z małą poprawką. Przekucie w dwóch miejscach w odległości ok. 0.5 cm.(pierwsze po żołędzią jak najbliżej). Rozciągnąłem przekucia na maxa i zacisnąłem mocno nitką obydwa przekucia tamując krew w tętniczce. Na drugi dzień zacisnąłem mocno nitką pętelkę pomiędzy otworami pod żyłą. Kolejny dzień to przecięcie skóry pomiędzy dwoma otworami pomiędzy pętelką a żyłą. Mamy już ok. 1cm odkrytego wędzidełka które w następny dzień przeciąłem przed zaciskami wykrawając kawałek wędzidełka.
Jest super. Moje obawy były bezpodstawne. Nie dość że penis jest dłuższy to doznania o niebo lepsze i komfort.
Wycięcie kawałka żyły sprawiło że wygląd po jest jak trzeba.
Ważne żeby wszystko było sterylnie. A przyjemności z tego co nie miara i samozadowolenia.

IP i czas połączenia logowane. [22113253]
[02.01.2016] 21:34
Rogerio
Falion (15.12.2015.18 14:13):
Zrobiłem jak Robert, z małą poprawką. Przekucie w dwóch miejscach w odległości ok. 0.5 cm.(pierwsze po żołędzią jak najbliżej). Rozciągnąłem przekucia na maxa i zacisnąłem mocno nitką obydwa przekucia tamując krew w tętniczce. Na drugi dzień zacisnąłem mocno nitką pętelkę pomiędzy otworami pod żyłą. Kolejny dzień to przecięcie skóry pomiędzy dwoma otworami pomiędzy pętelką a żyłą. Mamy już ok. 1cm odkrytego wędzidełka które w następny dzień przeciąłem przed zaciskami wykrawając kawałek wędzidełka.
Jest super. Moje obawy były bezpodstawne. Nie dość że penis jest dłuższy to doznania o niebo lepsze i komfort.
Wycięcie kawałka żyły sprawiło że wygląd po jest jak trzeba.
Ważne żeby wszystko było sterylnie. A przyjemności z tego co nie miara i samozadowolenia.

Hej. Ja tez odciąłem sobie wędzidełko od żołędzi penisa ok. 8 lat temu.Zastosowałem metodę podobną do Ciebie a mianowicie przekłuwałem wędzidełko co ok.5milimetrów i zawiązywałem cienką żyłką na maxa a gdy po kilku dniach supełek odpadał to następne wkłucie i nowy supełek i tak do skutku aż cała długość wędzidełka została odcięta od żołędzi penisa.Pomimo, że na dzień dzisiejszy cały żołędz penisa mam odkryty to nie zbiera się pod napletem przysłowiowy " serek" a doznania w sexie są znakomitsze. Nawet gdy walę konia to samo pocieranie dłonią o powierzchnię żołedzi wydłuża czas wytrysku spermy.
Superowa spraw jest gdy mogę teraz zsunąć napletek na maxa i podziwiać okazałość mojego penisa.Polecam wszystkim kto ma odwagę
by tak sobie zrobić.

IP i czas połączenia logowane. [22134202]
[14.03.2016] 22:21
KoksuXL

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [22235680]
[18.03.2016] 19:03
Pitbul
Ja też odciąłem wędzidełko ptaka.Wcale to nie takie straszne,bolesne tez nie jest. Widze same plusy. Pała ładniej wygląda ,po obcięciu wędzidełka robi się dłuższa co najmniej o centymetr. Nie ma porównania jeśli chodzi o lepsze zachowanie higieny i ja bym powiedział ze doznania sexualne są lepsze a nie gorsze jak tu większość pisze, zapewne z teorii. Ze swojej strony polecam,nie będziecie żałować.

IP i czas połączenia logowane. [22240443]
[28.08.2016] 11:50
Mirumiru
Witam. Chcialem sie zapytac was bo wlasnie przebilem sobie skore pod wedzidelkiem i doklasnie to chodzi mi o to czy wedzidelko sie tylko przecina czy mozna w ogole wyciac kawalem a dokladnie to czesc od zoledzia do napletka jakis 1cm zylki

IP i czas połączenia logowane. [22426086]
[12.09.2016] 08:02
123galaxy
czy ktoś z Was ma jeszcze jakies przemyślenia - doświadczenia w usuwanu wędzidełka ??!! musze to zrobić !

IP i czas połączenia logowane. [22441232]
[17.09.2016] 23:02
pałkazapałka
Miałem usunięte wędzidełko w wieku 14lat. Naderwałem sobie w czasie masturbacji a lekarka stwierdziła, że jest zbyt krótkie i wycięła go. Obecnie nie odczuwam, żadnych negatywnych skutków zabiegu.

IP i czas połączenia logowane. [22446701]
[26.09.2016] 02:22
mario30
Czy po usunieciu (wydluzeniu) wedzidelka mozecie sie dluzej bzykac i po dluzssym czasie osiagacie orgazm??
Mam problem z przedwczesnym wytryskiem i czytalem ze przyczyna moze byc krotkie wedzidelko czy to prawda?

IP i czas połączenia logowane. [22455227]
[01.12.2016] 13:33
Janinka27
Opis zabiegu, listę klinik i ceny możecie znaleźć na tej stronie: http://zaufanekliniki.pl/podciecie-wedzidelk a-napletka
Rzetelne źródło i zawsze tam możesz zapytać lekarza jak masz jakieś wątpliwości Każdy dzień to nowy krok w przód.

IP i czas połączenia logowane. [22540233]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat