o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Szukam ludzi do...
 » Odpowiedz na ten temat

Omijac osrodek 'zakątek" w kątach rybackich

1 2
[14.06.2015] 19:19
Iwona z Wrocławia
Witam.Czytam i czytam te wypowiedzi i zastanawiam się jak tu wszystkich ludzi można by zadowolić.Prosta odpowiedz obrze obejrzeć fotki w galerii zdjęć,one jak jedna z osób tutaj słusznie zauważyła przypominają,zwłaszcza umeblowanie w domkach,epokę póznego Gierka,w pokoikach już nowe,ale moi drodzy,tak w domkach i pokojach jak i na ośrodku jest czysto,schludnie i zadbanie.Pachnie świeżym powietrzem,śpiewają ptaki,wokół piękny las,stoliki drewniane z ławami na zewnątrz,miejsce do zabaw dla naszych milusińskich,fajna trawa do gry np.w siatkówkę w kole,miejsce zadaszone na biesiady i wspólne śpiewanie-czego jeszcze więcej od życia oczekiwać na urlopie? Najlepszym wyjściem jest i polecam to z czystym sumieniem(a zapewniam,mam je czyste)pojechać i przekonać się samemu.W dzisiejszych czasach jest w miarę zdrowa konkurencja,jest wolny rynek,każdy może sam stanowić co wybiera,ja wybrałam na cały tydzień razem z synem właśnie ten ośrodek i nie żałuję.Kiedyś,kiedyś dawno temu jezdziliśmy tam całą rodziną i sami na własne oczy przekonaliśmy się jak wiele na plus się tam zmieniło.Pozdrawiam wszystkich którzy przedkładają spokojny,cichy wypoczynek,tych dla których nasz polski Bałtyk jest najpiękniejszy,może nie najcieplejszy,ale właśnie superowy ze względu na fale w morzu,zapach lasów wokół.Czytam tutaj,że niektórych zraża dojazd do ośrodka,my z synem jechaliśmy najpierw z Wrocka PKP(przypomnę Polskie Koleje Państwowe-nie mylić ze schetynowskim srajdolino),potem PKS(przypomnę Polska Komunikacja Samochodowa)aż wreszcie piechotą do samego ośrodka.Nas to wszystko nie zraziło,wszystko to dla zdrowia przecież i wiemy że nie raz tam jeszcze się wybierzemy.Oczywiście,jeśli dla kogoś ciężko jest dojść na plażę,przez fajny las,gdzie owszem nie idzie się po terenie równym jak w parku,tylko trochę po równym,trochę pod lekkim wzniesieniem i znowu po równym-to droga na skrót,bo tylko równa to jest jeśli dochodzi się do głównej asfaltowej,a potem do głównej plaży,to wybierze Świnoujście,Ustkę,Łebę,kurorty we Włoszech-ale to nie dla nas,my zgiełk,szum samochodów,tłok ludzi,mamy na co dzień we własnym mieście i na czas urlopu za to serdecznie DZIĘKUJEMY-wybieramy Kąty Rybackie i na pewno ten ośrodek.Iwona z Wrocławia.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21815157]
[14.07.2015] 16:11
Gucio z Wawy
Iwona z Wrocławia (15.06.2015.14 19:19):
Witam.Czytam i czytam te wypowiedzi i zastanawiam się jak tu wszystkich ludzi można by zadowolić.Prosta odpowiedz obrze obejrzeć fotki w galerii zdjęć,one jak jedna z osób tutaj słusznie zauważyła przypominają,zwłaszcza umeblowanie w domkach,epokę póznego Gierka,w pokoikach już nowe,ale moi drodzy,tak w domkach i pokojach jak i na ośrodku jest czysto,schludnie i zadbanie.Pachnie świeżym powietrzem,śpiewają ptaki,wokół piękny las,stoliki drewniane z ławami na zewnątrz,miejsce do zabaw dla naszych milusińskich,fajna trawa do gry np.w siatkówkę w kole,miejsce zadaszone na biesiady i wspólne śpiewanie-czego jeszcze więcej od życia oczekiwać na urlopie? Najlepszym wyjściem jest i polecam to z czystym sumieniem(a zapewniam,mam je czyste)pojechać i przekonać się samemu.W dzisiejszych czasach jest w miarę zdrowa konkurencja,jest wolny rynek,każdy może sam stanowić co wybiera,ja wybrałam na cały tydzień razem z synem właśnie ten ośrodek i nie żałuję.Kiedyś,kiedyś dawno temu jezdziliśmy tam całą rodziną i sami na własne oczy przekonaliśmy się jak wiele na plus się tam zmieniło.Pozdrawiam wszystkich którzy przedkładają spokojny,cichy wypoczynek,tych dla których nasz polski Bałtyk jest najpiękniejszy,może nie najcieplejszy,ale właśnie superowy ze względu na fale w morzu,zapach lasów wokół.Czytam tutaj,że niektórych zraża dojazd do ośrodka,my z synem jechaliśmy najpierw z Wrocka PKP(przypomnę Polskie Koleje Państwowe-nie mylić ze schetynowskim srajdolino),potem PKS(przypomnę Polska Komunikacja Samochodowa)aż wreszcie piechotą do samego ośrodka.Nas to wszystko nie zraziło,wszystko to dla zdrowia przecież i wiemy że nie raz tam jeszcze się wybierzemy.Oczywiście,jeśli dla kogoś ciężko jest dojść na plażę,przez fajny las,gdzie owszem nie idzie się po terenie równym jak w parku,tylko trochę po równym,trochę pod lekkim wzniesieniem i znowu po równym-to droga na skrót,bo tylko równa to jest jeśli dochodzi się do głównej asfaltowej,a potem do głównej plaży,to wybierze Świnoujście,Ustkę,Łebę,kurorty we Włoszech-ale to nie dla nas,my zgiełk,szum samochodów,tłok ludzi,mamy na co dzień we własnym mieście i na czas urlopu za to serdecznie DZIĘKUJEMY-wybieramy Kąty Rybackie i na pewno ten ośrodek.Iwona z Wrocławia.

Iwona - masz w 100% rację. My też już nie raz byliśmy w cichym i spokojnym ośrodku jakim jest Zakątek. Brak utwardzonej drogi do ośrodka i brak tłumów idących leśną ścieżką do morza to tylko plusy ośrodka. Luksusów nie ma to fakt, ale właścicielka miła i życzliwa - tak było zawsze.

IP i czas połączenia logowane. [21870169]
[26.07.2015] 17:55
Sebastian Czchów
Witam byliśmy tam pod koniec czerwca i jak najbardziej polecam ośrodek osobom które szukają spokoju. Na plaże która zresztą jest dość szeroka i czysta(na pewno przyjemniej niż w Krynicy Morskiej) 17 minut spokojnym spacerem. Domki może nie najnowsze ale czyste i przestronne. Właścicielka miła i sympatyczna. Bardzo fajne miejsce dla osób z psami. I jeszcze jedna fajna rzecz 10 minut do sklepu koło portu rybackiego z naprawdę świeżymi rybkami. POLECZAM!!!

IP i czas połączenia logowane. [21892202]
[02.09.2015] 14:52
Mariusz i Ewa
Byłem z żoną w zakątku już trzeci raz, w tym roku dwa pierwsze tygodnie sierpnia, było wspaniale!!! Kochamy Kąty Rybackie od lat, całą mierzeję, pagórkowatą strukturę terenu, szumiący las kryjący tajemnice z czasów drugiej wojny światowej, błękitne niebo, szeroką, skąpaną w słońcu plażę, na której można zająć miejsce bez natrętnego sąsiedztwa, morze, które nie jest wcale takie zimne, w tym roku temperatura przekraczała 24 stopnie, kiedy jest fala jest jest wprost cudownie!!! Często bujaliśmy się między plażą a osadą kręcąc się po leśnych ścieżkach,dróżkami i na przełaj.W ośrodku głównie spaliśmy i przyrządzaliśmy posiłki kiedy inni byli na plaży,kuchenka jest dobrze zaopatrzona,we wspólnej lodówce bezpiecznie można przechowywać jedzonko i chłodzące się browary. Kiedyś mieszkaliśmy z przyjaciółmi w domku, od dwóch lat rezerwujemy pokoik. Jest skromnie ale czysto, zarówno w pomieszczeniach jak i w obejściu, miła obsługa, luz i zwierzaki. Pozdrawiam wszystkie koty i psy pani Renaty!!! One też budują klimat ośrodka. Parking, wiata, plac zabaw spełniają swoją rolę, jednak największym atutem zakątka jest właśnie to, że znajduje się wśród drzew, w środku lasu.Za rok wracamy do zakątka!!!

IP i czas połączenia logowane. [21950128]
[18.09.2015] 22:14
MAREK KRUPA
W Kątach Rybackich,spędzam swoje wakacyjne dni od 1987 roku.Od tego czasu tylko 2 razy mnie tam nie było. Do ośrodka "ZAKĄTEK",zawitałem ze swoją rodziną w 2006 lub 2007 roku i od tego momentu,jesteśmy tam każdego roku.Spędzamy tam wspaniałe wakacje.Z roku na rok,ośrodek pięknieje w oczach.Środek lasu,cisza,spokój i to fantastyczne powietrze (zwłaszcza,gdy w nocy,popada deszczyk) - tego nie da się opisać.Jest to dla nas wymarzone miejsce,aby podładować swoje baterie i nabrać sił,na następne,długie i zapracowane miesiące.Właśnie w "ZAKĄTKU" znaleźliśmy nasz wspaniały,wakacyjny azyl.Martwi mnie tylko jedno - dni spędzone w tym cudownym miejscu,zdecydowanie za szybko- UPŁYWAJĄ !
Za każdym razem,dzień naszego wyjazdu do Warszawy,jest dla nas bardzo ciężkim i smutnym dniem.Dniem w którym często,coś ściśnie gardło i łezka się w oku zakręci ! Tak więc - Gorąco Polecamy "ZAKĄTEK",na wakacyjne wypady !!!!
PANI RENATO - GORĄCO DZIĘKUJEMY,ZA TAK CUDOWNE MIEJSCE !!!!!!!!!!!!!!
Do zobaczenia w przyszłym roku !

IP i czas połączenia logowane. [21974565]
[24.11.2017] 06:37
[18.02.2016] 22:56
O.C.
Bylam w Zakątku 3 razy. Gościłam i w domku i w pokojach. Ostatnie dwa lata nie udało się tam przyjechać i bardzo żałuję. W te wakacje MUSI SIĘ UDAĆ. To fantastyczne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój oraz wakacyjny luz.To miejsce gdzie bez problemu przyjmą cię z czworonożnym pupilem, gdzie jest miejsce dla bawiących się dzieci, gdzie można usiąść w cieniu drzew. To że droga polna i trochę dziurawa to i lepiej. Jak ktoś kocha betonowe luksusy i kamienną pustynię-może zapłacic słono w nowych apartamentowcach. Brrr (ja mam beton u siebie w mieście).Zakątku nie zmieniaj się i pozostań ostoją dla zwykłych ludzi!!!

IP i czas połączenia logowane. [22202412]
[31.07.2016] 14:20
Mariusz i Ewa
Ha,ha,ha, my się już pakujemy, we wtorek będziemy w Zakątku, pozdrawiamy Panią Renatę! Pozdrawiamy fanów Zakątka i Kątów Rybackich! jechać, jechać, jechać, daleko jeszcze?

IP i czas połączenia logowane. [22398202]
[16.08.2016] 11:55
Oj biedaki, biedaki
wychwalające dziurawe drogi, syfiaste domki z zatechłymi kocami, brak drogi do morza i porąbaną, wiecznie naburmuszoną właścielkę. Akceptującą i odnosząca się miło jedynie dla stałych bywalców. To widać po wpisach-chwalą jedynie ci, którzy z braku kasy odwiedzają ten badziew co roku.

IP i czas połączenia logowane. [22413571]
[17.08.2016] 15:37
Iwona z Wrocławia
Odniosę się do czyjejś ostatniej wypowiedzi pod hasłem cyt."...Oj biedaki,biedaki...."kon.cyt.Chyba ten osobnik/osobniczka sami biedakami są,ale w sferze chorej główki.Taką przypadłość się leczy u dobrego specjalisty.Ja napiszę tylko jedno,właśnie wybieramy się do"Zakątka"i już się z tego cieszymy.Dodam tylko,że stać nas na pobyt chociażby w"Tristanie"w Kątach Rybackich,ale"Zakątek"nawet jak jest tam przeciętnie,bo jest przeciętnie,ma swój nigdy niezapomniany UROK.Z miejscem do wypoczynku jest chyba podobnie jak z ludzmi,stare polskie przysłowie najdobitniej o tym mówi:nie wszystko złoto co się świeci.Tak więc owszem,w wielu obiektach wypoczynkowych jest super wyposażenie,basen,spa i inne takie tere-fere,ale położenie"Zakątka",jego leśny klimat,mili właściciele,zapach i wcale nie stęchlizny w domkach(są to domki drewniane już mające swoje lata,położone w lesie,więc wiadomą rzeczą jest że pachną starym już drewnem,ale sama w nich byłam i mimo dobrego węchu chemika-mój zawód,żadnego nieprzyjemnego zapachu nie wyczułam,więc głupot tutaj niech nikt nie wypisuje)nic nie zastąpi.Na koniec tylko dodam,co ja tutaj będę wypisywała same hymny pochwalne,najlepiej pojechać i przekonać się samemu.Aha,mój mąż poprosił mnie właśnie w tej chwili abym to napisała,że z prawdą dotyczącą danego obiektu wypoczynkowego,jego walorów i etc.etc.,jest jak w dupą(przepraszam za dosadne określenie pewnej części ciała)każdy ma własną.My każdy pobyt w"Zakątku"wspominamy pózniej bardzo mile w jesienno-zimowe wieczory i nie tylko wtedy.Pozdrawiam,Iwona plus rodzina z Wrocławia.

IP i czas połączenia logowane. [22414570]
[22.08.2016] 20:15
Dawa dawaj
miki, wincyj koleżaneczek namawiaj do pisania pochwał o tym badziewiu.
Niektórych jara spanie pod zatęchłym kocem w zawilgoconej "Brdzie". W necie opisywane są ekstremalne wakacje: a to ktoś przez tydzień udaje bezdomnego a to inny "projekt Azja". Można i u miki . ps: uwaga na kleszcze.

IP i czas połączenia logowane. [22420081]
[22.08.2016] 22:10
Iwona z Wrocławia
Dawa dawaj (16.08.2016.22 20:15):
Niektórych jara spanie pod zatęchłym kocem w zawilgoconej "Brdzie". W necie opisywane są ekstremalne wakacje: a to ktoś przez tydzień udaje bezdomnego a to inny "projekt Azja". Można i u miki . ps: uwaga na kleszcze.

Odpowiadam grzecznie żeby była JASNOŚĆ,najlepiej w umysłach niektórych ludzi:nie jestem ani koleżanką,ani znajomą właścicielki tego obiektu.Kiedyś ten obiekt należał do firmy w której pracowałam i do którego jezdziliśmy z dziećmi co roku na wakacje.PRZEUROKLIWE MIEJSCE! Owszem,obiekt wymaga trochę modernizacji,ale warunki tam panujące są odpowiednie dla wypoczynku dla osób z dużych miast,a takim właśnie jest przepiękny mój ukochany Dolnośląsko-Królewski Wrocław.Pisze ktoś o zatęchłych kocach pod którymi się śpi w zawilgoconej"Brdzie"-to nazwa domku.Proszę panią/pana,jeśli coś się nie podobało w tym obiekcie trzeba się zwrócić bezpośrednio do właścicielki obiektu,wziąć z domku taki koc i Jej o tym powiedzieć.Prawdopodobnie pani/panu wymieni Ona taki koc.Nadmienię,że my nocujemy w pokoikach na terenie tego obiektu i żadnych kocy zatęchłych tam nie ma.Byliśmy z synem w ubiegłym roku na początku czerwca i kiedy było chłodniej na dworze(bo to jeszcze lato wówczas nie było)i stwierdziliśmy że jest nam trochę chłodno w pokoju po przyjściu znad morza,czy ze spaceru,czy z portu,to po prostu zwróciliśmy się do Niej aby nam trochę przepaliła i zaraz się rozniosło miłe ciepełko.Więc podsumowując:jeśli coś komuś nie pasuje,najlepiej się do właścicielki zwrócić i zapewniam,że jest Ona miłą,ciepłą i pomocną osobą,która natychmiast reaguje na czyjeś sugestie i uwagi.Kto tam pojedzie,najlepiej się o tym przekona i proszę mi uwierzyć na słowo harcerki,a byłam nią kiedyś,nie mam żadnych koligacji ani rodzinnych,ani towarzyskich z właścicielką i naprawdę podchodzę i do Niej i do samego obiektu obiektywnie.Pozdrawiam wszystkich którzy zaufają moim tutaj wpisom,podam do siebie tel.na ewentualność gdyby ktoś chciał ze mną o tym pogadać:798 810 948.Panią/pana która/który napisali ten tekst dyskredytujący właścicielkę i sam obiekt proszę również się do mnie telefonicznie odezwać,tym chętniej porozmawiam.Pozdrawiam,Iwona Libura z Dolnośląsko-Królewskiego Wrocławia.

IP i czas połączenia logowane. [22420204]
[22.08.2016] 22:30
Iwona z Wrocławia
Dawa dawaj (16.08.2016.22 20:15):

PRZEPRASZAM BARDZO,ALE CZY PANI/PAN POSIADA JAKIEŚ IMIĘ,NUMER PESEL,COŚ CO UŁATWI NAM PISANIE Z SOBĄ??? TRUDNO BOWIEM POROZUMIEWAĆ SIĘ Z KIMŚ BLIŻEJ NIEZIDENTYFIKOWANYM,A TYM BARDZIEJ Z TAKIM KIMŚ POLEMIZOWAĆ.TO ZUPEŁNIE JAKBYŚMY ROZMAWIALI Z UFO-LUDKAMI.TAK WIĘC DROGA PANI/DROGI PANIE,WIĘCEJ ODWAGI I PROSIMY O PRZEDSTAWIENIE SIĘ.DZIĘKUJEMY.Jeszcze jedno:kleszcze bywają nie tylko tam i tylko to rozumiem że one są be.Wszystko inne jest bardzo fajne,po prostu życie jest bardzo fajne i wypoczynek w tym ośrodku również.Gdyby tak nie było,właścicielka nie miałaby prawdopodobnie takiego obłożenia wypoczywających i dawno pozbyłaby się tego obiektu.Iwona Libura.

IP i czas połączenia logowane. [22420227]
[23.08.2016] 12:28
AlinaAl
Jedni wolą skromne, b.skromne warunki i odnajdują w nich spokój po wielkomiejskim gwarze inni wolą wypoczywać w mniej spartańskich warunkach. Jeśli komuś pasuje to co ma do zaoferowania ten ośrodek to niech jeździ. Dwa obozy: wieloletnich gości vs zawiedzionych standardem. Pani Iwona istny trybun ludowy pisząca po kilka razy dziennie po pół strony odezw w obronie ośrodka wygląda komicznie dość. Cytująca męża, ciotkę, babkę ze strony męża i cioteczną wujenkę, podając jakieś telefony, domagając się numeru PESEL i zaświadczenia o szczepieniu od adwersarzy. Dziewczyno/kobieto a poco ktokolwiek miałby do Ciebie dzwonić? żeby co? w tej całej dyskusji, wybacz, ale robisz z siebie...
Zawiedzeni piszą o marnym standardzie, kiepskim dojeździe, przewija się sprawa niezwróconych pieniędzy. Stali bywalcy też ale upatrują w tym pozytywów. Wiec fakty są niezaprzeczalne. Różni tylko ich interpretacja.

IP i czas połączenia logowane. [22420697]
[23.08.2016] 23:35
Iwona z Wrocławia
Odpowiem p.AlinieAl,a właściwie szkoda jej odpowiadać.Nie,zmieniłam jednak zdanie i napiszę jej tylko,żeby zawitała do tego ośrodka,a sama się przekona jak jest tam fajnie.

IP i czas połączenia logowane. [22421428]
[26.08.2016] 14:17
anonimowy z zakątka
Omijac to miejsce. moje ubrania smierdzą stęchlizną. domy niezadbane i do tego drogie. az dziwie sie ze nie doszlo do zadnego wypadku bo schody na poddasze sa stare i lada moment pekna.

IP i czas połączenia logowane. [22424290]
[04.09.2016] 12:00
Iwona z Wrocławia
Witam.Dopiero co wróciliśmy z ośrodka"Zakątek"-mieszkaliśmy w pokoiku nr.18 i jesteśmy jak zwykle bardzo zadowoleni.Ceny przystępne.Tak w wielkim,wielkim skrócie.Uwaga:nie zauważyliśmy kleszczy,chyba nas ominęły dzięki Bogu,bo ktoś tutaj przed nimi przestrzegał.Planujemy w przyszłym roku odwiedzić ten ośrodek ponownie.

IP i czas połączenia logowane. [22433539]
[04.09.2016] 12:13
Iwona z Wrocławia
anonimowy z zakątka (16.08.2016.26 14:17):
Omijac to miejsce. moje ubrania smierdzą stęchlizną. domy niezadbane i do tego drogie. az dziwie sie ze nie doszlo do zadnego wypadku bo schody na poddasze sa stare i lada moment pekna.

Zapytam pana anonimowego:czy od razu zgłosił pan to właścicielce obiektu,że stan techniczny tych schodów jest zły? Przecież jeśli zagrażało to pana,czy pana rodzinie wypadkiem,to taką rzecz zgłasza się od razu w trosce o bezpieczeństwo najbliższych i wówczas to do właściciela danego obiektu należy naprawa bądz wymiana w trybie natychmiastowym.Jeśli się płaci,a uważa pan że płaci się tam drogo,to tym bardziej trzeba wymagać.W dzisiejszych czasach nie ma z naprawą,bądz wymianą,najmniejszych problemów,nawet w Kątach Rybackich.Zauważyłam na przystankach autobusowych wiele firm ogłaszających się właśnie tam,które takimi sprawami się zajmują,a naprawa,bądz wymiana to kwestia jednego dnia.Prawdopodobnie właścicielka tego obiektu dodatkowo za uciążliwości udzieliłaby panu jakieś zniżki.

IP i czas połączenia logowane. [22433557]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat